Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2018

International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018

MTB
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Heřmanice v Podještědí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Kristian
Canyon Topeak Factory Racing
CZE 3:43:02.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Mitas Trek
CZE 3:43:02.9 0:00:00.9
3.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna- Accolade
SVK 3:46:24.3 0:03:22.3
4.
ADEL Filip
Superior Suninvent Team
CZE 3:48:11.9 0:05:09.9
5.
PLATT Karl
Team BULLS
GER 3:50:32.2 0:07:30.2
6.
STARK Sebastian
TBR-Werner
GER 3:51:01.1 0:07:59.1
7.
BÖHME Tim
Team BULLS
GER 3:52:17.0 0:09:15.0
8.
CATTANEO Johnny
Wilier Force 7C
ITA 3:52:33.4 0:09:31.4
9.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna- Accolade
CZE 3:52:41.4 0:09:39.4
10.
PLIEM Manuel
KTM Pro Team
AUT 3:53:48.2 0:10:46.2
11.
KANĚRA Michal
Ghost team
CZE 3:55:18.3 0:12:16.3
12.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:55:40.1 0:12:38.1
13.
BUKSA Dominik
CZE 3:58:31.1 0:15:29.1
14.
SMEENGE Tim
MTB Team Grinta - Bestrating.nl
NED 3:58:56.5 0:15:54.5
15.
WERNER Markus
Vogtland Bike
GER 4:01:28.8 0:18:26.8
16.
CLASSENS Bart
Team ThijsHendriks.nl - Bikesight
NED 4:02:01.9 0:18:59.9
17.
MÄGDEFESSEL Sven
WILIER/FORCE Germany
GER 4:02:06.0 0:19:04.0
18.
ŘEHÁK Vít
Mitas Cyklohelios
CZE 4:02:46.0 0:19:44.0
19.
KLIMASZEWSKI Łukasz
Mitutoyo AZS Wratislavia
POL 4:03:12.8 0:20:10.8
20.
BREUER Sebastian
Team Embrace the World Cycling
GER 4:04:40.9 0:21:38.9
21.
VAGENKNECHT Tomáš
Aerotec sport team
CZE 4:04:56.0 0:21:54.0
22.
GONDA Pavel
Duratec Weil Hotel Time
CZE 4:05:12.4 0:22:10.4
23.
STRNAD Aleš
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 4:05:15.4 0:22:13.4
24.
STADLER Alexander
Team Melasan Sportunion
AUT 4:07:29.5 0:24:27.5
25.
MÜTZLITZ Torsten
Scott Bike24 MTNrace Team
GER 4:08:40.3 0:25:38.3
26.
RANKER Niclas
EBE-Racing Team
GER 4:09:09.4 0:26:07.4
27.
REINFRIED Matthias
GER 4:09:24.9 0:26:22.9
28.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 4:11:14.5 0:28:12.5
29.
ENDLER Filip
Lawistars-Giant
CZE 4:12:08.9 0:29:06.9
30.
HORNYCH Véna
CZE 4:14:08.6 0:31:06.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BIGHAM Sally
Canyon Topeak Factory Racing
GBR 4:36:06.9 0:00:00.0
2.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 4:37:31.2 0:01:24.3
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS Specialized junior MTB team
CZE 4:40:23.0 0:04:16.1
4.
WEIß Veronika
EDELSTEN MTB Ladies
GER 4:46:39.0 0:10:32.1
5.
STORCH Daniela
RSV Chemnitz
GER 4:57:09.5 0:21:02.6
6.
REINERS Sarah
Focus RAPIRO Racing
GER 4:59:52.0 0:23:45.1
7.
KONVISAROVA Krystyna
Ghost bikes Ukraine
UKR 5:05:10.4 0:29:03.5
8.
URBAN Anna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 5:06:10.3 0:30:03.4
9.
SZMYD Iwona
MT Zoom
POL 5:12:47.6 0:36:40.7
10.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 5:24:00.3 0:47:53.4
11.
SKRBKOVÁ Denisa
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 5:29:32.8 0:53:25.9
12.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 team
CZE 5:35:12.0 0:59:05.1
13.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott team
CZE 5:42:40.6 1:06:33.7
14.
SCHAARSCHMIDT Anke
EBM TEAM Seiffen
GER 5:46:10.8 1:10:03.9
15.
