Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2014

Krušnohorský MTB QWERT maratón 2014

MTB
DATUM :2.8.2014 MÍSTO :Meziboří

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:13:02.9 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:13:18.1 0:00:15.2
3.
ADEL Filip
Superior Rubena Team
CZE 4:18:07.4 0:05:04.5
4.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 4:21:20.6 0:08:17.7
5.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:22:20.1 0:09:17.2
6.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:24:03.4 0:11:00.5
7.
KANĚRA Michal
GHOST-RUBENA racing team
CZE 4:25:47.6 0:12:44.7
8.
NOVÁK Jiří
BETCH.NL SUPERIOR
CZE 4:27:12.1 0:14:09.2
9.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 4:27:15.6 0:14:12.7
10.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:35:34.1 0:22:31.2
11.
VAGENKNECHT Tomáš
Nová Paka snail team
CZE 4:40:46.4 0:27:43.5
12.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 4:43:29.7 0:30:26.8
13.
BOGAR Kryštof
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM
CZE 4:46:04.7 0:33:01.8
14.
KLAP David
UGO allivictus
CZE 4:50:58.7 0:37:55.8
15.
KARBAN Štěpán
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 4:56:13.2 0:43:10.3
16.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 4:58:39.4 0:45:36.5
17.
MARVAN Vojta
Hnizdil Team
CZE 4:59:36.7 0:46:33.8
18.
ČADA Tomáš
REDPOiNT TEAM
CZE 5:01:48.2 0:48:45.3
19.
PLESCHINGER Martin
Uniqa Jihlava
CZE 5:04:31.7 0:51:28.8
20.
KUČERA Tomáš
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 5:05:45.2 0:52:42.3
21.
GOLD Zdeněk
Superior Rubena Team
CZE 5:09:57.4 0:56:54.5
22.
FUKSA Radek
Bikepart.cz
CZE 5:11:15.4 0:58:12.5
23.
KLOFANDA Martin
UGO allivictus
CZE 5:11:55.9 0:58:53.0
24.
DREJSL Lukáš
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:12:39.4 0:59:36.5
25.
CHÁB Miroslav
Sport Club Calabrone
CZE 5:13:05.2 1:00:02.3
26.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:17:15.7 1:04:12.8
27.
DEMJANOVIČ Michal
REDPOiNT TEAM
CZE 5:21:19.7 1:08:16.8
28.
NOVÁK Richard
Bikepart.cz
CZE 5:21:27.7 1:08:24.8
29.
FULKA Jan
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:23:00.9 1:09:58.0
30.
BERNARD Karel
INS atelier Náchod
CZE 5:25:38.2 1:12:35.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 5:28:36.7 0:00:00.0
2.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 5:46:59.5 0:18:22.8
3.
NĚMCOVÁ Zdeňka
Uniqa Jihlava
CZE 5:58:18.8 0:29:42.1
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS Náchod
CZE 6:18:31.8 0:49:55.1
5.
NENADÁLOVÁ Hanka
Pelhřimov
CZE 6:21:04.3 0:52:27.6
6.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 7:07:13.8 1:38:37.1
7.
BALÍKOVÁ Tereza
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
CZE 8:06:44.7 2:38:08.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
EBERL Filip
Remerx Merida Team Kolín
CZE 2:31:31.2 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 2:34:30.7 0:02:59.5
3.
SPLÍTEK Martin
CS Specialized HK
CZE 2:38:18.4 0:06:47.2
4.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep cycling
CZE 2:39:27.0 0:07:55.8
5.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:42:01.2 0:10:30.0
6.
DOBRÝ Petr
Bicycle café
CZE 2:43:08.5 0:11:37.3
7.
LINET Pavel
Bike club Klíny
CZE 2:50:22.5 0:18:51.3
8.
ŠULC Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 2:51:24.2 0:19:53.0
9.
NETÍK Ivo
