Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2014

SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2014

MTB
DATUM :20.9.2014 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : Red Point Team WEBOVÉ STRÁNKY :redpointteam.cz/zavody/rallye_sudety/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized
CZE 4:49:57.9 0:00:00.0
2.
NOVÁK Jiří
BETCH.NC SUPERIOR BRENTSENS
CZE 4:51:46.9 0:01:49.0
3.
ŠKARNITZL Jan
Sram Rubena Trek
CZE 4:53:26.4 0:03:28.5
4.
KANĚRA Michal
GHOST RUBENA RACING
CZE 5:00:15.8 0:10:17.9
5.
ŠILAR Jakub
BIKECLINIC CANNONDALE
CZE 5:03:45.7 0:13:47.8
6.
JOBÁNEK Jan
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 5:05:00.8 0:15:02.9
7.
ADEL Filip
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 5:05:32.9 0:15:35.0
8.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 5:05:59.0 0:16:01.1
9.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized
CZE 5:09:04.0 0:19:06.1
10.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 5:10:30.9 0:20:33.0
11.
SPLÍTEK Martin
CS Specialized HK
CZE 5:11:51.2 0:21:53.3
12.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 5:12:16.8 0:22:18.9
13.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized
CZE 5:15:38.6 0:25:40.7
14.
NESVADBA Jan
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 5:19:10.4 0:29:12.5
15.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:20:43.0 0:30:45.1
16.
BOGAR Kryštof
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS
CZE 5:28:45.6 0:38:47.7
17.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:30:11.7 0:40:13.8
18.
DOBRÝ Petr
BICYCLE CAFE
CZE 5:30:36.6 0:40:38.7
19.
PÍNA Ondřej
VELLA CYCLING
CZE 5:31:50.5 0:41:52.6
20.
VAGENKNECHT Tomáš
Nová Paka snail team
CZE 5:36:25.4 0:46:27.5
21.
ŠŤASTNÝ Jan
BIKECLINIC CANNONDALE
CZE 5:37:15.7 0:47:17.8
22.
KUBELKA Petr
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 5:37:46.8 0:47:48.9
23.
BARTÁK Radim
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:37:48.0 0:47:50.1
24.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:42:07.3 0:52:09.4
25.
BRÁZDIL Jiří
BT Sazovice
CZE 5:43:24.3 0:53:26.4
26.
PANGRÁC Marek
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 5:44:06.0 0:54:08.1
27.
KLAP David
UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT
CZE 5:44:30.3 0:54:32.4
28.
HAVEL Josef
STATIKA JSKK
CZE 5:45:09.3 0:55:11.4
29.
FAJT Milan
Eurofoam sport
CZE 5:46:29.3 0:56:31.4
30.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 5:46:44.1 0:56:46.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 6:13:46.5 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 6:23:19.7 0:09:33.2
3.
CESNAKOVÁ Milena
UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT
CZE 6:25:10.8 0:11:24.3
4.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining - Lawi
CZE 6:31:25.8 0:17:39.3
5.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 6:50:50.7 0:37:04.2
6.
KUNTOVÁ Vendula
Remerx-Merida Team Kolín
CZE 6:52:40.1 0:38:53.6
7.
GERRIE Jeanette
MTBCrossCountry.com
NZL 7:01:46.7 0:48:00.2
8.
JENČEKOVÁ Veronika
Eurofoam sport
CZE 7:21:03.0 1:07:16.5
9.
KOLÁŘOVÁ Hana
Scott-Mio-Wildschönau MTB Team
CZE 7:27:30.0 1:13:43.5
10.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 7:27:50.7 1:14:04.2
11.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 7:31:30.0 1:17:43.5
12.
NENADÁLOVÁ Hanka
Pelhřimov
CZE 7:42:15.3 1:28:28.8
13.
STUNOVÁ Alžběta
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 7:46:10.9 1:32:24.4
14.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla.Kupkolo.cz
CZE 8:28:10.9 2:14:24.4
15.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOiNT TEAM
CZE 8:34:45.4 2:20:58.9
16.
VEŽNÍKOVÁ Lucia
VEUS Vyškov
CZE 8:47:30.1 2:33:43.6
17.
PÍŽOVÁ Pavlína
snad dojedu
CZE 9:29:14.5 3:15:28.0
18.
HAŠKOVÁ Eva
2V BIKERS
CZE 9:29:45.6 3:15:59.1
19.
SYSLOVÁ Eva
CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO
CZE 10:11:27.3 3:57:40.8
20.
BALÍKOVÁ Tereza
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
CZE 10:16:57.1 4:03:10.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna - Specialized
CZE 2:18:38.4 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 2:20:06.3 0:01:27.9
3.
BUKOVSKÝ Lukáš
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:22:04.1 0:03:25.7
4.
ŠEVCŮ Tomáš
Apache bike team Úpice
CZE 2:25:55.6 0:07:17.2
5.
TICHÝ Tomáš
I-TRENINK.COM
CZE 2:31:24.0 0:12:45.6
6.
VÁCLAV Radim
BEMANIAX
CZE 2:35:35.3 0:16:56.9
7.
HOUDEK Vratislav
2V BIKERS
CZE 2:35:40.1 0:17:01.7
8.
KINDL Lukáš
Dexter Cycling
CZE 2:36:23.4 0:17:45.0
9.
RÝVA Martin
REDPOiNT TEAM
CZE 2:36:26.3 0:17:47.9
10.
DOLEŽAL Lukáš
Doldy ruksaky Machov
CZE 2:38:07.2 0:19:28.8
11.
