Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :6.7.2013 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANAČEK Jindřich
CZE 1:34:34.6 0:00:00.0
2.
ŠTĚPANÍK Jiří
SYMBIO+ GIANT
CZE 1:36:45.0 0:02:10.4
3.
KOLÁŘ Patrik
CZE 1:36:45.6 0:02:11.0
4.
POSPÍŠILÍK Martin
Štrof team Cannondale
CZE 1:41:19.6 0:06:45.0
5.
KADLČÁK Richard
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:41:30.0 0:06:55.4
6.
BENEŠ Radek
FIBEKO
CZE 1:41:46.5 0:07:11.9
7.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:42:04.5 0:07:29.9
8.
ELIÁŠ Ondřej
Cykloklub Bendl
CZE 1:43:29.7 0:08:55.1
9.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:43:49.1 0:09:14.5
10.
FIGURA Lukáš
AVELIMTB
CZE 1:43:52.7 0:09:18.1
11.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:45:58.0 0:11:23.4
12.
KLEIN Martin
CZE 1:46:01.0 0:11:26.4
13.
PROCHÁZKA Petr
CZE 1:48:55.4 0:14:20.8
14.
OSLIZLO Radek
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:50:18.8 0:15:44.2
15.
SOLDÁN Martin
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:50:21.2 0:15:46.6
16.
FIŠER Petr
MTB FIBEKO
CZE 1:51:47.1 0:17:12.5
17.
BALAJKA Ondřej
fajný dizajn
CZE 1:52:33.6 0:17:59.0
18.
DANĚK Lukáš
CZE 1:53:23.8 0:18:49.2
19.
JÍLEK Ondřej
Cyklo Polach Šumperk
CZE 1:53:28.1 0:18:53.5
20.
SLÁMA Richard
PBV MTB Team Brno
CZE 1:53:40.0 0:19:05.4
21.
MARETA Vítek
ESB Team
CZE 1:53:40.1 0:19:05.5
22.
PŮBAL Robert
ČKL Harrachov
CZE 1:55:02.1 0:20:27.5
23.
PRUDEK Dominik
Moravec Merida Czech MTB team Benešov
CZE 1:55:22.9 0:20:48.3
24.
ZBRANEK Zdeněk
VALACHBAJK CYKLOMIRA
CZE 1:57:29.7 0:22:55.1
25.
ŠVAGR Kryštof
CZE 1:58:24.2 0:23:49.6
26.
JURKULÁK Marian
AVELIMTB
CZE 1:59:33.5 0:24:58.9
27.
FIALA Radim
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:59:38.7 0:25:04.1
28.
ČEKAL Pavel
AUTHOR Bike Centrum Sedláček
CZE 1:59:53.2 0:25:18.6
29.
PETŘÍK Jakub
VRV Team
CZE 2:00:22.2 0:25:47.6
30.
JAŠA Lukáš
RESS Group MTB Team
CZE 2:01:22.2 0:26:47.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:02:52.9 0:00:00.0
2.
ŠERTLEROVÁ Klára
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:03:38.6 0:00:45.7
3.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 2:15:59.3 0:13:06.4
4.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CK PeMaP Přerov
CZE 2:16:06.2 0:13:13.3
5.
BROSTÍKOVÁ Jana
CZE 2:18:45.6 0:15:52.7
6.
KŘENOVÁ Michaela
Velosport Domažlice
CZE 2:20:10.9 0:17:18.0
7.
HAVLICKA Renata
Bikestyle Opava
CZE 2:23:37.8 0:20:44.9
8.
PISKLÁKOVÁ Šárka
Rafani
CZE 2:27:17.5 0:24:24.6
9.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 2:28:23.7 0:25:30.8
10.
KOVÁŘOVÁ Karolína
RBT Slimáci
CZE 2:29:54.0 0:27:01.1
11.
HENČLOVÁ Kamila
Drásal TEAM Holešov
CZE 2:30:38.7 0:27:45.8
12.