IVAR CS- Author team
CZE 2:51:58.2 0:20:27.0
10.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:52:24.7 0:20:53.5
11.
FOX Miloš
Author masters
CZE 2:52:46.5 0:21:15.3
12.
DUCHEK Jan
CK Šilhavý Ramala
CZE 2:55:14.5 0:23:43.3
13.
MAŁEK Olaf
Olbrachtów
POL 2:57:47.7 0:26:16.5
14.
NESTLER Josef
KL sport Most
CZE 3:01:40.7 0:30:09.5
15.
ZBUZEK Michal
Sweep cycling
CZE 3:04:52.4 0:33:21.2
16.
BERÁNEK Jan
ELA LITVÍNOV
CZE 3:05:22.2 0:33:51.0
17.
DUCHEK Jiří
inkospor team
CZE 3:07:47.3 0:36:16.1
18.
SVÍTEK Miloš
Ráj Kol Kladno
CZE 3:08:02.5 0:36:31.3
19.
SŮVA Petr
KL sport Most
CZE 3:13:09.3 0:41:38.1
20.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 3:14:46.3 0:43:15.1
21.
VERBA Aleš
Eleven Rubena test team
CZE 3:15:58.6 0:44:27.4
22.
DÄNNER Michael
CCC- Cycling Club Chomutov
CZE 3:19:33.3 0:48:02.1
23.
HENYCH Jarda
KL sport Most
CZE 3:20:21.8 0:48:50.6
24.
SOLDÁTEK Jaroslav
Fantastic Four
CZE 3:24:08.8 0:52:37.6
25.
KRUPIČKA Petr
Author masters
CZE 3:24:18.8 0:52:47.6
26.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 3:24:18.8 0:52:47.6
27.
BERKA Lukáš
BikeClubKralovice
CZE 3:25:51.3 0:54:20.1
28.
HAJNÝ Michal
MTB HELLFISH AMINOSTAR
CZE 3:26:27.5 0:54:56.3
29.
ŠMÍD Ondřej
SK KBELY
CZE 3:27:06.8 0:55:35.6
30.
RUDOLF Martin
GM Raceline
GER 3:32:27.3 1:00:56.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOUBKOVÁ Ivana
Eleven Rubena Cyklorenova Cvikov
CZE 3:15:33.8 0:00:00.0
2.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:29:53.3 0:14:19.5
3.
POČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 3:40:28.1 0:24:54.3
4.
VÁPENÍKOVÁ Jana
Ústí nad Labem - Brná
CZE 3:53:36.8 0:38:03.0
5.
ANTONÍNOVÁ Alena
QWERT
CZE 4:02:50.1 0:47:16.3
6.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
CZE 4:16:09.4 1:00:35.6
7.
VOSIČKOVÁ Dana
Snoeks Automotive CZ
CZE 4:34:45.6 1:19:11.8
8.
PODZIMKOVA Markéta
Team Bike Perštejn
CZE 4:54:37.4 1:39:03.6
9.
KŘÍŽOVÁ Eliška
KL sport Most
CZE 4:55:01.9 1:39:28.1
10.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 4:56:42.2 1:41:08.4
11.
BLAŽKOVÁ Denisa
Praha 6
CZE 5:12:57.4 1:57:23.6
12.
JANDOVÁ Bára
Praha 3
CZE 6:12:18.5 2:56:44.7
13.
TÉTAUEROVÁ Jiřina
Velemín
CZE 6:56:12.6 3:40:38.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VAGENKNECHT František
KP CKFV Nová Paka
CZE 1:16:09.7 0:00:00.0
2.
ČERVENKA Marcel
Hnízdil Team
CZE 1:27:23.6 0:11:13.9
3.
LUDVÍK Matyáš
Stadion Nový Bor
CZE 1:33:01.1 0:16:51.4
4.
RUBÍN Jan
Meziboří
CZE 1:51:17.9 0:35:08.2
5.
ROUD Lukas
Ck chemopetrol Litvinov
CZE 2:02:27.1 0:46:17.4
6.
HÁJEK Jan
Litvínov
CZE 2:12:39.6 0:56:29.9
7.
ROUD Oldřich
CK Chemopetrol Litvínov
CZE 2:14:27.9 0:58:18.2
8.
SLOVÁČEK Petr
MS Zdravé spaní
CZE 2:16:16.4 1:00:06.7
9.
HARANT Daniel
Korkyně
CZE 2:31:02.7 1:14:53.0
10.
KINDL Jakub
Hořovice
CZE 2:52:34.2 1:36:24.5
11.
LOBL Petr
Litvínov
CZE 3:13:58.8 1:57:49.1
12.
KINDL Libor
Most
CZE 3:22:01.8 2:05:52.1
13.
KŘEMEN Zdenek
Most
CZE 3:39:22.3 2:23:12.6
14.
KINDL Václav
Most
CZE 3:53:06.3 2:36:56.6
15.
ŠTRUNC Karel
TJ sokol Vysoká Libyně
CZE 4:28:16.4 3:12:06.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÍNOVÁ Veronika
Slovan KV
CZE 1:33:01.0 0:00:00.0
2.
FLEKOVÁ Adéla
ENERVIT TEAM
CZE 1:40:45.3 0:07:44.3
3.
SKALICKÁ Zuzanka
Choceň
CZE 1:43:51.6 0:10:50.6
4.
BOHABOJOVÁ Olga
KOLORADOTEAM
CZE 2:24:17.7 0:51:16.7
5.
SKLEPNÍKOVÁ Helena
Nehvizdy
CZE 2:53:46.2 1:20:45.2