Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2011 Znovín MTB cup

Malevil cup - 3.ČP MX MTB

MTB
DATUM :18.6.2011 MÍSTO :Jablonné v Podještědí - Ranč Malevil SLUŽBY :

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 4:29:00.2 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
CZE 4:29:31.5 0:00:31.3
3.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 4:32:42.2 0:03:42.0
4.
VOKROUHLÍK Tomáš
OPATOVICE NAD LABEM
CZE 4:33:04.2 0:04:04.0
5.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:33:57.4 0:04:57.2
6.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 4:34:02.3 0:05:02.1
7.
FOJTÍK Ondřej
NISSAN DOLÁK
CZE 4:36:12.1 0:07:11.9
8.
BIRKENFELD Rene
FOCUS MIG Team
GER 4:50:09.1 0:21:08.9
9.
SPLÍTEK Martin
RockMachine-Cyklomax
CZE 4:51:13.2 0:22:13.0
10.
HARTL Karel
KELLYS BikeRach Team
CZE 4:57:19.5 0:28:19.3
11.
PIECUCH Marcin
SZiK Martombike Eska Team
POL 4:58:07.6 0:29:07.4
12.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 5:01:19.9 0:32:19.7
13.
WAUSCHKUHN Bastian
TBR Factory Racing Team
GER 5:01:20.8 0:32:20.6
14.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 5:03:00.0 0:33:59.8
15.
KORDÍK Petr
Maratoncentrum Jičín
CZE 5:04:02.1 0:35:01.9
16.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh Cannondale team
CZE 5:04:44.3 0:35:44.1
17.
TATÍČEK Petr
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 5:04:57.8 0:35:57.6
18.
HERMANN Peter
Espelkamp
GER 5:07:07.8 0:38:07.6
19.
NEBESÁŘ Marek
Big Shock
CZE 5:07:19.6 0:38:19.4
20.
MÜTZLITZ Torsten
Biehler-Procycle.de
GER 5:07:29.5 0:38:29.3
21.
LIEBICH Petr
JS Sport - GIANT
CZE 5:07:34.7 0:38:34.5
22.
BENEŠ Jiří
CYKLOTRENINK.com
CZE 5:07:47.9 0:38:47.7
23.
NOUZÁK Miloš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:11:22.1 0:42:21.9
24.
SCHOLZE Jens
team-vogtland.de
GER 5:11:36.9 0:42:36.7
25.
KREJCAR Jaroslav
Bike Sport Hradec Králové
CZE 5:12:41.8 0:43:41.6
26.
HAMELINK Leander
Peelbikers
CZE 5:13:37.6 0:44:37.4
27.
STRNAD Aleš
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:14:55.7 0:45:55.5
28.
HORNYCH Vena
Sportchallenge timing
CZE 5:15:07.4 0:46:07.2
29.
PROKŮPEK David
kominicikolin.cz
CZE 5:15:54.5 0:46:54.3
30.
MIKULE Ondřej
Cyklo sky J.Žitník
CZE 5:16:00.6 0:47:00.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICKOVÁ Michaela
Sodafresh Cannondale team
CZE 6:34:48.3 0:00:00.0
2.
BLÁHOVÁ Veronika
Drásal TEAM Holešov
CZE 6:53:31.2 0:18:42.9
3.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 7:05:28.6 0:30:40.3
4.
PREISLEROVÁ Ivana
Author Team Stupno
CZE 7:07:08.0 0:32:19.7
5.
ZIESCHANK Jana
Craft-Rocky-Mountain Team
GER 7:16:10.0 0:41:21.7
6.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 7:17:34.2 0:42:45.9
7.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 7:43:55.3 1:09:07.0
8.
NEKOLOVA Martina
Kola-Víšek
CZE 7:45:44.9 1:10:56.6
9.
FISEROVA Hana
Littleton
USA 7:50:07.1 1:15:18.8
10.
SCHUBERT Simone
Veloteam Landshut
GER 8:06:02.4 1:31:14.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEJDUK Stanislav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 3:05:24.9 0:00:00.0
2.
SCHÖN Florian
Scott Generation Team
GER 3:10:07.4 0:04:42.5
3.
BAUMGÄRTEL Lutz
Scott Generation Team
GER 3:10:11.2 0:04:46.3
4.
NOVOTNÝ Robert
Sweep cykling
CZE 3:15:35.9 0:10:11.0
5.
ŠUSTEK Milan
NISSAN DOLÁK
CZE 3:15:58.0 0:10:33.1
6.
HEINKE Sascha
Firebike-Drössiger
GER 3:15:59.8 0:10:34.9
7.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 3:17:57.7 0:12:32.8
8.
KRAMÁR David
KONA CYCLING TEAM
CZE 3:19:27.3 0:14:02.4
9.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:21:17.6 0:15:52.7
10.
HAUSCHILD Silvio
eleven/radon
GER 3:23:43.9 0:18:19.0
11.
VOLL David
Team Mountain Heroes
GER 3:24:43.0 0:19:18.1
12.
LANGER Steffen
MOOOOVE RACING TEAM
GER 3:25:46.3 0:20:21.4
13.
ŠTĚPÁNEK Jakub
toi toi cykloklub slaný
CZE 3:27:44.5 0:22:19.6
14.
SCHWARZ Ernst
Race team Schwarz
GER 3:28:21.9 0:22:57.0
15.
ČERNÝ Milan
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 3:29:17.0 0:23:52.1
16.
STRNAD Jiří
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:30:20.3 0:24:55.4
17.
KUBÍČEK František
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:30:52.0 0:25:27.1
18.
WAGLER Julius
team-vogtland.de
GER 3:30:59.1 0:25:34.2
19.
TOMEK Petr
TOITOI Cykloklub Slaný
CZE 3:32:08.3 0:26:43.4
20.
SCHOLZE Patrick
OPPACH
GER 3:37:20.6 0:31:55.7
21.
HAŠEK Jan
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:38:56.8 0:33:31.9
22.
VOCEĎÁLEK Jaroslav
SK BON SERVIS Trutnov
CZE 3:39:35.4 0:34:10.5
23.
TICHÝ Tomáš
I-TRENINK.COM
CZE 3:41:27.6 0:36:02.7
24.
STAHN John -oliver
MEISSEN
GER 3:42:02.4 0:36:37.5
25.
ZIMA Ota
Ski a Bike Centrum Radotín MTB
CZE 3:43:24.6 0:37:59.7
26.
RÖDER Stefan
Team Best Bike Parts / Progress
GER 3:43:24.8 0:37:59.9
27.
PELC Stanislav
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:44:11.0 0:38:46.1
28.
BLAHA Jakub
Mannheim
CZE 3:44:41.1 0:39:16.2
29.
HÁJEK Vlastimil
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 3:45:40.9 0:40:16.0
30.
PRCHAL Ondřej
Tursko
CZE 3:45:41.4 0:40:16.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STORCH Daniela
Scott Generation Team
GER 3:50:54.2 0:00:00.0
2.
HANUŠOVÁ Barbora
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:01:59.1 0:11:04.9
3.
VLÁŠKOVÁ Lucka
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:05:48.9 0:14:54.7
4.
MARTÍNKOVÁ Jana
CYKLO TRENINK
CZE 4:21:15.4 0:30:21.2
5.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
TJ Sokol Kraslice
CZE 4:21:48.2 0:30:54.0
6.
VEJVODOVÁ Šárka
Merida Biking Team
CZE 4:23:00.9 0:32:06.7
7.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 4:23:24.2 0:32:30.0
8.
OPP Elisabeth
SCOTT/LIGHT LAUNGE MTB RACING TEAM
GER 4:34:28.2 0:43:34.0
9.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla kupkolo.cz
CZE 4:36:38.5 0:45:44.3
10.
LENGERT Sabine
BikeKult Cannondale
GER 4:41:02.7 0:50:08.5
11.
KUBÁČOVÁ Jana
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:44:07.2 0:53:13.0
12.
PROß Arnhild
GER 4:49:13.3 0:58:19.1
13.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
Centrum Babylon Liberec
CZE 4:50:07.6 0:59:13.4
14.
ŘEHÁKOVÁ Jana
Kofola sensor mtb racing team
CZE 4:51:31.2 1:00:37.0
15.
HRODKOVÁ Jana
Děčín
CZE 4:53:09.8 1:02:15.6
16.
SMUTKOVÁ Mariana
Stodůlky Praha
CZE 4:53:44.3 1:02:50.1
17.
MÜLLER Christin
Madmission
GER 5:00:41.7 1:09:47.5
18.
PURSCHE Heike
Lückendorf
GER 5:06:20.5 1:15:26.3
19.
CHOCHOLOUŠKOVÁ Jana
Pells Bike Team Lomnice n. Pop.
CZE 5:08:35.3 1:17:41.1
20.
NEKVINDOVÁ Jana
Wild cat Norskamoda.cz team
CZE 5:08:35.5 1:17:41.3
21.
MIKESKOVÁ Lucie
Červené Pečky
CZE 5:24:29.4 1:33:35.2
22.
RANDIG Stefanie
PSV Zittau Ski e.V.
GER 5:25:25.0 1:34:30.8
23.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 5:27:08.9 1:36:14.7
24.
KOVÁŘOVÁ Petra
Praha 5
CZE 5:28:28.1 1:37:33.9
25.
KONOPOVÁ Jana
Author Team Stupno
CZE 5:32:51.7 1:41:57.5
26.
VOTŘELOVÁ Kateřina
Vinohradské šlapky
CZE 5:34:11.9 1:43:17.7
27.
STRÄMEL Katrin
bikeland 262
GER 5:35:21.3 1:44:27.1
28.
SVATOŇOVÁ Linda
L&M bike team
CZE 5:44:33.9 1:53:39.7
29.
POTLUKOVÁ Alena
Regal Bike Teplice
CZE 6:08:42.3 2:17:48.1
30.
TIETZE Ilona
Großschönau
GER 6:22:48.4 2:31:54.2