Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2014

MČR XC MTB Praha

MTB
DATUM :18 - 20.7.2014 MÍSTO :Praha

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:32:08.8 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:32:15.8 0:00:07.0
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:34:55.6 0:02:46.8
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:35:11.1 0:03:02.3
5.
NESVADBA Jan
Superior Rubena Team
CZE 1:35:46.8 0:03:38.0
6.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:35:58.9 0:03:50.1
7.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:39:11.6 0:07:02.8
8.
MALÍK Michal
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:42:48.7 0:10:39.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:24:22.4 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:25:45.6 0:01:23.2
3.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:30:27.5 0:06:05.1
4.
BOGAR Kryštof
Betch.nl Superior Brenjtjens MTB Racing Team
CZE 1:32:09.3 0:07:46.9
5.
KUBÍN Filip
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:34:09.2 0:09:46.8
6.
STOŠEK Martin
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:35:45.2 0:11:22.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:35.8 0:00:00.0
2.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:52.9 0:00:17.1
3.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:17:00.7 0:00:24.9
4.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:17:04.9 0:00:29.1
5.
BEDRNÍK Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:17:09.1 0:00:33.3
6.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:17:17.5 0:00:41.7
7.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:17:29.6 0:00:53.8
8.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:17:38.5 0:01:02.7
9.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:17:58.5 0:01:22.7
10.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:18:08.7 0:01:32.9
11.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:16.3 0:01:40.5
12.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:18:24.8 0:01:49.0
13.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:18:31.3 0:01:55.5
14.
DUDEK Tomáš
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:18:35.4 0:01:59.6
15.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:18:39.3 0:02:03.5
16.
VLASÁK Tomáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:18:45.6 0:02:09.8
17.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:18:55.8 0:02:20.0
18.
TELLINGER Adam
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:18:58.9 0:02:23.1
19.
NOVÝ Jakub
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:19:05.8 0:02:30.0
20.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:19:07.8 0:02:32.0
21.
BAUER Štěpán
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:19:13.9 0:02:38.1
22.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:19:14.1 0:02:38.3
23.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:33.0 0:02:57.2
24.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:19:36.4 0:03:00.6
25.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:37.7 0:03:01.9
26.
MAZÁNEK Matěj
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:38.5 0:03:02.7
27.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:19:42.7 0:03:06.9
28.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:47.2 0:03:11.4
29.
SVÍTIL Robert
Kola-bbm.cz
CZE 0:19:49.9 0:03:14.1
30.
MULLER Maxim
BIKE PRO RACING
CZE 0:19:54.1 0:03:18.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:18:06.8 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:18:21.6 0:00:14.8
3.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:18:38.5 0:00:31.7
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:58.3 0:00:51.5
5.
TESAŘOVÁ Jana
ACT LERAK
CZE 0:19:02.6 0:00:55.8
6.
ŠEFCOVÁ Kateřina
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:19:11.5 0:01:04.7
7.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:19:20.6 0:01:13.8
8.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:43.5 0:01:36.7
9.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:03.7 0:01:56.9
10.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:20:12.6 0:02:05.8
11.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:14.1 0:02:07.3
12.
HEJHALOVÁ Dagmar
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:20:23.2 0:02:16.4
13.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:20:59.7 0:02:52.9
14.
VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:14.0 0:03:07.2
15.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:21:32.3 0:03:25.5
16.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:21:52.9 0:03:46.1
17.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:22:00.5 0:03:53.7
18.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:22:09.1 0:04:02.3
19.
BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:11.7 0:04:04.9
20.
HAASOVÁ Kristýna
ACT LERAK
CZE 0:22:20.2 0:04:13.4
21.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:22:25.6 0:04:18.8
22.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:30.5 0:04:23.7
23.
SEBEROVÁ Barbora
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:22:37.1 0:04:30.3
24.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:22:38.2 0:04:31.4
25.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:22:51.0 0:04:44.2
26.
