Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Nova Cup Nové Město na Moravě

MTB
DATUM :13.9.2014 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:46:11.1 0:00:00.0
2.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:46:13.5 0:00:02.4
3.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:46:53.7 0:00:42.6
4.
KANĚRA Michal
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 1:46:55.1 0:00:44.0
5.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:46:55.6 0:00:44.5
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:47:05.7 0:00:54.6
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:47:12.5 0:01:01.4
8.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:49:16.2 0:03:05.1
9.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 1:49:17.1 0:03:06.0
10.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:49:26.1 0:03:15.0
11.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:49:43.1 0:03:32.0
12.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 1:49:48.2 0:03:37.1
13.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 1:50:06.5 0:03:55.4
14.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 1:50:31.5 0:04:20.4
15.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:51:32.2 0:05:21.1
16.
ANDRLE David
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:51:32.5 0:05:21.4
17.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:39.7 0:05:28.6
18.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:52:20.4 0:06:09.3
19.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena Team
CZE 1:52:26.2 0:06:15.1
20.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 1:54:46.2 0:08:35.1
21.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 1:54:51.5 0:08:40.4
22.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:02.1 0:08:51.0
23.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:55:09.7 0:08:58.6
24.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 1:55:20.7 0:09:09.6
25.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:55:26.2 0:09:15.1
26.
HORÁK Martin
TV Nova
CZE 1:55:54.2 0:09:43.1
27.
KOZEL Michal
TJ Favorit Brno
CZE 1:56:01.3 0:09:50.2
28.
KOBLIHA Ondřej
CykloTrénink.com
CZE 1:56:58.1 0:10:47.0
29.
HOLUB Josef
CZE 1:56:58.9 0:10:47.8
30.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:56:59.7 0:10:48.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
CZE 2:06:36.6 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:07:45.3 0:01:08.7
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:12:46.8 0:06:10.2
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:15:34.8 0:08:58.2
5.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:16:33.9 0:09:57.3
6.
RAJNOCHOVÁ Zuzana
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 2:17:02.3 0:10:25.7
7.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:19:48.3 0:13:11.7
8.
MALÁRIKOVÁ Michaela
KHC KAKTUS BIKE
SVK 2:23:06.3 0:16:29.7
9.
HERTLOVÁ Lucie
SK Moravské přístroje
CZE 2:27:35.8 0:20:59.2
10.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:30:48.1 0:24:11.5
11.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:32:09.6 0:25:33.0
12.
PIRKLOVÁ Tereza
CZE 2:32:45.4 0:26:08.8
13.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:34:40.2 0:28:03.6
14.
BLAŽKOVÁ Vendula
CZE 2:38:30.1 0:31:53.5
15.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:39:26.6 0:32:50.0
16.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:43:28.6 0:36:52.0
17.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:49:54.4 0:43:17.8
18.
TLAMSOVÁ Tereza
SYMBIO+ cycling
CZE 2:55:23.0 0:48:46.4
19.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 2:56:40.4 0:50:03.8
20.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 2:56:44.2 0:50:07.6
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:00:12.7 0:53:36.1
22.
CHROUSTOVSKÁ Veronika
CZE 3:08:12.2 1:01:35.6
23.
JANSOVÁ Gabriela
spinning arena
CZE 3:11:36.1 1:04:59.5
24.
ŠIMKOVÁ Šárka
CBASE
CZE 3:18:23.7 1:11:47.1
25.
FRIDRICHOVSKÁ Alena
TV Nova
CZE 3:22:59.7 1:16:23.1
26.
CHLUBNOVÁ Lenka
CZE 3:30:31.4 1:23:54.8
27.
KLIMEŠOVÁ Jitka
CZE 3:35:00.8 1:28:24.2
28.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 3:38:44.5 1:32:07.9
29.
BATELKOVA Helena
CZE 3:47:50.2 1:41:13.6
30.
KAŠPAROVÁ Iveta
CZE 3:47:50.8 1:41:14.2