Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2014

ČP XCO MTB Teplice

MTB
DATUM :19.4.2014 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:26:51.8 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:01.4 0:00:09.6
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:03.7 0:00:11.9
4.
VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:27:03.8 0:00:12.0
5.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:28:00.7 0:01:08.9
6.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:11.4 0:01:19.6
7.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:14.1 0:01:22.3
8.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:28:24.9 0:01:33.1
9.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:28:33.8 0:01:42.0
10.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:29:03.7 0:02:11.9
11.
ŠEFCOVÁ Kateřina
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:29:07.0 0:02:15.2
12.
TESAŘOVÁ Jana
ACT LERAK
CZE 0:29:22.3 0:02:30.5
13.
HERMANOVÁ Veronika
VRV TEAM
CZE 0:29:29.9 0:02:38.1
14.
BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:29:49.8 0:02:58.0
15.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:30:20.7 0:03:28.9
16.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:45.9 0:03:54.1
17.
JERUZALSKA Natalia
KKW JAMA WAŁBRZYCH
POL 0:30:47.6 0:03:55.8
18.
HAASOVÁ Kristýna
ACT LERAK
CZE 0:31:27.0 0:04:35.2
19.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING o.s.
CZE 0:31:30.5 0:04:38.7
20.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:31:54.0 0:05:02.2
21.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:32:04.3 0:05:12.5
22.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:32:21.6 0:05:29.8
23.
HEJHALOVÁ Dagmar
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:32:52.5 0:06:00.7
24.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:33:11.5 0:06:19.7
25.
DAŇKOVÁ Kateřina
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:33:22.0 0:06:30.2
26.
NOVÁKOVÁ Barbora
CZE 0:33:50.9 0:06:59.1
27.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:40.6 0:08:48.8
28.
HORŇOVÁ Adriana
ACT LERAK
CZE 0:35:46.3 0:08:54.5
29.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:54.5 0:10:02.7
30.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:43:45.2 0:16:53.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:35.2 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:22:07.4 0:00:32.2
3.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:22:30.5 0:00:55.3
4.
BEDRNÍK Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:58.2 0:01:23.0
5.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:23:06.3 0:01:31.1
6.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:23:49.4 0:02:14.2
7.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:24:02.4 0:02:27.2
8.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:38.3 0:03:03.1
9.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:25:01.0 0:03:25.8
10.
TROJAHN Robert
SSV Mounty Altenberg
GER 0:25:16.5 0:03:41.3
11.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:25:17.9 0:03:42.7
12.
MERIAČ Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:25:25.3 0:03:50.1
13.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:39.5 0:04:04.3
14.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:50.6 0:04:15.4
15.
SIKORA Dávid
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:25:56.5 0:04:21.3
16.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:25:57.3 0:04:22.1
17.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:25:57.3 0:04:22.1
18.
TELLINGER Adam
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:26:09.4 0:04:34.2
19.
VLASÁK Tomáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:26:13.9 0:04:38.7
20.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:21.1 0:04:45.9
21.
TOMÁŠEK Alvin
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:26:25.3 0:04:50.1
22.
BAUER Štěpán
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:26:46.5 0:05:11.3
23.
NOVÝ Jakub
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:26:57.8 0:05:22.6
24.
MICHALIČKA Štefan
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:27:05.6 0:05:30.4
25.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:27:13.5 0:05:38.3
26.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:27:14.5 0:05:39.3
27.
PETERKA Zděnek
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:27:35.2 0:06:00.0
28.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:27:57.0 0:06:21.8
29.
MULLER Maxim
BIKE PRO RACING
CZE 0:28:13.7 0:06:38.5
30.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:28:27.0 0:06:51.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:34:19.6 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:34:23.3 0:00:03.7
3.
