Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

König Ludwig Lauf

Běžecké lyžování
DATUM :04 - 5.2.2017 MÍSTO :Oberammergau

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OLEX Max
Adidas XCS-Team
GER 1:26:20.6 0:00:00.0
2.
TARANTOLA Damien
HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM
FRA 1:26:20.7 0:00:00.1
3.
BUTTIN Bastien
HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM
FRA 1:26:21.4 0:00:00.8
4.
KINDSCHI Linard
Davos Platz
SUI 1:26:22.3 0:00:01.7
5.
POIRRIER Bastien
Rossignol
ITA 1:26:22.4 0:00:01.8
6.
LIVERS Toni
Rossignol
SUI 1:26:22.7 0:00:02.1
7.
KORNFIELD Tyler
USA 1:26:23.0 0:00:02.4
8.
NORRIS David
USA 1:26:23.5 0:00:02.9
9.
CEBULLA Marius
SWV Goldlauter
GER 1:26:25.0 0:00:04.4
10.
REZAC Stanislav
Silvini Madshus Team
CZE 1:26:30.7 0:00:10.1
11.
LEUPOLD Richard
Fischer Racing Team
GER 1:26:31.0 0:00:10.4
12.
SUTTER Martin
Fischer Racing Team
AUT 1:26:32.5 0:00:11.9
13.
MOUGEL Adrien
Rossignol
FRA 1:26:32.6 0:00:12.0
14.
BORMOLINI Thomas
team robinson
ITA 1:26:33.5 0:00:12.9
15.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:26:33.8 0:00:13.2
16.
PRALONG Candide
Rossignol
SUI 1:26:33.9 0:00:13.3
17.
MICH Riccardo
TEAM FUTURA
ITA 1:26:34.0 0:00:13.4
18.
BAEHR JOHANNES
WSV Bad Lobenstein
GER 1:26:34.8 0:00:14.2
19.
VARIS Kari
Finlandiahiihto
FIN 1:26:35.2 0:00:14.6
20.
BRIGADOI Mauro
TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER
ITA 1:26:36.3 0:00:15.7
21.
BONALDI Sergio
MARATHON NORDIK SKI TEAM
ITA 1:26:44.4 0:00:23.8
22.
KUISLE Michael
Team Forever Nordic
GER 1:26:45.7 0:00:25.1
23.
FROST Robin
Team Forever Nordic
GER 1:26:49.6 0:00:29.0
24.
VOELZ Christian
Adidas XCS-Team
GER 1:28:14.2 0:01:53.6
25.
BORMOLINI Nicolas
team robinson
ITA 1:28:20.2 0:01:59.6
26.
SPIRIN Sergey
RUS 1:28:50.9 0:02:30.3
27.
STEURER Thomas
Salomon Racingteam
AUT 1:28:57.2 0:02:36.6
28.
SUTTER Stefan
Fischer Racing Team
AUT 1:28:57.3 0:02:36.7
29.
AGNELLET Gerard
HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM
FRA 1:28:58.2 0:02:37.6
30.
KUHN Matthias
Weißenbach
AUT 1:30:03.0 0:03:42.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DABUDYK Aurelie
HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM
FRA 1:36:34.4 0:00:00.0
2.
GRAEFNINGS Maria
SAS
SUI 1:36:35.1 0:00:00.7
3.
MANNIMA Tatjana
SAS
EST 1:37:13.6 0:00:39.2
4.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec
CZE 1:37:34.1 0:00:59.7
5.
KROMER Marie
HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM
FRA 1:39:11.8 0:02:37.4
6.
IMOBERDORF Rahel
SAS
SUI 1:40:59.5 0:04:25.1
7.
KAELLMAN MALIN
Team Sportia Mattsson
FIN 1:54:54.4 0:18:20.0
8.
ROCKSTROH Anna
SV-Trebsen
GER 1:56:54.0 0:20:19.6
9.
SPIKA Devon
Ottawa
CAN 1:57:40.2 0:21:05.8
10.
KÄFFERLEIN Sarina
TSV Stiefenhofen
GER 1:58:16.7 0:21:42.3
11.
WILLERT Tina
SV Lützel
GER 2:00:54.8 0:24:20.4
12.
SALA Laura
vedano al lambro
ITA 2:01:23.5 0:24:49.1
13.
EGER Susi
SC Grossberg
GER 2:01:33.7 0:24:59.3
14.
MEYER Monika
SV TU Ilmenau
GER 2:03:57.4 0:27:23.0
15.
YRJÖLÄ Ulla
Muurame
FIN 2:06:25.2 0:29:50.8
16.
CONFORTOLA Monica
Livigno
ITA 2:06:44.5 0:30:10.1
17.
HIERSCHLÄGER Maria
SU Eidenberg
AUT 2:08:18.0 0:31:43.6
18.
VON CHAMIER Julia
Walchensee
GER 2:11:09.8 0:34:35.4
19.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 2:12:31.9 0:35:57.5
20.
INNO Kadi
Someru
EST 2:13:47.0 0:37:12.6
21.
NEBEL Antje
SC DHfK Leipzig
GER 2:14:26.9 0:37:52.5
22.
GURYEVA Vera
Moscow
RUS 2:16:06.0 0:39:31.6
23.
SILVESTRI Michela
Livigno
ITA 2:16:10.8 0:39:36.4
24.
HÄRER Gertrud
SC Lauf
GER 2:18:33.8 0:41:59.4
25.
HILJANEN Kirsi
Jyväskylä
FIN 2:20:02.8 0:43:28.4
26.
WIKSTRÖM May-Ann
PWT
FIN 2:20:05.9 0:43:31.5
27.
MARTINELLI Simona
ITA 2:20:52.0 0:44:17.6
28.
COMELLAS Mireia
Puigcerda Esqui Club
ESP 2:21:35.8 0:45:01.4
29.
GUNNARSSON Helena
Huskvarna
SWE 2:22:45.6 0:46:11.2
30.
PUHU Sille
CYCLON
EST 2:23:25.9 0:46:51.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
REICHELT Arne
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 0:50:37.0 0:00:00.0
2.
ROCAREK Jiri
Fischer Racing Team
CZE 0:50:40.4 0:00:03.4
3.
WETTERLING Felix
Rossignol Racing Team
GER 0:50:58.7 0:00:21.7
4.
RATH Tobias
Adidas XCS-Team
GER 0:52:12.1 0:01:35.1
5.
DEBERTIN Daniel
Eleven-Eintracht Braunschweig
GER 0:52:13.3 0:01:36.3
6.
GROß Lukas
GebVersBt8 Füssen
GER 0:52:19.1 0:01:42.1
7.
SIEBER Manuel
Adidas XCS-Team
GER 0:53:04.7 0:02:27.7
8.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec nad Nisou
CZE 0:54:41.6 0:04:04.6
9.
DEBERTIN Dirk
Eleven-Eintracht Braunschweig
GER 0:55:34.4 0:04:57.4
10.
KRETZSCHMAR Denis
ONE WAY PRO TEAM / VSC Klingenthal
GER 0:55:40.9 0:05:03.9
11.
CIPRIAN Stefano
Sport Auer Obertillach
ITA 0:55:42.3 0:05:05.3
12.
HARTIG Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig
GER 0:55:42.6 0:05:05.6
13.
KASBERGER Stephan
WSV Djk Rastbüchl
GER 0:57:10.4 0:06:33.4
14.
BREHMKE David
Eleven Eintracht Braunschweig
GER 0:57:51.4 0:07:14.4
15.
KLEINER Sebastian
Sc Norweger 1896 Annaberg
GER 0:57:51.8 0:07:14.8
16.
WAGNER Felix
Madshus
GER 0:57:52.9 0:07:15.9
17.
PÖPPEL Swen
GER 0:58:10.4 0:07:33.4
18.
