Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2016

Karlův běh České spořitelny

Běžecké lyžování
DATUM :12 - 13.3.2016 MÍSTO :Boží Dar
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PLISKA Jiří
Silvini Madhus team
CZE 1:30:03.4 0:00:00.0
2.
PŠENIČKA Jakub
Silvini Madshus team
CZE 1:30:52.5 0:00:49.1
3.
ESCHER Toni
Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e.
GER 1:31:04.2 0:01:00.8
4.
ŠRETR Radek
PIONEER Investments craft
CZE 1:34:48.7 0:04:45.3
5.
VEBER Tomáš
LK Tatran Chodov
CZE 1:37:26.9 0:07:23.5
6.
WÄHRISCH Sten
GER 1:37:46.4 0:07:43.0
7.
RICHTER Michael
XC Skimarathon Team
GER 1:38:21.7 0:08:18.3
8.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:40:13.0 0:10:09.6
9.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Ústí nad Labem
CZE 1:41:03.7 0:11:00.3
10.
HOFFMANN Peter
Laufteam TU Baf
GER 1:43:17.4 0:13:14.0
11.
NEUBER Jens
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:43:32.0 0:13:28.6
12.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:44:11.9 0:14:08.5
13.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 1:44:35.4 0:14:32.0
14.
STRUCK Sven
SG Klotzsche Dresden e.V.
GER 1:46:12.8 0:16:09.4
15.
ŘEHOŘEK Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:46:19.5 0:16:16.1
16.
MALÍK Tomáš
SSC Železný Brod
CZE 1:46:51.4 0:16:48.0
17.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 1:47:50.5 0:17:47.1
18.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:47:51.8 0:17:48.4
19.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:49:31.2 0:19:27.8
20.
RIEDL Peter
TSV Carlsgrün
GER 1:49:39.7 0:19:36.3
21.
MÜLLER Martin
LK Pernink
CZE 1:50:37.5 0:20:34.1
22.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 1:51:32.6 0:21:29.2
23.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 1:52:04.9 0:22:01.5
24.
LEUPOLD Jörg
VfA endLOS Dresden
GER 1:52:34.4 0:22:31.0
25.
LUKEŠ Tomáš
Mercedes Benz Atomis Salomon Team
CZE 1:54:11.5 0:24:08.1
26.
VOLDŘICH Petr
Praga
CZE 1:54:33.5 0:24:30.1
27.
HOLÝ Štěpán
GEOSAN SKI TEAM
CZE 1:55:45.4 0:25:42.0
28.
KUBÍČEK Jan
JK Racing
CZE 1:55:51.4 0:25:48.0
29.
ŠIMEK Pavel
CYKLOTRENINK.com
CZE 1:56:14.4 0:26:11.0
30.
VOLDŘICH Jan
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:56:43.7 0:26:40.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HORNFECK Ulla
Zipps Racingteam
GER 2:01:51.8 0:00:00.0
2.
ESCHER Silke
SC NORWEGER Annaberg
GER 2:08:08.2 0:06:16.4
3.
KUBÍNOVÁ Veronika
TJ Slovan Karlovy Vary
CZE 2:18:44.8 0:16:53.0
4.
STEHLÍKOVÁ Martina
SOHV Abertamy
CZE 2:19:37.3 0:17:45.5
5.
LUBINOVÁ Romana
LK Slovan K. Vary
CZE 2:26:55.3 0:25:03.5
6.
DEVEROVÁ Monika
TECHNIKA PRAHA
CZE 2:27:11.4 0:25:19.6
7.
KLÍMOVÁ VAŇKOVÁ Zuzana
vsk Humanita
CZE 2:31:26.2 0:29:34.4
8.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 2:36:30.3 0:34:38.5
9.
MALIŠOVÁ Karla
USK Parha
CZE 2:40:03.2 0:38:11.4
10.
ONDAČKOVÁ Marta
CZE 2:58:35.5 0:56:43.7
11.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan K. Vary
CZE 3:01:11.7 0:59:19.9
12.
ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie
CZE 3:05:29.2 1:03:37.4
13.
KUHN Karin
GER 3:21:03.4 1:19:11.6
14.
PLATHE Silke
GER 3:29:02.3 1:27:10.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MEYER Olaf
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:06:07.4 0:00:00.0
2.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:06:22.7 0:00:15.3
3.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:07:55.7 0:01:48.3
4.
MYŠÍK Kamil
Krušnohorský dvůr
CZE 1:08:40.9 0:02:33.5
5.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 1:10:29.9 0:04:22.5
6.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:11:48.7 0:05:41.3
7.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:11:57.9 0:05:50.5
8.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:12:07.5 0:06:00.1
9.
KAFKA Martin
SPUKK
CZE 1:12:49.2 0:06:41.8
10.