JURČÍKOVÁ Veronika
CZE 2:35:52.9 0:33:00.0
13.
BOHATÁ Anna
JUMP SPORT
CZE 2:40:42.7 0:37:49.8
14.
JANČÍKOVÁ Markéta
CZE 2:40:43.4 0:37:50.5
15.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:41:47.8 0:38:54.9
16.
MARŠÁLKOVÁ Jana
CZE 2:44:13.6 0:41:20.7
17.
KOHOUTOVÁ Marta
Jabkoty
CZE 2:45:16.3 0:42:23.4
18.
LUKEŠOVÁ Žaneta
CZE 2:46:12.8 0:43:19.9
19.
HOLUBOVÁ Jitka
CZE 2:51:02.0 0:48:09.1
20.
HORÁKOVÁ Jana
CZE 2:53:43.4 0:50:50.5
21.
DUFKOVÁ Denisa
CZE 2:54:42.5 0:51:49.6
22.
DUFKOVÁ Adéla
CZE 3:11:11.7 1:08:18.8
23.
HRDINOVÁ Simona
CZE 3:20:25.6 1:17:32.7
24.
HAVLÍKOVÁ Martina
CZE 3:21:31.7 1:18:38.8
25.
GLOZOVÁ Jana
CZE 3:25:31.5 1:22:38.6
26.
ZÁBOJNÍKOVÁ Petra
CZE 3:31:12.8 1:28:19.9
27.
SIMANDLOVÁ Klára
CZE 3:36:27.9 1:33:35.0
28.
ORLOVÁ Darina
CZE 3:36:28.2 1:33:35.3
29.
VAGNEROVÁ Silvie
ČS SPECIALIZED MTB Team
CZE 4:19:39.7 2:16:46.8
30.
SOUČKOVÁ Inge
CZE 4:28:39.2 2:25:46.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 2:12:55.7 0:00:00.0
2.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 2:12:57.5 0:00:01.8
3.
IVANOV Nikola
Baník Ostrava
CZE 2:12:58.3 0:00:02.6
4.
VASTL Jan
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 2:13:00.0 0:00:04.3
5.
ZVONEK Milan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:14:39.7 0:01:44.0
6.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:17:43.4 0:04:47.7
7.
KOBLIHA Ondřej
Madeta Fitness/Haibike
CZE 2:17:45.4 0:04:49.7
8.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:19:00.9 0:06:05.2
9.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:19:05.1 0:06:09.4
10.
SOUKUP David
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM
CZE 2:19:15.1 0:06:19.4
11.
MINKA Jakub
Symbio + Giant Race Team
CZE 2:19:33.0 0:06:37.3
12.
PANGRÁC Marek
CBASE
CZE 2:20:22.3 0:07:26.6
13.
VOLEK Jaromír
HLUČÍN
CZE 2:21:14.5 0:08:18.8
14.
HYNEČEK Michal
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:21:25.6 0:08:29.9
15.
KROČEK Roman
SK BAgBIKE
CZE 2:22:14.0 0:09:18.3
16.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:22:56.6 0:10:00.9
17.
ZÁHORA Michal
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:23:11.5 0:10:15.8
18.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:24:09.6 0:11:13.9
19.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:25:50.0 0:12:54.3
20.
REINER Jan
cyklo team KOLARNA
CZE 2:26:05.5 0:13:09.8
21.
HOLIŠ Martin
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:26:23.1 0:13:27.4
22.
ROČÁREK Jiří
ATEX
CZE 2:26:24.7 0:13:29.0
23.
BERECKEI Ondřej
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:27:31.7 0:14:36.0
24.
KONEČNÝ Vojtěch
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:27:35.1 0:14:39.4
25.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:27:44.4 0:14:48.7
26.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:29:29.9 0:16:34.2
27.
ŽNIVA Ondřej
CZE 2:29:55.0 0:16:59.3
28.
GOLD Zdeněk
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:30:22.9 0:17:27.2
29.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM o.s.
