Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČSOB Bratislava Marathon 2018

Běh
DATUM :07 - 8.4.2018 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČÍPA Jiří
Salomon-Suunto/BehejBrno.com
CZE 2:22:16 0:00:00
2.
ZIMMERMANN Marián
pro-body.sk & ZRT Kluknava
SVK 2:31:20 0:09:04
3.
STACHYRA Piotr
JS TEAM
POL 2:34:08 0:11:52
4.
MIKA Tomas
EasyGoRun
CZE 2:35:13 0:12:57
5.
ILAVSKÝ Miroslav
Jogging klub Dubnica n/V
SVK 2:36:16 0:14:00
6.
KALENDA Jan
AK Zlín
CZE 2:38:01 0:15:45
7.
KOTMAN Boris
TJ DYNAMO DK
SVK 2:38:08 0:15:52
8.
MOCKOVČIAK Marek
TJ Obal Servis Košice
SVK 2:38:45 0:16:29
9.
DUFEK Jan
Fitness Freedom RC Hustopeče
CZE 2:39:55 0:17:39
10.
ĎUREC Lukáš
INTERSPORT ZA
SVK 2:40:41 0:18:25
11.
KUČERA Petr
KES BUK Grymov
CZE 2:42:44 0:20:28
12.
ŠVAJDA Gabriel
Adidas Runners Bratislava
SVK 2:44:13 0:21:57
13.
PULIK Peter
Metropol Košice
SVK 2:44:21 0:22:05
14.
TÖRÖK Juraj
SVK 2:44:39 0:22:23
15.
MELEG Martin
SVK 2:44:42 0:22:26
16.
ŠVARC Roman
POPRAD
SVK 2:46:03 0:23:47
17.
KALINA Rastislav
Maraton klub Rajec
SVK 2:46:21 0:24:05
18.
BEŇA Marek
BEST FOR RUN Přerov
CZE 2:47:19 0:25:03
19.
BEDNARZ Jakub
TeamOchal
POL 2:47:51 0:25:35
20.
VIDLIČKA Marek
ŠK Atléti BS
SVK 2:48:10 0:25:54
21.
MASLANKA Tomasz
KRS TKKF Jastrzab Ruda Slaska
POL 2:48:29 0:26:13
22.
VANĚČEK Michael
Vlachovo Brezi CZE
CZE 2:48:57 0:26:41
23.
PÁLENÍK Andrej
MPK Dolný Kubín
SVK 2:49:08 0:26:52
24.
GONÇALVES Adolfo
POR 2:49:29 0:27:13
25.
SKROBAK Dan
SK Dynamo Mikuluvka
CZE 2:49:49 0:27:33
26.
GALÁNTAI György
HUN 2:50:38 0:28:22
27.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fenix Bratislava
SVK 2:51:03 0:28:47
28.
ĎURÁN Ján
SVK 2:51:15 0:28:59
29.
FORGAC Matus
HERDOFONE
SVK 2:51:22 0:29:06
30.
KERN Johann
run4roses
AUT 2:51:37 0:29:21
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NÉČ LAPINOVÁ Kristína
Trian/Rocktechnik
SVK 2:58:41 0:00:00
2.
ĎURDIAKOVA Tereza
Posilovna Průvan Brno
CZE 2:59:41 0:01:00
3.
NOVÁKOVÁ Barbora
Mk Seitl Ostrava
CZE 3:02:49 0:04:08
4.
SEBESTIAN Sylvia
AK SKALICA
SVK 3:04:36 0:05:55
5.
ČÍPOVÁ Magdalena
CZE 3:07:34 0:08:53
6.
KOHNOVÁ Lenka
BehejBrno.com/Salming
CZE 3:13:56 0:15:15
7.
MIRVALDOVÁ Klára
AC Moravská Slávia
CZE 3:17:19 0:18:38
8.
RAKUŠČEK Katja
SPORTKA ŽIRI SLOVENIJA
SLO 3:19:17 0:20:36
9.
POÓR Adrienn
HUN 3:19:38 0:20:57
10.
SELUCKÁ Blanka
Kyjov
CZE 3:28:03 0:29:22
11.
ANDRUSHKEVYCH Olga
KM Running Club
UKR 3:28:12 0:29:31
12.
SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna
POL 3:29:20 0:30:39
13.
GRENDOVÁ Andrea
Bike Ski Fans Revúca
SVK 3:36:47 0:38:06
14.
WALTEROVÁ Andrea
Dopravoprojekt Run Team
SVK 3:40:14 0:41:33
15.
NOVÁKOVÁ Vanda
Extra Brno
CZE 3:40:38 0:41:57
16.
HUDEKOVÁ Andrea
TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU
SVK 3:41:45 0:43:04
17.
NEPUSTILOVÁ Monika
fKlidu
CZE 3:41:53 0:43:12
18.
ERZNOŽNIK Martina
SPORTKA ŽIRI SLOVENIJA
SLO 3:44:46 0:46:05
19.
GLUHODEDOV Irena
SPORTKA ŽIRI SLOVENIJA
SLO 3:44:47 0:46:06
20.
KAKÁČOVÁ Jana
Elite Sport Max Training
CZE 3:45:03 0:46:22
21.
ČVIRIKOVÁ Veronika
SVK 3:45:23 0:46:42
22.
LISÁ Daša
SVK 3:46:55 0:48:14
23.
GAŠPARÍKOVÁ Mária
SVK 3:48:12 0:49:31
24.
ANDREA Tahedl
Henkel X-Dream Team
AUT 3:49:02 0:50:21
25.
KYSELICOVA Zuzana
ADIENT
SVK 3:49:49 0:51:08
26.
BEBJÁKOVÁ Kristina
SVK 3:50:47 0:52:06
27.
OLBERTOVÁ Monika
SVK 3:51:24 0:52:43
28.
LOSERTOVÁ Alena
Zapro team
CZE 3:54:33 0:55:52
29.
JURNÁ Kristína
BERNOHY.sk
SVK 3:55:02 0:56:21
30.
SAMU Lilla
HUN 3:55:07 0:56:26

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru