Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2017

ČUS - Stopa pro život Prolog Vysočina Arena

Běžecké lyžování
DATUM :21.1.2017 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NEUMANN Matthew
canada
CAN 0:37:42.5 0:00:00.0
2.
CAMPBELI Carsen
CAN 0:38:46.3 0:01:03.8
3.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 0:39:07.1 0:01:24.6
4.
HUDEC Matthew
Biathlon Canada
CAN 0:39:33.6 0:01:51.1
5.
KROUPA Tomáš
SKI Tři Studně
CZE 0:39:39.7 0:01:57.1
6.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 0:40:35.0 0:02:52.5
7.
ŠTOLFA Štěpán
SPARTAK POLICE NAD METUJÍ
CZE 0:40:42.3 0:02:59.8
8.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 0:41:38.0 0:03:55.5
9.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 0:41:50.8 0:04:08.2
10.
VANK Michal
SK Skol Brno
CZE 0:42:06.1 0:04:23.6
11.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team Trutnov
CZE 0:42:07.3 0:04:24.7
12.
KRŠKA Jan
SK NMNM
CZE 0:42:23.1 0:04:40.6
13.
BOŘIL Martin
LO Žďár nad Sázavou
CZE 0:43:30.7 0:05:48.2
14.
KAŠPAR Tomáš
ŠKODA Auto team
CZE 0:44:02.8 0:06:20.3
15.
HOLUB Petr
Kasper Swix Team
CZE 0:44:25.2 0:06:42.6
16.
ŽÁK Jiří
CZE 0:44:52.1 0:07:09.5
17.
ŘEZNÍČEK TomÁŠ
CZE 0:45:02.7 0:07:20.1
18.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 0:45:03.5 0:07:21.0
19.
LEJSEK Marek
CZE 0:45:10.8 0:07:28.2
20.
KRATOCHVÍL Martin
OK Jihlava
CZE 0:45:50.4 0:08:07.9
21.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 0:45:53.9 0:08:11.3
22.
BOŘIL Vojtěch
LO Žďár nad Sázavou
CZE 0:46:12.9 0:08:30.3
23.
MÜLLER Václav
HO Javořice
CZE 0:46:21.6 0:08:39.0
24.
VLČEK Petr
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:46:25.1 0:08:42.6
25.
BURIÁNEK Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 0:46:33.4 0:08:50.9
26.
FOLLER David
CZE 0:46:37.1 0:08:54.5
27.
PFOFF Michal
Sk Sport Zbraslav
CZE 0:47:10.1 0:09:27.6
28.
MARŠÁLEK Ondřej
CYKLO-SKI KLUB POLIČKA
CZE 0:48:05.3 0:10:22.8
29.
ŠKRABAL Hynek
CZE 0:48:40.1 0:10:57.5
30.
FIALA Petr
TJ Žďár nad Sázavou
CZE 0:49:18.6 0:11:36.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KŘÍŽOVIČOVÁ Iva
CZE 0:50:53.3 0:00:00.0
2.
POKORNÁ Monika
LO Žďár nad Sázavou
CZE 0:51:45.6 0:00:52.2
3.
NEUMANOVÁ Tereza
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:53:13.0 0:02:19.7
4.
HOŘÍNKOVÁ Dita
CZE 0:54:52.4 0:03:59.0
5.
DUPALOVÁ Dominika
lokalblok
CZE 0:55:00.5 0:04:07.2
6.
ŽŮRKOVÁ Anna
SK NMNM
CZE 1:02:12.2 0:11:18.9
7.
GRYCOVÁ Veronika
One Way team
CZE 1:15:45.2 0:24:51.9
8.
RINAGLOVÁ Anna
CZE 1:23:23.0 0:32:29.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 0:21:00.1 0:00:00.0
2.
SLÁMA Jaroslav
CZE 0:24:41.1 0:03:41.0
3.
VESELSKÝ Martin
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 0:25:03.0 0:04:02.9
4.
ROLEČEK Jakub
CZE 0:25:11.6 0:04:11.5
5.
VYTLAČIL Jiří
CZE 0:26:23.6 0:05:23.5
6.
SLOVÁK František
CZE 0:26:25.0 0:05:24.9
7.
NOVOTNÝ Václav
Silvini Madhus team
CZE 0:26:46.2 0:05:46.0
8.
ŠINDELÁŘ Miroslav
CZE 0:27:16.9 0:06:16.8
9.
KLÍMA Martin
CZE 0:27:32.7 0:06:32.5
10.
KUNDERA Zdeněk
Velká Bíteš
CZE 0:28:45.9 0:07:45.7
11.
