Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN

Běh
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Banská Bystrica

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ILAVSKÝ Miroslav
Jogging klub Dubnica n/V
SVK 2:41:38 0:00:00
2.
KRAJČOVIČ Dušan
Svetielko nadeje
SVK 2:50:23 0:08:45
3.
ŠULJA Mihal
Volkswagen Slovakia
SRB 2:53:39 0:12:01
4.
DVORSKÝ Peter
ULTRAMOTIVATION
SVK 2:56:11 0:14:33
5.
DUDA Martin
Banska Bystrica
SVK 3:00:26 0:18:48
6.
KUBRICKÝ Jaroslav
Stará Turá
SVK 3:02:16 0:20:38
7.
BOOR Pavol
Stará Turá
SVK 3:06:40 0:25:02
8.
BRAMUŠKA Andrej
Bučina ddd
SVK 3:07:30 0:25:52
9.
POLONČÁK Ján
klub bežcov Stropkov
SVK 3:10:38 0:29:00
10.
HANZLÍK Ondrej
AK Baník Prievidza
SVK 3:13:06 0:31:28
11.
DANIŠ Dušan
Bežci Lučenec
SVK 3:14:31 0:32:53
12.
HORVATH Ladislav
Košice
SVK 3:15:37 0:33:59
13.
ŠMÁRIK Milan
Žilina
SVK 3:16:38 0:35:00
14.
RIŠIAŇ František
Zrno R-bike Dolný Kubín
SVK 3:19:01 0:37:23
15.
ALBRECHT Slavomír
BK Steel Košice
SVK 3:20:11 0:38:33
16.
TELEPUN Martin
BK Steel Košice
SVK 3:22:04 0:40:26
17.
VERBA Rudolf
BK Steel Košice
SVK 3:22:04 0:40:26
18.
JURAŠEK Martin
MTC Vyšná Šebastová
SVK 3:26:27 0:44:49
19.
HRMO Ľubomír
BŠK Banská Bystrica
SVK 3:28:20 0:46:42
20.
RYBÁR Marián
BK Steel Košice
SVK 3:28:43 0:47:05
21.
MAREK Ján
NakiRun Stará Turá
SVK 3:29:33 0:47:55
22.
SMÁK František
Gbeľany
SVK 3:29:52 0:48:14
23.
ŠÁLY Timotej
Hrabičov
SVK 3:30:31 0:48:53
24.
PILLER Jozef
FitSpolu
SVK 3:30:52 0:49:14
25.
UDZIELA Tomasz
Nowy Targ
POL 3:31:25 0:49:47
26.
KELEMEN Robert
Bratislava
SVK 3:31:34 0:49:56
27.
BARÁTH Marek
Tajná
SVK 3:31:48 0:50:10
28.
MALÍK Vladimír
bez klubu
SVK 3:31:58 0:50:20
29.
KIŠVINCE Tomáš
Pacemaker
SVK 3:32:21 0:50:43
30.
VALACH Martin
Voodoo
SVK 3:34:03 0:52:25
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VRAJIC Marija
AK Maksimir
CRO 3:07:17 0:00:00
2.
HUDÁKOVÁ Jitka
Ďurikam team Trenčín
SVK 3:13:29 0:06:12
3.
SZEKERES Anna
-
HUN 3:19:29 0:12:12
4.
BUTORACOVÁ Ivana
MTC Vyšná Šebastová
SVK 3:26:27 0:19:10
5.
KAMENSKA Lucia
BioCore
SVK 3:31:44 0:24:27
6.
NEMCOVÁ Linda
Deutsche Telekom Sports Club
SVK 3:53:22 0:46:05
7.
POLONCOVÁ Erika
Xxx
SVK 3:54:44 0:47:27
8.
ILKOVA Lucia
VTJ Prešov
SVK 4:04:26 0:57:09
9.
MARKOVÁ Eva
BK Steel Košice
SVK 4:05:52 0:58:35
10.
JASÍKOVÁ Marta
amatér
SVK 4:06:01 0:58:44
11.
SEIDLOVÁ Eva
AK Tlmače
SVK 4:09:25 1:02:08
12.
VALACHOVA Eva
Zvolen
SVK 4:13:23 1:06:06
13.
MURČOVÁ Jana
ZŠ Selce
SVK 4:18:47 1:11:30
14.
DEAKOVA Alena
n/a
SVK 4:27:42 1:20:25
15.
GAZDIKOVA Katarina
SVK 4:42:16 1:34:59

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru