Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM 2015

Krušnohorský MTB QWERT maratón 2015

MTB
DATUM :1.8.2015 MÍSTO :Meziboří u Litvínova

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 4:11:44.5 0:00:00.0
2.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 4:11:44.7 0:00:00.2
3.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:18:41.1 0:06:56.6
4.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 4:23:02.2 0:11:17.7
5.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:25:25.2 0:13:40.7
6.
KUBELKA Petr
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 4:27:58.5 0:16:14.0
7.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 4:32:45.3 0:21:00.8
8.
PÍNA Ondřej
Vella team
CZE 4:41:23.2 0:29:38.7
9.
KLAP David
CZE 4:42:22.5 0:30:38.0
10.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 4:44:25.8 0:32:41.3
11.
GOLD Zdeněk
superior mtb team
CZE 4:48:52.5 0:37:08.0
12.
IZDNÝ Zdeněk
CZE 4:50:03.3 0:38:18.8
13.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 4:51:47.3 0:40:02.8
14.
STEHLIK Petr
Bi Esse
CZE 4:53:21.8 0:41:37.3
15.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL Sport Most
CZE 4:54:50.3 0:43:05.8
16.
FARÁŘ Jan
MadBike Liberec
CZE 4:54:59.8 0:43:15.3
17.
HRUŠKA Petr
SK Žamberk Tessuti team
CZE 4:57:11.8 0:45:27.3
18.
PLESCHINGER Martin
UNIQA Jihlava
CZE 4:57:59.3 0:46:14.8
19.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:58:26.5 0:46:42.0
20.
NOSEK Pavel
CYKLO VAPE racing team
CZE 4:59:08.5 0:47:24.0
21.
NOUZÁK Miloš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:02:30.6 0:50:46.1
22.
KLOFANDA Martin
CZE 5:03:19.8 0:51:35.3
23.
BERNARD Karel
INS Atelier Náchod
CZE 5:03:20.5 0:51:36.0
24.
HÁJEK Vlastimil
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 5:05:18.5 0:53:34.0
25.
VLÁŠEK Michal
CZE 5:06:36.3 0:54:51.8
26.
KOZÁK Tomáš
CZE 5:09:27.8 0:57:43.3
27.
JÍCHA Jakub
BicycleCafe
CZE 5:11:20.7 0:59:36.2
28.
ŠVORC Jiří
CZE 5:11:56.7 1:00:12.2
29.
PŘIBIL Tomáš
CZE 5:14:20.3 1:02:35.8
30.
LEDER Martin
Light-Bikes Racingteam
GER 5:25:48.8 1:14:04.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
AMENITY-EXTREM SPORT
CZE 5:24:11.8 0:00:00.0
2.
LOUBKOVÁ Kateřina
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 5:50:55.8 0:26:44.0
3.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 5:52:15.1 0:28:03.3
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Superior Cyklofit Highfive
CZE 6:04:30.1 0:40:18.3
5.
VÁPENÍKOVÁ Jana
Chironax Dental Servis
CZE 6:17:02.3 0:52:50.5
6.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 6:33:54.4 1:09:42.6
7.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOINT-ELEVEN
CZE 6:39:52.9 1:15:41.1
8.
BALÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 8:23:25.7 2:59:13.9