DÖRING Maria
TSV Großschönau
GER 0:35:21.5 0:01:01.9
4.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:35:37.5 0:01:17.9
5.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:35:53.4 0:01:33.8
6.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:36:40.1 0:02:20.5
7.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:37:31.5 0:03:11.9
8.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:37:36.4 0:03:16.8
9.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:59.3 0:03:39.7
10.
DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:38:25.6 0:04:06.0
11.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:38:47.1 0:04:27.5
12.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:39:01.0 0:04:41.4
13.
PODSKALSKÁ Anna
Kola-bbm.cz
CZE 0:39:16.3 0:04:56.7
14.
VALUCHOVÁ Natálie
BIKE PRO RACING
CZE 0:40:26.6 0:06:07.0
15.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:40.1 0:06:20.5
16.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:41:10.0 0:06:50.4
17.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 0:42:04.0 0:07:44.4
18.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:42:17.2 0:07:57.6
19.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:49.0 0:08:29.4
20.
HENDRYCHOVÁ Pavla
BIke Freaks Holice
CZE 0:43:15.5 0:08:55.9
21.
NEZVEDOVÁ Věra
MORAVEC TEAM
CZE 0:43:56.6 0:09:37.0
22.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:45:56.5 0:11:36.9
23.
KŘÍŽOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:49:08.5 0:14:48.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BŘEZINA Jonáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:44:22.2 0:00:00.0
2.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:44:30.4 0:00:08.2
3.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:42.5 0:00:20.3
4.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 0:45:34.3 0:01:12.1
5.
ŠTOČEK Matúš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:45:54.3 0:01:32.1
6.
KAŠPAR Adam
Kola-bbm.cz
CZE 0:46:25.0 0:02:02.8
7.
TOMASZ Budziński
Integral Collections MTB Team
POL 0:46:44.8 0:02:22.6
8.
ŠEDIVÝ Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:47:00.5 0:02:38.3
9.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:47:00.8 0:02:38.6
10.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:47:00.8 0:02:38.6
11.
PRUDEK Dominik
MORAVEC TEAM
CZE 0:47:25.4 0:03:03.2
12.
LIDMILA Martin
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:47:31.9 0:03:09.7
13.
FIALA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:47:33.4 0:03:11.2
14.
PERSON Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:47:59.3 0:03:37.1
15.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:48:11.4 0:03:49.2
16.
NOVOTNÝ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:48:22.6 0:04:00.4
17.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:48:28.2 0:04:06.0
18.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:49:07.3 0:04:45.1
19.
JARÝ David
Kola-bbm.cz
CZE 0:49:21.2 0:04:59.0
20.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:49:36.7 0:05:14.5
21.
HERMAN Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:49:45.9 0:05:23.7
22.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:49:55.6 0:05:33.4
23.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:50:36.5 0:06:14.3
24.
MARCIN Budziński
Integral Collections MTB Team
POL 0:50:54.5 0:06:32.3
25.
DEHNE Moritz
RSC 93 Marienberg
GER 0:51:05.7 0:06:43.5
26.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 0:51:05.8 0:06:43.6
27.
MARTINEK Tomáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:51:32.2 0:07:10.0
28.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 0:52:02.8 0:07:40.6
29.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:52:20.2 0:07:58.0
30.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:31.3 0:08:09.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:42.4 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:50:29.9 0:02:47.5
3.
DROZDZIOK Marlena
BIOAM RACINGTEAM
POL 0:50:55.9 0:03:13.5
4.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 0:51:33.1 0:03:50.7
5.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 0:53:04.8 0:05:22.4
6.
WOJTYŁA Gabriela
GOODMAN Zator
POL 0:53:39.7 0:05:57.3
7.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:54:12.4 0:06:30.0
8.
PIOTROWSKA Patrycja
KKW JAMA WAŁBRZYCH
POL 0:54:39.5 0:06:57.1
9.
JASTRZĘBSKI Agnieszka
BIOAM RACING TEAM
POL 0:55:34.9 0:07:52.5
10.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:57:18.8 0:09:36.4
11.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:58:48.0 0:11:05.6
12.