PAPOUŠKOVÁ Martina
BIke Freaks Holice
CZE 0:23:23.9 0:05:17.1
27.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:23:31.6 0:05:24.8
28.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:23:39.6 0:05:32.8
29.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:46.5 0:05:39.7
30.
VÍŠKOVÁ Nikola
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:24:13.0 0:06:06.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BŘEZINA Jonáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:40:29.1 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:32.9 0:00:03.8
3.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:40:35.1 0:00:06.0
4.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 0:40:46.9 0:00:17.8
5.
KAŠPAR Adam
Kola-bbm.cz
CZE 0:41:18.9 0:00:49.8
6.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:55.1 0:01:26.0
7.
FIALA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:42:11.1 0:01:42.0
8.
HOLEC Richard
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:42:34.1 0:02:05.0
9.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:43:40.3 0:03:11.2
10.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:43:51.9 0:03:22.8
11.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:44:04.4 0:03:35.3
12.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:44:19.6 0:03:50.5
13.
LIDMILA Martin
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:44:34.3 0:04:05.2
14.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:40.8 0:04:11.7
15.
NOVOTNÝ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:45:04.6 0:04:35.5
16.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:45:37.6 0:05:08.5
17.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:45:54.0 0:05:24.9
18.
ŠITNER Jaroslav
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:46:06.7 0:05:37.6
19.
DIRIGL Filip
LASVIT BIKERS
CZE 0:46:36.0 0:06:06.9
20.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis cycling team
CZE 0:46:57.5 0:06:28.4
21.
MARTINEK Tomáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:47:21.8 0:06:52.7
22.
FRANK Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:47:25.1 0:06:56.0
23.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 0:47:36.7 0:07:07.6
24.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:47:40.8 0:07:11.7
25.
ŠEDIVÝ Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:48:02.8 0:07:33.7
26.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:48:19.9 0:07:50.8
27.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:48:57.1 0:08:28.0
28.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA Jihlava
CZE 0:49:14.1 0:08:45.0
29.
SKOŘEPA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:49:26.5 0:08:57.4
30.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:49:44.4 0:09:15.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:34:52.8 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:34:59.9 0:00:07.1
3.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:35:57.3 0:01:04.5
4.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:36:27.7 0:01:34.9
5.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:58.3 0:03:05.5
6.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:38:21.9 0:03:29.1
7.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Brentjens MTB Team!!!
CZE 0:38:59.1 0:04:06.3
8.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:39:16.7 0:04:23.9
9.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:39:55.9 0:05:03.1
10.
NEUMANOVÁ Tereza
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:40:00.6 0:05:07.8
11.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:11.6 0:05:18.8
12.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:40:24.8 0:05:32.0
13.
PODSKALSKÁ Anna
Kola-bbm.cz
CZE 0:40:42.3 0:05:49.5
14.
DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:43:52.6 0:08:59.8
15.
MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:45:21.2 0:10:28.4
16.
NEZVEDOVÁ Věra
MORAVEC TEAM
CZE 0:45:45.1 0:10:52.3
17.
KŘÍŽOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:46:27.2 0:11:34.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:57:54.3 0:00:00.0
2.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 0:58:46.0 0:00:51.7
3.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:59:58.8 0:02:04.5
4.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:32.2 0:03:37.9
5.
RAJCHART Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:01:44.2 0:03:49.9
6.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:02:43.6 0:04:49.3
7.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:06.1 0:05:11.8
8.
SCHUBERT Štěpán
REMERX MERIDA TEAM JUNIOR
CZE 1:03:18.5 0:05:24.2
9.
ŠAFRANÍK Kryštof
Farorit brno
CZE 1:03:31.0 0:05:36.7
10.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:04:10.7 0:06:16.4
11.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:04:43.5 0:06:49.2
12.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:05:11.4 0:07:17.1
13.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:05:18.7 0:07:24.4
14.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:05:24.5 0:07:30.2
15.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:05:49.1 0:07:54.8
16.
