Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Oderská mlýnice České spořitelny

MTB
DATUM :26.9.2015 MÍSTO :Klokočůvek u Oder

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:15:56.7 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:16:15.2 0:00:18.5
3.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Symbio + Cannondale
CZE 1:17:19.7 0:01:23.0
4.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:17:26.2 0:01:29.5
5.
JANKŮ Lukáš
Rádio Kiss Hády
CZE 1:17:47.7 0:01:51.0
6.
SUCHÝ Milan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:17:51.9 0:01:55.2
7.
DŘEVOJÁNEK Jan
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE
CZE 1:19:44.7 0:03:48.0
8.
SÝKORA Karel
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:19:47.5 0:03:50.8
9.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:19:48.6 0:03:51.9
10.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:21:16.4 0:05:19.7
11.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:22:29.7 0:06:33.0
12.
MAITNER Josef
Mairacing Team
CZE 1:22:46.4 0:06:49.7
13.
MALY Jakub
vrvteam
CZE 1:22:48.6 0:06:51.9
14.
JAŠA Lukáš
Cyklosport Unite
CZE 1:22:49.2 0:06:52.5
15.
MALY Matej
vrvteam
CZE 1:22:49.3 0:06:52.6
16.
GODYN Richard
CZE 1:22:56.9 0:07:00.2
17.
ZAPALAČ Lukáš
GIANTBRNO.CZ
CZE 1:23:20.4 0:07:23.7
18.
ZEDNIK Vitězslav
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 1:23:34.9 0:07:38.2
19.
HOLUB Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:24:20.9 0:08:24.2
20.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:24:21.8 0:08:25.1
21.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:24:38.7 0:08:42.0
22.
WACHTARCZYK Tomáš
Los Amateros MTB Bílovec
CZE 1:24:41.9 0:08:45.2
23.
BENEŠ Radek
Cyklo VAPE
CZE 1:24:55.9 0:08:59.2
24.
HVOLKA Petr
A Bike Club Ostrava
CZE 1:25:12.4 0:09:15.7
25.
HONĚK Šimon
Cyklocentrum Košárek Bílovec
CZE 1:25:22.4 0:09:25.7
26.
PILAŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 1:25:54.5 0:09:57.8
27.
MITÁŠ Martin
KAMECHY bikes
CZE 1:26:35.1 0:10:38.4
28.
KOSIČKA Lubor
Rapid Plzeň
CZE 1:26:51.1 0:10:54.4
29.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:27:29.6 0:11:32.9
30.
VLČEK Michal
Los Amateros MTB Bílovec
CZE 1:27:45.2 0:11:48.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 1:33:37.7 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Dana
Inkospor
CZE 1:33:38.7 0:00:01.0
3.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 1:36:36.7 0:02:59.0
4.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 1:41:28.2 0:07:50.5
5.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 1:41:50.7 0:08:13.0
6.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:41:53.1 0:08:15.4
7.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:44:06.2 0:10:28.5
8.
MARTINCOVÁ Andrea
SK Cyklo Chlubna
CZE 1:45:17.2 0:11:39.5
9.
SOVADINOVÁ Soňa
CYKLO-ŽOPY
CZE 1:46:16.2 0:12:38.5
10.
KRYŠTOFOVÁ Jana
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:47:11.5 0:13:33.8
11.
MACHÁČOVÁ Martina
BIKE CENTRUM OLOMOUC
CZE 1:48:44.7 0:15:07.0
12.
ŘÍHOVÁ Lucie
SK Sazička Rosice
CZE 1:48:45.7 0:15:08.0
13.
JANČOVÁ Anna
BESKYD BIKE
CZE 1:48:47.2 0:15:09.5
14.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 1:49:10.8 0:15:33.1
15.
ŠERTLEROVÁ Klára
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:49:28.7 0:15:51.0
16.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 1:49:56.4 0:16:18.7
17.
KLVAČOVÁ Kamila
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:50:43.3 0:17:05.6
18.
NÁDVORNÍKOVÁ Jana
CZE 1:51:15.9 0:17:38.2
19.
HVORECKÁ Dominika
Zhor Team
CZE 1:51:50.3 0:18:12.6
20.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:52:52.7 0:19:15.0
21.
VÁLKOVÁ Klára
Los Amateros MTB Bílovec
CZE 1:54:05.2 0:20:27.5
22.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:54:37.9 0:21:00.2
23.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 1:57:32.8 0:23:55.1
24.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 1:59:26.7 0:25:49.0
25.
GAJDEČKOVÁ Věra
ELKA
CZE 2:01:10.7 0:27:33.0
26.
BEILNEROVÁ Renáta
Los Amateros Bílovec MTB
CZE 2:02:34.7 0:28:57.0
27.
KUCHTOVÁ Tereza
CZE 2:03:59.7 0:30:22.0
28.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 2:04:07.8 0:30:30.1
29.
KRIŽANOVÁ Martina
CZE 2:04:42.2 0:31:04.5
30.
PANUŠOVÁ Petra
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:05:03.9 0:31:26.2