ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Potěr hoši absolutně
- Nábor dívky absolutně
- Předžáci absolutně
- Předžákyně absolutně
- Mladší žáci absolutně
- Starší žákyně absolutně
- Starší žáci absolutně
- Kadetky absolutně
- Kadeti absolutně
- Junioři absolutně
- Juniorky absolutně
- Ženy absolutně
- Muži Hobby absolutně
- Muži Masters absolutně
- Muži Elite absolutně
- Mladší žákyně absolutně
- Potěr dívky absolutně
- Nábor Hoši absolutně
- Kompletní výsledky všech kategorií
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVÁŘ Radim |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:02:59.4 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team |
CZE | 1:04:03.8 | 0:01:04.4 |
3. | CHRISTIAN Loizon |
CYPRUS |
CZE | 1:06:34.1 | 0:03:34.7 |
4. | LUKEŠ Daniel |
Author Team Stupno |
CZE | 1:06:44.7 | 0:03:45.3 |
5. | POMEZNÝ Lukáš |
Česká spořitelna specialized junior team |
CZE | 1:08:30.7 | 0:05:31.3 |
6. | SÝKORA Jan |
Nissan Dolák MTB Team |
CZE | 1:12:06.9 | 0:09:07.5 |
7. | ŠAFÁŘ Jakub |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:12:23.6 | 0:09:24.2 |
8. | RUSIYA Timur |
ISD |
UKR | 1:15:13.2 | 0:12:13.8 |
9. | KUZMA Pavel |
Aš |
CZE | 1:16:16.7 | 0:13:17.3 |
10. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:24:57.4 | 0:21:58.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | NASH Kateřina |
Luna Pro Team |
CZE | 1:09:57.3 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
APB CYCLING TEAM |
CZE | 1:13:39.3 | 0:03:42.0 |
3. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Giant cycling team |
CZE | 1:15:40.2 | 0:05:42.9 |
4. | VESELÁ Lucie |
GT CZECH TEAM |
CZE | 1:18:10.2 | 0:08:12.9 |
5. | ČECHOVÁ Ivana |
Viviqa Jihlava |
CZE | 1:30:57.2 | 0:20:59.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAMLER Josef |
čs mtb specialized |
CZE | 0:45:48.9 | 0:00:00.0 |
2. | KNÍŽE David |
TOYOTA DOLÁK |
CZE | 0:46:45.0 | 0:00:56.1 |
3. | JAKEŠ Tomáš |
Zambeli |
CZE | 0:48:35.4 | 0:02:46.5 |
4. | CHMEL Zdeněk |
Merida Biking Team |
CZE | 0:49:23.7 | 0:03:34.8 |
5. | STOŠEK Viktor |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:49:46.4 | 0:03:57.5 |
6. | KUBÁNEK Marek |
Praha 5 |
CZE | 0:50:55.8 | 0:05:06.9 |
7. | JANEČEK Michal |
JIKO Čácha Sušice |
CZE | 0:51:19.7 | 0:05:30.8 |
8. | BOŘIL Petr |
Moravec Czech MTB Team |
CZE | 0:51:44.7 | 0:05:55.8 |
9. | PAPEŽ Vojtěch |
CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:51:52.3 | 0:06:03.4 |
10. | CSIRIK Jiri |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:53:13.1 | 0:07:24.2 |
11. | HUBR Jan |
CYKLO MACNER STRAKONICE |
CZE | 0:54:43.5 | 0:08:54.6 |
12. | KAŠÁK Véna |
Hoštice u Volyně |
CZE | 0:54:52.9 | 0:09:04.0 |
13. | SKÁLA Pavel |
Sport bike |
CZE | 0:55:18.1 | 0:09:29.2 |
14. | KESSLER Thomas |
Ski & Bike Deggendorf |
GER | 0:56:23.7 | 0:10:34.8 |
15. | HAVELKA Lukáš |
SCV Blatná |
CZE | 0:56:33.7 | 0:10:44.8 |
16. | MAREK René |
Kaplice |
CZE | 0:58:58.0 | 0:13:09.1 |
17. | TESAŘ Vladimír |
CK Nektar |
CZE | 1:00:06.4 | 0:14:17.5 |
18. | FISCH Alex |
RSC Fitting |
CZE | 1:00:31.3 | 0:14:42.4 |
19. | VLČEK Tomáš |
SK Řepice |
CZE | 1:01:14.4 | 0:15:25.5 |
20. | ČADA Otto |
SCV Blatná |
CZE | 1:01:36.2 | 0:15:47.3 |
21. | HAIMERL Martin |
Team Baier - Corratec Landshut |
GER | 1:01:38.6 | 0:15:49.7 |
22. | VACEK Zdeněk |
České Budějovice |
CZE | 1:01:38.8 | 0:15:49.9 |
23. | KRCH Jan |
Nektar Strakonice |
CZE | 1:03:58.1 | 0:18:09.2 |
24. | WALLISCH Christian |
RSC Waldkirchen |
CZE | 1:04:04.0 | 0:18:15.1 |
25. | HYNEK Karel |
Zahorčice |
CZE | 1:04:47.9 | 0:18:59.0 |
26. | TROIBER Matthias |
Sportivo St. Englmar |
GER | 1:05:47.8 | 0:19:58.9 |
27. | JELÍNEK Petr |
Pekárna Kvilda |
CZE | 1:08:27.8 | 0:22:38.9 |
28. | HAJSKÝ Pavel |
PPKAbike |
CZE | 1:09:33.4 | 0:23:44.5 |
29. | BALOUŠEK Jiří |
Strakonice |
CZE | 1:10:54.0 | 0:25:05.1 |
30. | KOMRSKA Milan |
SCV Blatná |
CZE | 1:12:12.5 | 0:26:23.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZL Jan |
Rubena Birell Specializes |
CZE | 1:15:24.1 | 0:00:00.0 |
2. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:31.4 | 0:01:07.3 |
3. | JOBÁNEK Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:16:35.8 | 0:01:11.7 |
4. | RYBAŘÍK Ivan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:20:49.2 | 0:05:25.1 |
5. | HEBISZ Rafal |
KTM Racing Team |
POL | 1:22:40.9 | 0:07:16.8 |
6. | EBERL Filip |
Remerx Cycling Team Kolín |
CZE | 1:23:22.6 | 0:07:58.5 |
7. | STIEGLBAUER Michael |
Sportivo St. Englmar/Stieglbauer Racingteam |
GER | 1:23:24.6 | 0:08:00.5 |
8. | SVORADA Jan |
Merida Biking Team |
CZE | 1:23:26.1 | 0:08:02.0 |
9. | AŠKA Václav |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:24:19.5 | 0:08:55.4 |
10. | VOBECKÝ Zdeněk |
KRAB CYCLES SPECIALIZED |
CZE | 1:25:06.8 | 0:09:42.7 |
11. | DAMEK Milan |
CaffeNannini.cz cyclingMTBteam |
CZE | 1:26:05.3 | 0:10:41.2 |
12. | VELÍŠEK Michal |
TOP TEN TEPLICE |
CZE | 1:27:47.5 | 0:12:23.4 |
13. | FUČÍK Martin |
dukla praha |
CZE | 1:32:56.9 | 0:17:32.8 |