BERNER Andrea
Team Leshi
GER 6:00:15.4 1:24:08.5
16.
HRUBÁ Gábina
BSK Racing
CZE 6:00:27.1 1:24:20.2
17.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 6:00:43.1 1:24:36.2
18.
FOSUMOVA Michaela
CBC Team
CZE 6:04:34.8 1:28:27.9
19.
BALÍKOVÁ Tereza
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 7:07:49.6 2:31:42.7
20.
BALOGOVÁ Lenka
CZE 7:39:45.8 3:03:38.9
21.
TIETZE Ilona
DAV Zittau
GER 8:12:53.9 3:36:47.0
22.
ŠIMKOVÁ Šárka
CykloŠkoda
CZE 8:16:49.3 3:40:42.4
23.
KADLECOVÁ Markéta
CZE 8:40:39.8 4:04:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK Josef
Mitas Trek
CZE 2:39:04.7 0:00:00.0
2.
ŠORF Pavel
Haven team
CZE 2:41:43.4 0:02:38.6
3.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 2:44:17.0 0:05:12.2
4.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:44:45.3 0:05:40.5
5.
BRENDL Tomáš
CZE 2:46:52.6 0:07:47.8
6.
MORÁVEK Tomáš
ZP Cyklo Proofy Coratec Team
CZE 2:47:18.0 0:08:13.2
7.
WOLF Jan
Regal bike
CZE 2:48:21.6 0:09:16.8
8.
KNAPPE Christian
SCOTT BIKE24
GER 2:49:29.3 0:10:24.5
9.
BAUMGÄRTEL Lutz
SCOTT BIKE24
GER 2:49:29.9 0:10:25.1
10.
VANÍČEK Vojtěch
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:51:19.3 0:12:14.5
11.
SLÁDEK Tomáš
CZE 2:51:42.6 0:12:37.8
12.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:52:17.0 0:13:12.2
13.
BERGER Tomáš
Kupkolo.cz/HZS Pardubického kraje
CZE 2:52:34.3 0:13:29.5
14.
SCHOLZE Patrick
GER 2:54:51.2 0:15:46.4
15.
LICHAN Paul
2 Rad Henke
GER 2:55:01.2 0:15:56.4
16.
SEDLÁČEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:55:16.0 0:16:11.2
17.
WAUSCHKUHN Bastian
TBR-Werner
GER 2:56:15.5 0:17:10.7
18.
HENNIG Andreas
GER 2:57:20.4 0:18:15.6
19.
ZIMA Ota
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 2:58:07.9 0:19:03.1
20.
KUČERA Radek
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 3:01:20.4 0:22:15.6
21.
KUKLA Stanislav
CZE 3:02:21.2 0:23:16.4
22.
TRUHLÁŘ Jan Jakub
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 3:02:28.2 0:23:23.4
23.
HROUDA Milan
Multisport Team
CZE 3:02:50.0 0:23:45.2
24.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:03:16.5 0:24:11.7
25.
PAWEL Torsten
Triathlonverein Dresden
GER 3:04:39.3 0:25:34.5
26.
KLUTH Eric
Z-Team MTB
GER 3:04:55.5 0:25:50.7
27.
TEICHMANN Christian
GER 3:06:07.6 0:27:02.8
28.
ROTHE Phillipp
NRT Protective
GER 3:06:17.8 0:27:13.0
29.
MIKULÁŠ Martin
Eleven Mercedes Mitas
CZE 3:06:28.0 0:27:23.2
30.
RUDOLPH Eric
TSV ´92 Freiberg
GER 3:06:37.4 0:27:32.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DÖRING Maria
TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge
GER 3:15:17.0 0:00:00.0
2.
MÁLKOVÁ Jana
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 3:21:08.0 0:05:51.0
3.
MARUNDE Regina
Scott /Fizik
GER 3:22:12.0 0:06:55.0
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 3:25:24.2 0:10:07.2
5.
BARTIZALOVÁ Denisa
OPLT Cycling
CZE 3:27:01.6 0:11:44.6
6.
ČERNÁ Šárka
CZE 3:40:04.6 0:24:47.6
7.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 3:48:56.8 0:33:39.8
8.
MOSER Claudia
FAHRWERK WERKSTEAM
GER 3:55:22.6 0:40:05.6
9.
HEIN Marie
GER 3:59:45.8 0:44:28.8
10.
