Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2014

ČP XCO MTB Pec pod Sněžkou

MTB
DATUM :5.7.2014 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Multivan Merida Biking Team
CZE 1:27:03.4 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:28:06.6 0:01:03.2
3.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:05.1 0:02:01.7
4.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:54.3 0:02:50.9
5.
NESVADBA Jan
Superior Rubena Team
CZE 1:30:29.9 0:03:26.5
6.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:30:39.6 0:03:36.2
7.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:18.3 0:04:14.9
8.
BOGAR Kryštof
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM
CZE 1:34:23.9 0:07:20.5
9.
STOŠEK Martin
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:34:56.3 0:07:52.9
10.
KONWA Piotr
4F Racing Team
POL 1:35:46.7 0:08:43.3
11.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:36:25.7 0:09:22.3
12.
MALÍK Michal
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:37:39.6 0:10:36.2
13.
KOVÁŘ Radim
Superior Rubena Team
CZE 1:38:18.5 0:11:15.1
14.
VOBECKÝ Zdeněk
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 1:39:27.9 0:12:24.5
15.
LUKEŠ Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:40:46.8 0:13:43.4
16.
KURCZAB Piotr
SGR Srebrna Góra
POL 1:42:15.6 0:15:12.2
17.
BARTÁK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:42:36.7 0:15:33.3
18.
KOTRLA Michal
VALMEZBIKE RACING
CZE 1:43:22.5 0:16:19.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Kross Racing Team
POL 1:13:10.9 0:00:00.0
2.
SZAFRANIEC Anna
Kross Racing Team
POL 1:13:45.0 0:00:34.1
3.
KESEG STEVKOVA Janka
Slovakia national team
SVK 1:15:32.4 0:02:21.5
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:16:07.1 0:02:56.2
5.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 1:17:44.8 0:04:33.9
6.
DAWIDOWICZ Aleksandra
SGR Srebrna Góra
POL 1:18:48.5 0:05:37.6
7.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:19:13.3 0:06:02.4
8.
MACHULKOVÁ Barbora
KONA CYCLING POINT
CZE 1:19:46.7 0:06:35.8
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:20:11.6 0:07:00.7
10.
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Kross Racing Team
POL 1:20:47.0 0:07:36.1
11.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:22:15.2 0:09:04.3
12.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:23:03.4 0:09:52.5
13.
VALEŠOVÁ Jana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:25:57.5 0:12:46.6
14.
TUROBOŚ Marta
Integral Collections MTB Team
POL 1:28:34.9 0:15:24.0
15.
JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
CZE 1:34:05.2 0:20:54.3
16.
ZEMÁNKOVÁ Eva
MORAVEC TEAM
CZE 1:35:42.0 0:22:31.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJCHART Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:03:27.0 0:00:00.0
2.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:04:20.2 0:00:53.2
3.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 1:04:40.8 0:01:13.8
4.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Integral Collections MTB Team
POL 1:06:22.5 0:02:55.5
5.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:07:49.1 0:04:22.1
6.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:08:17.3 0:04:50.3
7.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:08:31.7 0:05:04.7
8.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:00.9 0:05:33.9
9.
DINA Márton
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:09:15.9 0:05:48.9
10.
SCHUBERT Štěpán
REMERX MERIDA TEAM JUNIOR
CZE 1:09:58.6 0:06:31.6
11.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:40.2 0:07:13.2
12.
ŠULC Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:11:26.3 0:07:59.3
13.
KÁDI József Krisztián
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:11:41.0 0:08:14.0
14.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:12:24.4 0:08:57.4
15.
PAPEŽ Vít
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:13:06.1 0:09:39.1
16.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 1:13:39.5 0:10:12.5
17.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:13:50.0 0:10:23.0
18.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:14:56.1 0:11:29.1
19.
FABIÁN Tomáš
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:15:29.7 0:12:02.7
20.
DINA Dániel
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:15:41.0 0:12:14.0
21.
NAVAŘÍK Robert
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 1:16:09.7 0:12:42.7
22.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:16:18.2 0:12:51.2
23.
ODSTRČIL David
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:16:18.3 0:12:51.3
24.
ERDÉLYI Attila
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:16:22.0 0:12:55.0
25.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:16:35.8 0:13:08.8
26.
ANDRŠ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:17:10.7 0:13:43.7
27.
VÍTŮ Šimon
UNIQA Jihlava
CZE 1:17:39.6 0:14:12.6
28.
SROVNALÍK Filip
GT bikeplac opportunity
CZE 1:18:40.4 0:15:13.4
29.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:18:47.7 0:15:20.7
30.
BUŠFY Michal
Cyklistický spolok Žilina
SVK 1:18:58.3 0:15:31.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:02:41.2 0:00:00.0
2.
