Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Galaxy Série 2013

PÁLAVSKÝ KRPÁL

MTB
DATUM :3.8.2013 MÍSTO :Mikulov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FAJT Milan
eurofoam sport team
CZE 2:09:44.7 0:00:00.0
2.
TOMEČEK Zdeněk
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:10:21.2 0:00:36.5
3.
CODL Lukáš
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:15:54.5 0:06:09.8
4.
KOŠKA Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:16:26.3 0:06:41.6
5.
ROHEL Břetislav
bikestyle.cz
CZE 2:18:27.4 0:08:42.7
6.
CHMEL Michal
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:19:37.6 0:09:52.9
7.
GLADIŠ Tomáš
Galaxy-CykloŠvec
CZE 2:19:41.8 0:09:57.1
8.
ŠUSER Václav
BTK EUROBIKE Praha
CZE 2:20:48.3 0:11:03.6
9.
KUČERA Jan
CZE 2:20:52.2 0:11:07.5
10.
POLÁK Martin
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:21:04.7 0:11:20.0
11.
KEJZLAR Stanislav
Viking
CZE 2:21:32.4 0:11:47.7
12.
VOSÁHLO Roman
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:21:49.0 0:12:04.3
13.
HOFMAN Lukáš
BTK EUROBIKE Praha
CZE 2:21:51.4 0:12:06.7
14.
GOLD Zdeněk
EP Energy Merida
CZE 2:22:06.2 0:12:21.5
15.
SCHIFFER Michael
bike-horner.at
AUT 2:22:50.9 0:13:06.2
16.
VÁŇA Pavel
cyklosport veselovský
CZE 2:23:05.0 0:13:20.3
17.
BRABEC Daniel
TJ Spartak Třebíč
CZE 2:23:25.4 0:13:40.7
18.
BURIÁNEK Roman
CBASE Brno
CZE 2:27:44.8 0:18:00.1
19.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 2:28:12.7 0:18:28.0
20.
HORVÁTH Boris
Dema racing team
CZE 2:28:29.6 0:18:44.9
21.
IVAN Bronislav
Galaxy-CykloŠvec
CZE 2:28:45.1 0:19:00.4
22.
POHL Tomáš
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 2:29:30.7 0:19:46.0
23.
HERNÍK Petr
CBASE
CZE 2:31:36.5 0:21:51.8
24.
KORBIČKA Petr
SKY RIDERS
CZE 2:31:58.6 0:22:13.9
25.
TINKA Pavel
Miroslav
CZE 2:32:04.8 0:22:20.1
26.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:32:19.3 0:22:34.6
27.
ŘÍDKÝ František
Dimo sport Znojmo
CZE 2:33:05.2 0:23:20.5
28.
ŠTEMBERK Pavel
Sedlčany
CZE 2:33:50.0 0:24:05.3
29.
HOŘEJŠÍ Jiří
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:33:51.7 0:24:07.0
30.
BŘEZINA Petr
INKOSPOR-TEAM
CZE 2:34:03.3 0:24:18.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:34:08.6 0:00:00.0
2.
JENČEKOVÁ Veronika
eurofoam sport team
CZE 2:39:23.1 0:05:14.5
3.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK Salomon
CZE 2:44:30.5 0:10:21.9
4.
JURKOVÁ Sońa
Bike 2000
CZE 2:51:49.4 0:17:40.8
5.
ČUPOVÁ Jana
Novatop Lapierre
CZE 2:57:15.9 0:23:07.3
6.
KORNALÍKOVÁ Eva
Kraken team Dobříš
CZE 3:04:37.4 0:30:28.8
7.
VAŇKOVÁ Tereza
M.K.V. sport
CZE 3:05:21.0 0:31:12.4
8.
NÁDVORNÍKOVÁ Kateřina
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice
CZE 3:12:45.6 0:38:37.0
9.
HOŘEJŠÍ Jana
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice
CZE 3:24:39.1 0:50:30.5
10.
SOMMEKOVÁ Jana
Vyška
CZE 3:32:53.0 0:58:44.4
11.
ŽENÍŠKOVÁ Marcela
Kladno
CZE 3:34:38.6 1:00:30.0
12.
BÍMOVÁ Ladislava
BTK EUROBIKE Praha
CZE 3:38:34.9 1:04:26.3
13.
MAHDALOVÁ Renata
Houb.cz
CZE 3:42:34.0 1:08:25.4
14.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví letci
CZE 3:44:46.1 1:10:37.5
15.
SELNAROVÁ Šárka
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice
CZE 3:47:01.8 1:12:53.2
16.
RAKOVSKÁ Lucia
Hromdopiecky
CZE 3:49:04.4 1:14:55.8
17.
LAŠTÍKOVÁ Adriana
Dolný Kubín
CZE 4:50:42.8 2:16:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Ostrava
CZE 1:20:48.9 0:00:00.0
2.
MACHULKOVÁ Barbora
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:24:57.6 0:04:08.7
3.
HASELBAUEROVÁ Anna
Švec cyklo team Soběslav
CZE 1:30:34.7 0:09:45.8
4.
POKORNÁ Taťána
Bike one
CZE 1:37:14.3 0:16:25.4
5.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 1:37:59.8 0:17:10.9
6.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA POLIČKA
CZE 1:38:46.0 0:17:57.1
7.
SLÁMOVÁ Jitka
Suchohrdly
CZE 1:41:25.8 0:20:36.9
8.
RUBÍNOVÁ Kateřina
Dimense.cz
CZE 1:41:43.4 0:20:54.5
9.