JANUŠÍKOVÁ Nina
ŽP Šport a.s.
SVK 0:59:07.1 0:11:24.7
13.
PROCHÁZKOVÁ Lenka
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:59:33.4 0:11:51.0
14.
KŘÍŽOVÁ Klára
Kola-bbm.cz
CZE 0:59:40.5 0:11:58.1
15.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:00:58.9 0:13:16.5
16.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:01:36.1 0:13:53.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJCHART Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:07:04.7 0:00:00.0
2.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:07:22.6 0:00:17.9
3.
MARCELI Bogusławski
Integral Collections MTB Team
POL 1:09:18.4 0:02:13.7
4.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:10:04.6 0:02:59.9
5.
HELTA Filip
KKW JAMA WAŁBRZYCH
POL 1:11:06.8 0:04:02.0
6.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 1:11:12.7 0:04:08.0
7.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:12:05.9 0:05:01.2
8.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:12:21.0 0:05:16.3
9.
SROVNALÍK Filip
GT bikeplac opportunity
CZE 1:12:28.8 0:05:24.1
10.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:12:58.6 0:05:53.9
11.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:13:06.5 0:06:01.8
12.
ŠULC Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:14:04.9 0:07:00.2
13.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:16.4 0:07:11.7
14.
KRUMPHANZL Matyáš
BIKE 2000
CZE 1:14:24.2 0:07:19.5
15.
KUNT Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:14:45.4 0:07:40.7
16.
SCHUBERT Štěpán
REMERX MERIDA TEAM JUNIOR
CZE 1:15:01.4 0:07:56.7
17.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:09.9 0:08:05.2
18.
BANAŚ Mateusz
KKW JAMA WAŁBRZYCH
POL 1:15:15.6 0:08:10.9
19.
PAPEŽ Vít
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:15:44.6 0:08:39.9
20.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:57.5 0:08:52.8
21.
BUŠFY Michal
Cyklistický spolok Žilina
SVK 1:16:26.0 0:09:21.3
22.
EGGER Andreas
MSC Wiesenbach
GER 1:16:35.9 0:09:31.2
23.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:41.3 0:09:36.6
24.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:16:41.7 0:09:37.0
25.
ANDRŠ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:17:03.7 0:09:59.0
26.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 1:17:22.2 0:10:17.5
27.
ALBRECHT Anton
SSV Mounty Altenberg
GER 1:17:58.1 0:10:53.4
28.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:18:00.9 0:10:56.2
29.
WINIARSKI Łukasz
KKW JAMA WAŁBRZYCH
POL 1:18:02.7 0:10:58.0
30.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:18:50.0 0:11:45.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:30:54.5 0:00:00.0
2.
MICHIELS Githa
TREK-KMC TRADE TEAM
BEL 1:31:30.5 0:00:36.0
3.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Kross Racing Team
POL 1:32:20.6 0:01:26.1
4.
SZAFRANIEC Anna
Kross Racing Team
POL 1:34:01.3 0:03:06.8
5.
DAWIDOWICZ Aleksandra
SGR Srebrna Góra
POL 1:34:44.6 0:03:50.1
6.
ŠULCOVÁ Pavlína
GHOST RUBENA racing team
CZE 1:36:43.4 0:05:48.9
7.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:36:51.6 0:05:57.1
8.
MACHULKOVÁ Barbora
KONA CYCLING POINT
CZE 1:37:23.1 0:06:28.6
9.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:37:57.1 0:07:02.6
10.
CRAIGIE Lee
cannondale racing
GBR 1:38:22.7 0:07:28.2
11.
BRANDAU Elisabeth
EBE-Racing Team
GER 1:40:09.1 0:09:14.6
12.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 1:41:02.3 0:10:07.8
13.
BERKOVÁ Irena
AMENITY - EXTREM SPORT
CZE 1:41:39.0 0:10:44.5
14.
