Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Pálavský krpál

MTB
DATUM :4.8.2012 MÍSTO :Mikulov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRNAD Václav
Inkospor team
CZE 1:10:33.4 0:00:00.0
2.
KUČERA Jan
Inkospor team
CZE 1:10:40.1 0:00:06.7
3.
PRŮDEK Matěj
bike 2000, Ostrava
CZE 1:12:20.7 0:01:47.3
4.
MINKA Jakub
MotoŠikule-CITIZEN
CZE 1:12:21.2 0:01:47.8
5.
VOJTĚCH Martin
Cyklo Mikulášek Znojmo
CZE 1:12:58.8 0:02:25.4
6.
ŠAROUN Libor
ckk znojmo
CZE 1:13:49.0 0:03:15.6
7.
ANDERLE David
VELOSPORT Valent Scott team
CZE 1:13:52.5 0:03:19.1
8.
ŠUBRT Jan
GT bicycles oportunity
CZE 1:14:30.5 0:03:57.1
9.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:14:33.8 0:04:00.4
10.
ZVOLSKÝ Roman
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 1:14:40.6 0:04:07.2
11.
KOLÁŘ Pavel
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:15:20.1 0:04:46.7
12.
MIKOLÁŠEK Jan
CykloTeam SaunaBar H.Cerekev
CZE 1:15:29.3 0:04:55.9
13.
ČERNOCKÝ Martin
Inkospor team
CZE 1:15:30.2 0:04:56.8
14.
SVOBODA Lukáš
VELOSPORT Valent Scott team
CZE 1:15:53.5 0:05:20.1
15.
KADLEC Josef
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:15:59.2 0:05:25.8
16.
HRON Milan
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:16:22.9 0:05:49.5
17.
BEZDĚKOVSKÝ František
Sweep Cycling Rohozná
CZE 1:16:31.4 0:05:58.0
18.
ZHÁŇAL Pavel
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:16:32.1 0:05:58.7
19.
ČECH Milan
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:16:32.7 0:05:59.3
20.
TEJKL Leoš
VELOSPORT Valent Scott team
CZE 1:16:33.8 0:06:00.4
21.
KLIMEK Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:16:56.6 0:06:23.2
22.
FREY Mario
cykloteam saunabar horni cerekev
CZE 1:17:06.8 0:06:33.4
23.
DIVIŠ Jiří
CT Saunabar H. Cerekev
CZE 1:17:29.2 0:06:55.8
24.
PLÁŠEK Tomáš
MTB Ondřejník
CZE 1:17:29.3 0:06:55.9
25.
NOVÁK Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:17:55.6 0:07:22.2
26.
KOTAČKA Michal
Galaxy bike Tálín
CZE 1:18:10.6 0:07:37.2
27.
FRECER Leoš
ckk znojmo
CZE 1:18:27.2 0:07:53.8
28.
STRATIL Ladislav
Inkospor
CZE 1:18:44.5 0:08:11.1
29.
MITGUTSCH Kurt
Rodu.Nabe Union Oepping
CZE 1:18:47.5 0:08:14.1
30.
KADLEC Jakub
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:19:07.6 0:08:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOČKOVÁ Nikol
bike 2000, Ostrava
CZE 1:22:26.5 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
bike 2000
CZE 1:24:25.5 0:01:59.0
3.
KOZELSKÁ Petra
bike 2000, Ostrava
CZE 1:26:28.8 0:04:02.3
4.
BÁRTOVÁ Růžena
Toyota Dolák MTB TEAM LADIES
CZE 1:27:35.2 0:05:08.7
5.
KOUDELOVÁ Lenka
SK Hasiči Hodonín
CZE 1:28:42.9 0:06:16.4
6.
NEZVEDOVÁ Věra
cyklo team Mikulášek Znojmo
CZE 1:29:29.2 0:07:02.7
7.
VACKOVÁ Zuzana
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:31:01.6 0:08:35.1
8.