KOZÁKOVÁ Lucie
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 1:42:50.5 0:22:01.6
10.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:43:34.8 0:22:45.9
11.
MILOTOVÁ Pavlína
Dema racing team
CZE 1:46:51.6 0:26:02.7
12.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 1:49:16.7 0:28:27.8
13.
NOVÁKOVÁ Nikola
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice
CZE 1:49:24.8 0:28:35.9
14.
ŠVRČKOVÁ Barbora
KOMPAVA H-THRIATLON TEAM
SVK 1:51:12.2 0:30:23.3
15.
FÁRKOVÁ Jitka
sintesi prima donna
CZE 1:52:24.7 0:31:35.8
16.
HODÁŇOVÁ Adéla
SK PRIMA POLIČKA
CZE 1:52:41.5 0:31:52.6
17.
MIKOLÁŠKOVÁ Anna
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:53:33.5 0:32:44.6
18.
FERENCZYOVÁ Xenia
Nitra
CZE 1:56:09.6 0:35:20.7
19.
HEJKRLÍKOVÁ Markéta
Kalas Racing Team
CZE 1:58:35.8 0:37:46.9
20.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:58:56.0 0:38:07.1
21.
ZERÁKOVÁ Helena
Black ice Brno
CZE 1:59:20.7 0:38:31.8
22.
ČIHÁKOVÁ Iva
Semice
CZE 2:00:00.4 0:39:11.5
23.
DOBEŠOVÁ Lenka
Cykloteam mikulášek Znojmo
CZE 2:01:31.5 0:40:42.6
24.
NOVÁKOVÁ Kristýna
APEX-BIKE Ladies Team Jistebnice
CZE 2:02:15.0 0:41:26.1
25.
MATOUŠKOVÁ Hana
Radonice
CZE 2:04:32.5 0:43:43.6
26.
MARVARTOVÁ Ivana
Galaxy Bike Tálín
CZE 2:05:25.8 0:44:36.9
27.
BREHOVSKÁ Lenka
Bike Team Vodňany
CZE 2:05:39.6 0:44:50.7
28.
VOKAČOVA Kateřina
KAHSPORT VRCHLABI
CZE 2:07:38.6 0:46:49.7
29.
DYNTAROVÁ Darina
CZE 2:09:06.2 0:48:17.3
30.
KOMÁRKOVÁ Jitka
Symbio+cycling
CZE 2:11:26.1 0:50:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PÍSAŘ Jan
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:14:48.9 0:00:00.0
2.
ČERNOCKÝ Martin
Inkospor
CZE 1:14:57.6 0:00:08.7
3.
PRŮDEK Matěj
Ostrava
CZE 1:14:59.0 0:00:10.1
4.
ZAVADIL Libor
Velo Dvořák Haibike
CZE 1:15:00.5 0:00:11.6
5.
ŠAROUN Libor
CKK Znojmo
CZE 1:15:56.3 0:01:07.4
6.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:16:27.3 0:01:38.4
7.
VESELOVSKÝ Vlastimil
Cyklokuřim
CZE 1:17:00.4 0:02:11.5
8.
NOVÁK Radek
GS Junior team JISTEBNICE
CZE 1:19:50.3 0:05:01.4
9.
ČAPEK Jiří
CZE 1:19:50.8 0:05:01.9
10.
ŠITNER Jaroslav
GS Junior team JISTEBNICE
CZE 1:19:56.1 0:05:07.2
11.
BEZDĚKOVSKÝ František
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:19:59.8 0:05:10.9
12.
MIČAN František
Dům barev Český Krumlov
CZE 1:20:01.1 0:05:12.2
13.
ŠUBRT Jan
GT bycicles opportunity
CZE 1:20:15.5 0:05:26.6
14.
SPÁČIL Leopold
Merida Biking Team
CZE 1:20:29.7 0:05:40.8
15.
MIKOLÁŠEK Jan
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:20:38.9 0:05:50.0
16.
BENEŠ Radek
TOYOTA Dolák MTB
CZE 1:20:47.0 0:05:58.1
17.
JANEČEK Pavel
TOYOTA Dolák MTB
CZE 1:23:00.9 0:08:12.0
18.
NAVRKAL Michal
Dimosport
CZE 1:23:29.9 0:08:41.0
19.
TKADLEC Ondřej
Bantice
CZE 1:23:36.6 0:08:47.7
20.
MITGUTSCH Kurt
Rad u. Nabe Union Oepping
AUT 1:23:41.6 0:08:52.7
21.
KOTAČKA Michal
Galaxy Bike Tálín
CZE 1:24:31.0 0:09:42.1
22.
HYŠPLER Robin
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 1:24:32.0 0:09:43.1
23.
BUBLA Ladislav
lowellpro racing team Milevsko
CZE 1:24:51.9 0:10:03.0
24.
KORDÍK Tomáš
Brno
CZE 1:24:52.6 0:10:03.7
25.
PAVKA Filip
Prosiměřice
CZE 1:25:04.2 0:10:15.3
26.
ONDRÁČEK Libor
Olomouc
CZE 1:25:05.3 0:10:16.4
27.
STOHR Jiří
Břeclav
CZE 1:25:20.0 0:10:31.1
28.
DOBEŠ Jiří
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:25:38.3 0:10:49.4
29.
TUHÁČEK Milan
Rotor bike
CZE 1:26:01.9 0:11:13.0
30.
OBŠIL Tomáš
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:26:17.0 0:11:28.1