Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :5.7.2014 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 2:14:38.2 0:00:00.0
2.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:41.2 0:00:03.0
3.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:14:50.2 0:00:12.0
4.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:16:12.2 0:01:34.0
5.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:19:55.2 0:05:17.0
6.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 2:19:55.5 0:05:17.3
7.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:20:36.7 0:05:58.5
8.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:21:09.2 0:06:31.0
9.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 2:21:13.2 0:06:35.0
10.
GRIGORESCU Lubor
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:23:47.2 0:09:09.0
11.
ANDRLE David
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 2:23:47.5 0:09:09.3
12.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:23:55.5 0:09:17.3
13.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:24:02.7 0:09:24.5
14.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:25:37.2 0:10:59.0
15.
POSPIŠILÍK Martin
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:26:12.2 0:11:34.0
16.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna - specialized
CZE 2:26:14.3 0:11:36.1
17.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:26:53.8 0:12:15.6
18.
ŠIDLÍK Tomáš
AMENITY-EXSTEM SPORT TEAM
CZE 2:26:54.8 0:12:16.6
19.
RUBAČ Michal
Six Monkeys
CZE 2:28:52.5 0:14:14.3
20.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 2:29:22.5 0:14:44.3
21.
LIBERDA Milan
Cykloteam KOLARNA
CZE 2:30:41.3 0:16:03.1
22.
LEKEŠ Jan
CZE 2:30:42.3 0:16:04.1
23.
CINK Jan
CZE 2:32:07.8 0:17:29.6
24.
PROŠEK Lukáš
Ugo-Alivictus-Čistý sport
CZE 2:32:08.6 0:17:30.4
25.
HRUŠKA Petr
SK Žamberk Tessuti team
CZE 2:32:57.8 0:18:19.6
26.
JANKŮ Lukáš
Kiss Hády
CZE 2:33:25.3 0:18:47.1
27.
POLÁK Kamil
Cyklo Kampo Turnov
CZE 2:33:58.8 0:19:20.6
28.
KOCIAN Václav
AUTHOR MASTERS
CZE 2:33:59.2 0:19:21.0
29.
ŠEVČÁK Miroslav
RUSAVA-BIKE TEAM
CZE 2:34:02.3 0:19:24.1
30.
ZLÁMAL Tomáš
BT Kola Kaňkovsky
CZE 2:34:23.2 0:19:45.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 2:35:08.8 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:41:11.5 0:06:02.7
3.
RAJNOCHOVÁ Zuzana
CZE 2:51:26.3 0:16:17.5
4.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:51:26.5 0:16:17.7
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:55:10.6 0:20:01.8
6.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:03:49.3 0:28:40.5
7.
KOTOPULU Helena
CZE 3:05:35.3 0:30:26.5
8.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Mairacing Team
CZE 3:07:36.3 0:32:27.5
9.
CHURAŇOVÁ Radka
Česká spořitelna - Specialized MTB Team B
CZE 3:11:12.6 0:36:03.8
10.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:17:28.1 0:42:19.3
11.
PUČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 3:20:48.1 0:45:39.3
12.
SLADKOVSKÁ Dagmar
CZE 3:28:23.1 0:53:14.3
13.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 3:28:40.1 0:53:31.3
14.
KOHOUTOVÁ Marta
Jabkoty
CZE 3:36:12.9 1:01:04.1
15.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:40:22.6 1:05:13.8
16.
ŽŮRKOVÁ Veronika
Bikestyle.cz
CZE 3:42:41.4 1:07:32.6
17.
ČERNÁ Lenka
CZE 3:42:59.1 1:07:50.3
18.
DANČÁKOVÁ Radka
Edite team Vsetín
CZE 3:46:19.4 1:11:10.6
19.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:51:09.9 1:16:01.1
20.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:59:38.9 1:24:30.1
21.
VLKOVÁ Markéta
Metrostav
CZE 4:00:07.1 1:24:58.3
22.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:00:07.7 1:24:58.9
23.
VOLFOVÁ Hana
CZE 4:03:23.7 1:28:14.9
24.
KOPČÁKOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 4:05:41.2 1:30:32.4
25.