KRÁLÍK David
CCeX
CZE 0:28:50.1 0:07:50.0
12.
DVOŘÁK Miloš
CZE 0:29:04.3 0:08:04.2
13.
FAISTAVER Jaroslav
CZE 0:29:05.7 0:08:05.6
14.
KACZYNSKI Kamil
POL 0:30:03.5 0:09:03.4
15.
TICHÝ Radek
WÜRTH MTB racing team
CZE 0:30:32.3 0:09:32.2
16.
TAPEREK Robert
POL 0:30:49.4 0:09:49.3
17.
MACH Ondřej
CZE 0:30:51.1 0:09:51.0
18.
KOS Igor
CZE 0:31:21.3 0:10:21.1
19.
MACEK David
e-on triatlon team Tábor
CZE 0:31:32.7 0:10:32.6
20.
PLÁT Petr
CZE 0:31:53.5 0:10:53.4
21.
CHLOPEK Marek
POL 0:32:04.4 0:11:04.3
22.
VOJTĚCH Martin
CYKLO Kučera elite team
CZE 0:32:04.8 0:11:04.6
23.
BLECHA Martin
CZE 0:32:22.8 0:11:22.6
24.
SANCHEZ-TARMAWIECKI Robert
POL 0:32:22.8 0:11:22.7
25.
KALIBA Jiří
CZE 0:32:26.8 0:11:26.6
26.
LAZAR Petr
CZE 0:32:29.9 0:11:29.7
27.
LORENC Lukáš
CZE 0:32:41.0 0:11:40.9
28.
VAŠÁTKO Ondřej
CZE 0:33:15.2 0:12:15.1
29.
PŘIKRYL Vladimír
CGM Sportovní klub
CZE 0:33:22.1 0:12:21.9
30.
LIPTÁK Jiří
CZE 0:33:29.5 0:12:29.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TAM VON BURG Leilani
CAN 0:23:32.0 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 0:28:44.7 0:05:12.7
3.
MALEŇÁKOVÁ Daniela
CZE 0:31:59.1 0:08:27.0
4.
GAVENDOVÁ Hana
CZE 0:32:35.3 0:09:03.2
5.
HARAŠTOVÁ Lenka
CZE 0:32:57.3 0:09:25.2
6.
COGANOVÁ Martina
CZE 0:34:42.8 0:11:10.7
7.
SKŘIČKOVÁ Lucie
CZE 0:35:31.2 0:11:59.1
8.
NEUMANOVÁ Kateřina
SK TOURSPORT Třebíč
CZE 0:36:44.3 0:13:12.2
9.
VOMÁČKOVÁ Jitka
CZE 0:38:03.8 0:14:31.7
10.
NĚMCOVÁ Hana
CZE 0:38:35.9 0:15:03.8
11.
CARDOVÁ Markéta
CZE 0:38:55.0 0:15:22.9
12.
NĚMCOVÁ Lenka
CZE 0:39:16.6 0:15:44.5
13.
GRYCOVÁ Kateřina
CZE 0:40:45.2 0:17:13.1
14.
NĚMECKÁ Hana
CZE 0:40:59.4 0:17:27.3
15.
PILÍKOVÁ Veronika
CZE 0:42:54.8 0:19:22.7
16.
KOKRDOVÁ Lenka
CZE 0:45:40.6 0:22:08.5
17.
PAVLÍKOVÁ Petra
CZE 0:48:24.1 0:24:52.0
18.
BORSEKOVÁ Šárka
___
CZE 0:48:45.8 0:25:13.7
19.
ROTREKLOVÁ Dagmar
CZE 0:49:32.8 0:26:00.7
20.
ŽEMLIČKOVÁ Tereza
CZE 0:50:51.0 0:27:18.9
21.
VÁCLAVKOVÁ Zuzana
CZE 0:54:28.5 0:30:56.5
22.
SALNEKOVÁ Anna
CZE 0:56:10.8 0:32:38.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FAJT Milan
eurofoam team
CZE 0:45:39.9 0:00:00.0
2.
DOLECEK Josef
Fort SMC Ustí nad Orlicí
CZE 0:45:51.7 0:00:11.7
3.
REEH Jiří
High Point UVEX
CZE 0:45:52.2 0:00:12.2
4.
HANYK Milan
BMC CZ team
CZE 0:45:56.2 0:00:16.2
5.
KESTLER Aleš
YOGI Racing Ostrava
CZE 0:49:51.2 0:04:11.2
6.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 0:50:10.7 0:04:30.7
7.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 0:50:26.2 0:04:46.2
8.
NOVÁK Martin
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 0:50:30.2 0:04:50.2
9.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 0:50:47.2 0:05:07.2