Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Oderská Mlýnice České spořitelny

MTB
DATUM :27.9.2014 MÍSTO :Klokočůvek u Oder

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:27.3 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 1:59:27.4 0:00:00.1
3.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:02:31.9 0:03:04.6
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:02:32.5 0:03:05.2
5.
RAJCHART Jan
Specialized - Nutrend
CZE 2:02:35.4 0:03:08.1
6.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 2:05:46.2 0:06:18.9
7.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:06:18.1 0:06:50.8
8.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:06:20.4 0:06:53.1
9.
PRŮDEK Matěj
Bike2000
CZE 2:07:24.1 0:07:56.8
10.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:07:26.3 0:07:59.0
11.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:07:27.1 0:07:59.8
12.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:08:20.8 0:08:53.5
13.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:09:35.7 0:10:08.4
14.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 2:09:35.9 0:10:08.6
15.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:09:36.6 0:10:09.3
16.
DAMEK Milan
SCANIA APACHE TEAM KOLÍN
CZE 2:10:27.3 0:11:00.0
17.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:10:28.8 0:11:01.5
18.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:10:29.2 0:11:01.9
19.
ANDRLE David
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:10:29.9 0:11:02.6
20.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:10:31.8 0:11:04.5
21.
KUBÁNEK Marek
2K Bike Club Odry
CZE 2:10:36.7 0:11:09.4
22.
KOBLIHA Ondřej
CykloTrénink.com
CZE 2:10:38.3 0:11:11.0
23.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:10:49.4 0:11:22.1
24.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:11:23.9 0:11:56.6
25.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:11:55.6 0:12:28.3
26.
HOLUB Josef
CZE 2:13:42.1 0:14:14.8
27.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna - specialized
CZE 2:13:54.8 0:14:27.5
28.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:14:05.8 0:14:38.5
29.
KECHRT Tomáš
Pell's Team
CZE 2:16:06.2 0:16:38.9
30.
TURNER Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:16:08.6 0:16:41.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 2:23:39.1 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:27:41.4 0:04:02.3
3.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:27:50.1 0:04:11.0
4.
RAJNOCHOVÁ Zuzana
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 2:33:19.4 0:09:40.3
5.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:38:56.5 0:15:17.4
6.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:40:20.9 0:16:41.8
7.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:45:48.2 0:22:09.1
8.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:47:00.8 0:23:21.7
9.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:47:47.2 0:24:08.1
10.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:48:38.2 0:24:59.1
11.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:49:52.2 0:26:13.1
12.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:51:40.4 0:28:01.3
13.
TRČKOVÁ Daniela
Česká Spořitelna Bike Team
CZE 2:52:45.7 0:29:06.6
14.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:57:29.6 0:33:50.5
15.
KOTOPULU Helena
CZE 2:58:35.9 0:34:56.8
16.
VYSOCKA Gabriela
Opavský sportovní klub
CZE 3:01:25.7 0:37:46.6
17.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:07:08.5 0:43:29.4
18.
DOLINOVÁ Zuzana
CZE 3:07:32.8 0:43:53.7
19.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:08:03.3 0:44:24.2
20.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:08:19.3 0:44:40.2
21.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:11:23.9 0:47:44.8
22.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:14:19.8 0:50:40.7
23.
KOZUBÍKOVÁ Petra
Model Bike Team
CZE 3:16:45.8 0:53:06.7
24.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:18:43.3 0:55:04.2
25.
ŽIŽKOVÁ Hana
CZE 3:23:26.6 0:59:47.5
26.
PAGÁČOVÁ Iveta
CZE 3:26:27.4 1:02:48.3
27.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 3:27:44.1 1:04:05.0
28.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:28:37.6 1:04:58.5
29.
ŠIMKOVÁ Šárka
CBASE
CZE 3:28:49.4 1:05:10.3
30.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 3:34:49.1 1:11:10.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:20:06.6 0:00:00.0
2.
BÁRTEK David
VRV Team
CZE 1:20:07.3 0:00:00.7
3.
MACEK Michal
VRV Team
CZE 1:20:08.3 0:00:01.7
4.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:20:45.5 0:00:38.9
5.
TRČKA Tomáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:21:43.0 0:01:36.4
6.
SUCHÝ Milan
Team Kiss Hády
CZE 1:22:07.8 0:02:01.2
7.
DŘEVOJÁNEK Jan
VALMEZBIKE-SKP VSETÍN
CZE 1:22:29.7 0:02:23.1
8.
JANKŮ Lukáš
Rádio Kiss Hády
CZE 1:22:49.5 0:02:42.9
9.
ZONYGA Jan
CZE 1:24:04.1 0:03:57.5
10.