ZUR Monika
4F Racing Team
POL 1:41:58.4 0:11:03.9
15.
PODGORSKA Aleksandra
SANTE BSA WHISTLE TEAM
POL 1:42:45.2 0:11:50.7
16.
MACPHEE Kerry
Scotland
GBR 1:42:51.1 0:11:56.6
17.
STASZEL Stefania
SANTE BSA WHISTLE TEAM
POL 1:43:24.8 0:12:30.3
18.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:43:43.7 0:12:49.2
19.
ROBERTS Jessica
Team Scotland
GBR 1:44:46.7 0:13:52.2
20.
MALINKIEWICZ Rita
GOODMAN Zator
POL 1:46:24.9 0:15:30.4
21.
CIERLUK Karolina
BIOAM RACING TEAM
POL 1:46:36.6 0:15:42.1
22.
STORCH Daniela
RSV Chemnitz/ SCOTT Generation Team
GER 1:46:37.8 0:15:43.3
23.
MALÁRIKOVÁ Michaela
KHC KAKTUS BIKE Bratislava
SVK 1:48:26.7 0:17:32.2
24.
VALEŠOVÁ Jana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:49:45.1 0:18:50.6
25.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:50:21.4 0:19:26.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZAL Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:42:47.3 0:00:00.0
2.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 0:42:47.6 0:00:00.2
3.
ČEPIČKA Matěj
Megabike kolín
CZE 0:42:53.7 0:00:06.3
4.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:43:02.3 0:00:14.9
5.
PAPEŽ Vojtěch
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:44:12.0 0:01:24.6
6.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 0:44:31.9 0:01:44.5
7.
ZBUZEK Michal
Sweep cycling
CZE 0:44:37.3 0:01:49.9
8.
ŠUTA Jiří
Scott-Atrex
CZE 0:44:50.0 0:02:02.6
9.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:45:08.6 0:02:21.2
10.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 0:46:18.3 0:03:30.9
11.
HRABAL Jakub
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:46:51.8 0:04:04.4
12.
FRANK Petr
Říčany
CZE 0:46:52.7 0:04:05.3
13.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:47:23.7 0:04:36.3
14.
VRÁBEK Jan
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:48:09.9 0:05:22.5
15.
STRACH Jakub
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:48:39.7 0:05:52.3
16.
ŠEDIVÝ Pavel
BTK Eurobike Praha
CZE 0:49:04.9 0:06:17.5
17.
ŘEŠÁTKO Jiří
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:49:32.8 0:06:45.4
18.
ŠUSER Václav
BTK Eurobike Praha
CZE 0:50:03.9 0:07:16.5
19.
SCHÜHLER Tomáš
KL SPORT MOST
CZE 0:50:31.2 0:07:43.8
20.
BARTSCH Tomáš
Transbrody Rideko
CZE 0:52:43.9 0:09:56.5
21.
ALBRECHT Luboš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:52:45.7 0:09:58.3
22.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Uničov_(Eko farma Křížov)
CZE 0:52:46.5 0:09:59.1
23.
MUŽÍK Jakub
SPORTFULCENTRUM.CZ
CZE 0:55:46.2 0:12:58.8
24.
KINDL Lukáš
Dexter CYCLING
CZE 0:57:06.8 0:14:19.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:44:09.7 0:00:00.0
2.
DOBRÝ Petr
Bicycle cafe
CZE 0:44:18.5 0:00:08.7
3.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:44:28.8 0:00:19.0
4.
KLAP David
UGO Allivictus Cisty sport
CZE 0:44:37.9 0:00:28.1
5.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:52.8 0:00:43.0
6.
NOVOTA Jan
Varnsdorf
CZE 0:45:18.8 0:01:09.0
7.
HAUSCHILD Silvio
Rubena Eleven Test Team / RSV Bautzen
GER 0:46:59.2 0:02:49.4
8.