CZE 2:30:35.1 0:17:39.4
30.
TICHÁK Jiří
BIKE TEAM Porsche Olomouc
CZE 2:30:37.2 0:17:41.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POSPÍŠILOVÁ Radka
BIKE CENTRUM OLOMOUC
CZE 2:39:12.5 0:00:00.0
2.
MACHULKOVÁ Barbora
4EVER Cyklo Bulis Bystřice p/H
CZE 2:42:30.3 0:03:17.8
3.
BULISOVÁ Lenka
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 2:47:10.9 0:07:58.4
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:49:23.4 0:10:10.9
5.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
SK Přerov
CZE 2:49:38.3 0:10:25.8
6.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:52:10.0 0:12:57.5
7.
CHURAŇOVÁ Radka
Survival - Walmark MTB Team
CZE 2:58:25.4 0:19:12.9
8.
SVAČINOVÁ Lucie
CZE 2:58:43.1 0:19:30.6
9.
HERTLOVÁ Lucie
SK Moravské přístroje
CZE 2:59:13.2 0:20:00.7
10.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:06:07.8 0:26:55.3
11.
PREISLEROVÁ Karolína
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:08:09.7 0:28:57.2
12.
HAPALOVÁ Iva
CZE 3:09:49.8 0:30:37.3
13.
BEČVÁŘOVÁ Alice
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:11:15.5 0:32:03.0
14.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ GIANT
CZE 3:15:51.3 0:36:38.8
15.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:18:37.9 0:39:25.4
16.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:19:25.3 0:40:12.8
17.
OBRUČOVÁ Kristina
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 3:19:58.5 0:40:46.0
18.
SLADKOVSKÁ Dagmar
CZE 3:24:05.5 0:44:53.0
19.
ŠIMÁČKOVÁ Jana
More Than Bikers
CZE 3:33:56.3 0:54:43.8
20.
ŽŮRKOVÁ Veronika
Bikestyle.cz
CZE 3:40:45.8 1:01:33.3
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 3:42:50.2 1:03:37.7
22.
MÁČKOVÁ Monika
Holešov
CZE 3:45:06.3 1:05:53.8
23.
KOTOPULU Helena
CZE 3:46:42.0 1:07:29.5
24.
KUČNÁ Svatava
zatím žádný
CZE 3:50:19.2 1:11:06.7
25.
DAVIDKOVA Helga
CZE 3:50:31.4 1:11:18.9
26.
DANDOVÁ Anna
Outdoor Outsiders
CZE 3:50:52.3 1:11:39.8
27.
VYSTRČILOVÁ Věra
MP projekt
CZE 3:51:01.6 1:11:49.1
28.
ČERNÁ Lenka
CZE 3:59:13.7 1:20:01.2
29.
ŘEŘICHOVÁ Hana
CZE 4:04:31.9 1:25:19.4
30.
TREPLOVÁ Michaela
CZE 4:04:35.1 1:25:22.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Ondřej
X - SPORTS Cannondale Koma
CZE 4:41:13.2 0:00:00.0
2.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 4:45:55.4 0:04:42.2
3.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:53:17.8 0:12:04.5
4.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Giant Racing Team
CZE 4:55:18.3 0:14:05.0
5.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:58:20.5 0:17:07.2
6.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 5:01:14.7 0:20:01.4
7.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 5:03:25.2 0:22:11.9
8.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 5:05:50.5 0:24:37.2
9.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 5:08:38.0 0:27:24.7
10.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 5:10:07.2 0:28:53.9
11.
NOVÁK Petr
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 5:22:23.4 0:41:10.1
12.
HUŠEK Martin
BIG SHOCK TEAM o.s.
CZE 5:25:19.5 0:44:06.2
13.
BRÁZDIL Jiří
CZE 5:25:31.6 0:44:18.3
14.
FRÝDL Tomáš
Valachbajk Team Kašava
CZE 5:28:11.0 0:46:57.7
15.