HOLLENSTEIN Johannes
SK Wunderthausen
GER 0:58:22.7 0:07:45.7
19.
WEIHER Stefan
TSV Buching
GER 0:58:29.3 0:07:52.3
20.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 0:58:32.9 0:07:55.9
21.
REIF Sebastian
GER 0:59:20.7 0:08:43.7
22.
PREVITALI Thomas Francesco
us carisolo
ITA 0:59:22.3 0:08:45.3
23.
SZCZOTKA Mateusz
Gorki Wielkie
POL 1:00:02.0 0:09:25.0
24.
STOLLER Maximilian
SC Sonthofen
GER 1:00:02.9 0:09:25.9
25.
MAYER Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig
GER 1:00:48.4 0:10:11.4
26.
EGGERSBERGER Sepp
SV Waakirchen
GER 1:00:48.6 0:10:11.6
27.
SÜß Benjamin
Crottendorf
GER 1:01:27.3 0:10:50.3
28.
CIPRIAN Fausto
Sport Auer Obertillach
ITA 1:02:05.1 0:11:28.1
29.
RAPPENSBERGER Christian
Wallgau
GER 1:02:37.1 0:12:00.1
30.
WIESNER Klaus
Team Schelter Ohrdruf
GER 1:02:49.8 0:12:12.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MANN Jenny
GER 1:00:44.5 0:00:00.0
2.
WIRTH Jessica
Team Forever Nordic
GER 1:01:01.1 0:00:16.6
3.
SVOBODA Alexandra
SC Ruhpolding
GER 1:01:40.3 0:00:55.8
4.
MAIERHOFER Magdalena
Skimarathonteam Austria / SC Leogang
AUT 1:01:43.5 0:00:59.0
5.
FORSTNER Renate
TSV Rosenheim Au e.V
GER 1:06:02.9 0:05:18.4
6.
BECKER Linda
Münstertal
GER 1:06:51.7 0:06:07.2
7.
SIMEONI Federica
fis marathon team zoldo
ITA 1:08:33.4 0:07:48.9
8.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche
GER 1:09:51.5 0:09:07.0
9.
TRÖGER Nicole
SC Großberg/Skigo Racing Team Deutschland
GER 1:10:05.1 0:09:20.6
10.
STADLEROVA Sarka
Tatran Zelezna Ruda
CZE 1:12:04.4 0:11:19.9
11.
FLÜß Kerstin
TB Cannstatt
GER 1:15:04.1 0:14:19.6
12.
BISSLE Maresa
Ski-Club Ogau
GER 1:15:31.2 0:14:46.7
13.
RAPPENSBERGER Anneliese
Wallgau
GER 1:18:54.2 0:18:09.7
14.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche
GER 1:18:55.9 0:18:11.4
15.
KRAH Nadine
TEAM BELLA VISTA
GER 1:19:29.3 0:18:44.8
16.
SVERNHAGE Maria
IF Rigor
SWE 1:19:42.0 0:18:57.5
17.
BIASTOCH Vera
Skiclub Speyer
GER 1:20:05.3 0:19:20.8
18.
WETTERLING Stephanie
WSV Elbingerode
GER 1:21:21.4 0:20:36.9
19.
WOLFRAM Heidi
SWV Goldlauter
GER 1:22:11.5 0:21:27.0
20.
STRINNHOLM Jenny
fredrika ik
SWE 1:23:00.6 0:22:16.1
21.
SCHÄFER Julia
SG Klotzsche
GER 1:23:17.3 0:22:32.8
22.
SPITALAR Anita
Cerknica
SLO 1:24:42.3 0:23:57.8
23.
HOLZHEU Elisabeth
SC Moosham
GER 1:25:43.3 0:24:58.8
24.
WEBER Lena
Bad Dürrenberg
GER 1:28:45.1 0:28:00.6
25.
DMITRIEVA Elena
St.Petersburg
RUS 1:29:45.0 0:29:00.5
26.
