Oficiální výsledky
- Ostravský chachar 50 km - absolutně
- Ostravský chachar 50 km po kategorích
- Muži elite 1996 a st. absolutně
- Ženy elite 1996 a st. absolutně
- Muži - 19-29 let 1986-1996 absolutně
- Muži - 30-39 let 1976-1985 absolutně
- Muži - 40-49 let 1966-1975 absolutně
- Muži - 50-59 let 1956-1965 absolutně
- Muži - 60+ let 1955 a st. absolutně
- Ženy - 19-29 let 1986-1996 absolutně
- Ženy - 30-49 let 1966-1985 absolutně
- Junioři 1997-1998 absolutně
- Juniorky 1997-1998 absolutně
- Kadeti 1999-2000 absolutně
- Kadetky 1999-2000 absolutně
- Mladší žáci 2003-2004 absolutně
- Mladší žákyně 2003-2004 absolutně
- Starší žákyně 2001-2002 absolutně
- Žáci 3.-5. třída absolutně
- Žákyně 3.-5. třída absolutně
- Žáci 1.-2. třída absolutně
- Žákyně 1.-2. třída absolutně
- Starší žáci 2001-2002 absolutně
- Předškoláci a MŠ - kluci po kategorích
- Předškoláci a MŠ - holky po kategorích
- Mladší žákyně - neděle absolutně
- Mladší žáci - neděle absolutně
- Starší žákyně - neděle absolutně
- Starší žáci - neděle absolutně
- Kadetky - neděle absolutně
- Kadeti - neděle absolutně
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
Nutrend Specialized |
CZE | 0:34:48.3 | 0:00:00.0 |
2. | KOZELSKÁ Petra |
Bike 2000 |
CZE | 0:36:33.3 | 0:01:45.0 |
3. | OLIVOVÁ Alexandra |
Bike 2000 |
CZE | 0:37:25.1 | 0:02:36.8 |
4. | KUBÍNOVÁ Klára |
NOVATOP Ghost |
CZE | 0:38:46.2 | 0:03:57.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BŘEZINA Jonáš |
Kola-BBm.cz |
CZE | 0:29:39.3 | 0:00:00.0 |
2. | PRUDEK Dominik |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 0:29:43.4 | 0:00:04.1 |
3. | ŠAFRANÍK Kryštof |
Bike 2000 |
CZE | 0:29:48.4 | 0:00:09.1 |
4. | BARTEL David |
Vrv team |
CZE | 0:30:39.3 | 0:01:00.0 |
5. | MACEK Michal |
Vrv team |
CZE | 0:31:28.0 | 0:01:48.7 |
6. | KRESTA Jan |
SK Jiří Team |
CZE | 0:33:02.3 | 0:03:23.0 |
7. | POLÁČEK Albert |
Bike 2000 |
CZE | 0:33:30.7 | 0:03:51.4 |
8. | KUBOVČÍK Matěj |
Cykloprofi.cz |
CZE | 0:33:46.1 | 0:04:06.8 |
9. | KRYŠTOF Vojtěch |
CZE | 0:42:15.0 | 0:12:35.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PROCHÁZKOVÁ Kamila |
SINTESI PRIMA-DONNA |
CZE | 0:35:08.5 | 0:00:00.0 |
2. | STROUHALOVÁ Michaela |
CZE | 0:42:48.3 | 0:07:39.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VESELÁ Jana |
SK Bagbike |
CZE | 0:37:34.2 | 0:00:00.0 |
2. | CHMUROVÁ Šárka |
MAX CURSOR |
CZE | 0:38:54.4 | 0:01:20.2 |
3. | MARÁČKOVÁ Pavlína |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:41:30.4 | 0:03:56.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:08:55.9 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:08:58.3 | 0:00:02.4 |
3. | PRŮDEK Matěj |
NUTREND SPECIALIZED Racing |
CZE | 1:10:16.8 | 0:01:20.9 |
4. | BRZOZKA Adrian |
MTB team POLSKO |
POL | 1:11:06.0 | 0:02:10.1 |
5. | LASÁK Matěj |
MAX CURSOR |
CZE | 1:13:03.4 | 0:04:07.5 |
6. | BUKSA Dominik |
Future cycling |
CZE | 1:13:03.7 | 0:04:07.8 |
7. | KOZSK Mariusz |
Jbg - Z |
POL | 1:13:04.9 | 0:04:09.0 |
8. | MICHALEK Mariusz |
Jbg - Z |
POL | 1:14:34.3 | 0:05:38.4 |
9. | DAMEK Milan |
NIlfisk alto pro cycling |
CZE | 1:15:10.2 | 0:06:14.3 |
10. | HAMAN Martin |
Superior riders |
CZE | 1:17:38.0 | 0:08:42.1 |
11. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 1:18:45.9 | 0:09:50.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOZEL Michal |
Superior MTB TEAM |
CZE | 0:58:31.1 | 0:00:00.0 |
2. | KALITA Tomáš |
MikeBike |
CZE | 1:00:14.4 | 0:01:43.3 |
3. | BROŽ Matěj |
SK Bagbike Ostrava |
CZE | 1:00:25.9 | 0:01:54.8 |
4. | KLOS Viktor |
SK Bag bike rubingí |
CZE | 1:01:00.5 | 0:02:29.4 |
5. | KUBICA Roman |
SK JIRI TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:02:45.6 | 0:04:14.5 |
6. | ORAVEC Petr |
CK Kudrna-Pemap Přerov |
CZE | 1:03:18.1 | 0:04:47.0 |
7. | RODRYČ Michal |
edgu elemic racing |
CZE | 1:03:25.8 | 0:04:54.7 |
8. | FUS Martin |
Stevens Bolatice |
CZE | 1:04:30.4 | 0:05:59.3 |
9. | TOMAŠOV Filip |
Superior MTB TEAM |
CZE | 1:06:14.0 | 0:07:42.9 |
10. | CHMEL Michal |
Superior riders |
CZE | 1:06:46.8 | 0:08:15.7 |
11. | WALA Jan |
Bikomatic ostrava |
CZE | 1:06:50.7 | 0:08:19.6 |
12. | KOVAŘÍK David |
BK Bike kram |
CZE | 1:07:36.7 | 0:09:05.6 |
13. | LETTOVSKÝ Tomáš |
Bike2000 |
CZE | 1:11:50.0 | 0:13:18.9 |
14. | ŽOK Marek |
Mikesz Team |
POL | 1:13:09.7 | 0:14:38.6 |
15. | ZEDNIK Vitězslav |
Bike Sport servis Opava |
CZE | 1:13:31.9 | 0:15:00.8 |
16. | OBRUSNÍK Jan |
Mike BikeTeam |
CZE | 1:15:09.8 | 0:16:38.7 |
17. | PLANKA Dalibor |
Mike Bike |
CZE | 1:16:03.3 | 0:17:32.2 |
18. | SONNENSCHEIN Marek |
MikeBike Cycling Team |
CZE | 1:17:03.3 | 0:18:32.2 |
19. | WIESNER Jan |
Superior riders |
CZE | 1:17:21.8 | 0:18:50.7 |
20. | KEISLER Jiří |
SK Jiří Team |
CZE | 1:17:50.0 | 0:19:18.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠÍMA Martin |
MAX CURSOR |
CZE | 0:45:57.2 | 0:00:00.0 |
2. | HOLIŠ Martin |
Česká spořitelna accolade |
CZE | 0:46:05.8 | 0:00:08.6 |
3. | VESELÝ Tomáš |
SK Bag bike rubing |
CZE | 0:46:52.8 | 0:00:55.6 |
4. | PECHÁČEK Adam |
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS |
CZE | 0:47:36.4 | 0:01:39.2 |
5. | KOVÁŘÍK Ivo |
SK Jiří Team |
CZE | 0:47:51.9 | 0:01:54.7 |
6. | CICHY Vlastimil |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 0:48:08.2 | 0:02:11.0 |
7. | KULA Tomasz |
Mikes Team |
POL | 0:50:02.3 | 0:04:05.1 |
8. | HAŠEK Petr |
SK Bagbike Rubing |
CZE | 0:51:41.0 | 0:05:43.8 |
9. | HRUBÝ Martin |
SK Bag bike rubing |
CZE | 0:53:45.9 | 0:07:48.7 |
10. | JANČÍK Martin |
Jiri team ostrava |
CZE | 0:55:01.4 | 0:09:04.2 |
11. | GRZEGOSZCZYK Daniel |
Mikesz Team |
POL | 1:01:02.8 | 0:15:05.6 |
12. | PĚGŘÍM RenÉ |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 1:02:00.3 | 0:16:03.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JACEK Brzozka |
Jbg - Z |
POL | 0:47:11.6 | 0:00:00.0 |
2. | OLEJNÍČEK Dušan |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 0:48:40.6 | 0:01:29.0 |
3. | KŘIŽÁK Petr |
Symbio canondalle |
CZE | 0:50:47.2 | 0:03:35.6 |
4. | SEDLÁČEK Jiří |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:52:40.7 | 0:05:29.1 |
5. | PRUDEK Vítězslav |
Moravec team |
CZE | 0:53:29.4 | 0:06:17.8 |
6. | RUPA Miroslav |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:53:43.0 | 0:06:31.4 |
7. | ŠAFÁŘ Milan |
Moravec team |
CZE | 0:54:57.0 | 0:07:45.4 |
Online výsledky
-
Ostravský Chachar - sobota 29. srpna 2015
- Mladší žákyně 2003-2004
- Mladší žáci 2003-2004
- Starší žákyně 2001-2002
- Starší žáci 2001-2002
- Kadetky 1999-2000
- Kadeti 1999-2000
- Juniorky 1997-1998
- Junioři 1997-1998
- Ženy elite 1996 a st.
- Ženy - 19-29 let 1986-1996
- Ženy - 30-49 let 1966-1985
- Ženy - 50+ let 1965 a st.
- Muži elite 1996 a st.
- Muži - 19-29 let 1986-1996
- Muži - 30-39 let 1976-1985
- Muži - 40-49 let 1966-1975
- Muži - 50-59 let 1956-1965
- Muži - 60+ let 1955 a st.
- Author Ostravský Chachar Maraton 2015 - neděle 30. srpna 2015