PAPULA Lukáš
IN-LIFE cycling team
CZE 5:29:03.3 0:47:50.0
16.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:29:35.1 0:48:21.8
17.
KŘIŽÁK Petr
Darkovice
CZE 5:29:35.1 0:48:21.8
18.
BARTÁK Radim
TROB
CZE 5:30:06.0 0:48:52.7
19.
PETRÁŠ Vít
Kalas Racing Team
CZE 5:31:05.9 0:49:52.6
20.
KAUER Adam
Merida Biking Team
CZE 5:31:46.0 0:50:32.7
21.
BENEŠ Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 5:31:55.8 0:50:42.5
22.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. LIBEREC
CZE 5:32:06.6 0:50:53.3
23.
PEZA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:35:46.1 0:54:32.8
24.
ŽALČÍK Štěpán
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 5:36:04.6 0:54:51.3
25.
SOVADINA Martin
Rusava bike team
CZE 5:36:10.8 0:54:57.5
26.
ŽALUDEK Přemysl
MS Cyklogat racing
CZE 5:36:17.7 0:55:04.4
27.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna MTB Specialized 2
CZE 5:37:07.3 0:55:54.0
28.
BUDINSKÝ Ondřej
MTB Chrudim
CZE 5:37:22.2 0:56:08.9
29.
RYBÁČEK Miroslav
Česká spořitelna-Specialized MTB C
CZE 5:37:22.2 0:56:08.9
30.
ČEFELÍN Radek
Atrex Brno
CZE 5:37:59.2 0:56:45.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
GT CZECH TEAM
CZE 6:06:46.3 0:00:00.0
2.
SKRBKOVÁ Jana
ELEVEN team Příchovice
CZE 6:17:45.1 0:10:58.8
3.
JAVOROVÁ Lucie
Hvozdná
CZE 6:32:59.2 0:26:12.9
4.
HAASOVÁ Radka
ACT leraK
CZE 6:36:19.4 0:29:33.1
5.
PUGNEROVÁ Irena
Mufloni PV
CZE 6:43:37.4 0:36:51.1
6.
VANČUROVÁ Lenka
NO LIMIT bike team
CZE 6:58:02.3 0:51:16.0
7.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV sport
CZE 6:58:54.7 0:52:08.4
8.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 7:06:39.0 0:59:52.7
9.
PETRŮJOVÁ Bohumila
AGNESI MTB TEAM
CZE 7:09:23.7 1:02:37.4
10.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 7:26:14.4 1:19:28.1
11.
TROJANOVÁ Zuzana
Sokolisti Náměšť nad Oslavou
CZE 7:30:50.8 1:24:04.5
12.
NENADÁLOVÁ Hana
Maraton.cz
CZE 7:37:32.1 1:30:45.8
13.
VODEHNALOVÁ Milena
CZE 7:38:07.4 1:31:21.1
14.
PAJEROVÁ Zuzka
Wide Bike
CZE 7:55:05.3 1:48:19.0
15.
SOLIZ RUDON Veronika
Kellys Bikeranch Team
CZE 7:59:31.1 1:52:44.8
16.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 8:13:17.3 2:06:31.0
17.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 8:13:17.4 2:06:31.1
18.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 8:15:47.9 2:09:01.6
19.
ZICHOVÁ Gabriela
CZE 8:19:58.3 2:13:12.0
20.
FRANCOVÁ Helena
Holešov
CZE 8:39:55.9 2:33:09.6
21.
EICHLEROVÁ Jana
CZE 9:08:53.6 3:02:07.3
22.
LOCHMANOVÁ Aneta
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 9:34:08.4 3:27:22.1
23.
JANKŮ Michaela
Valachbajk Team Kašava
CZE 9:35:02.8 3:28:16.5
24.
SKÝPALOVÁ Alena
CHVALČOV
CZE 9:57:37.8 3:50:51.5
25.
FRANCOVÁ Blanka
Česká Spořitelna MTB Hobby X
CZE 10:16:50.8 4:10:04.5