STROBEL Norbert
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:13:08.7 0:07:01.3
11.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:13:53.8 0:07:46.4
12.
MÜLLER Uwe
SV Chemnitz/Harthau
GER 1:13:59.4 0:07:52.0
13.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:15:24.7 0:09:17.3
14.
ŠMAUS Antonín
GLEDE Team
CZE 1:15:34.2 0:09:26.8
15.
KLEEMANN Franz
SSV Sayda 1863
GER 1:15:45.8 0:09:38.4
16.
KOVAŘÍK Oldřich
Tatran Chodov
CZE 1:17:10.2 0:11:02.8
17.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:17:11.2 0:11:03.8
18.
ŠMAUS Jan
GLEDE Team
CZE 1:18:27.2 0:12:19.8
19.
MICHEK David
GLEDE Team
CZE 1:19:16.2 0:13:08.8
20.
ROSCHER Paul
SV Neudorf
GER 1:19:35.5 0:13:28.1
21.
NAGY Josef
GLEDE Team
CZE 1:19:54.7 0:13:47.3
22.
KOLÁŘ Petr
SK KOLIS
CZE 1:20:34.2 0:14:26.8
23.
KADLEC Marek
Plzeň 10 - Lhota
CZE 1:21:10.8 0:15:03.4
24.
PANENKA Ondřej
RK Trója
CZE 1:21:45.1 0:15:37.7
25.
PLHA Martin
LK Slovan K. Vary
CZE 1:24:30.5 0:18:23.1
26.
ŽÁKOVEC Pavel
Sokol Kolinec
CZE 1:25:47.6 0:19:40.2
27.
ZATLOUKAL Kryštof
LK Slovan K.Vary
CZE 1:26:04.2 0:19:56.8
28.
KOLOVRAT Jiří
LK Slovan K. Vary
CZE 1:26:09.2 0:20:01.8
29.
GRILLE Günter
FAHRRAD Grille
GER 1:26:14.6 0:20:07.2
30.
HÖLL Petr
Tatran Chodov
CZE 1:26:18.7 0:20:11.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PREZEWOVSKI Luca Marie
SSV Pulsschlag
GER 1:25:06.8 0:00:00.0
2.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport Nordic Team
CZE 1:26:23.8 0:01:17.0
3.
MORGENSTERN Sabine Katrin
ATSV Gebirge
GER 1:32:04.8 0:06:58.0
4.
HEINRICH Liane
VfA endLOS Dresden
GER 1:32:20.1 0:07:13.3
5.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:36:42.5 0:11:35.7
6.
SOUKUPOVÁ Petra
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:37:25.6 0:12:18.8
7.
ŽAMPACHOVÁ Bára
LK Slovan K. Vary
CZE 1:37:26.3 0:12:19.5
8.
SLÍVOVÁ Štěpánka
LK Slovan K.Vary
CZE 1:46:54.1 0:21:47.3
9.
BURACHOVIČOVÁ Martina
LK Slovan K. Vary
CZE 1:47:04.1 0:21:57.3
10.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 1:48:37.4 0:23:30.6
11.
PÁVKOVÁ Jana
Ski KlubŘevnice
CZE 1:51:25.4 0:26:18.6
12.
HARAKALOVÁ Kateřina
LK Slovan K. Vary
CZE 1:56:08.8 0:31:02.0
13.
POŠTOVÁ Martina
SK Boží dar
CZE 1:57:27.7 0:32:20.9
14.
ŠTUDLAROVÁ Zuzana
LK Skovan Karlovy Vary
CZE 1:59:30.9 0:34:24.1
15.
KOLOVRATOVÁ Tereza
LK Slovan
CZE 1:59:34.4 0:34:27.6
16.
SLAVÍKOVÁ Jitka
Modrá Pernink
CZE 2:00:54.4 0:35:47.6
17.
RYL Katrin
GER 2:07:44.4 0:42:37.6
18.
JINDROVÁ Jana
TJ ÚVN
CZE 2:09:33.1 0:44:26.3
19.
BAUEROVÁ Aneta
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:10:42.4 0:45:35.6
20.
BÍLÁ Jarmila
CZE 2:13:29.1 0:48:22.3
21.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
LK Slovan
CZE 2:17:11.5 0:52:04.7
22.
ZATLOUKALOVÁ Linda
LK Slovan K. Vary
CZE 2:17:11.9 0:52:05.1
23.
STEFANOVOVÁ Hana
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:22:08.7 0:57:01.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:39:33.4 0:00:00.0
2.
RICHTER Jörg
WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL
GER 0:40:54.1 0:01:20.7
3.
TEPLY Robin
Rob
CZE 0:41:02.1 0:01:28.7
4.
VYTLAČIL Jiří
Rossignol racing team
CZE 0:42:07.6 0:02:34.2
5.
