Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2014

Extrém bike Most

MTB
DATUM :7.6.2014 MÍSTO :Most

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena team
CZE 3:15:39.1 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch team
CZE 3:16:32.3 0:00:53.2
3.
KANĚRA Michal
GHOST-RUBENA racing team
CZE 3:17:06.7 0:01:27.6
4.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:19:59.7 0:04:20.6
5.
ADEL Filip
Superior Rubena team
CZE 3:22:19.3 0:06:40.2
6.
BARTÁK Tomáš
Remerx Merida Team Kolín
CZE 3:25:52.7 0:10:13.6
7.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 3:27:31.9 0:11:52.8
8.
STARK Sebastian
TBR-Werner/RSG 52 STL
GER 3:29:05.2 0:13:26.1
9.
STARK Alexander
SCOTT BIKE24 TEAM
GER 3:30:45.3 0:15:06.2
10.
DOBRÝ Petr
BICYCLE CAFE
CZE 3:32:54.6 0:17:15.5
11.
STRNAD Aleš
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 3:33:56.4 0:18:17.3
12.
FAJT Milan
EUROFOAM SPORT
CZE 3:34:48.0 0:19:08.9
13.
KLAP David
UGO Allivicts
CZE 3:35:14.2 0:19:35.1
14.
MIKULE Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:35:43.5 0:20:04.4
15.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 3:36:29.2 0:20:50.1
16.
TATÍČEK Petr
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 3:37:53.2 0:22:14.1
17.
JANOČKO Ján
Praha 4
SVK 3:38:50.3 0:23:11.2
18.
KOVÁŘ Radim
Superior Rubena
CZE 3:39:33.9 0:23:54.8
19.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 3:42:35.1 0:26:56.0
20.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:43:04.0 0:27:24.9
21.
FARÁŘ Jan
SK RN Hardec Králové
CZE 3:44:47.8 0:29:08.7
22.
CARSTEN Maiwald
www.veloheld.de
GER 3:45:54.5 0:30:15.4
23.
KARBAN Štěpán
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 3:45:59.7 0:30:20.6
24.
TRMATA Štěpán
Czech Tallboys
CZE 3:46:31.7 0:30:52.6
25.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 3:49:32.6 0:33:53.5
26.
DOBEŠ Bohumír
Aper Lahofer team Znojmo
CZE 3:49:53.5 0:34:14.4
27.
ČADA Tomáš
REDPOiNT TEAM
CZE 3:50:08.4 0:34:29.3
28.
KLOFANDA Martin
UGOAllivictus
CZE 3:51:26.7 0:35:47.6
29.
JÍCHA Jakub
BICYCLE CAFE
CZE 3:51:28.1 0:35:49.0
30.
KOUDELKA Petr
KONA CYCLING POINT
CZE 3:51:29.4 0:35:50.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
Chost Rubena racing
CZE 3:55:59.2 0:00:00.0
2.
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Kross Racing Team
POL 3:56:44.7 0:00:45.5
3.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 4:07:35.4 0:11:36.2
4.
VLÁŠKOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch team
CZE 4:20:05.2 0:24:06.0
5.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 4:22:11.7 0:26:12.5
6.
NOVÁKOVÁ Pavla
Otrokovice
CZE 4:39:13.9 0:43:14.7
7.
KOSCOVÁ Kristina
Dema Racing Team
SVK 4:44:03.0 0:48:03.8
8.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS Náchod
CZE 4:49:46.7 0:53:47.5
9.
JENČEKOVÁ Veronika
EUROFOAM SPORT
CZE 4:56:40.0 1:00:40.8