SCHALLING Claudia
ATSV Gebirge/ Gelobtland
GER 1:31:07.4 0:30:22.9
27.
OVERKOTT Clara
Zürich
SUI 1:34:01.6 0:33:17.1
28.
SIPILÄ Liisa
SalpausselkäExpress
FIN 1:38:20.8 0:37:36.3
29.
WEBER Grit
TSV Leuna
GER 1:40:10.4 0:39:25.9
30.
GALCERAN Mireia
Club Esquí Puigcerda
ESP 1:42:47.0 0:42:02.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PÜSCHMANN Sven
Zipp Racing Team
GER 0:34:35.1 0:00:00.0
2.
DARGATZ Tobias
GER 0:35:16.7 0:00:41.6
3.
GUTMANN Lukas
SC Bad Kohlgrub
GER 0:36:57.7 0:02:22.6
4.
GERUM Sebastian
GER 0:38:24.1 0:03:49.0
5.
LINDAUER Kilian
GER 0:38:49.8 0:04:14.7
6.
HOMYER Roger
GBR 0:39:43.8 0:05:08.7
7.
BRAENDLE Achim
Auingen
GER 0:39:50.0 0:05:14.9
8.
RIEZNER Anton
ITA 0:40:24.4 0:05:49.3
9.
LOCHNER Dieter
Skiclub Bonn
GER 0:41:49.8 0:07:14.7
10.
MEURER Martin
Lindau
GER 0:43:09.9 0:08:34.8
11.
HEIKKILA Ilkka
FIN 0:44:02.9 0:09:27.8
12.
WINKLER Florian
GER 0:44:30.4 0:09:55.3
13.
PONGRATZ Vinzenz
Ski-Club Ogau
GER 0:47:32.0 0:12:56.9
14.
POPPNER Sebastian
WSV Ilmenau
GER 0:48:32.4 0:13:57.3
15.
ESTERL Karlheinz
GER 0:49:11.8 0:14:36.7
16.
SCHLICHTING Johannes
GER 0:51:19.7 0:16:44.6
17.
MEURER Karolin
GER 0:51:29.9 0:16:54.8
18.
FEHRENBACH Anton
Waldau
GER 0:54:18.4 0:19:43.3
19.
DÖTSCH Rudolf
SKV Mörfelden
GER 0:59:13.4 0:24:38.3
20.
RYBAKOV Sergey
RUS 1:00:46.8 0:26:11.7
21.
SEIFRIED Felix
GAP
GER 1:01:35.5 0:27:00.4
22.
TRITTA Manfred
GER 1:02:49.8 0:28:14.7
23.
NORKIN Vladislav
RUS 1:02:54.7 0:28:19.6
24.
POPPNER Uwe
WSV Ilmenau
GER 1:03:07.0 0:28:31.9
25.
ORNOT Alfred
GER 1:04:31.2 0:29:56.1
26.
MAYR Josef
GER 1:07:44.2 0:33:09.1
27.
LUTZ Verena
GER 1:08:05.0 0:33:29.9
28.
WIRTH Joachim
GER 1:12:37.7 0:38:02.6
29.
SMIRNOV Vitaly
Moscow
RUS 1:18:53.3 0:44:18.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HECKER Sandra
SC Oftersheim
GER 0:38:06.6 0:00:00.0
2.
WITTNER Nicola
LG Lauter
GER 0:43:57.0 0:05:50.4
3.
BÜHLER Franziska
Nordic Team Absam
AUT 0:44:16.8 0:06:10.2
4.
GREßMANN Wiebke
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 0:44:50.2 0:06:43.6
5.
BÜHLER Kathrin
Nordic Team Absam
AUT 0:44:59.5 0:06:52.9
6.
STRASSL Helene
Nordic Team Absam
AUT 0:47:34.3 0:09:27.7
7.
LAIMER Filippa
Nordic Team Absam
AUT 0:52:54.9 0:14:48.3
8.
SIPOS Dr. Andrea
HUN 0:55:45.1 0:17:38.5
9.