TŮMA Matouš
KMP Kladno
CZE 0:43:39.1 0:04:05.7
6.
NEUBERT Tom
PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge
GER 0:45:27.9 0:05:54.5
7.
SREJMA Marek
SC Bodenmais
GER 0:45:43.4 0:06:10.0
8.
LUKEŠ Tomáš
Mercedes Benz Atomis Salomon Team
CZE 0:46:06.9 0:06:33.5
9.
CHARVÁT Luboš
TRI Sport
CZE 0:46:08.6 0:06:35.2
10.
BAUER Matyáš
Team PIONEER Investments-CRAFT
CZE 0:46:27.4 0:06:54.0
11.
ŠREJMA Jiří
SC Bodenmais
GER 0:46:36.1 0:07:02.7
12.
HOZÁK Josef
Horolezecký klub Děčín
CZE 0:47:25.9 0:07:52.5
13.
HOZÁK Timon Josef
SKP Ústí nad Labem
CZE 0:47:32.4 0:07:59.0
14.
WALTHER Jörg
TSV 1864 Schlettau
GER 0:47:35.1 0:08:01.7
15.
MARTINOVSKÝ David
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 0:48:29.1 0:08:55.7
16.
DVOŘÁK Jan
Team PIONEER Investments-CRAFT
CZE 0:48:41.4 0:09:08.0
17.
ŠTUDLAR Petr
CZE 0:50:15.9 0:10:42.5
18.
BRAŠNA Michal
Spartak Klenčí
CZE 0:50:52.6 0:11:19.2
19.
CHMELÍČEK Roman
VŠSK PedF
CZE 0:53:01.4 0:13:28.0
20.
BURŠÍK Karel
LK Slovan
CZE 0:53:17.1 0:13:43.7
21.
BARTOŠ Václav
CZE 0:53:27.9 0:13:54.5
22.
ŠIMÁNEK Ota
SK Boží dar
CZE 0:54:31.1 0:14:57.7
23.
KREJSA Dalibor
CZE 0:55:27.4 0:15:54.0
24.
WALTHER Simon
TSV 1864 Schlettau
GER 0:55:52.1 0:16:18.7
25.
KLÍR Vladimír
TRISPORT
CZE 0:57:57.1 0:18:23.7
26.
BAŠTA Jan
MP100 Jets
CZE 0:58:31.6 0:18:58.2
27.
MOHRMANN Radek
CZE 0:59:38.2 0:20:04.8
28.
BOZDĚCH Viktor
FBC Unhoš?
CZE 1:02:27.4 0:22:54.0
29.
PETR Jiří
Florbal chodov
CZE 1:07:22.4 0:27:49.0
30.
PETR Jiří
UNIted becheries
CZE 1:07:23.5 0:27:50.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
UNGER Sina
GER 0:40:34.9 0:00:00.0
2.
JAKOB Isabel
SV GrOSSWALTERSDF
GER 0:44:31.9 0:03:57.0
3.
LEHMANN Sarah
PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge
GER 0:45:38.4 0:05:03.5
4.
SLÍVOVÁ Štěpánka
LK Slovan K.Vary
CZE 0:48:20.9 0:07:46.0
5.
SOBÍŠKOVÁ Štepánka
Sparta Praha-kajak
CZE 0:49:19.4 0:08:44.5
6.
ŽAMPACHOVÁ Bára
LK Slovan K. Vary
CZE 0:53:51.6 0:13:16.7
7.
HÖLL Katharina
Antonsthal
GER 0:54:57.6 0:14:22.7
8.
SEMMLER Lea
SV GrOSSWALTERSDF
CZE 0:55:30.6 0:14:55.7
9.
KADLECOVÁ Zuzana
CZE 0:55:31.6 0:14:56.7
10.
KOLOVRATOVÁ Kateřina
LK Slovan
CZE 0:56:28.9 0:15:54.0
11.
VORÁČKOVÁ Petra
CZE 1:01:54.9 0:21:20.0
12.
ŠPLINAROVÁ Jana
LK Slovan K. Vary
CZE 1:03:58.7 0:23:23.8
13.
KARELLOVÁ Tereza
CZE 1:13:55.4 0:33:20.5
14.
VOTOČKOVÁ Ivana
Trutnov
CZE 1:14:30.5 0:33:55.6
15.
VAŇKOVÁ Tereza
CZE 1:32:07.2 0:51:32.3
16.
MAŤHOVÁ Jana
CZE 1:32:28.5 0:51:53.6
17.
FEJTOVÁ Veronika
LK Slovan K.Vary
CZE 1:36:16.2 0:55:41.3
18.
SLÁČÍKOVÁ Barbora
CZE 1:38:20.5 0:57:45.6
19.
