Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ME v krose Šamorín - Beh pre verejnosť

Přespolní běh
DATUM :10.12.2017 MÍSTO :Šamorín

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTORA Jan Filip
AK Veterán Bratislava
SVK 0:21:09 0:00:00
2.
DE BACKER Falko
BEL 0:21:14 0:00:05
3.
MISPLON Bert Ronny
BEL 0:21:27 0:00:18
4.
KOVÁČ Peter
TJ Lovčica-Trubín
SVK 0:21:34 0:00:25
5.
KUBEJ Tomáš
PREBEZCOV.SK
SVK 0:21:40 0:00:31
6.
MATÚŠ Ján
BEHAME.sk
SVK 0:21:43 0:00:34
7.
SCHIEBER Matej
Zvolenská Slatina
SVK 0:21:44 0:00:35
8.
KUBO Ondrej
3NT Bratislava
SVK 0:21:51 0:00:42
9.
VAN BUGGENHOUT Adrian
BEL 0:21:53 0:00:44
10.
PAZDERA Lukáš
VSK Univerzita Brno
CZE 0:22:00 0:00:51
11.
WATSON Cameron
Inverclyde AC
GBR 0:22:05 0:00:56
12.
KOMPAS Matúš
Atletický oddiel Šaľa
SVK 0:22:05 0:00:56
13.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:22:05 0:00:56
14.
MARČÍK Vladimír
Perňa System
CZE 0:22:05 0:00:56
15.
KOVÁČ Michal
TJ Lovčica-Trubín
SVK 0:22:11 0:01:02
16.
DÖMÉNY Ján
D-méňovci
SVK 0:22:13 0:01:04
17.
BOUCHER Michael
Aldershot Farnham and District
GBR 0:22:22 0:01:13
18.
PERNICA Jan
Perňa System
CZE 0:22:24 0:01:15
19.
PROCHÁZKA Michal
Perňa System
CZE 0:22:28 0:01:19
20.
MUHA Lukáš
Perňa System
SVK 0:22:29 0:01:20
21.
REPÁK Erik
TJ Obal Servis Košice
SVK 0:22:29 0:01:20
22.
VALENT René
BEHAME.sk
SVK 0:22:41 0:01:32
23.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 0:22:46 0:01:37
24.
SOPKO Ján
SVK 0:22:51 0:01:42
25.
DÓKA Lukáš
MAC RAČA
SVK 0:22:57 0:01:48
26.
AUGUSTIJNS Milan Samuel
BEL 0:22:57 0:01:48
27.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:22:59 0:01:50
28.
KORČOK Július
BK Hraj Na Tie Nohy
SVK 0:23:08 0:01:59
29.
VLČKO Matúš
PREBEZCOV.SK
SVK 0:23:14 0:02:05
30.
GLONČÁK Peter
BEHAME.sk
SVK 0:23:17 0:02:08
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DEELSTRA Andrea
Apeldoorn
NED 0:22:14 0:00:00
2.
ČORBOVÁ Nika
BEHAME.sk
SVK 0:24:28 0:02:14
3.
ĽAŠOVÁ Veronika
Atletický Klub Krupina
SVK 0:25:57 0:03:43
4.
BRUGGEMAN Petra Irene
BEL 0:26:14 0:04:00
5.
TURČEKOVÁ Petra
MAC RAČA
SVK 0:26:19 0:04:05
6.
MIHOKOVÁ Timea
Bežecký klub Poprad
SVK 0:26:28 0:04:14
7.
GUTTMANNOVA Kristina
Guttmannovci
SVK 0:27:14 0:05:00
8.
JENCUSOVA Nora
TJ Tatran SNV
SVK 0:27:20 0:05:06
9.
VARGOVÁ Dagmar
AK Bojničky
SVK 0:27:29 0:05:15
10.
PIZÚROVÁ Miroslava
AK Veterán Bratislava
SVK 0:27:42 0:05:28
11.
TOPINKOVÁ Lenka
AC Moravská Slavia Brno
CZE 0:27:46 0:05:32
12.
GROLMUSOVÁ Bibiána
Atletický klub Nove ZÁMKY
SVK 0:28:10 0:05:56
13.
BAŠNÁKOVÁ Jana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:28:16 0:06:02
14.
JEŠÍKOVÁ Miroslava
AK Veterán Bratislava
SVK 0:28:18 0:06:04
15.
DANEČKOVÁ Maria
RestartniSA.sk
SVK 0:28:24 0:06:10
16.
ERDÉLYIOVÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:28:36 0:06:22
17.
STEWART Cathy
ALDERSHOT FARNHAM & DISTRICT
GBR 0:29:05 0:06:51
18.
GENČUROVÁ Jana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:29:10 0:06:56
19.
ŠOLTÝSOVÁ Ivana
Bežecký klub Poprad
SVK 0:29:28 0:07:14
20.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Lekáreň v Retre
SVK 0:29:30 0:07:16
21.
JORDOVA Timea
PRIEVIDZA
SVK 0:29:33 0:07:19
22.
ŠEBOVÁ Martina
3NT Bratislava
SVK 0:29:41 0:07:27
23.
PASTIERIKOVÁ Alexandra
AK Bojničky
SVK 0:29:45 0:07:31
24.
DOBRUCKÁ Zuzana
Adidas runners Bratislava
SVK 0:30:07 0:07:53
25.
PEDIAČOVÁ Alexandra
Sebedražie
SVK 0:30:09 0:07:55
26.
ŠULKOVÁ Zuzana
Speed4dogs
SVK 0:30:30 0:08:16
27.
RÍMEŠOVÁ Andrea
AK Veterán Bratislava
SVK 0:30:34 0:08:20
28.
ONDRUŠOVÁ Romana
ŠK-ŠOG NITRA
SVK 0:30:36 0:08:22
29.
NOVÁKOVÁ Petra
Adidas runners Bratislava
SVK 0:30:44 0:08:30
30.
GLATZOVA Katarina
Slavia UK Bratislava
SVK 0:30:59 0:08:45

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených742
Přihlášeno - Muži511
Přihlášeno - Ženy231
Odstartovalo599
V cíli593