Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2016

Specialized - Extrém bike Most ČP-XCM

MTB
DATUM :4.6.2016 MÍSTO :Most
POŘADATEL : KL Most WEBOVÉ STRÁNKY :www.klmost.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
Sram Mitas Trek
CZE 3:17:38.5 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:21:17.2 0:03:38.7
3.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 3:21:58.2 0:04:19.7
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 3:25:21.9 0:07:43.4
5.
ADEL Filip
Superior MTB Team
CZE 3:28:15.9 0:10:37.4
6.
DAMEK Milan
Nilfisk pro cycling
CZE 3:33:36.5 0:15:58.0
7.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 3:35:48.1 0:18:09.6
8.
STROŽ Jan
Symbio+ Cannondale Team
CZE 3:36:19.3 0:18:40.8
9.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 3:36:23.7 0:18:45.2
10.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:36:25.4 0:18:46.9
11.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 3:40:57.3 0:23:18.8
12.
STARK Sebastian
GER 3:41:17.9 0:23:39.4
13.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 3:41:43.7 0:24:05.2
14.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 3:41:44.3 0:24:05.8
15.
KAVALÍR Jakub
Eleven Mercedes Mitas
CZE 3:42:08.9 0:24:30.4
16.
VAGENKNECHT Tomáš
BaKaKo Nová Paka
CZE 3:45:00.9 0:27:22.4
17.
STEIN Marcel
Team Stein-Bikes / SG Adelsberg
GER 3:46:05.7 0:28:27.2
18.
HANYK Milan
BMC CZ Racing team
CZE 3:46:43.6 0:29:05.1
19.
PÍNA Ondřej
Vella Team
CZE 3:48:30.1 0:30:51.6
20.
FAJT Milan
Eurofoam team
CZE 3:48:58.1 0:31:19.6
21.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 3:49:18.2 0:31:39.7
22.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 3:50:26.1 0:32:47.6
23.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 3:50:35.6 0:32:57.1
24.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 3:50:47.4 0:33:08.9
25.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset racing Team
CZE 3:52:45.8 0:35:07.3
26.
KUBÍN Michael
BMC CZ Racing team
CZE 3:53:03.5 0:35:25.0
27.
DREJSL Lukáš
BMC CZ Racing team
CZE 3:53:15.3 0:35:36.8
28.
LECNAR Jaromír
Pítrs bikes
CZE 3:54:45.1 0:37:06.6
29.
PITEL Lukáš
Symbio+ Cannondale Team
CZE 3:56:03.1 0:38:24.6
30.
MÜTZLITZ Torsten
SCOTT BIKE 24 TEAM
NED 3:56:04.8 0:38:26.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŽKOVÁ Hana
GT opportunity Brno
CZE 4:13:37.3 0:00:00.0
2.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:24:46.2 0:11:08.9
3.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SUPERIOR RIDERS
CZE 4:34:00.0 0:20:22.7
4.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 4:43:53.6 0:30:16.3
5.
NENADÁLOVÁ Hanka
CZE 4:53:27.0 0:39:49.7
6.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 5:27:50.2 1:14:12.9