BUGOVÁ Tereza
CZE 1:38:20.7 0:57:45.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ESCHER Toni
Fischer Racing Team / SC Norweger 1896 Annaberg e.
GER 0:59:08.2 0:00:00.0
2.
ŠRETR Radek
PIONEER Investments craft
CZE 0:59:13.2 0:00:05.0
3.
PŠENIČKA Jakub
Silvini Madshus team
CZE 1:01:18.4 0:02:10.2
4.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:01:49.4 0:02:41.2
5.
UNGER Philipp
SV Stützengrün
GER 1:03:55.2 0:04:47.0
6.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:04:20.4 0:05:12.2
7.
MEYER Olaf
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:04:30.9 0:05:22.7
8.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:05:07.4 0:05:59.2
9.
SCHREIER Michel
SV Stützengrün
GER 1:05:13.5 0:06:05.3
10.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 1:05:19.9 0:06:11.7
11.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:05:28.2 0:06:20.0
12.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 1:07:30.4 0:08:22.2
13.
EBERL Filip
CZE 1:07:31.4 0:08:23.2
14.
BERÁNEK Jan
USK CS Plzeň
CZE 1:08:12.2 0:09:04.0
15.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 1:08:35.2 0:09:27.0
16.
HARTMANN Sven
SV Bockau
GER 1:08:39.4 0:09:31.2
17.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:08:55.2 0:09:47.0
18.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:09:02.7 0:09:54.5
19.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:09:04.9 0:09:56.7
20.
WŰRZ Martin
CRS Sport
CZE 1:09:07.2 0:09:59.0
21.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 1:09:11.9 0:10:03.7
22.
HEINRICH Tom
TSG Sehma
GER 1:09:53.7 0:10:45.5
23.
STROBEL Norbert
SC NORWEGER Annaberg
GER 1:09:58.4 0:10:50.2
24.
VORBERG Jörg
SSV - geyer
GER 1:10:16.2 0:11:08.0
25.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 1:10:22.4 0:11:14.2
26.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:10:24.2 0:11:16.0
27.
MALÝ Ondřej
FEL Praha
CZE 1:11:04.9 0:11:56.7
28.
BRABEC Jakub
CZE 1:11:05.7 0:11:57.5
29.
NAGY Josef
GLEDE Team
CZE 1:11:06.2 0:11:58.0
30.
PFOFF Michal
Sk Sport Zbraslav
CZE 1:11:11.4 0:12:03.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DIETZE Anna-Maria
PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge
GER 1:09:53.7 0:00:00.0
2.
REJZKOVA Helena
KARLOVY VARY
GER 1:11:53.5 0:01:59.8
3.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport Nordic Team
CZE 1:17:17.2 0:07:23.5
4.
WÜRZOVÁ Anna
CRS Sport
CZE 1:23:16.7 0:13:23.0
5.
NOVÁKOVÁ Eva
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:23:55.5 0:14:01.8
6.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:24:27.3 0:14:33.6
7.
NĚMEČKOVÁ Eliška
GLEDE Team
CZE 1:24:34.7 0:14:41.0
8.
HÄENEL Germaid
WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL
GER 1:25:15.3 0:15:21.6
9.
WŰRZOVÁ Kateřina
CRS Sport
CZE 1:26:55.7 0:17:02.0
10.
POSPÍŠILOVÁ Karolina
GLEDE Team
CZE 1:27:28.7 0:17:35.0
11.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:28:57.2 0:19:03.5
12.
PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie
CS Stodůlky
CZE 1:29:43.7 0:19:50.0
13.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 1:29:51.4 0:19:57.7
14.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
CZE 1:30:31.3 0:20:37.6
15.
HRBKOVÁ Vanda
USK SLAVIA ÚSTÍ NAD LABEM
CZE 1:30:57.5 0:21:03.8
16.
KLÍMOVÁ VAŇKOVÁ Zuzana
vsk Humanita
CZE 1:33:26.3 0:23:32.6
17.
VÁŇOVÁ Marie
Skyinvest
CZE 1:36:45.5 0:26:51.8
18.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 1:37:14.5 0:27:20.8
19.
WÜRZOVÁ Karolína
CRS Sport
CZE 1:43:28.5 0:33:34.8
20.
BARTOŠOVÁ Jana
CZE 1:48:29.5 0:38:35.8
21.
LOŠŤÁKOVÁ Ivana
Sokol Hřivice
CZE 1:52:07.5 0:42:13.8
22.
NOSÁLOVÁ Lucie
CZE 1:58:58.1 0:49:04.4
23.
KUBÍČKOVÁ Blanka
CHODOV
CZE 2:01:36.3 0:51:42.6
24.
KUČEROVÁ Dana
CZE 2:28:36.1 1:18:42.4