STREBE Marie
GER 4:04:43.5 0:49:26.5
11.
PULPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 4:08:50.1 0:53:33.1
12.
OGRISSEK Linda
FAHRWERK WERKSTEAM
GER 4:13:09.5 0:57:52.5
13.
FRIEBE Franziska
GER 4:30:26.0 1:15:09.0
14.
PURSCHE Heike
DAV Zittau
GER 4:38:30.2 1:23:13.2
15.
KURFIŘTOVÁ Petra
ZP Cyklo Proofy Coratec Team
CZE 4:50:39.5 1:35:22.5
16.
JUCHELKOVÁ Iveta
Růženky
CZE 5:00:47.6 1:45:30.6
17.
ZEITHAMMEROVÁ Jana
CZE 5:16:33.4 2:01:16.4
18.
KRAUSE Gerit
GER 5:18:42.1 2:03:25.1
19.
PÝCHOVÁ Petra
Na jedno
CZE 5:40:49.1 2:25:32.1
20.
HRABAŇOVÁ Hanka
Bajker.eu
CZE 5:50:44.4 2:35:27.4
21.
STEINSOVÁ Renata
CZE 6:04:51.1 2:49:34.1
22.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 6:40:17.6 3:25:00.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOŘÁK Radek
kolokrám
CZE 1:47:22.5 0:00:00.0
2.
MATOUŠEK Jan
Eleven TEAM
CZE 1:47:30.6 0:00:08.1
3.
PECHOUT Matěj
Cyklo Team Benda
CZE 1:48:48.1 0:01:25.6
4.
HELD Franz Mario
GER 1:49:23.9 0:02:01.4
5.
WEINERT Simon
GER 1:50:03.5 0:02:41.0
6.
MAŘÍK Jan
Bicykl Kříž Team Usti nad Labem
CZE 1:53:04.9 0:05:42.4
7.
MILERET Milan
Shoptet
CZE 1:55:11.2 0:07:48.7
8.
GOTH Benedikt
M - Wave Pro Team
GER 1:55:20.0 0:07:57.5
9.
KLUCH Luboš
Kellys Bike Ranch Team
CZE 1:55:20.4 0:07:57.9
10.
POHL Miloslav
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 1:55:34.4 0:08:11.9
11.
NÝČ Michal
CZE 1:55:44.7 0:08:22.2
12.
VÍCH Michal
CZE 1:58:38.9 0:11:16.4
13.
PÖHLANDT Rocco
GER 2:00:40.8 0:13:18.3
14.
ŠTĚPÁNEK Marek
Aerotec sport team
CZE 2:01:22.1 0:13:59.6
15.
LEJSEK Matěj
CZE 2:02:09.6 0:14:47.1
16.
CHRUDIMSKY Radek
Česká spořitelna
CZE 2:02:13.6 0:14:51.1
17.
KOUDELKA Dominik
CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n.L.
CZE 2:02:16.6 0:14:54.1
18.
SVOBODA Robert
Bajker.eu
CZE 2:04:36.0 0:17:13.5
19.
HECHT Martin
Team Olson
GER 2:05:10.6 0:17:48.1
20.
HAMANN Lutz
Bertsdorfer SV
GER 2:05:38.6 0:18:16.1
21.
ŠIMRAL Jan
CZE 2:05:58.7 0:18:36.2
22.
SCHREIBER Gustl
Ferienhaus-Jonsdorf.de
GER 2:06:35.1 0:19:12.6
23.
TONDR David
Lawi
CZE 2:07:38.0 0:20:15.5
24.
NADĚJE Petr
CZE 2:07:51.1 0:20:28.6
25.
FEEHAN-SCHULER Alek
USA 2:08:02.9 0:20:40.4
26.
KÖNIG Henry
MTB CC Dresden
GER 2:08:24.4 0:21:01.9
27.
WURSTER Leo
GER 2:10:42.7 0:23:20.2
28.
TOMAN Jan
CARLA. KUPKOLO.CZ DK. n.L.
CZE 2:11:17.1 0:23:54.6
29.
JUNG Florian
RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg
GER 2:11:20.7 0:23:58.2
30.
STIEHLER Jens
Helden am Sonntag
GER 2:11:50.5 0:24:28.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAŘÍKOVÁ Barbora
Bicykl Kříž Team Usti nad Labem
CZE 2:12:42.2 0:00:00.0
2.