SCHIMMEL Brigitte
Lindau
GER 0:56:29.8 0:18:23.2
10.
POPPNER Kathrin
WSV Ilmenau
GER 0:58:40.7 0:20:34.1
11.
ROSENKE Doreen
TV Fürstenwalde 1990 e.V.
GER 1:00:46.3 0:22:39.7
12.
BERG Anna
RUS 1:00:47.3 0:22:40.7
13.
LEONTEVA Ana
RUS 1:03:05.0 0:24:58.4
14.
BERNERT Elena
GER 1:03:53.9 0:25:47.3
15.
BJUNES Reidunn
Schrassig
NOR 1:05:01.6 0:26:55.0
16.
PLODER-KLINGAN Elke
Schilanglauf Hohentauern
AUT 1:07:36.7 0:29:30.1
17.
IMMISCH Juliane
WSV Ilmenau
GER 1:08:22.5 0:30:15.9
18.
BERNERT Claudia
GER 1:09:04.6 0:30:58.0
19.
BEITHE Cornelia
TC Markkleeberg
GER 1:13:08.5 0:35:01.9
20.
WEYERS Heike
DJK SF 08 Rheydt
GER 1:14:31.4 0:36:24.8
21.
PURRIO Bärbel
DJK SF 08 Rheydt
GER 1:14:31.6 0:36:25.0
22.
RECK Claudia
WSV Braunschweig
GER 1:16:03.6 0:37:57.0
23.
VACEK Gundula
Leipzig
GER 1:16:38.1 0:38:31.5
24.
SHULGINA Rimma
RUS 1:18:53.2 0:40:46.6
25.
HACH Svenja
Berlin
GER 1:21:17.6 0:43:11.0
26.
SCHULTE Brigitte
Team M + B
GER 1:22:36.1 0:44:29.5
27.
PROSKE Cathleen
GER 1:26:39.0 0:48:32.4
28.
PROSKE Helene
GER 1:26:39.1 0:48:32.5
29.
REINHARDT Simone
LLG Wonnegau
GER 2:00:48.6 1:22:42.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CEBULLA Marius
SWV Goldlauter
GER 0:47:08.9 0:00:00.0
2.
BAEHR JOHANNES
WSV Bad Lobenstein
GER 0:47:11.8 0:00:02.9
3.
LEUPOLD Richard
Fischer Racing Team
GER 0:47:14.9 0:00:06.0
4.
REICHELT Arne
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 0:47:15.9 0:00:07.0
5.
CERVINKA Maxim
Bertsdorfer SV
GER 0:47:17.6 0:00:08.7
6.
LIPOWITZ Florian
Ski-Club Seefeld
GER 0:47:18.4 0:00:09.5
7.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec nad Nisou
CZE 0:47:18.7 0:00:09.8
8.
SCHNEIDER Sepp
Schwende racing Team
AUT 0:47:28.6 0:00:19.7
9.
MOOSMANN Tobias
SC-Kössen
AUT 0:47:28.9 0:00:20.0
10.
LIPOWITZ Philipp
Ski-Club Seefeld
GER 0:47:30.3 0:00:21.4
11.
DÜRR Johannes
SC Göstling-Hochkar
AUT 0:47:39.9 0:00:31.0
12.
KRETZSCHMAR Denis
One Way Pro Team
GER 0:47:41.9 0:00:33.0
13.
FALK Stefan
GER 0:47:42.6 0:00:33.7
14.
TREUDE Harald
SV Lützel
GER 0:47:53.4 0:00:44.5
15.
DREXLER Hans-Peter
Adidas XCS-Team
GER 0:47:59.4 0:00:50.5
16.
SEIDEL Thomas
VSC Klingenthal
GER 0:48:45.2 0:01:36.3
17.
FISCHHABER Florian
Team Rossignol
GER 0:49:33.1 0:02:24.2
18.
REICHENBERGER Thomas
GER 0:49:34.3 0:02:25.4
19.
CIPRIAN Stefano
Sport Auer Obertillach
ITA 0:49:37.3 0:02:28.4
20.
GROß Lukas
GebVersBt8 Füssen
GER 0:49:54.8 0:02:45.9
21.
ADLER Steffen
Salomon-Leki-Racingteam
GER 0:49:57.2 0:02:48.3
22.
JÄRVINEN Jukka
Pihtiputaan Tuisku
FIN 0:49:58.6 0:02:49.7
23.
MILZ Peter
Swix/Rossignol
GER 0:49:59.5 0:02:50.6
24.
REIF Sebastian
GER 0:50:18.4 0:03:09.5
25.
HEINZELLER Korbinian
Oberammergau
GER 0:50:36.2 0:03:27.3
26.
HERZOG Josef
SVG Uderns
AUT 0:50:49.4 0:03:40.5
27.
GÖTZINGER Maximilian
TSV Siegsdorf
GER 0:51:12.4 0:04:03.5
28.
WEIHER Stefan
TSV Buching
GER 0:51:15.6 0:04:06.7
29.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 0:51:16.7 0:04:07.8
30.
MAYER Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig
GER 0:51:17.3 0:04:08.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAYER Celine
SC Oberstdorf
GER 0:50:52.1 0:00:00.0
2.
WIDMER Heidi
SUI 0:52:13.4 0:01:21.3
3.
CAVELTI Valeria
Adidas XCS-Team
SUI 0:53:36.8 0:02:44.7
4.
ROCKSTROH Anna
SV-Trebsen
GER 0:54:04.8 0:03:12.7
5.
REJZKOVA Helena
Eintracht BS Skimarathonteam
CZE 0:54:55.0 0:04:02.9
6.
HÜBERLI Murmele Seraina
SUI 0:55:08.8 0:04:16.7
7.
BECKER Linda
Münstertal
GER 0:57:32.0 0:06:39.9
8.
SIMEONI Federica
Sport Auer Obertillach
ITA 0:58:11.6 0:07:19.5
9.
STADLEROVA Sarka
Tatran Zelezna Ruda
CZE 0:58:37.4 0:07:45.3
10.
RÄSS Simone
9050
SUI 0:58:41.1 0:07:49.0
11.
KAISER Frances
SG Klotzsche
GER 0:59:44.1 0:08:52.0
12.
YRJÖLÄ Ulla
Muurame
FIN 1:01:08.0 0:10:15.9
13.
DEBERTIN Maren
Eintracht Braunschweig
GER 1:01:20.7 0:10:28.6
14.
LINNE Franzi
SG Klotzsche
GER 1:01:36.9 0:10:44.8
15.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche
GER 1:01:42.4 0:10:50.3
16.
JÄHRLING Susanne
Skizunft Stockach
GER 1:02:40.3 0:11:48.2
17.
FLÜß Kerstin
TB Cannstatt
GER 1:02:42.5 0:11:50.4
18.
WITTNER Nicola
LG Lauter
GER 1:02:57.0 0:12:04.9
19.
BIASTOCH Vera
Skiclub Speyer
GER 1:03:22.9 0:12:30.8
20.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche
GER 1:03:25.4 0:12:33.3
21.
VLIEGEN Astrid
SC Manderfeld
BEL 1:03:49.1 0:12:57.0
22.
SALA Laura
vedano al lambro
ITA 1:03:56.1 0:13:04.0
23.
SCHÄFER Julia
SG Klotzsche
GER 1:03:59.3 0:13:07.2
24.
MONREAL THERESA
TuWi-Adenau SkiSkett
GER 1:04:06.4 0:13:14.3
25.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 1:04:14.3 0:13:22.2
26.
KRAH Nadine
TEAM BELLA VISTA
GER 1:04:16.8 0:13:24.7
27.
KETTERER Katja
SC Waldau
GER 1:04:34.8 0:13:42.7
28.
GREßMANN Wiebke
xc-ski.de A|N Skimarathon Team
GER 1:04:42.6 0:13:50.5
29.
LIPOWITZ Evelyn
Ski-Club Seefeld
GER 1:04:59.8 0:14:07.7
30.
SCHALLING Claudia
ATSV Gebirge/ Gelobtland
GER 1:05:34.6 0:14:42.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WETTERLING Felix
Rossignol Racing Team
GER 0:26:45.2 0:00:00.0
2.
LINDAUER Kilian
Ski-Club Ogau
GER 0:33:45.5 0:07:00.3
3.
GOETSCH Manuel
skiclub imst
AUT 0:35:15.3 0:08:30.1
4.
DARSCHEID Frank
Donau Ruder Clubd Deggendorf
GER 0:36:25.2 0:09:40.0
5.
FICHTL Stefan
Schönegger Käse Alm
GER 0:37:15.7 0:10:30.5
6.
GERUM Sebastian
GER 0:37:22.9 0:10:37.7
7.
NEHER Manuel
GER 0:37:25.8 0:10:40.6
8.
KATZL Maximilian
GER 0:37:28.2 0:10:43.0
9.
MAAR Frank
SV Bergdorf Höhn
GER 0:37:35.6 0:10:50.4
10.
KOMLEV Sergey
AUT 0:37:38.9 0:10:53.7
11.
SCHLICHTING Johannes
GER 0:38:48.3 0:12:03.1
12.
BURGARDT Klaus
Isny
GER 0:39:15.7 0:12:30.5
13.
ROMBACH Martin
Ski-Club Waldau
GER 0:39:27.6 0:12:42.4
14.
STÜTZ Jonathan
Rad und Sport Stütz
GER 0:40:30.3 0:13:45.1
15.
WIESINGER Martin
ASKÖ Biathlon Marchtrenk
AUT 0:41:39.4 0:14:54.2
16.
KATZL Florian
Muenchen
GER 0:42:21.6 0:15:36.4
17.
WINKLER Florian
GER 0:43:52.7 0:17:07.5
18.
MAAR Ralf
SV Bergdorf Höhn
GER 0:52:56.7 0:26:11.5
19.
HOLT Nigel
London Region Nordic Ski Clu
GBR 0:59:02.0 0:32:16.8
20.
ORNOT Alfred
GER 1:02:29.5 0:35:44.3
21.
GRÜNINGER Manfred
S.C:Waldau
GER 1:03:23.7 0:36:38.5
22.
BRANSTON Paul
GBR 1:23:50.9 0:57:05.7
23.
WIRTH Joachim
Heustreu
GER 1:27:28.1 1:00:42.9
24.
GLESTI John
ski club eglisau
SUI 1:34:31.5 1:07:46.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIKELI Eva
TSV Altenau
GER 0:33:50.5 0:00:00.0
2.
SCHALK Franziska
Weilheim
GER 0:34:16.1 0:00:25.6
3.
WETTERLING Stephanie
WSV Elbingerode
GER 0:35:52.7 0:02:02.2
4.
GREBNER Diana
SV Waakirchen
GER 0:37:16.2 0:03:25.7
5.
PEICK Kerstin
TEV Fellbach
GER 0:42:20.2 0:08:29.7
6.
LAUTENSCHÜTZ Kristina
GER 0:47:12.1 0:13:21.6
7.
LANGKAVEL Fionka
SG Klotzsche
GER 0:50:39.8 0:16:49.3
8.
MÜLLER-KUCKELBERG Katja
SG Klotzsche
GER 0:50:53.4 0:17:02.9
9.
LENGDOBLER Veronika
SC Murnau
GER 1:01:02.2 0:27:11.7
10.
BRAUN Tamara
München
GER 1:02:58.8 0:29:08.3
11.
ARNOLD Jana
ESV Lok Beucha
GER 1:07:46.1 0:33:55.6
12.
WIRTH Katrin
Kaufbeuren
GER 1:27:28.7 0:53:38.2