FABIÁN Tomáš
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:06:48.5 0:08:54.2
17.
ODSTRČIL David
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:07:26.9 0:09:32.6
18.
ŠEVCŮ Tomáš
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:07:42.8 0:09:48.5
19.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:07:51.0 0:09:56.7
20.
VÍTŮ Šimon
UNIQA Jihlava
CZE 1:08:07.1 0:10:12.8
21.
ANDRŠ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:08:24.5 0:10:30.2
22.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 1:09:04.0 0:11:09.7
23.
KRUMPHANZL Matyáš
BIKE 2000
CZE 1:09:24.4 0:11:30.1
24.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC TEAM
CZE 1:09:29.5 0:11:35.2
25.
NAVAŘÍK Robert
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 1:09:46.2 0:11:51.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:45:02.3 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:46:02.6 0:01:00.3
3.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:48:47.0 0:03:44.7
4.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 0:48:52.8 0:03:50.5
5.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:51:33.4 0:06:31.1
6.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:53:07.5 0:08:05.2
7.
KŘÍŽOVÁ Klára
Kola-bbm.cz
CZE 0:56:50.7 0:11:48.4
8.
PROCHÁZKOVÁ Lenka
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:59:03.2 0:14:00.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:10:48.8 0:00:00.0
2.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:19:29.8 0:08:41.0
3.
MACHULKOVÁ Barbora
KONA CYCLING POINT
CZE 1:20:10.8 0:09:22.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:20:30.2 0:00:00.0
2.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:22:13.4 0:01:43.2
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:23:25.9 0:02:55.7
4.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 1:25:02.3 0:04:32.1
5.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:25:41.3 0:05:11.1
6.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:25:59.2 0:05:29.0
7.
BERKOVÁ Irena
AMENITY - EXTREM SPORT
CZE 1:27:54.0 0:07:23.8
8.
JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
CZE 1:34:46.3 0:14:16.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:40:05.6 0:00:00.0
2.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 0:40:20.7 0:00:15.1
3.
BARTIZAL Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:40:42.3 0:00:36.7
4.
KUBÁNEK Marek
2K BIKE CLUB ODRY
CZE 0:41:08.8 0:01:03.2
5.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 0:41:41.6 0:01:36.0
6.
ŠEDIVÝ Pavel
BTK Eurobike Praha
CZE 0:42:16.6 0:02:11.0
7.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena Team
CZE 0:42:26.2 0:02:20.6
8.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:42:40.5 0:02:34.9
9.
FRANK Petr
BIKEGALLERY
CZE 0:43:13.2 0:03:07.6
10.
BENDA Michal
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:43:32.0 0:03:26.4
11.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 0:43:34.1 0:03:28.5
12.
ČERNOCKÝ Martin
INKOSPOR
CZE 0:43:35.0 0:03:29.4
13.
VÁGNER Marek
KRABCYCLES TREK
CZE 0:43:43.8 0:03:38.2
14.
ŠUTA Jiří
Atrex-scott
CZE 0:43:52.5 0:03:46.9
15.
KODL Pavel
CK Team Bike Březova
CZE 0:43:58.0 0:03:52.4
16.
HECZKO Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 0:44:21.0 0:04:15.4
17.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Unicov (Ekofarma Křížov)
CZE 0:44:24.7 0:04:19.1
18.
MAREK Marcel
BB Cyklosport SUP
CZE 0:44:27.2 0:04:21.6
19.
KADLEC Josef
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 0:44:35.2 0:04:29.6
20.
CHMEL Michal
Superior Riders
CZE 0:44:53.0 0:04:47.4
21.
CHUDÝ Jan
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 0:45:00.6 0:04:55.0
22.
BURSA Jiří
BIKESPORT 007
CZE 0:45:08.9 0:05:03.3
23.