TUČKOVÁ Monika
OPLT Cycling
CZE 2:17:27.9 0:04:45.7
3.
SCHIFFNER Loreen
Bertsdorfer SV
GER 2:20:36.9 0:07:54.7
4.
SMEJOVA Magdalena
MUDRACI.CZ
CZE 2:20:53.6 0:08:11.4
5.
POLÍVKOVÁ Kája
Dámy na kole.cz
CZE 2:22:50.2 0:10:08.0
6.
BROŽOVÁ Michaela
CZE 2:32:00.0 0:19:17.8
7.
KAŠŠE Jaroslava
ČZU Rolníci
CZE 2:33:27.1 0:20:44.9
8.
HAUSCHILD Katharina
RSV Bautzen
GER 2:34:15.2 0:21:33.0
9.
LACHMANN Pia
Fahrwerk Werksteam Dresden
GER 2:35:03.5 0:22:21.3
10.
LICHAN Katrin
GER 2:35:38.0 0:22:55.8
11.
KUDRNOVÁ Anna
CZE 2:37:23.6 0:24:41.4
12.
PRŮCHOVÁ Petra
Cyklobenda
CZE 2:38:47.7 0:26:05.5
13.
MIKOVÁ Michaela
CZE 2:39:56.4 0:27:14.2
14.
MAREŠOVÁ Martina
CZE 2:41:09.5 0:28:27.3
15.
WALDINGER Natalie
GER 2:53:28.2 0:40:46.0
16.
REICH Juliane
trek radsport-frejberg
GER 3:00:50.0 0:48:07.8
17.
HANCOVÁ Kateřina
CZE 3:04:12.9 0:51:30.7
18.
ŽDÁNSKÁ Petra
CZE 3:06:49.8 0:54:07.6
19.
BLÁHOVÁ Pavla
KSM HRÁDEK
CZE 3:17:07.5 1:04:25.3
20.
ADAMOVÁ Eva
Drakun
CZE 3:21:56.0 1:09:13.8
21.
PACLTOVÁ Jitka
Čmelda team
CZE 3:23:45.7 1:11:03.5
22.
BRADÁČOVÁ Eva
Město Štětí
CZE 3:24:23.4 1:11:41.2
23.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
Bike club Svitavy
CZE 3:25:19.5 1:12:37.3
24.
RAKOVSKÁ Sabina
CZE 3:48:54.3 1:36:12.1
25.
ŠŤASTNÁ Veronika
Dámy na kole.cz
CZE 3:55:07.3 1:42:25.1
26.
GRASSINGER Michaela
Team Icehouse/BSV München
GER 4:04:26.9 1:51:44.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera Staré Splavy
CZE 1:01:01.9 0:00:00.0
2.
MÁLEK Tomáš
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 1:04:25.1 0:03:23.2
3.
KUBIŠTA Martin
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:04:35.4 0:03:33.5
4.
SKRBEK Jan
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 1:05:02.0 0:04:00.1
5.
OSWALD Jan
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:10:05.8 0:09:03.9
6.
ARNOT František
Adastra Sokol Veltěž
CZE 1:11:16.5 0:10:14.6
7.
MAGÁL Jiří
Biters Superior Cyklofit team
CZE 1:12:03.8 0:11:01.9
8.
SMEJKAL Adam
CZE 1:13:47.5 0:12:45.6
9.
SMEJKAL Jan
CZE 1:14:45.9 0:13:44.0
10.
BAUER Matyáš
Ski Team Bauer
CZE 1:14:50.2 0:13:48.3
11.
HOFFMANN Hannes
TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge
GER 1:17:55.5 0:16:53.6
12.
ŠILLER Jan
Benešov nad Ploučnicí
CZE 1:19:11.4 0:18:09.5
13.
KNIHA Petr
CZE 1:20:25.4 0:19:23.5
14.
SCHOPINSKA Hendrik
Bertsdorfer SV
GER 1:20:58.9 0:19:57.0
15.
VÁVRA Jaromír
CZE 1:21:15.7 0:20:13.8
16.
LOOF Louis
O-SEE Sports e.V.
GER 1:23:30.1 0:22:28.2
17.
LOOF Jens
GER 1:23:30.4 0:22:28.5
18.
