Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2011 Znovín MTB cup

Extrem Bike Most - MČR MX

MTB
DATUM :21.5.2011 MÍSTO :Most SLUŽBY :
POŘADATEL : KL Most WEBOVÉ STRÁNKY :www.klmost.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized
CZE 2:59:15.9 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 3:02:01.4 0:02:45.5
3.
RAUCHFUSS Marek
Remerx Cycling Team Kolín
CZE 3:02:33.0 0:03:17.1
4.
FOJTÍK Ondřej
NISSAN DOLÁK
CZE 3:03:24.6 0:04:08.7
5.
TRUNSCHKA Tomáš
caffenannini.cz
CZE 3:03:58.9 0:04:43.0
6.
JOBÁNEK Jan
MERIDA BIKING TEAM
CZE 3:06:48.6 0:07:32.7
7.
KANĚRA Michal
RUBENA BIRELL SPECIALIZED
CZE 3:08:26.6 0:09:10.7
8.
FOJTÍK Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 3:08:47.4 0:09:31.5
9.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 3:09:56.2 0:10:40.3
10.
HEJDUK Stanislav
Top Ten TREK Teplice
CZE 3:12:21.9 0:13:06.0
11.
HENDERSON Ben
caffenanniny.cz (Canberra)
AUS 3:13:32.4 0:14:16.5
12.
VEVERKA Vlastimil
Rock machine - cyklomax
CZE 3:14:23.1 0:15:07.2
13.
RYBAŘÍK Ivan
MERIDA BIKING TEAM
CZE 3:16:29.4 0:17:13.5
14.
ŠILAR Jakub
JS SPORT - GIANT
CZE 3:16:34.0 0:17:18.1
15.
BARTÁK Tomáš
Remerx Cycling Team Kolín
CZE 3:18:19.9 0:19:04.0
16.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch
CZE 3:18:36.3 0:19:20.4
17.
MUSIL Jaroslav
caffenannini.cz
CZE 3:20:29.8 0:21:13.9
18.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 3:21:56.2 0:22:40.3
19.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 3:23:18.8 0:24:02.9
20.
KUGLER Zbynek
Kofola Sensor race team
CZE 3:24:14.0 0:24:58.1
21.
LINET Pavel
Hudy sport Most
CZE 3:24:37.1 0:25:21.2
22.
ŠAFRÁNEK Václav
Česká Kamenice
CZE 3:29:53.3 0:30:37.4
23.
NESTLER Josef
KL SPORT MOST
CZE 3:29:53.5 0:30:37.6
24.
MÜTZLITZ Torsten
Biehler-Procycle
GER 3:31:15.9 0:32:00.0
25.
STUNA Tomáš
MenX-HAIBIKE.CZ
CZE 3:32:32.2 0:33:16.3
26.
MARVAN Vojta
Klášterec nad Ohří
CZE 3:33:33.9 0:34:18.0
27.
GONDA Pavel
KONA CYCLING POINT
CZE 3:33:44.0 0:34:28.1
28.
ŠEVČÍK Martin
Brno
CZE 3:33:47.1 0:34:31.2
29.
DOBRÝ Petr
Bicycle Cafe
CZE 3:35:28.2 0:36:12.3
30.
HORNYCH Vena
Sportchallenge časomíra
CZE 3:36:47.5 0:37:31.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
MERIDA BIKING TEAM
CZE 3:42:20.1 0:00:00.0
2.
KALAŠOVÁ Karolína
RUBENA BIRELL SPECIALIZED
CZE 4:05:02.5 0:22:42.4
3.
NOVÁKOVÁ Pavla
Merida Biking Team 2
CZE 4:15:49.3 0:33:29.2
4.
HAVLASOVÁ Alžběta
menX - HAIBIKE.CZ
CZE 4:27:01.2 0:44:41.1
5.
PICKOVÁ Michaela
Sodafresh Cannondale Team
CZE 4:43:52.2 1:01:32.1
6.
KOSCOVÁ Kristina
Drahany
SVK 4:50:44.5 1:08:24.4
7.
HARTLOVÁ Lenka
Kellys Bike Ranch
CZE 4:58:17.8 1:15:57.7
8.