VESELÝ Jan
Cyklo ATOM
CZE 1:25:14.8 0:05:08.2
11.
HULBOJ René
CZE 1:25:47.8 0:05:41.2
12.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:25:47.8 0:05:41.2
13.
MALÍŘ Jan
CK Hradec Králové
CZE 1:28:07.1 0:08:00.5
14.
ZAPALAČ Lukáš
CZE 1:28:16.5 0:08:09.9
15.
HORČIČKO František
BIKESTARS VRCHLABÍ
CZE 1:28:36.2 0:08:29.6
16.
CHMELAŘ David
Bystřice pod Hostýnem
CZE 1:28:51.1 0:08:44.5
17.
KOCOUREK Radim
-RTB Team Bruntál
CZE 1:28:55.6 0:08:49.0
18.
ZEDNÍK Vita
BIKE SPORT servis Opava
CZE 1:28:58.6 0:08:52.0
19.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:28:59.3 0:08:52.7
20.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:29:02.2 0:08:55.6
21.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:29:48.6 0:09:42.0
22.
MALÝ Matěj
CZE 1:29:53.1 0:09:46.5
23.
KUBOVČÍK Matěj
CZE 1:30:18.3 0:10:11.7
24.
KRÁL Karel
CZE 1:30:20.3 0:10:13.7
25.
KUČERA Lukáš
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:30:21.1 0:10:14.5
26.
SOLDÁN Martin
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:31:18.3 0:11:11.7
27.
PACHOLÍK David
HSK BENECKO
CZE 1:32:04.6 0:11:58.0
28.
PIETROŇ Jan
BIKE SPORT servis Opava
CZE 1:32:08.1 0:12:01.5
29.
HONĚK Šimon
Los Amateros MTB Team Bílovec
CZE 1:32:22.2 0:12:15.6
30.
VESELSKÝ Martin
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:32:32.7 0:12:26.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV - Team
CZE 1:30:07.5 0:00:00.0
2.
NAVRÁTILOVÁ Kateřina
TJ Sigma HRANICE
CZE 1:32:03.7 0:01:56.2
3.
KRTIČKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 1:40:12.9 0:10:05.4
4.
SOUČKOVÁ Tereza
Žirafa Bike Team
CZE 1:46:18.1 0:16:10.6
5.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:47:22.7 0:17:15.2
6.
SOVADINOVÁ Soňa
CYKLO-ŽOPY
CZE 1:48:35.9 0:18:28.4
7.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:49:43.7 0:19:36.2
8.
GOČALTOVSKÁ Kateřina
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 1:51:57.2 0:21:49.7
9.
ŘÍHOVÁ Lucie
SK Sazička Rosica
CZE 1:52:23.9 0:22:16.4
10.
VANDUCHOVÁ Alena
Kolárna
CZE 1:52:53.5 0:22:46.0
11.
HAVLICKA Renata
Bikestyle.cz
CZE 1:53:35.3 0:23:27.8
12.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 1:54:11.7 0:24:04.2
13.
NÁDVORNÍKOVÁ Jana
CZE 1:54:53.3 0:24:45.8
14.
TUČKOVÁ Lucie
CZE 1:55:13.2 0:25:05.7
15.
HLAVÁČKOVÁ Dana
Nejlevnejsitaxi.cz
CZE 1:55:29.5 0:25:22.0
16.
ŠTOCHLOVÁ Lenka
CZE 1:55:48.9 0:25:41.4
17.
VYBÍRALOVÁ Zuzana
CZE 1:56:05.4 0:25:57.9
18.
HVORECKÁ Dominika
Zhor Team
CZE 1:57:28.8 0:27:21.3
19.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
Přehvozdí
CZE 1:58:20.6 0:28:13.1
20.
JANIŠTINOVÁ Lenka
CZE 1:58:30.6 0:28:23.1
21.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 2:00:36.2 0:30:28.7
22.
MINÁŘOVÁ Tereza
Bystřice pod Hostýnem
CZE 2:02:31.8 0:32:24.3
23.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:02:45.3 0:32:37.8
24.
SPÁČILOVÁ Kateřina
CZE 2:03:50.2 0:33:42.7
25.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:03:52.3 0:33:44.8
26.
SKŘIČILOVÁ Kateřina
CZE 2:04:00.8 0:33:53.3
27.
PRŮDKOVÁ Barbora
CZE 2:07:50.6 0:37:43.1
28.
DAŇKOVÁ Tereza
CZE 2:07:50.7 0:37:43.2
29.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
ERA SPECIALRED
CZE 2:07:50.8 0:37:43.3
30.
SEIDLOVÁ Hana
PnK
CZE 2:12:36.1 0:42:28.6