DROZDZIOK Marlena
SMKK BIOAM
POL 1:03:42.3 0:01:01.1
3.
CZECZINKAROVÁ Jana
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 1:04:47.3 0:02:06.1
4.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 1:06:37.8 0:03:56.6
5.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:13:42.4 0:11:01.2
6.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:15:36.4 0:12:55.2
7.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:16:38.7 0:13:57.5
8.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:23:52.1 0:21:10.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:52:07.5 0:00:00.0
2.
BARTIZAL Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:52:27.3 0:00:19.8
3.
ŠUTA Jiří
Atrex-scott
CZE 0:53:18.3 0:01:10.8
4.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 0:54:00.8 0:01:53.3
5.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:54:41.3 0:02:33.8
6.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:55:23.2 0:03:15.7
7.
TATÍČEK Petr
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 0:56:36.2 0:04:28.7
8.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena Team
CZE 0:56:36.5 0:04:29.0
9.
BENDA Michal
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:57:40.6 0:05:33.1
10.
KADLEC Josef
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 0:58:11.1 0:06:03.6
11.
FRANK Petr
BIKEGALLERY
CZE 0:59:12.3 0:07:04.8
12.
JOHÁNEK Jakub
Level 14
CZE 1:02:42.7 0:10:35.2
13.
CHUDÝ Jan
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:04:20.0 0:12:12.5
14.
VLČEK Michal
SPECIALIZED Concept store kolokrám Liberec
CZE 1:04:46.6 0:12:39.1
15.
JAVŮREK Jiří
CK PeMaP Přerov
CZE 1:07:31.8 0:15:24.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:51:42.0 0:00:00.0
2.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:52:32.0 0:00:50.0
3.
REEH Jiří
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:53:01.8 0:01:19.8
4.
DOBRÝ Petr
Bicycle cafe
CZE 0:54:07.4 0:02:25.4
5.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:54:36.1 0:02:54.1
6.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:56:47.6 0:05:05.6
7.
BŘEZINA Petr
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:58:07.8 0:06:25.8
8.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:58:50.2 0:07:08.2
9.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 0:59:28.0 0:07:46.0
10.
VÁCHA Jan
Bicykl Kříž team
CZE 1:02:30.5 0:10:48.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:55:49.4 0:00:00.0
2.
OLEJNÍČEK Dušan
GT bikeplac opportunity
CZE 1:01:11.4 0:05:22.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALTER Attila
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 0:51:45.7 0:00:00.0
2.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 0:51:55.3 0:00:09.6
3.
BŘEZINA Jonáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:53:21.6 0:01:35.9
4.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:53:44.6 0:01:58.9
5.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:54:26.7 0:02:41.0
6.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:55:01.0 0:03:15.3
7.
ŠTOČEK Matúš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:55:27.0 0:03:41.3
8.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:55:48.6 0:04:02.9
9.
BUDZIŃSKI Marcin
Integral Collections MTB Team
POL 0:56:42.6 0:04:56.9
10.
MICHALIČKA Juraj
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:56:59.5 0:05:13.8
11.
LIDMILA Martin
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:57:32.5 0:05:46.8
12.
KOVÁCS Dániel
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 0:57:45.5 0:05:59.8
13.
ŠITNER Jaroslav
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:57:53.6 0:06:07.9
14.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:58:04.1 0:06:18.4
15.
HOLEC Richard
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:58:27.1 0:06:41.4
16.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:58:28.3 0:06:42.6
17.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:58:35.9 0:06:50.2
18.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:59:01.2 0:07:15.5
19.
NOVOTNÝ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:59:12.3 0:07:26.6
20.
FIALA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:59:27.7 0:07:42.0
21.
PRUDEK Dominik
MORAVEC TEAM
CZE 0:59:46.1 0:08:00.4
22.
ŠEDIVÝ Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:59:59.3 0:08:13.6
23.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 1:00:20.1 0:08:34.4
24.
KAŠPAR Adam
Kola-bbm.cz
CZE 1:00:34.2 0:08:48.5
25.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:00:37.4 0:08:51.7
26.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:03:10.1 0:11:24.4
27.
HETÉNYI Gergő
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:03:25.1 0:11:39.4
28.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:03:45.6 0:11:59.9
29.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:03:47.7 0:12:02.0
30.
HENDRYCH Tomáš
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 1:03:55.2 0:12:09.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:43:28.3 0:00:00.0
2.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:43:56.9 0:00:28.6
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:44:37.2 0:01:08.9
4.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:44:46.3 0:01:18.0
5.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:46:00.5 0:02:32.2
6.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:57.4 0:03:29.1
7.
