Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2013 Znovín MTB cup

Extrém bike Most

MTB
DATUM :18.5.2013 MÍSTO :Most
POŘADATEL : KL Most

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÝ Milan
kola - bbm.cz
CZE 3:25:50.6 0:00:00.0
2.
ŠILAR Jakub
Cyklotrenink - GIANT
CZE 3:28:23.9 0:02:33.3
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 3:28:43.3 0:02:52.7
4.
KAVALÍR Jakub
BMC-SAVO racing team
CZE 3:30:27.3 0:04:36.7
5.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:33:37.2 0:07:46.6
6.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 3:35:23.1 0:09:32.5
7.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 3:36:00.8 0:10:10.2
8.
BARTÁK Tomáš
Remerx Merida Team Kolín
CZE 3:38:37.7 0:12:47.1
9.
ŠŤASTNÝ Jan
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:42:13.2 0:16:22.6
10.
STARK Alexander
Scott Generation Team
GER 3:43:05.2 0:17:14.6
11.
TATÍČEK Petr
Cyklotrénink Giant
CZE 3:46:30.8 0:20:40.2
12.
MARVAN Vojta
Hnízdil Team
CZE 3:48:35.0 0:22:44.4
13.
LINET Pavel
Sport areál Klíny
CZE 3:50:46.9 0:24:56.3
14.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 3:51:12.8 0:25:22.2
15.
MATEJU Honza
TJ Banik Mezibori
CZE 3:52:34.8 0:26:44.2
16.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 3:53:23.1 0:27:32.5
17.
NEBESÁŘ Marek
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:57:29.5 0:31:38.9
18.
KUGLER Zbyněk
UGO Allivictus Cisty sport
CZE 3:58:09.8 0:32:19.2
19.
DOBRÝ Petr
Bicycle Cafe
CZE 3:58:28.4 0:32:37.8
20.
MÜTZLITZ Torsten
scott generation rcd
GER 3:58:32.3 0:32:41.7
21.
MÜLLER Marek
KAH sport Vrchlabí
CZE 3:59:28.2 0:33:37.6
22.
GUNTHER Petr
Dobřichovice
CZE 4:07:24.8 0:41:34.2
23.
TRMATA Štěpán
Alltraning.cz - Lawi
CZE 4:10:25.6 0:44:35.0
24.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. Liberec
CZE 4:10:44.5 0:44:53.9
25.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 4:15:04.0 0:49:13.4
26.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL sport Most
CZE 4:15:25.2 0:49:34.6
27.
MIKULE Ondřej
CYKLO SKi J.Žitník
CZE 4:16:52.7 0:51:02.1
28.
NOSEK Pavel
ALLROAD cycling Team M.B.
CZE 4:17:36.6 0:51:46.0
29.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:19:38.6 0:53:48.0
30.
CHÁB Miroslav
Sport Club Calabrone
CZE 4:19:42.2 0:53:51.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVA Irena
Amenity Extrem Sport team
CZE 4:34:24.1 0:00:00.0
2.
JEŽKOVÁ Hana
GT bicycles opportunity
CZE 4:46:30.4 0:12:06.3
3.
ŠULCOVÁ Pavlína
Bauknech Author cycling team
CZE 5:00:40.2 0:26:16.1
4.
NOVÁKOVÁ Pavla
Otrokovice
CZE 5:05:25.8 0:31:01.7
5.
HAVLASOVÁ Alžběta
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 5:06:19.9 0:31:55.8
6.
ŠMÍDOVÁ Anna
GHOST MOJEKOLO
CZE 5:22:25.9 0:48:01.8
7.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 5:28:41.1 0:54:17.0