SHIFFFER Andrea
URC Kamptal
CZE 1:31:58.3 0:09:31.8
9.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK Prima Polička
CZE 1:32:03.8 0:09:37.3
10.
VALENTOVÁ Tereza
TJ Favorit Brno
CZE 1:33:42.4 0:11:15.9
11.
KOZÁKOVÁ Lucie
Galaxy CykloŠvec
CZE 1:36:05.5 0:13:39.0
12.
SEDLÁKOVÁ Jaroslava
Žilina
SVK 1:38:19.0 0:15:52.5
13.
SCHOVANCOVÁ Pavla
Vedrovice
CZE 1:38:35.9 0:16:09.4
14.
ŠEDRLOVÁ Kamila
Vedrovický pedál
CZE 1:40:10.4 0:17:43.9
15.
ZBOŘILOVÁ Eliška
Ly:Ko Prachatice
CZE 1:40:27.5 0:18:01.0
16.
ZAPLETALOVÁ Monika
OD Morava
CZE 1:42:35.5 0:20:09.0
17.
PRÄSENSOVÁ Zdeňka
Břeclav
CZE 1:43:40.9 0:21:14.4
18.
SECHOVCOVÁ Jana
MTB Citrus Team
CZE 1:44:23.3 0:21:56.8
19.
JANUROVÁ Marie
Sokol Kbely
CZE 1:44:36.2 0:22:09.7
20.
CHROMÁ Romana
Mann + Hummel Sport Team
CZE 1:45:02.8 0:22:36.3
21.
FREIBERGOVÁ Monika
Třebíč
CZE 1:45:04.0 0:22:37.5
22.
LACINOVÁ Mirka
Progress team
CZE 1:45:27.9 0:23:01.4
23.
TRČKOVÁ Daniela
Česká spořitelna MTB TEAM
CZE 1:45:43.6 0:23:17.1
24.
STEHUROVÁ Jana
Vedrovický pedál
CZE 1:46:10.5 0:23:44.0
25.
STUDÝNKOVÁ Jana
Bořetice
CZE 1:46:30.6 0:24:04.1
26.
ZUNTOVÁ Olga
Progress team
CZE 1:46:36.9 0:24:10.4
27.
HOMOLOVÁ Hana
Sky Riders
CZE 1:46:41.5 0:24:15.0
28.
POSPÍŠKOVÁ Luisa
KOS TESLA BRNO
CZE 1:46:53.5 0:24:27.0
29.
KLEINEROVÁ Martina
Harrachovka Team Tábor
CZE 1:49:47.1 0:27:20.6
30.
HENZLOVÁ Alžběta
Cyklo Chvalčov
CZE 1:51:29.1 0:29:02.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BACHMAN Milan
CBASE
CZE 2:01:17.2 0:00:00.0
2.
FAJT Milan
EUROFOAM TEAM BRNO
CZE 2:01:18.8 0:00:01.6
3.
KŘIVÁNEK Jiří
Cyklo Point Hatř Znojmo
CZE 2:04:45.1 0:03:27.9
4.
KOBLASA Martin
Golds gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:06:31.9 0:05:14.7
5.
PEŠKA Pavel
Brno
CZE 2:06:56.6 0:05:39.4
6.
POSPÍŠEK Marek
merida Biking Team
CZE 2:07:06.1 0:05:48.9
7.
HAITL František
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:07:16.4 0:05:59.2
8.
DOBEŠ BohumÍr
Cyklo Mikulášek Znojmo
CZE 2:07:56.4 0:06:39.2
9.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:09:19.8 0:08:02.6
10.
KOŠKA Jakub
Bikeclinic Dannondale team
CZE 2:09:41.0 0:08:23.8
11.
FRÝBA Lukáš
Gold´s Gym Cyklopoint Brno
CZE 2:09:48.4 0:08:31.2
12.