KUČERA Jan
INKOSPOR
CZE 0:45:48.5 0:05:42.9
24.
VRKOČ Robert
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:46:12.1 0:06:06.5
25.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:46:29.2 0:06:23.6
26.
BŘEZINA Tomáš
In-Life cycling team
CZE 0:46:35.7 0:06:30.1
27.
SZÁBO Miloš
Symbio+Cannondale
CZE 0:46:51.8 0:06:46.2
28.
MEDEK Miroslav
ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE
CZE 0:47:08.5 0:07:02.9
29.
VOPÁLENSKÝ Tomáš
9395 bikes
CZE 0:47:47.0 0:07:41.4
30.
MUŽÍK Jakub
SPORTFULCENTRUM.CZ
CZE 0:49:06.1 0:09:00.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:39:31.4 0:00:00.0
2.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
CZE 0:40:15.8 0:00:44.4
3.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:40:30.0 0:00:58.6
4.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:40:54.2 0:01:22.8
5.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:41:40.2 0:02:08.8
6.
FRÝDL Tomáš
Valachbajk Cyklomira
CZE 0:42:16.9 0:02:45.5
7.
VLACH Lukáš
Superior Rubena Team
CZE 0:42:34.6 0:03:03.2
8.
ČÁP Lukáš
HSK cycling team
CZE 0:43:09.7 0:03:38.3
9.
BENEŠ Petr
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:21.4 0:03:50.0
10.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:43:40.8 0:04:09.4
11.
STEHLÍK Petr
Bi Esse
CZE 0:44:11.4 0:04:40.0
12.
POSPÍŠIL Petr
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 0:44:22.3 0:04:50.9
13.
VIDECKÝ Karel
MAX CURSOR
CZE 0:44:30.6 0:04:59.2
14.
KROČEK Roman
SK BAGBIKE RUBING
CZE 0:45:31.7 0:06:00.3
15.
FUKSA Radek
SK VELO PRAHA
CZE 0:45:58.1 0:06:26.7
16.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 0:46:13.9 0:06:42.5
17.
CHMEL Zdeněk
Superior Rubena Team
CZE 0:46:24.8 0:06:53.4
18.
VÁCHA Jan
Bicykl Kříž team
CZE 0:47:22.5 0:07:51.1
19.
NOVOTNÝ František
SK VELO PRAHA
CZE 0:47:46.9 0:08:15.5
20.
TRÁVNÍČEK David
SK POLAR
CZE 0:48:42.9 0:09:11.5
21.
NOVOTNÝ Daniel
MAX CURSOR
CZE 0:49:40.3 0:10:08.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:43:31.4 0:00:00.0
2.
OLEJNÍČEK Dušan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:44:36.8 0:01:05.4
3.
SLAVÍČEK Jan
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:45:18.2 0:01:46.8
4.
ŠÍMA Martin
MAX CURSOR
CZE 0:46:30.3 0:02:58.9
5.
VLČEK Pavel
TJ ČESKÁ KAMENICE
CZE 0:51:13.8 0:07:42.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NUTREND SPECIALIZED SRAM
CZE 0:28:27.1 0:00:00.0
2.
KOOPERATIVA 1
CZE 0:29:03.3 0:00:36.2
3.
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:29:08.8 0:00:41.7
4.
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:30:36.7 0:02:09.6
5.
MORAVEC TEAM 1
CZE 0:30:54.4 0:02:27.3
6.
BIKE 2000
CZE 0:31:05.7 0:02:38.6
7.
KOOPERATIVA 2
CZE 0:31:10.7 0:02:43.6
8.
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 0:31:41.2 0:03:14.1
9.
KH TOUR CZECH CYCLING TEAM
CZE 0:32:54.7 0:04:27.6
10.
MORAVEC TEAM 2
CZE 0:34:04.2 0:05:37.1
11.
KADETI
CZE 0:39:07.1 0:10:40.0