HODNÁ Marie
CZE 4:08:37.2 1:33:28.4
26.
JELÍNKOVÁ Michaela
CZE 4:12:49.2 1:37:40.4
27.
DIVÍLKOVÁ Magdalena
CZE 4:14:25.4 1:39:16.6
28.
SOMMEROVÁ Jana
CZE 4:16:29.9 1:41:21.1
29.
STEHLÍKOVÁ Romana
CZE 4:19:51.2 1:44:42.4
30.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 4:20:14.2 1:45:05.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:47:57.4 0:00:00.0
2.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:56:17.9 0:08:20.5
3.
ADEL Filip
Superior Rubena Team
CZE 4:56:19.6 0:08:22.2
4.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:57:00.1 0:09:02.7
5.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 4:58:56.1 0:10:58.7
6.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:10:03.7 0:22:06.3
7.
KOBLIHA Ondřej
CykloTrénink.com
CZE 5:11:25.9 0:23:28.5
8.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 5:22:49.2 0:34:51.8
9.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 5:24:59.7 0:37:02.3
10.
GOLD Zdeněk
Superior Rubena Team
CZE 5:26:40.2 0:38:42.8
11.
JÍCHA Jakub
BicycleCafe
CZE 5:28:30.4 0:40:33.0
12.
NOVÁK Petr
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 5:30:54.2 0:42:56.8
13.
BRÁZDIL Jiří
BT Sazovice
CZE 5:31:52.4 0:43:55.0
14.
VRKOČ Robert
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 5:35:40.2 0:47:42.8
15.
NOVOTNÝ František
BikePart.cz
CZE 5:37:52.5 0:49:55.1
16.
GRYGERA Jan
CZE 5:38:37.2 0:50:39.8
17.
BORÁK Martin
IN-LIFE Cycling team
CZE 5:39:50.2 0:51:52.8
18.
KUBÍČEK Martin
CZE 5:39:50.5 0:51:53.1
19.
RUDLE Tomáš
V.I.K. Zlín Trek racing
CZE 5:41:00.4 0:53:03.0
20.
PACLT Aleš
N.A.C.O. LIBEREC
CZE 5:42:28.2 0:54:30.8
21.
KŘIVÁNEK Tomáš
Ricardo Racing Team Prostějov
CZE 5:42:39.3 0:54:41.9
22.
FIŠERA Ondřej
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 5:43:08.7 0:55:11.3
23.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch
CZE 5:43:29.7 0:55:32.3
24.
SAMOHÝL Milan
CONTINENTAL SPORT TEAM
CZE 5:46:04.5 0:58:07.1
25.
STUDÝNKA David
SK Skivelo Neslyšících Olomouc
CZE 5:46:36.5 0:58:39.1
26.
KNEBEL Radim
sk valasske kralovstvi
CZE 5:47:26.2 0:59:28.8
27.
JAVŮREK Martin
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 5:48:11.9 1:00:14.5
28.
FIALA Jiří
ABT Cesana Rohozec
CZE 5:49:54.7 1:01:57.3
29.
ŠVÁČEK David
Cyklosport Hranice
CZE 5:50:07.5 1:02:10.1
30.
DUBOVECKÝ Andrej
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 5:50:28.7 1:02:31.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 6:16:05.8 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SUPERIOR RIDERS
CZE 6:20:14.5 0:04:08.7
3.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 6:24:46.5 0:08:40.7
4.
VOJTKOVÁ Šárka
CZE 6:41:26.8 0:25:21.0
5.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 6:55:10.1 0:39:04.3
6.
MATLÁŠKOVÁ Jana
CYKLO JIŘIČKA
CZE 7:07:19.3 0:51:13.5
7.
VACULÍKOVÁ Katka
Cyklosport Unite
CZE 7:16:29.1 1:00:23.3
8.
PETRŮJOVÁ Bohumila
VSK Vsetin
CZE 7:18:44.1 1:02:38.3
9.
HAASOVÁ Radka
ACT leraK
CZE 7:40:56.1 1:24:50.3
10.
LOCHMANOVÁ Aneta
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 8:00:44.2 1:44:38.4
11.