MIKULÁŠ Vojtěch
RCR BIKE TEAM Česká Třebová
CZE 2:39:05.1 0:20:26.7
12.
VOBORA Pavel
Allroad cycling team MB
CZE 2:39:09.3 0:20:30.9
13.
HLAVATÝ Milan
Symbio+Cannondale
CZE 2:39:19.3 0:20:40.9
14.
HENDRYCH Tomáš
Team Bike Perštejn
CZE 2:40:26.6 0:21:48.2
15.
KEJZLAR Tomáš
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 2:40:33.0 0:21:54.6
16.
KYNDL Lukáš
Bike Tuning Team Rudná
CZE 2:41:29.4 0:22:51.0
17.
KLEINER Petr
REDPOiNT TEAM
CZE 2:41:40.7 0:23:02.3
18.
SLAVÍČEK Jan
Remerx-Merida Team Kolín
CZE 2:42:03.6 0:23:25.2
19.
ČERMÁK Tomáš
Bike Tuning Team Rudná
CZE 2:42:23.5 0:23:45.1
20.
KREJSAR Jiří
GIANT Pítrs bikes
CZE 2:43:00.6 0:24:22.2
21.
PINKAVA Eda
Velo
CZE 2:49:31.4 0:30:53.0
22.
KRASTS Aigars
NN SPORTCLUB
CZE 2:49:32.6 0:30:54.2
23.
VOŇKA Jiří
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 2:49:38.6 0:31:00.2
24.
SLABÝ Jiří
REDPOiNT TEAM
CZE 2:50:30.3 0:31:51.9
25.
ČIPERA Radek
RADVANICE
CZE 2:51:13.3 0:32:34.9
26.
LAŠTŮVKA Martin
CYKLO TONY
CZE 2:52:37.7 0:33:59.3
27.
SLEZÁK Martin
Bike Team KC Jaroměř
CZE 2:53:17.6 0:34:39.2
28.
VYCPÁLEK Martin
BIKE SPORT HK
CZE 2:53:49.5 0:35:11.1
29.
TRENDA Filip
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:55:22.7 0:36:44.3
30.
MARÁK Jan
Náchod
CZE 2:55:43.4 0:37:05.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNAPKOVÁ Denisa
SUPERIOR RIDERS
CZE 3:09:37.1 0:00:00.0
2.
WERNEROVÁ Zuzana
HSK cycling team
CZE 3:09:40.8 0:00:03.7
3.
VOKATÁ Martina
Hovrch.info
CZE 3:12:46.8 0:03:09.7
4.
MACÍKOVÁ Lucie
NOVATOP GHOST
CZE 3:21:51.0 0:12:13.9
5.
TUČKOVÁ Monika
NOVATOP GHOST
CZE 3:23:45.7 0:14:08.6
6.
JOHNOVÁ Ivana
Pardubice
CZE 3:29:38.1 0:20:01.0
7.
HEMELÍKOVÁ Markéta
Rock Machine-Cyklomax
CZE 3:39:07.4 0:29:30.3
8.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
Nové Město nad Metují
CZE 3:39:12.1 0:29:35.0
9.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 3:52:16.4 0:42:39.3
10.
RYŠAVÁ Žaneta
Bikestars Vrchlabí
CZE 3:53:35.5 0:43:58.4
11.
SKRBKOVÁ Denisa
Expres nápoje MTB Liberec
CZE 3:54:16.8 0:44:39.7
12.
ČERNÁ Lenka
Brno
CZE 3:54:40.9 0:45:03.8
13.
ŠVECOVÁ SITTEROVÁ Vendula
HERINK
CZE 3:55:04.5 0:45:27.4
14.
KOMZÁKOVÁ Lucie
H.O. ŠKROVÁD
CZE 3:59:42.7 0:50:05.6
15.
JANČÁRKOVÁ Tereza
Praha 10
CZE 4:03:37.5 0:54:00.4
16.
MASOPUSTOVÁ Elise
Slavia Liberec
CZE 4:03:48.0 0:54:10.9
17.
ZVONÍKOVÁ Iveta
KOLORADOTEAM Zásmuky
CZE 4:06:21.6 0:56:44.5
18.
BOHABOJOVÁ Olga
KOLORADOTEAM Zásmuky
CZE 4:07:00.0 0:57:22.9
19.
HŮLKOVÁ Erža
LÁNOV
CZE 4:08:04.6 0:58:27.5
20.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 4:08:07.5 0:58:30.4
21.
BLAŽKOVÁ Denisa
Praha 6
CZE 4:08:42.6 0:59:05.5
22.
ZEISKOVÁ Markéta
Náchod
CZE 4:11:55.3 1:02:18.2
23.
MUCHOVÁ Andrea
Sportchallenge
CZE 4:18:50.4 1:09:13.3
24.
NOVOTNÁ Michaela
Expres nápoje MTB Liberec
CZE 4:21:42.9 1:12:05.8
25.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Karlovy Vary
CZE 4:23:40.5 1:14:03.4
26.
JOUKALOVÁ Sysa
Fit club Jičín
CZE 4:24:16.0 1:14:38.9
27.
ZEISKOVÁ Radka
Náchod
CZE 4:27:00.7 1:17:23.6
28.
JIRÁČKOVÁ Lea
MARIUS PEDERSEN BIKE RACING TEAM
CZE 4:28:44.3 1:19:07.2
29.
VACKOVÁ Martina
Bezděkov nad Metují
CZE 4:29:24.6 1:19:47.5
30.
UŽDILOVÁ Darina
Cyklo-Už
CZE 4:34:09.8 1:24:32.7