HOFFMANN Jörg
DAV Zittau MTB Racing
GER 1:23:53.3 0:22:51.4
19.
HYAN Jiří
KSM HRÁDEK
CZE 1:25:58.4 0:24:56.5
20.
CEBULA Jaroslav
CZE 1:26:53.1 0:25:51.2
21.
SYŘIŠTĚ Ondřej
Kola Koutník
CZE 1:27:09.0 0:26:07.1
22.
MUNZAR Jan
Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
CZE 1:27:32.4 0:26:30.5
23.
JAROŠ Lukáš
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 1:28:31.4 0:27:29.5
24.
KOCH Dennis
GER 1:31:57.8 0:30:55.9
25.
KRÁSNÝ Oldřich
CZE 1:32:05.7 0:31:03.8
26.
MÁDLO Jakub
Pakli
CZE 1:35:17.3 0:34:15.4
27.
SKŘIVAN Filip
CZE 1:36:37.8 0:35:35.9
28.
SKŘIVAN Michal
CZE 1:36:38.0 0:35:36.1
29.
TUČEK Michal
GRID a.s.
CZE 1:36:48.6 0:35:46.7
30.
HROMEK Petr
CZE 1:37:38.9 0:36:37.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAUEROVÁ Kateřina
Ski Team Bauer
CZE 1:19:23.3 0:00:00.0
2.
LEPKOVÁ Zuzana
CZE 1:23:51.2 0:04:27.9
3.
HOFFMANN Alexandra
Bertsdorfer SV
GER 1:23:53.1 0:04:29.8
4.
KŘEPELOVÁ Sandra
ACTIVE TOUR CYCLING TEAM
CZE 1:25:24.6 0:06:01.3
5.
CEBULOVÁ Klára
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 1:26:27.7 0:07:04.4
6.
STAŇKOVÁ Aneta
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:27:11.8 0:07:48.5
7.
MARTINCOVÁ Tereza
KSM HRÁDEK
CZE 1:27:45.7 0:08:22.4
8.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:28:02.6 0:08:39.3
9.
BORMANN Leonie
TSV Großschönau / Naturpark Zittauer Gebirge
GER 1:28:07.4 0:08:44.1
10.
PILNA Bára
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:30:40.7 0:11:17.4
11.
CENDELÍNOVÁ Hana
KSM HRÁDEK
CZE 1:34:01.1 0:14:37.8
12.
JAROŠOVÁ Jana
KSM HRÁDEK
CZE 1:34:06.4 0:14:43.1
13.
KAISER Sandra
GER 1:34:22.3 0:14:59.0
14.
KOTĚŠOVCOVÁ Ludmila
CZE 1:34:30.4 0:15:07.1
15.
POLÍVKOVÁ Kateřina
Dámy na kole.cz
CZE 1:35:42.9 0:16:19.6
16.
HRICISIN Dana
CSG Tri Team
CZE 1:38:35.8 0:19:12.5
17.
IPPOLDTOVÁ Zdenka
CZE 1:42:20.8 0:22:57.5
18.
KYSELOVÁ Denisa
ZP Cyklo Proofy Coratec Team
CZE 1:43:15.5 0:23:52.2
19.
MLÁZOVSKÁ Simona
CZE 1:46:58.0 0:27:34.7
20.
MIKEZOVÁ Nikola
CZE 1:47:40.6 0:28:17.3
21.
TŘUPKOVÁ Lenka
CZE 1:47:48.8 0:28:25.5
22.
STEBELSKÁ Zdeňka
CZE 1:51:50.9 0:32:27.6
23.
KOLÍNSKÁ Veronika
CZE 1:55:48.1 0:36:24.8
24.
JACOB GEB. STORM Carmen Angela
GER 1:59:18.5 0:39:55.2
25.
MOCKOVÁ Milena
CZE 2:05:05.7 0:45:42.4
26.
DVOŘÁKOVÁ Jana
Trans brody
CZE 2:06:16.6 0:46:53.3
27.
KALENDOVÁ Kristýna
BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
CZE 2:06:34.5 0:47:11.2
28.
SEVERINOVÁ Jindra
CZE 2:07:51.9 0:48:28.6
29.
ROSENKRANZ Vivien
GER 2:10:39.8 0:51:16.5
30.
MANZ Karin
BSG OSD
GER 2:16:36.4 0:57:13.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru