Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2011 Znovín MTB cup

AUTHOR ŠELA MARATHON - 1.ČP MX MTB

MTB
DATUM :7.5.2011 MÍSTO :Lipník nad Bečvou, Helfštýn
POŘADATEL : Sportovní klub ŠELA SPORT, o.s. WEBOVÉ STRÁNKY :www.selasport.cz/index.php?pT=asm

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 3:36:22.3 0:00:00.0
2.
HRUŠKA Jan
NISSAN Dolák
CZE 3:37:57.8 0:01:35.5
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 3:41:11.1 0:04:48.8
4.
FOJTÍK Ondřej
NISSAN DOLAK
CZE 3:46:28.6 0:10:06.3
5.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 3:48:13.8 0:11:51.5
6.
IVANOV Nikola
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 3:48:30.1 0:12:07.8
7.
SULZBACHER Petr
Giant Pítrs bikes
CZE 3:52:17.0 0:15:54.7
8.
VEVERKA Vlastimil
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 3:53:30.7 0:17:08.4
9.
ŠÍBL Radoslav
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 3:54:21.1 0:17:58.8
10.
TATÍČEK Petr
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:56:06.1 0:19:43.8
11.
REEH Jiří
Cyklo Míčka MBC Sušice
CZE 3:56:30.8 0:20:08.5
12.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh Cannondale racing team
CZE 3:59:39.7 0:23:17.4
13.
ŽÁK Pavel
TROB
CZE 4:00:16.9 0:23:54.6
14.
HARTL Karel
KELLYS Bike Ranch
CZE 4:01:27.5 0:25:05.2
15.
KOZIEL David
TROB
CZE 4:01:58.2 0:25:35.9
16.
SPLÍTEK Martin
ROCKMACHINE-CYKLOMAX
CZE 4:05:05.4 0:28:43.1
17.
MUSIL Jaroslav
caffenannini.cz CyclingMTBteam
CZE 4:05:08.5 0:28:46.2
18.
KECHRT Tomáš
Pells Team
CZE 4:05:21.7 0:28:59.4
19.
KUČERA Vladimír
NISSAN DOLÁK
CZE 4:05:58.8 0:29:36.5
20.
GONDA Pavel
Kona Cycling Point
CZE 4:06:33.7 0:30:11.4
21.
ŠAFRÁNEK Václav
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:09:04.9 0:32:42.6
22.
KOBLIHA Ondřej
Česká spořitelna Specialized
CZE 4:09:14.1 0:32:51.8
23.
HAUSER Tomáš
ŠK Capricorn - SCOTT
SVK 4:09:31.6 0:33:09.3
24.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 4:10:23.6 0:34:01.3
25.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 4:10:36.6 0:34:14.3
26.
NOUZÁK Miloš
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:10:50.4 0:34:28.1
27.
KUNČICKÝ Radim
AUTHOR MASTERS
CZE 4:11:04.5 0:34:42.2
28.
KUGLER Zbynek
Kofola Sensor race team
CZE 4:12:23.0 0:36:00.7
29.
NESTLER Josef
KL sport Most
CZE 4:14:23.7 0:38:01.4
30.
LECNAR Jaromír
GIANT Pitrs bikes
CZE 4:14:33.3 0:38:11.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Pavla
Merida Biking Team 2
CZE 5:08:03.4 0:00:00.0
2.
ORTYL Ewelina
Kross Racing Team
POL 5:10:40.7 0:02:37.3
3.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS Bike Ranch
CZE 5:22:26.7 0:14:23.3
4.
PICKOVÁ Michaela
Sodafresh Cannondale Team
CZE 5:24:05.0 0:16:01.6
5.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpointteam PEARL iZUMi
CZE 5:24:10.6 0:16:07.2
6.
BUŠKOVÁ Leona
Catus Bike Team
CZE 5:40:10.7 0:32:07.3
7.
SOVADINOVÁ Soňa
TROB
CZE 5:44:40.7 0:36:37.3
8.
SKUPIEŇOVÁ Veronika
UAX Racing Team
CZE 5:45:38.3 0:37:34.9
9.
POSPÍŠILOVÁ Jana
Brno
CZE 5:51:13.0 0:43:09.6
10.
DAMKOVÁ Ludmila
SPORTIQUE
CZE 6:02:23.9 0:54:20.5
11.
HENČLOVÁ Kamila
DRÁSAL TEAM HOLEŠOV
CZE 6:02:41.1 0:54:37.7
12.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton CZ
CZE 6:11:19.4 1:03:16.0
13.
MADARÁSZOVÁ Jana
MTB Kolečko
SVK 6:12:03.6 1:04:00.2
14.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 6:21:51.4 1:13:48.0
15.
MAHROVÁ Ivana
Cyklosport M.Rella
CZE 6:26:52.7 1:18:49.3
16.
TŮMOVÁ Michaela
kolacihal.cz
CZE 6:32:25.2 1:24:21.8
17.
VOTŘELOVÁ Kateřina
Vinohradské šlapky
CZE 6:33:39.1 1:25:35.7
18.
NEKOLOVA Martina
Kola - Víšek
CZE 6:36:36.0 1:28:32.6
19.
URBANOVÁ Zdeňka
kolo-bězky
CZE 6:48:52.8 1:40:49.4
20.
VAŠALOVSKÁ Petra
CK Komín Brno
CZE 6:54:20.5 1:46:17.1
21.
CANDROVÁ Hedvika
Planet Toys Cycling
CZE 7:07:59.4 1:59:56.0
22.
FILÁKOVÁ Iveta
Ferda
CZE 7:09:31.3 2:01:27.9
23.
ĎURIŠOVÁ Marcela
SVK 7:26:06.2 2:18:02.8
24.
MACKOVÁ Johana
Hradec Králové
CZE 7:41:08.4 2:33:05.0
25.
ŠTĚPÁNKOVÁ Bára
Teplice nad Metují
CZE 8:11:22.2 3:03:18.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAUCHFUSS Marek
Remex cycling team Kolín
CZE 2:22:10.3 0:00:00.0
2.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 2:27:37.4 0:05:27.1
3.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 2:27:49.5 0:05:39.2
4.
KOHOUTEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:28:07.3 0:05:57.0
5.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized
CZE 2:28:32.9 0:06:22.6
6.
KAVALÍR Jakub
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:28:42.4 0:06:32.1
7.
LIEBICH Petr
JS Sport - GIANT
CZE 2:30:12.7 0:08:02.4
8.
PILNÁČEK Petr
Nutrend-HSK team
CZE 2:31:58.3 0:09:48.0
9.
KRAMAR David
Kona Cycling Point
CZE 2:32:20.8 0:10:10.5
10.
HORÁK Ondřej
TROB
CZE 2:33:25.1 0:11:14.8
11.
SMĚŠNÝ Jan
CREDO team
CZE 2:33:42.2 0:11:31.9
12.
ŽILÁK František
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 2:35:29.9 0:13:19.6
13.
AŠKA Václav
Kona Cycling Point
CZE 2:35:34.9 0:13:24.6
14.
SVĚNTÝ Radek
Bikestyle.cz
CZE 2:36:12.5 0:14:02.2
15.
KAVAN Ondra
Novatop Lapierre
CZE 2:37:37.8 0:15:27.5
16.
SVAČINA Jaromír
force cyklosport kck zlín
CZE 2:38:45.1 0:16:34.8
17.
CHUTNÝ Martin
Nutrend-HSK team
CZE 2:39:48.9 0:17:38.6
18.
MÍL Jiří
NUTREND - HSK team
CZE 2:40:10.3 0:18:00.0
19.
OSLIZLO Jiří
Novatop Lapierre
CZE 2:41:19.8 0:19:09.5
20.
SOUSEDÍK Marek
force cyklosport kck zlín
CZE 2:42:20.8 0:20:10.5
21.
HEINRICH Lukáš
Bikestyle.cz
CZE 2:42:22.6 0:20:12.3
22.
SMRKTA Ladislav
Olomouc
CZE 2:43:46.8 0:21:36.5
23.
JANDA Jaromír
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:45:22.0 0:23:11.7
24.
ŽALČÍK Štěpán
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 2:46:30.6 0:24:20.3
25.
ŠUSTR Jiří
BMC Teamelite TE01
CZE 2:46:46.3 0:24:36.0
26.
PETŘEK Michal
Mapei Cyclo Kankovsky
CZE 2:46:58.4 0:24:48.1
27.
PUČAN Jiří
CS Bystřice n.P.
CZE 2:47:08.2 0:24:57.9
28.
ORAVEC Petr
MiKo Cycles
CZE 2:48:18.7 0:26:08.4
29.
SIGMUND Martin
Galaxy Team Hranice-ŠELA SPORT
CZE 2:49:22.2 0:27:11.9
30.
REINER Jan
AVELI racing team
CZE 2:49:41.0 0:27:30.7