JANOČKO Ján
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:47:08.5 0:02:58.7
9.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
CZE 0:47:13.2 0:03:03.4
10.
DOLEŽAL Ladislav
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:49:56.8 0:05:47.0
11.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 0:50:26.2 0:06:16.4
12.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:50:56.8 0:06:47.0
13.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:51:00.3 0:06:50.5
14.
VÁCHA Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:52:25.7 0:08:15.9
15.
POSPÍŠIL Petr
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:53:22.4 0:09:12.7
16.
APEL Marco
EBE-Racing Team
GER 0:54:01.4 0:09:51.6
17.
KAVKA Kamil
M.B.A. Racing
CZE 0:58:11.0 0:14:01.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:44:55.0 0:00:00.0
2.
OLEJNÍČEK Dušan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:48:13.3 0:03:18.3
3.
ZAVADIL Josef
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:49:32.5 0:04:37.5
4.
VOKOUN Jan
KL SPORT MOST
CZE 0:51:24.0 0:06:29.0
5.
SEDLÁČEK Jiří
CK Příbram
CZE 0:52:51.9 0:07:56.9
6.
WOJCZAL Jarek
WOJCZAL-BIKE
POL 0:53:31.0 0:08:36.0
7.
DVOŘÁK Otakar
MVC OFF
CZE 0:55:37.8 0:10:42.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:41:09.8 0:00:00.0
2.
NESVADBA Jan
Superior Rubena Team
CZE 1:41:15.1 0:00:05.3
3.
KONWA Marek
Betch.nl Superior Brenjtjens MTB Racing Team
POL 1:41:30.0 0:00:20.2
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:41:30.1 0:00:20.3
5.
NOVÁK Jiří
BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:42:08.1 0:00:58.3
6.
BATS Didier
Goeman Scott Cycling Team
BEL 1:42:40.1 0:01:30.3
7.
PANHUYZEN Kevin
BEL 1:43:19.1 0:02:09.3
8.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:43:40.4 0:02:30.6
9.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:43:59.0 0:02:49.2
10.
HUTTER Michael
Signer Merida RVA
SUI 1:44:36.4 0:03:26.6
11.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:44:44.2 0:03:34.4
12.
HYNEK Kristian
TOPEAK ERGON RACING TEAM
CZE 1:45:03.9 0:03:54.1
13.
PERNSTEINER Hermann
Fill ProForma Racing Team
AUT 1:45:25.1 0:04:15.3
14.
MALÍK Michal
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:46:28.6 0:05:18.8
15.
KANĚRA Michal
GHOST RUBENA racing team
CZE 1:46:32.3 0:05:22.5
16.
KONWA Piotr
4F Racing Team
POL 1:46:48.8 0:05:39.0
17.
MONTGOMERIE Gareth
Scotland
GBR 1:47:05.3 0:05:55.5
18.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:48:11.4 0:07:01.6
19.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:48:34.6 0:07:24.8
20.
HEBISZ Rafał
SGR Srebrna Góra
POL 1:48:50.3 0:07:40.5
21.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:49:04.4 0:07:54.6
22.
KRISTIANSEN Sondre
SK Rye
NOR 1:49:27.2 0:08:17.4
23.
BOGAR Kryštof
Betch.nl Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:49:30.8 0:08:21.0
24.
BARTÁK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:50:23.6 0:09:13.8
25.
KOVÁŘ Radim
Superior Rubena Team
CZE 1:51:03.9 0:09:54.1
26.
EGGER Georg
LEXWARE Mountainbike Team/ MSC Wiesenbach
GER 1:51:11.5 0:10:01.7
27.
HAMAN Martin
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:51:45.9 0:10:36.1
28.
ŠILAR Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 1:52:00.7 0:10:50.9
29.
LUKEŠ Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:52:14.4 0:11:04.6
30.
PAUR Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:52:25.4 0:11:15.6