Bikefest Kálnica 2016
DATUM : | 27 - 29.5.2016 | MÍSTO : | Kálnica |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Výsledková listina XCE Eliminátor - kvalifikácia
- Výsledková listina XCE Eliminátor - finále
- Výšľap 500 m po kategorích
- Enduro Race po kategorích
- Enduro Race absolutně
- Výsledková listina - Nočný dual - kvalifikácia
- Výsledková listina - Nočný dual - finále
- Výsledková listina - downhill
- 49 km po kategorích
- 23 km po kategorích
- 23 km E-bikes po kategorích
- 6 km po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:06:43.1 | 0:00:00.0 |
2. | AEL Filip |
SUPERIOR MTB Team |
CZE | 2:08:39.4 | 0:01:56.3 |
3. | BUBÍLEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:08:52.6 | 0:02:09.5 |
4. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:09:56.6 | 0:03:13.5 |
5. | JOBÁNEK Ján |
SUPERIOR MTB Team brno |
CZE | 2:10:09.1 | 0:03:26.0 |
6. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:10:10.8 | 0:03:27.7 |
7. | KOSTELNIČÁK Martin |
Greenbike Aloha Team |
SVK | 2:17:36.9 | 0:10:53.8 |
8. | KOTERA Michal |
VSEtin |
CZE | 2:17:49.4 | 0:11:06.3 |
9. | BRÁZDIL Jíři |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:20:05.4 | 0:13:22.3 |
10. | VLÁŠEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:21:08.1 | 0:14:25.0 |
11. | KARAS Juraj |
PROefekt Ghost team |
SVK | 2:22:37.6 | 0:15:54.5 |
12. | CUCCIO Luigi |
Passione Sordi Ciclismo World |
ITA | 2:22:38.6 | 0:15:55.5 |
13. | ANDĚL Jan |
Bike 2000 |
CZE | 2:23:15.6 | 0:16:32.5 |
14. | HOJDÍK Vladimír |
PROefekt Ghost team |
SVK | 2:23:27.4 | 0:16:44.3 |
15. | KUČERA Daniel |
ebajk racing |
SVK | 2:24:33.4 | 0:17:50.3 |
16. | ZEŤÁK Michael |
Expres.cz Merida team Kolín |
SVK | 2:24:33.6 | 0:17:50.5 |
17. | FOLDI Bence |
BVSC Zuglo |
HUN | 2:25:08.5 | 0:18:25.4 |
18. | BATORA Lukas |
CK Banska Bystrica |
SVK | 2:25:14.6 | 0:18:31.5 |
19. | ZIMA Ota |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:25:39.4 | 0:18:56.3 |
20. | SKOTÁLEK Jan |
CHS Galen |
CZE | 2:26:31.1 | 0:19:48.0 |
21. | MAREK Jaroslav |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:26:46.9 | 0:20:03.8 |
22. | KRČMA Michal |
OD MORAVA Holešov |
CZE | 2:26:50.4 | 0:20:07.3 |
23. | STUDYNKA David |
SKIVELO OLOMOUC |
CZE | 2:27:04.4 | 0:20:21.3 |
24. | MICHÁLEK Miroslav |
Cykloservis Martin Smatana |
CZE | 2:28:05.1 | 0:21:22.0 |
25. | JEŽ Peter |
T-Šport Trenčín |
SVK | 2:29:25.2 | 0:22:42.1 |
26. | MORAVČÍK Matej |
Divina Racing Team |
SVK | 2:29:54.4 | 0:23:11.3 |
27. | MICHALEC Jakub |
Velocity |
SVK | 2:30:35.9 | 0:23:52.8 |
28. | CAPEK Jan |
SKIVELO OLOMOUC |
CZE | 2:30:59.1 | 0:24:16.0 |
29. | CHALÁS Jaroslav |
Kellys Team |
SVK | 2:31:36.6 | 0:24:53.5 |
30. | MATOVCIK Julius |
SKN Trencin |
SVK | 2:31:39.1 | 0:24:56.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAMANOVÁ Lucie |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
SVK | 2:48:53.2 | 0:00:00.0 |
2. | KOSCOVÁ Kristina |
DEMA Team |
CZE | 3:06:34.7 | 0:17:41.5 |
3. | NEKVINDOVÁ Jana |
karitraa team |
SVK | 3:28:09.2 | 0:39:16.0 |
4. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
Český Těšín |
CZE | 3:34:41.5 | 0:45:48.3 |
5. | PAGANÍKOVÁ Mgr. Viera |
KŠN Janík R&P, Soliksk&Tempus |
SVK | 3:45:37.5 | 0:56:44.3 |
6. | ŽIAK ROHÁČOVÁ Lucia |
AMATE Team |
SVK | 3:53:14.6 | 1:04:21.4 |
7. | MUCHOVÁ Zlatica |
Parada Fly Nitra |
SVK | 3:54:14.6 | 1:05:21.4 |
8. | ERBANOVÁ Martina |
ElementStore.cz |
SVK | 4:12:27.9 | 1:23:34.7 |
9. | EBERLE Kerstin |
Velon Team |
GER | 4:12:34.3 | 1:23:41.1 |
10. | BÚTOROVÁ Miriam |
Trenčín |
SVK | 4:25:19.8 | 1:36:26.6 |
11. | POROŠICOVÁ Paulína |
Adamovské Kochanovce |
SVK | 4:29:25.8 | 1:40:32.6 |