BENEŠ Michal
ATREX MOSS
CZE 2:09:54.0 0:08:36.8
13.
MÜLLER Patrik
Big Shock team
CZE 2:10:01.9 0:08:44.7
14.
POLÁK Martin
GS Jistebnice
CZE 2:10:16.7 0:08:59.5
15.
ŠUSER Václav
Bike taem Kralupy - Eurobike
CZE 2:11:34.1 0:10:16.9
16.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:12:19.7 0:11:02.5
17.
HRUBÝ Tomáš
Gold´s Gym - Cyklopoint Brno
CZE 2:12:45.0 0:11:27.8
18.
SALAJKA Robert
Dolní Bojanovice
CZE 2:13:40.2 0:12:23.0
19.
LEKEŠ Jan
UH.ostroh
CZE 2:14:18.7 0:13:01.5
20.
BUREŠ Václav
nema racing team
CZE 2:14:26.5 0:13:09.3
21.
SVIBA Michal
Global Vision
CZE 2:14:31.8 0:13:14.6
22.
HOFMAN Lukáš
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:14:35.6 0:13:18.4
23.
BĚHOUNEK Michal
Veloservis team
CZE 2:14:37.0 0:13:19.8
24.
ŘEHÁK Jiří
eva.cz Mělník
CZE 2:14:40.4 0:13:23.2
25.
VOSÁHLO Roman
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:14:40.7 0:13:23.5
26.
SCHIFFER Michael
bike - horner.at
AUT 2:14:48.4 0:13:31.2
27.
MIKOVEC Lukáš
Ski A BIKE CENTRUM RADOTÍN
CZE 2:14:52.2 0:13:35.0
28.
SKALICKY Josef
Praha
CZE 2:14:55.9 0:13:38.7
29.
GOLD Zdeněk
Golds gym-Cyklo point Brno
CZE 2:15:03.8 0:13:46.6
30.
MIKESKA Ondřej
Tyota Dolák MTB
CZE 2:15:04.9 0:13:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Cyklotrenink
CZE 2:24:55.1 0:00:00.0
2.
KÖNIGSMARKOVÁ Petra
GS Jistebnice
CZE 2:29:52.8 0:04:57.7
3.
MATLÁŠKOVÁ Jana
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:33:30.7 0:08:35.6
4.
KORNALÍKOVÁ Eva
Hostomice
CZE 2:38:32.1 0:13:37.0
5.
HASELBAUEROVÁ Anna
ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV
CZE 2:42:58.8 0:18:03.7
6.
KLVAČOVÁ Kamila
CBASE
CZE 2:46:15.5 0:21:20.4
7.
ČESNAKOVÁ Milena
Apex Bike Tábor
CZE 2:46:23.2 0:21:28.1
8.
BUKOVJANOVÁ Eva
Inkospor team
CZE 2:48:02.7 0:23:07.6
9.
KONEČNÁ Dana
Inkospor team
CZE 2:50:49.4 0:25:54.3
10.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví Letci
CZE 2:54:36.0 0:29:40.9
11.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV Sport
CZE 2:55:06.4 0:30:11.3
12.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:00:05.3 0:35:10.2
13.
SLÁMOVÁ Jitka
Suchohrdly
CZE 3:05:04.1 0:40:09.0
14.
ŘEZÁČOVÁ Petra
Cykloklub Oslavany
CZE 3:11:41.4 0:46:46.3
15.
VŠETEČKOVÁ Pavla
Motor Journal
CZE 3:19:15.0 0:54:19.9
16.
HRUBÁ Hana
Refaglass
CZE 3:25:23.8 1:00:28.7
17.
GLOZOVÁ Jana
CZE 3:40:23.1 1:15:28.0
18.
BERÁNKOVÁ Hana
Havlíčkův Brod
CZE 3:47:29.5 1:22:34.4
19.
HLAVÁČOVÁ Dagmar
Tož popojedem
CZE 3:56:35.9 1:31:40.8