Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2011 Znovín MTB cup
seriál : GALAXY série 2011

Trek MTB maraton Krakatit - 4.ČP MX MTB

MTB
DATUM :6.8.2011 MÍSTO :Dobříš SLUŽBY :

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Ondřej
Nissan Dolak
CZE 3:27:47.8 0:00:00.0
2.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 3:29:05.5 0:01:17.7
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 3:31:50.4 0:04:02.6
4.
SPLÍTEK Martin
RockMachine-Cyklomax
CZE 3:42:14.3 0:14:26.5
5.
TATÍČEK Petr
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:43:56.1 0:16:08.3
6.
KOZIEL David
TROB
CZE 3:47:34.6 0:19:46.8
7.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 3:53:48.7 0:26:00.9
8.
LIEBICH Petr
JS Sport - GIANT
CZE 3:54:07.1 0:26:19.3
9.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 3:54:26.8 0:26:39.0
10.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 3:59:57.6 0:32:09.8
11.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 4:00:05.3 0:32:17.5
12.
BENEŠ Jiří
CYKLOTRENINK.com
CZE 4:00:05.8 0:32:18.0
13.
KUGLER Zbyněk
Kofola Sensor race team
CZE 4:01:04.2 0:33:16.4
14.
MIKULE Ondřej
CYKLO SKI J.Žitník
CZE 4:01:43.7 0:33:55.9
15.
BARTÁK Radim
Trob-Cyklo OP
CZE 4:05:21.1 0:37:33.3
16.
DAVID Prokůpek
kominicikolin.cz
CZE 4:05:48.4 0:38:00.6
17.
PROKOP Michal
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 4:07:04.7 0:39:16.9
18.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 4:07:43.4 0:39:55.6
19.
MICHAL Pavel
Tepelná čerpadla IVT
CZE 4:07:53.4 0:40:05.6
20.
GLADIŠ Tomáš
Galaxy-CykloŠvec
CZE 4:09:31.1 0:41:43.3
21.
CHÁB Miroslav
Sport Club Calabrone
CZE 4:10:11.7 0:42:23.9
22.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:10:29.0 0:42:41.2
23.
ČADA Tomáš
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 4:10:40.7 0:42:52.9
24.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:11:14.5 0:43:26.7
25.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 4:12:27.8 0:44:40.0
26.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 4:14:00.1 0:46:12.3
27.
ŠUSER Václav
Bike Team Kralupy
CZE 4:14:21.7 0:46:33.9
28.
DEMJANOVIČ Michal
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 4:17:23.0 0:49:35.2
29.
HAITL František
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 4:18:44.8 0:50:57.0
30.
JAKEŠ Tomáš
Dům barev Český Krumlov
CZE 4:19:25.0 0:51:37.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Pavla
Merida Biking Team 2
CZE 4:45:08.1 0:00:00.0
2.
PICKOVÁ Michaela
Soda Fresh Cannondale Team
CZE 4:58:28.8 0:13:20.7
3.
KYPTOVÁ Jana
NISSAN DOLÁK
CZE 5:02:09.5 0:17:01.4
4.
KOLÁŘOVÁ Hana
PLZEN
CZE 5:03:08.6 0:18:00.5
5.
MATLÁŠKOVÁ Jana
Galaxy cyklo švec
CZE 5:03:12.5 0:18:04.4
6.
HARTLOVÁ Lenka
Kellys Bikeranch
CZE 5:28:27.8 0:43:19.7
7.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 5:39:02.4 0:53:54.3
8.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 5:43:11.5 0:58:03.4
9.
KORDAČOVÁ Zuzana
tryskomyš terrigena
CZE 5:52:06.7 1:06:58.6
10.
BUŠKOVÁ Leona
NISSAN Dolák
CZE 5:57:58.7 1:12:50.6
11.
VAŇKOVÁ Tereza
Dimp Giant Team
CZE 6:06:37.2 1:21:29.1
12.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
Galaxy-CykloŠvec
CZE 6:08:59.2 1:23:51.1
13.
NEKOLOVÁ Martina
KT Tryskomyš - Kola - Víšek
CZE 6:13:18.9 1:28:10.8
14.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 6:18:34.8 1:33:26.7
15.
KOČÁRKOVÁ Petra
Kanapáči
CZE 6:35:19.9 1:50:11.8
16.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš cycling-fitness.cz
CZE 6:43:59.0 1:58:50.9
17.
CANDROVÁ Hedvika
Planet Toys Cycling
CZE 7:02:04.7 2:16:56.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOHOUTEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:08:52.4 0:00:00.0
