Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XIII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :16 - 17.6.2012 MÍSTO :Jablonné v Podještědí
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Kristián
Czech National MTB Team
CZE 3:57:00.9 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Czech National MTB Team
CZE 3:58:05.4 0:01:04.5
3.
LAKATA Alban
Topeak Ergon Racing Team
AUT 4:00:05.8 0:03:04.9
4.
JOBÁNEK Jan
Czech National MTB Team
CZE 4:01:32.0 0:04:31.1
5.
ILLIAS Periklis
Team Protek
GRE 4:03:31.3 0:06:30.4
6.
LEAO PINTO Luis
Viana do Castelo
POR 4:04:59.1 0:07:58.2
7.
KUGLER Andreas
Multivan Merida Biking Team
GER 4:07:06.7 0:10:05.8
8.
HUBER Urs
Jonen
SUI 4:08:11.4 0:11:10.5
9.
STIEBJAHN Simon
Team Bulls
GER 4:08:48.6 0:11:47.7
10.
RAUCHFUSS Marek
Czech National MTB Team
CZE 4:08:55.7 0:11:54.8
11.
MARX Torsten
black tusk Racing by toMotion
GER 4:09:08.9 0:12:08.0
12.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch team
CZE 4:09:18.9 0:12:18.0
13.
GOLDERER Roland
Team TEXPA-SIMPLON
GER 4:09:29.0 0:12:28.1
14.
DIETSCH Thomas
Team Bulls
FRA 4:10:44.0 0:13:43.1
15.
BUCHLI Lukas
BiXS - iXS Pro Team RMV Chur
SUI 4:12:12.3 0:15:11.4
16.
GALINSKI Marek
JBG-2 Professional MTB Team
POL 4:12:25.2 0:15:24.3
17.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 4:12:49.5 0:15:48.6
18.
SÁBLÍK Lukáš
RUBENA AUTO - MENČÍK SPECIALIZED
CZE 4:13:19.6 0:16:18.7
19.
FOJTÍK Ondřej
TOYOTA Dolák MTB
CZE 4:13:52.3 0:16:51.4
20.
NISSEN Soren
ELETTROVENETA CORRATEC
DEN 4:14:13.0 0:17:12.1
21.
NICOLAI Marcus
Team Bulls
GER 4:14:42.1 0:17:41.2
22.
CLAES Frans
ECO MTB TEAM
BEL 4:15:12.2 0:18:11.3
23.
KAUFMANN Markus
TB Neuffen
GER 4:15:37.1 0:18:36.2
24.
JORGE OLIVEIRA Tiago
Bi&esse - Infotre Protek
POR 4:16:04.2 0:19:03.3
25.
BRAIDOT Luca
Gruppo Sportivo Forestale
ITA 4:17:38.9 0:20:38.0
26.
PLATT Karl
Team Bulls
GER 4:17:55.9 0:20:55.0
27.
SAHM Stefan
Team Bulls
GER 4:17:56.2 0:20:55.3
28.
NEPUSTIL Matěj
Merida Biking Team
CZE 4:17:56.2 0:20:55.3
29.
PERNSTEINER Hermann
Team RAD.SPORT.SZENE Ausseerland
AUT 4:17:57.5 0:20:56.6
30.
ROOD Bram
mtb-noordwest
NED 4:20:00.7 0:22:59.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SUNDSTEDT Pia
Finland national MTB team
FIN 4:19:28.7 0:00:00.0
2.
BIGHAM Sally
Topeak Ergon Racing Team
GBR 4:19:30.6 0:00:01.9
3.
SCHMIDT Silke
notebooksbilliger.de Team
GER 4:22:59.1 0:03:30.4
4.
ŠULCOVÁ Pavlína
Czech National MTB Team
CZE 4:27:51.8 0:08:23.1
5.
NUESSLI Jane
Fischer-BMC
SUI 4:32:01.4 0:12:32.7
6.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE
POL 4:33:05.6 0:13:36.9
7.
SADŁECKA Magdalena
CCC POLKOWICE
POL 4:33:57.3 0:14:28.6
8.
WILLIAMSON Catherine
Bizhub FCF
GBR 4:34:29.4 0:15:00.7
9.
TURPIJN Laura
MPL Specialized
GER 4:39:48.2 0:20:19.5
10.
DÓSA Eszter
Hungarian National Team
HUN 4:46:32.9 0:27:04.2
11.
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Kross Racing Team
POL 4:48:20.5 0:28:51.8
12.
BACHMANN Helle Qvortrup
DENMARK
DEN 4:49:07.9 0:29:39.2
13.
SAENEN Kim
team nomadesk-narviflex
BEL 4:49:26.9 0:29:58.2
14.
KORNVIG Rikke
DENMARK
DEN 4:50:14.7 0:30:46.0
15.
GIACOMUZZI Elena
U.C. Caprivesi
ITA 4:53:12.4 0:33:43.7
16.
CLEMENT Alexandra
Imholz Bike Racing
SUI 4:54:38.8 0:35:10.1
17.
ANTUNES Ana
JP Bike Clube Btt Cartaxo
POR 5:04:11.1 0:44:42.4
18.
KIRŠIĆ Andrea
Croatian national team
CRO 5:11:03.6 0:51:34.9
19.
BERKOVÁ Irena
JuVAcyklo TEAM
CZE 5:11:15.3 0:51:46.6
20.
KRENSLEHNER Verena
Conway Racing Team
AUT 5:23:41.3 1:04:12.6
21.
BARTOŠOVÁ Denisa
SK Maxbike Orlová
CZE 5:42:51.6 1:23:22.9
22.
SCHUBERT Simone
Veloteam Landshut
GER 6:28:43.9 2:09:15.2