Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život

Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :26 - 27.2.2011 MÍSTO :Kvilda SLUŽBY :
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAKOUBEK Tomáš
Silvini
CZE 2:13:15.4 0:00:00.0
2.
VODRÁŽKA Ondřej
USK CS Plzen
CZE 2:13:17.7 0:00:02.3
3.
RUDLE Tomáš
KVS Pozlovice
CZE 2:19:51.2 0:06:35.8
4.
KÁLAL Tomáš
Patria Direct Open Team
CZE 2:20:17.7 0:07:02.3
5.
PLECHÁČ Pavel
CKS SKI Jilemnice
CZE 2:20:29.9 0:07:14.5
6.
MACAJ Jan
Sokol Ruprechtice
CZE 2:21:16.0 0:08:00.6
7.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:21:31.4 0:08:16.0
8.
MALÝ Vojtěch
PRAHA 1
CZE 2:21:32.7 0:08:17.3
9.
VENHODA Milan
OK Jihlava
CZE 2:22:58.1 0:09:42.7
10.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 2:23:09.1 0:09:53.7
11.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:23:49.7 0:10:34.3
12.
PECKA Jan
Výlet Liberec
CZE 2:24:22.5 0:11:07.1
13.
ŠIMURDA Martin
Ski klub Šumava
CZE 2:24:48.2 0:11:32.8
14.
VEJNAR Josef
ČSK Vysoké nad Jizerou
CZE 2:24:48.3 0:11:32.9
15.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:25:01.5 0:11:46.1
16.
SVOBODA Leoš
Osten Blansko
CZE 2:25:29.6 0:12:14.2
17.
JEDLIČKA Jan
skiklub sumava
CZE 2:25:51.8 0:12:36.4
18.
POLÁŠEK Jan ferdinand
Patria Direct Open Team
CZE 2:26:05.1 0:12:49.7
19.
FRANCKE Michal
atria Direct open team Žižkovští tygři
CZE 2:26:29.4 0:13:14.0
20.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 2:26:37.2 0:13:21.8
21.
BALATKA Miroslav
ELEVEN BMC - Footbike TEAM
CZE 2:26:49.5 0:13:34.1
22.
HORYNA Roman
VSK FTVS
CZE 2:26:50.4 0:13:35.0
23.
KOLÍN Jan
OK Jilemnice
CZE 2:26:53.8 0:13:38.4
24.
SAJDL Martin
Zizkovsky tygri - Pivo ski team
CZE 2:27:35.2 0:14:19.8
25.
NOVOTNÝ Jiří
FEL Praha
CZE 2:27:40.0 0:14:24.6
26.
ČADA Tomáš
REDPOiNT TOKO TEAM
CZE 2:27:49.4 0:14:34.0
27.
ZELENKA Petr
TJ Roprachtice
CZE 2:28:10.3 0:14:54.9
28.
FIŠER Pavel
KARLOVY VARY
CZE 2:28:13.8 0:14:58.4
29.
PÁVEK Martin
Ski klub Řevnice
CZE 2:28:14.0 0:14:58.6
30.
GAJDA Jan
Slovan Zdravotnik
CZE 2:28:16.0 0:15:00.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONSOVÁ Olga
Ski klub Šumava
CZE 2:56:13.6 0:00:00.0
2.
KOTTOVÁ Petra
VOLVO AUTO HASE
CZE 2:59:16.0 0:03:02.4
3.
CHALOUPKOVÁ Pavlína
OK99
CZE 3:05:33.7 0:09:20.1
4.
BARTOŠOVÁ Jana
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 3:05:53.6 0:09:40.0
5.
PROCHÁZKOVÁ Irena
TJ Háje
CZE 3:12:38.4 0:16:24.8
6.
JENÍKOVÁ Karolína
SweetSexTeam
CZE 3:13:15.4 0:17:01.8
7.
VRBOVÁ Martina
Sorry Wolle WWT Říčany
CZE 3:16:36.0 0:20:22.4
8.
ŠUSTROVÁ Lenka
PRAHA 8
CZE 3:16:44.3 0:20:30.7
9.
VYŠÍNOVÁ Lenka
TJ ČZU Rolníci
CZE 3:17:50.0 0:21:36.4
10.
PAČÁKOVÁ Michaela
VSK Humanita Praha
CZE 3:21:23.3 0:25:09.7
11.
HYNKOVÁ Tamara
DSA Trutnov
CZE 3:22:25.9 0:26:12.3
12.
KOLÁŘOVÁ Gabriela
BRNO
CZE 3:28:31.6 0:32:18.0
13.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 3:28:59.7 0:32:46.1
14.
KRAUSOVÁ Tereza
Hary Team Tachov
CZE 3:29:22.8 0:33:09.2
15.
MILOŠOVÁ Darja
BRNO
CZE 3:31:01.6 0:34:48.0
16.
MALIŠOVÁ Karla
USK Parha
CZE 3:31:35.3 0:35:21.7
17.
ŠIDLICHOVSKÁ Zuzana
Stará Boleslav
CZE 3:32:47.3 0:36:33.7
18.
LOUKOVÁ Tereza
VSK Humanita Praha
CZE 3:38:02.3 0:41:48.7
19.
ŠKVOROVÁ Zuzana
SK Kamenice
CZE 3:41:06.5 0:44:52.9
20.
ČERNÁ Jolana
TJ Kvilda
CZE 3:42:10.7 0:45:57.1
21.
KOUBKOVÁ Ilona
Ski klub Praha 4
CZE 3:50:46.9 0:54:33.3
22.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
OB Loko Beroun
CZE 3:53:53.1 0:57:39.5
23.
LEDEREROVA Michaela
JABLONEC NAD NISOU
CZE 3:57:23.9 1:01:10.3
24.
PETŘÍKOVÁ Lenka
BRNO
CZE 4:05:40.7 1:09:27.1
25.
BROŽKOVÁ Anita
Kladno
CZE 4:07:48.6 1:11:35.0
26.
ŠNEBERGEROVÁ Hana
Plzeň
CZE 4:08:20.2 1:12:06.6
27.
PLÁŠKOVÁ Jana
TJ Kvilda
CZE 4:13:24.5 1:17:10.9
28.
HARTLOVÁ Vladislava
SK HIP
CZE 4:14:20.4 1:18:06.8
29.
HALUŠKOVÁ Jana
Dobris
CZE 4:21:16.5 1:25:02.9
30.
DORTOVÁ Jana
Plzeň
CZE 4:36:55.6 1:40:42.0