MICHALIČKOVÁ Lucia
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:47:51.3 0:04:23.0
8.
NEUMANOVÁ Tereza
CZE 0:48:13.0 0:04:44.7
9.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:57.2 0:05:28.9
10.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:49:54.7 0:06:26.4
11.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:50:09.1 0:06:40.8
12.
DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:50:25.1 0:06:56.8
13.
ŠWIERCZŇSKA Patrycja
LKK START TOMASZOW MAZOWIECKI
POL 0:50:29.1 0:07:00.8
14.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:51:20.6 0:07:52.3
15.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:52:25.9 0:08:57.6
16.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:53:31.5 0:10:03.2
17.
PODSKALSKÁ Anna
Kola-bbm.cz
CZE 0:54:43.0 0:11:14.7
18.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:55:18.4 0:11:50.1
19.
HENDRYCHOVÁ Pavla
BIke Freaks Holice
CZE 0:57:42.6 0:14:14.3
20.
NEZVEDOVÁ Věra
MORAVEC TEAM
CZE 1:00:20.0 0:16:51.7
21.
KŘÍŽOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:01:17.1 0:17:48.8
22.
WITEK Karolina
LKK START TOMASZOW MAZOWIECKI
POL 1:02:06.6 0:18:38.3
23.
MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 1:03:48.0 0:20:19.7
24.
CSIKÁNY Bianka
Hungarian Cycling MTB National Team
HUN 1:06:01.2 0:22:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:41.1 0:00:00.0
2.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:20:10.8 0:00:29.7
3.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:20:21.5 0:00:40.4
4.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:20:43.3 0:01:02.2
5.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:56.8 0:01:15.7
6.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:20:57.1 0:01:16.0
7.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:21:02.4 0:01:21.3
8.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:21:11.2 0:01:30.1
9.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:21:42.1 0:02:01.0
10.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:46.4 0:02:05.3
11.
MERIAČ Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:21:53.8 0:02:12.7
12.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:22:10.0 0:02:28.9
13.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:22:15.3 0:02:34.2
14.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:22:19.2 0:02:38.1
15.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:35.0 0:02:53.9
16.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:22:50.3 0:03:09.2
17.
TOMÁŠEK Alvin
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:23:01.6 0:03:20.5
18.
MICHALIČKA Štefan
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:23:13.6 0:03:32.5
19.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:23:37.4 0:03:56.3
20.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:23:43.0 0:04:01.9
21.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:23:56.6 0:04:15.5
22.
VLASÁK Tomáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:10.8 0:04:29.7
23.
NOVÝ Jakub
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:24:17.6 0:04:36.5
24.
HNÍK Jakub
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:24:18.7 0:04:37.6
25.
PETERKA Zděnek
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:24:21.7 0:04:40.6
26.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:27.0 0:04:45.9
27.
KUČERA Michal
BIKE 2000
CZE 0:24:39.4 0:04:58.3
28.
MAZÁNEK Matěj
MORAVEC TEAM
CZE 0:25:07.2 0:05:26.1
29.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:25:11.4 0:05:30.3
30.
ŠMÍDA Michal
MORAVEC TEAM
CZE 0:25:11.5 0:05:30.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:23:38.9 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:08.9 0:00:30.0
3.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:26.9 0:00:48.0
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:57.8 0:01:18.9
5.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:25:01.7 0:01:22.8
6.
TESAŘOVÁ Jana
ACT LERAK
CZE 0:25:18.7 0:01:39.8
7.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:25:36.3 0:01:57.4
8.
ŠEFCOVÁ Kateřina
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:25:41.7 0:02:02.8
9.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:14.0 0:03:35.1
10.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:27:46.7 0:04:07.8
11.
BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:28:12.6 0:04:33.7
12.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:28:14.2 0:04:35.3
13.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:28:19.1 0:04:40.2
14.
DAŇKOVÁ Kateřina
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:28:22.9 0:04:44.0
15.
JANDOVÁ Veronika
CZE 0:28:31.7 0:04:52.8
16.
SEBEROVÁ Barbora
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:28:37.2 0:04:58.3
17.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:29:09.4 0:05:30.5
18.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:29:42.8 0:06:03.9
19.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:53.0 0:06:14.1
20.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:30:05.9 0:06:27.0
21.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:10.2 0:06:31.3
22.
HAASOVÁ Kristýna
ACT LERAK
CZE 0:30:38.8 0:06:59.9
23.
HEJHALOVÁ Dagmar
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:30:51.2 0:07:12.3
24.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:31:02.7 0:07:23.8
25.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:31:06.0 0:07:27.1
26.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:31:54.4 0:08:15.5
27.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:36.8 0:08:57.9
28.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:33:44.5 0:10:05.6