URBANOVÁ Martina
M2 sport Bečvář Strakonice
CZE 5:03:39.9 1:21:19.8
9.
ZYCH Agnieszka
BSA Pro Tour
POL 5:06:14.3 1:23:54.2
10.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
TJ CYKLOPRAG
CZE 5:11:35.2 1:29:15.1
11.
HNÍZDILOVÁ Tereza
Hnízdil Team
CZE 5:22:03.0 1:39:42.9
12.
STRÄMEL Katrin
bikeland 262
GER 5:26:20.6 1:44:00.5
13.
ZATLOUKALOVÁ Lída
Bicycle Cafe
CZE 5:30:46.5 1:48:26.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAVALÍR Jakub
Big Shock Team
CZE 2:32:18.5 0:00:00.0
2.
STROLENÝ Petr
KL SPORT MOST
CZE 2:41:00.4 0:08:41.9
3.
VORÁČEK Zdeněk
TEAM LOUNY
CZE 2:42:39.1 0:10:20.6
4.
NESTLER Lukáš
KL SPORT MOST
CZE 2:46:40.3 0:14:21.8
5.
PODSTATA Jan
GIANT Pítrs bikes
CZE 2:50:16.1 0:17:57.6
6.
BOGAR Kryštof
Bohemie Nový Bor
CZE 2:53:34.2 0:21:15.7
7.
KALOJÍROS Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:56:28.9 0:24:10.4
8.
ŠVORC Jiří
Big Shock Team
CZE 2:57:07.6 0:24:49.1
9.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 2:57:37.6 0:25:19.1
10.
ŠULC Petr
Hnízdil Team
CZE 2:58:01.9 0:25:43.4
11.
MÜLLER Marek
KAHSPORT.CZ
CZE 2:58:17.3 0:25:58.8
12.
KALITA Lukáš
KL SPORT MOST
CZE 3:01:09.0 0:28:50.5
13.
FIEBINGER Zdenek
Bicycle Cafe
CZE 3:01:16.4 0:28:57.9
14.
KARLÍK Robert
Cyklo IVT Chomutov
CZE 3:01:29.5 0:29:11.0
15.
MÁDL Jan
Big Shock Team
CZE 3:05:09.8 0:32:51.3
16.
JANDA Jiří
Cyklo Polách
CZE 3:09:52.1 0:37:33.6
17.
NOVOTNÝ Petr
KONA CYCLING POINT
CZE 3:10:58.4 0:38:39.9
18.
SCHÜHLER Tomáš
KL SPORT MOST
CZE 3:11:21.7 0:39:03.2
19.
ŠPIČKA Petr
RAMALA
CZE 3:14:32.9 0:42:14.4
20.
OPLT Libor
KONA CYCLING POINT
CZE 3:14:43.2 0:42:24.7
21.
HORČIČKO František
Eleven team Příchovice
CZE 3:16:54.4 0:44:35.9
22.
KUNATH Jens
Dresdner SC
GER 3:18:01.9 0:45:43.4
23.
LINC Pavel
Oceloví letci
CZE 3:18:39.1 0:46:20.6
24.
RÝVA Martin
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 3:19:15.9 0:46:57.4
25.
KRUPIČKA Petr
Čechtice
CZE 3:19:39.6 0:47:21.1
26.
BEČVÁŘ Robert
MERIDA BIKING TEAM
CZE 3:20:10.9 0:47:52.4
27.
NOVÝ Pavel
Rock Machine Cyklomax
CZE 3:22:43.1 0:50:24.6
28.
PETRÁSEK Lukáš
TJ RUMBURK - KOLABRABEC.CZ
CZE 3:22:50.5 0:50:32.0
29.
RODANIČ Pavel
onix.cz
CZE 3:23:49.6 0:51:31.1
30.
BRNUŠÁK František
Santa Cruz/Powerbar team
CZE 3:26:18.3 0:53:59.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETRŮJOVÁ Hana
MERIDA BIKING TEAM
CZE 3:18:06.1 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 3:41:54.2 0:23:48.1
3.
KREJCÁRKOVÁ Adéla
Regal Bike
CZE 4:21:24.9 1:03:18.8