BOŽKOVÁ Soňa
CZE 8:07:09.4 1:51:03.6
12.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 8:24:03.1 2:07:57.3
13.
VYSTRČILOVÁ Věra
MP projekt
CZE 8:26:32.0 2:10:26.2
14.
JURČÍKOVÁ Veronika
CZE 8:37:52.8 2:21:47.0
15.
ŠIMÍKOVÁ Kateřina
Burky Team
CZE 9:14:39.8 2:58:34.0
16.
PAVLÍČKOVÁ Silvie
CZE 9:14:42.1 2:58:36.3
17.
NOVOTNÁ Barbora
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 9:17:15.8 3:01:10.0
18.
PODMOLÍKOVÁ Lucie
SUŠICE
CZE 9:52:25.6 3:36:19.8
19.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 10:12:37.3 3:56:31.5
20.
KADAŇKOVÁ Klára
CZE 10:18:35.3 4:02:29.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 7:42:29.2 0:00:00.0
2.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 7:46:11.9 0:03:42.7
3.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 7:53:32.4 0:11:03.2
4.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 7:55:18.3 0:12:49.1
5.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 7:58:16.5 0:15:47.3
6.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 8:04:03.2 0:21:34.0
7.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 8:09:01.2 0:26:32.0
8.
PEZA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 8:13:03.2 0:30:34.0
9.
KOZÁK Tomáš
HEPOS Plzeň
CZE 8:17:54.2 0:35:25.0
10.
POLMAN Daniel
lide & hory Duratec
CZE 8:19:53.3 0:37:24.1
11.
KECHRT Tomáš
Pell's Team
CZE 8:26:56.3 0:44:27.1
12.
JURÁK Václav
JUVACYKLOTEAM
CZE 8:28:09.8 0:45:40.6
13.
KAUER Adam
Merida Biking Team
CZE 8:34:42.6 0:52:13.4
14.
STRNAD Václav
Rocky Bikes
CZE 8:38:06.3 0:55:37.1
15.
BARTÁK Radim
TROB
CZE 8:38:57.5 0:56:28.3
16.
KARBAN Štěpán
carla.,kupkolo.cz
CZE 8:53:33.8 1:11:04.6
17.
ŽMOLÍK Milan
MONTIVA MTB Fryšták
CZE 9:11:04.8 1:28:35.6
18.
PATÁK Kamil
Bike Team Sazovice
CZE 9:11:34.6 1:29:05.4
19.
JOSEFÍK Marián
GHOST - MOJEKOLO
CZE 9:16:40.1 1:34:10.9
20.
FRANK Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB Team B
CZE 9:16:41.3 1:34:12.1
21.
KOBLÍŽEK Petr
CZE 9:18:31.6 1:36:02.4
22.
ŠUSER Václav
BTK EURO BIKE Praha
CZE 9:19:29.1 1:36:59.9
23.
HOLUB Milan
Vortex Bike Team
CZE 9:23:27.8 1:40:58.6
24.
ŠNOBEL Zdenek
CZE 9:26:09.6 1:43:40.4
25.
IMRICH Martin
Velosprint - Mtbiker
SVK 9:29:42.6 1:47:13.4
26.
MINAŘÍK Tomáš
Valachbajk Cyklomira
CZE 9:31:08.9 1:48:39.7
27.
SLAVÍK+SLAVÍK Jiří+Dušan
OD MORAVA
CZE 9:35:41.1 1:53:11.9
28.
JANOŠ Rudy
OD MORAVA
CZE 9:37:00.4 1:54:31.2
29.
SUŠÍR Radek
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 9:38:41.6 1:56:12.4
30.
KUČERA Tomáš
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 9:39:17.9 1:56:48.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAVOROVÁ Lucie
Valachbajk Cyklomira
CZE 10:32:55.3 0:00:00.0
2.
PEZOVÁ Hana
SEAT
CZE 11:19:39.8 0:46:44.5
3.
NOVOTNÁ Martina
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
CZE 11:47:03.8 1:14:08.5
4.
DOLINOVÁ Zuzana
CZE 12:52:56.3 2:20:01.0