2.
KAVALÍR Jakub
K. Hora
CZE 2:11:40.2 0:02:47.8
3.
JANŮ Martin
Velosport Valenta Team
CZE 2:12:01.7 0:03:09.3
4.
SOUKUP Petr
GS Jistebnice
CZE 2:18:51.1 0:09:58.7
5.
STRACH Jakub
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 2:20:48.5 0:11:56.1
6.
ANDRLE David
UNIQA Jihlava
CZE 2:20:52.2 0:11:59.8
7.
TICHÝ Tomáš
I-TRENINK.COM
CZE 2:23:31.9 0:14:39.5
8.
ŠAROUN Libor
CKK Znojmo
CZE 2:23:38.7 0:14:46.3
9.
VOJTĚCH Martin
ZNOJMO
CZE 2:23:54.1 0:15:01.7
10.
HOLUB Libor
Triatlon team Měchenice
CZE 2:29:16.1 0:20:23.7
11.
VESELÝ Tomáš
Uniqa Akl Jihlava
CZE 2:30:07.0 0:21:14.6
12.
KADLEC Josef
Velosport Valenta Scott team
CZE 2:30:26.4 0:21:34.0
13.
TUREK Jakub
Velosport Valenta Scott team
CZE 2:31:35.0 0:22:42.6
14.
YAROSHENKO Dmitry
NIke ACG
CZE 2:31:35.6 0:22:43.2
15.
MALÝ Jiří
Planet Toys Cycling
CZE 2:31:38.0 0:22:45.6
16.
ČECH Milan
CT Sauna Bar H.Cerekev
CZE 2:31:39.4 0:22:47.0
17.
MIČAN František
LINDE pohony
CZE 2:31:41.0 0:22:48.6
18.
TUČEK Libor
TJ Agro Kolín
CZE 2:32:19.1 0:23:26.7
19.
CVENGROŠ Petr
KELLY´S BIKE RANCH TEAM
CZE 2:32:34.1 0:23:41.7
20.
ZÁVRBSKÝ Ladislav
TROB
CZE 2:32:44.8 0:23:52.4
21.
HOLUBOVSKÝ Zbyněk
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 2:33:10.8 0:24:18.4
22.
JÍLEK Zdeněk
ČS MTB Specialized junior TEAM
CZE 2:33:45.1 0:24:52.7
23.
SIGMUND Martin
Galaxy-CykloŠvec
CZE 2:34:23.3 0:25:30.9
24.
HALÍK Jaroslav
Veloservis
CZE 2:35:44.2 0:26:51.8
25.
RÝVA Martin
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 2:35:52.8 0:27:00.4
26.
TEJKL Leoš
Velosport Valenta Scott team
CZE 2:36:16.8 0:27:24.4
27.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 2:37:19.9 0:28:27.5
28.
DVOŘÁK Otakar
bike radlik
CZE 2:37:30.6 0:28:38.2
29.
DIVIŠ Jiří
CT Sauna Bar H. Cerekev
CZE 2:37:39.9 0:28:47.5
30.
KOUDELKA Petr
KRABCYCLES SPECIALIZED
CZE 2:39:10.3 0:30:17.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK
CZE 2:52:39.0 0:00:00.0
2.
KRBOVÁ Petra
Eurofoam Sport Team
CZE 2:55:14.7 0:02:35.7
3.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
TJ Sokol Kraslice
CZE 2:55:25.9 0:02:46.9
4.
ČECHOVÁ Jana
UNIQA-mtb.cz
CZE 2:59:56.8 0:07:17.8
5.
PEŠKOVÁ Klára
PRAHA 6
CZE 3:11:44.3 0:19:05.3
6.
PAJKRTOVÁ Michaela
PRAHA 8
CZE 3:11:56.3 0:19:17.3
7.
PECHANOVÁ Jana
www.vikingfootwear.cz
CZE 3:17:13.5 0:24:34.5
8.
ZEMANOVÁ Alena
Kladno
CZE 3:17:51.5 0:25:12.5
9.
KORNALÍKOVÁ Eva
Hostomice
CZE 3:31:05.7 0:38:26.7
10.
HRUBÁ Gábina
Dobříš
CZE 3:34:05.8 0:41:26.8
11.
LÍPOVÁ Jiřina
Strakonice
CZE 3:39:29.1 0:46:50.1
12.
ŠVANDOVÁ Lenka
Galaxy Cyklošvec
CZE 3:42:10.8 0:49:31.8
13.
DOLÁKOVÁ Táňa
TOYOTA DOLÁK
CZE 3:44:02.7 0:51:23.7
14.
STEINBACHOVÁ Běla
Planet Toys Cycling
CZE 3:44:08.2 0:51:29.2
15.
BOUČKOVÁ Madla
Planet Toys Cycling
CZE 3:46:23.0 0:53:44.0
16.
PAPEŽÍKOVÁ Veronika
Zbuzany
CZE 3:46:23.0 0:53:44.0
17.
ZADÁKOVÁ Klára
Czech Team Radlice
CZE 3:50:08.0 0:57:29.0
18.
DVOŘÁČKOVÁ Tereza
CZE 3:50:11.1 0:57:32.1
19.
ŠŤASTNÁ Blanka
Golčův Jeníkov
CZE 3:55:02.6 1:02:23.6
20.
VOKATÁ Lenka
Galaxy Bike Tálín
CZE 3:56:10.0 1:03:31.0
21.
SŮSOVÁ Petra
Praha 9
CZE 4:02:03.4 1:09:24.4
22.
KAČÍRKOVÁ Jiřina
Mont Blanc MTB Team 2
CZE 4:16:10.6 1:23:31.6
23.
HORÁKOVÁ Jana
černí koně
CZE 4:16:22.8 1:23:43.8
24.
HORÁČKOVÁ Karolína
Praha 10
CZE 4:16:30.0 1:23:51.0
25.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 4:16:33.8 1:23:54.8
26.
SVOBODOVÁ Jarmila
CK Mikulášek Znojmo
CZE 4:17:08.1 1:24:29.1
27.
ŠEVČÍKOVÁ Zuzana
Bike Team Kralupy
CZE 4:31:11.6 1:38:32.6
28.
NOVÁKOVÁ Lenka
Plzeň
CZE 4:39:46.3 1:47:07.3
29.
TOMÁŠKOVÁ Markéta
1. Sportovní Prérov
CZE 4:42:16.8 1:49:37.8
30.
VRZALOVÁ Eliška
1.Sportovní Přerov
CZE 4:52:10.7 1:59:31.7