Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2012

Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :25 - 26.2.2012 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skimaraton.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŽÍŠEK Dušan
DUKLA LIBEREC
CZE 1:00:06.4 0:00:00.0
2.
RAZÝM Aleš
DUKLA LIBEREC
CZE 1:00:07.9 0:00:01.5
3.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 1:01:08.0 0:01:01.6
4.
AUGUSTIŇÁK Dušan
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:02:08.3 0:02:01.9
5.
ONDRÁŠEK Pavel
TEREX FUCHS
CZE 1:03:32.2 0:03:25.8
6.
NESVADBA Petr
ČSK Vysoké nad Jizerou
CZE 1:04:15.6 0:04:09.2
7.
ŠRŮTEK David
BKL Machov
CZE 1:04:16.8 0:04:10.4
8.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:05:16.8 0:05:10.4
9.
HEBELKA Filip
HO EXTR JBC
CZE 1:06:22.5 0:06:16.1
10.
FIŠNAR JUN Jiří
Ski klub Šumperk
CZE 1:06:26.9 0:06:20.5
11.
ČADA Tomáš
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 1:06:31.2 0:06:24.8
12.
ZNOJEMSKY Karel
Ledeč n.S.
CZE 1:06:52.5 0:06:46.1
13.
KÁLAL Tomáš
Patria Direct Team
CZE 1:06:59.6 0:06:53.2
14.
KŘENOVSKÝ Michal
Jablonec nad Nisou
CZE 1:07:00.5 0:06:54.1
15.
VACEK Karel
skiklub sumava
CZE 1:07:08.4 0:07:02.0
16.
ŠIMURDA Martin
Ski klub Šumava
CZE 1:07:17.3 0:07:10.9
17.
CIHLÁŘ Anthony
Jablonec nad Nisou
CZE 1:07:39.8 0:07:33.4
18.
SCHAUBMAYR Günter
Union Oepping
GER 1:07:44.3 0:07:37.9
19.
TUKA Ondrej
Jablonec nad Nisou
CZE 1:07:53.3 0:07:46.9
20.
MATĚJKA Tomáš
USK Plzeň
CZE 1:07:54.9 0:07:48.5
21.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:08:00.1 0:07:53.7
22.
SPIELBAUER Tobias
Langdorf
GER 1:08:09.4 0:08:03.0
23.
THAMM Marco
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:08:12.0 0:08:05.6
24.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 1:08:33.6 0:08:27.2
25.
SPIELBAUER Michael
Langdorf
GER 1:08:45.0 0:08:38.6
26.
HOFSTÁTTER Josef
SV Eidenberg
AUT 1:08:54.4 0:08:48.0
27.
SAJDL Martin
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:09:17.2 0:09:10.8
28.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:09:21.9 0:09:15.5
29.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:09:35.2 0:09:28.8
30.
ŠOULA Oldřich
skiclub Homolka
CZE 1:09:50.3 0:09:43.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEŠINOVÁ Jitka
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 1:06:32.0 0:00:00.0
2.
JETMAROVÁ Jana
Ski klub jablonec nad Nisou
CZE 1:11:17.2 0:04:45.2
3.
BALATKOVÁ Michaela
ELEVEN BMC - Footbike TEAM
CZE 1:12:50.1 0:06:18.1
4.
LANG Katharina
SC Bodenmais
GER 1:14:27.0 0:07:55.0
5.
URBANOVSKÁ Aneta
Ekonom - žizkovský tygři
CZE 1:14:32.2 0:08:00.2
6.
STODŮLKOVÁ Dennisa
Rossignol Racing Team
CZE 1:16:39.0 0:10:07.0
7.
MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina
Ski Trab Mára / Ekonom
CZE 1:17:09.9 0:10:37.9
8.
VLČKOVÁ Iva
ČZU Praha
CZE 1:17:33.8 0:11:01.8
9.
POLÁKOVÁ Tereza
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:19:25.4 0:12:53.4
10.
LOVRANTOVA Katarina
Praha
CZE 1:19:30.2 0:12:58.2
11.
KITZMÜLLER Monika
SV Eidenberg
AUT 1:20:09.3 0:13:37.3
12.
TYROVÁ Monika
Winjay ISC Praha
CZE 1:20:27.3 0:13:55.3
13.
ŠTÁDLEROVÁ Šárka
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 1:20:43.1 0:14:11.1
14.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:20:47.6 0:14:15.6
15.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
USK Praha
CZE 1:21:04.3 0:14:32.3
16.
PAČÁKOVÁ Michaela
VSK Humanita
CZE 1:21:28.3 0:14:56.3
17.
SAJDLOVÁ Jana
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:22:29.5 0:15:57.5
18.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 1:22:51.3 0:16:19.3
19.
BARTOŠOVÁ Jana
Ski Nordic Mariánské Lázně
CZE 1:24:52.6 0:18:20.6
20.
JENÍČKOVÁ Kateřina
SKI Klub Strakonice
CZE 1:27:50.5 0:21:18.5
21.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 1:28:31.7 0:21:59.7
22.
WALDNER Karoline
VetMed Tierschlitzer
AUT 1:28:32.2 0:22:00.2
23.
SEDLÁŘOVÁ Lenka
TJ ZENTIVA
CZE 1:28:36.3 0:22:04.3
24.
JURAČKOVÁ Jana
Lokomotiva Pardubice
CZE 1:28:57.4 0:22:25.4
25.
ROCESKÁ Alena
SKP Žďár nad Sázavou
CZE 1:29:22.9 0:22:50.9
26.
PROCHÁZKOVÁ Irena
TJ Háje
CZE 1:29:43.9 0:23:11.9
27.
SYKOROVA Jindra
TRISPORT Team
CZE 1:30:07.9 0:23:35.9
28.
FRANCOVÁ Blanka
ČS MTB HOBBY 3
CZE 1:30:14.8 0:23:42.8
29.
BLOUDKOVÁ Jana
ČZU
CZE 1:30:48.5 0:24:16.5
30.
GROULIKOVA Marketa
Kobra Sedlčany
CZE 1:31:44.5 0:25:12.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAKŠ Martin
DUKLA LIBEREC
CZE 2:19:29.8 0:00:00.0
2.
FREIMUTH Thomas
Skinfit Racing Team
GER 2:22:26.7 0:02:56.9
3.
ESCHER Toni
Fischer Subaru Racing Team
AUT 2:22:30.7 0:03:00.9
4.
JANOŠEC Miroslav
Rossignol Racing Team
CZE 2:22:57.9 0:03:28.1
5.
RAZÝM Aleš
DUKLA LIBEREC
CZE 2:23:59.8 0:04:30.0
6.
ROČÁREK Jiří
Fischer Subaru Racing Team
CZE 2:26:11.5 0:06:41.7
7.
SEIFERT Benjamin
Fischer Subaru Racing Team
GER 2:26:30.5 0:07:00.7
8.
KOŽÍŠEK Dušan
DUKLA LIBEREC
CZE 2:26:53.3 0:07:23.5
9.
HORÁLEK Radek
Atomic Nordic team
CZE 2:27:09.0 0:07:39.2
10.
KYNCL Tomáš
Rossignol Racing Team
CZE 2:29:03.9 0:09:34.1
11.
SIKORA Jakub
Rossignol Racing Team
CZE 2:29:06.0 0:09:36.2
12.
CAZAUX Baptiste
Montagnards Argelésiens
FRA 2:31:32.4 0:12:02.6
13.
FRIEDL Christoph
Löffler Skadi Loppet Team
GER 2:32:20.1 0:12:50.3
14.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 2:32:23.5 0:12:53.7
15.
KUJAT Marcus
Löffler Skadi Loppet Team
GER 2:33:21.5 0:13:51.7
16.
MATĚJKA Tomáš
TJ SOKOL SENOHRABY
CZE 2:33:24.9 0:13:55.1
17.
MAREK Ondřej
VSK Elektro CVUT Praha
CZE 2:33:26.0 0:13:56.2
18.
BECH Sebastian
Löffler Skadi Loppet Team
GER 2:33:32.0 0:14:02.2
19.
JEDLIČKA Jan
Ski klub Šumava
CZE 2:33:42.0 0:14:12.2
20.
KÁLAL Tomáš
Patria Direct Team
CZE 2:33:42.5 0:14:12.7
21.
ŠRŮTEK David
BKL Machov
CZE 2:34:53.4 0:15:23.6
22.
ZNOJEMSKY Karel
Ledeč n.S.
CZE 2:34:57.2 0:15:27.4
23.
PĚSTA Roman
SKI KLUB LENORA
CZE 2:35:12.2 0:15:42.4
24.
EHL Jaroslav
SKI SKUHROV
CZE 2:35:16.4 0:15:46.6
25.
ČADA Tomáš
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 2:35:21.3 0:15:51.5
26.
FIŠNAR JUN Jiří
Ski klub Šumperk
CZE 2:35:25.3 0:15:55.5
27.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:35:27.8 0:15:58.0
28.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 2:35:30.6 0:16:00.8
29.
URBÁNEK Petr
FEL
CZE 2:35:45.1 0:16:15.3
30.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:35:57.3 0:16:27.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHRÁSTKOVÁ Martina
Rossignol Racing Team
CZE 2:33:46.5 0:00:00.0
2.
MORAVCOVÁ Klára
Jablonec nad Nisou
CZE 2:35:33.1 0:01:46.6
3.
BOUDÍKOVÁ Adéla
Jablonec nad Nisou
CZE 2:36:52.1 0:03:05.6
4.
BÍCOVÁ Karolína
Salomon Nordic team
CZE 2:37:41.3 0:03:54.8
5.
JETMAROVÁ Jana
Ski klub jablonec nad Nisou
CZE 2:41:31.7 0:07:45.2
6.
HAVLOVÁ Pavla
FEL Praha
CZE 2:49:16.2 0:15:29.7
7.
STURSOVA Martina
Policka
CZE 2:50:03.3 0:16:16.8
8.
KUPILÍKOVÁ Alena
SC Plzeň
CZE 2:50:58.9 0:17:12.4
9.
BÖHMOVÁ Eva
VSK Elektro ČVUT Praha
CZE 2:56:31.9 0:22:45.4
10.
MANNOVÁ Michaela
FEL Praha
CZE 3:00:49.8 0:27:03.3
11.
HIERSCHLÄGER Maria
SU Eidenberg
AUT 3:05:45.1 0:31:58.6
12.
GATTERMANN Katharina
CRAFT - Women
GER 3:05:50.3 0:32:03.8
13.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
LK Tatran Chodov
CZE 3:06:35.3 0:32:48.8
14.
PEŠLOVÁ Martina
Sokol Stachy
CZE 3:16:53.4 0:43:06.9
15.
SVĚRÁKOVÁ Dagmar
Praha 6
CZE 3:19:48.4 0:46:01.9
16.
HAŠKOVÁ Eva
USK Plzen
CZE 3:24:25.0 0:50:38.5
17.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 3:24:50.4 0:51:03.9
18.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 3:25:04.8 0:51:18.3
19.
KRAUSOVÁ Tereza
myenglishteacher.cz
CZE 3:36:16.9 1:02:30.4
20.
JENÍKOVÁ Karolína
Spartak Praha 4
CZE 3:39:45.9 1:05:59.4
21.
JURAČKOVÁ Jana
Lokomotiva Pardubice
CZE 3:41:09.5 1:07:23.0
22.
DOBIÁŠOVÁ Jaroslava
Šestajovice
CZE 3:46:03.7 1:12:17.2
23.
MARTIKÁNOVÁ Alice
Horolezci FM
CZE 3:48:01.9 1:14:15.4
24.
ČERNOŠKOVÁ Ivana
VHS Brno
CZE 3:51:01.9 1:17:15.4
25.
HOŘENÍ Karina
Sportverein Maffersdorf
CZE 3:51:19.3 1:17:32.8
26.
SZABÓ Eva
Hrom do piecky!
CZE 3:51:51.6 1:18:05.1
27.
FIŠEROVÁ Barbora
ŘÍČANY
CZE 3:55:22.6 1:21:36.1
28.
OTÁHALOVÁ Lucie
CZE 3:56:05.7 1:22:19.2
29.
HRONOVÁ Božena
ŠU-TRI
CZE 3:56:09.8 1:22:23.3
30.
ČERNÁ Jolana
Kvilda
CZE 4:06:16.5 1:32:30.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠRAIL Jan
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:01:06.8 0:00:00.0
2.
AUGUSTIŇÁK Dušan
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:01:09.2 0:00:02.4
3.
ONDRÁŠEK Pavel
TEREX FUCHS
CZE 1:01:10.5 0:00:03.7
4.
MIKUŠ Martin
Atomic Nordic team
CZE 1:04:26.3 0:03:19.5
5.
JAKOUBEK Tomáš
Ski Trab Mára
CZE 1:04:28.0 0:03:21.2
6.
WURM Norbert
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:04:28.3 0:03:21.5
7.
WALDNER Jan
1 SVG Hohe Wand
AUT 1:04:36.4 0:03:29.6
8.
TUKA Ondrej
Jablonec nad Nisou
CZE 1:05:18.9 0:04:12.1
9.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:05:22.2 0:04:15.4
10.
RYPL Michal
TJ Sokol Stachy
CZE 1:06:11.7 0:05:04.9
11.
RESCH Maxi
SV Finsterau
GER 1:06:36.1 0:05:29.3
12.
MAREK Michal
Rossignol Racing Team
CZE 1:06:37.3 0:05:30.5
13.
TOLAR David
USK Plzeň
CZE 1:06:42.2 0:05:35.4
14.
HONES Josef
Union Liebenau
AUT 1:06:58.2 0:05:51.4
15.
MAIER Viktor
sv-finsterau
GER 1:07:28.7 0:06:21.9
16.
SUCHY Jiri
FEL Praha
CZE 1:07:33.3 0:06:26.5
17.
KŘENOVSKÝ Michal
Jablonec nad Nisou
CZE 1:07:34.8 0:06:28.0
18.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:07:38.0 0:06:31.2
19.
ŠIMURDA Martin
Ski klubŠumava
CZE 1:08:25.9 0:07:19.1
20.
SCHÖNBERGER Stefan
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:08:34.6 0:07:27.8
21.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:08:36.1 0:07:29.3
22.
MATĚJKA Tomáš
USK Plzeň
CZE 1:08:44.6 0:07:37.8
23.
BRAUN Jan
Ski klub Šumava
CZE 1:09:20.8 0:08:14.0
24.
RONSBERGER Walter
SKADI Bodenmais
GER 1:09:21.7 0:08:14.9
25.
JINDRA Adam
VSK Humanita Praha
CZE 1:09:23.7 0:08:16.9
26.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:09:26.6 0:08:19.8
27.
POKORNÝ Jiří
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:09:29.0 0:08:22.2
28.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 1:09:33.1 0:08:26.3
29.
CIHLÁŘ Anthony
Jablonec nad Nisou
CZE 1:09:48.4 0:08:41.6
30.
MANDÁK Pavel
Ski klub Šumava
CZE 1:09:54.6 0:08:47.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
Salomon Nordic team
CZE 1:08:43.8 0:00:00.0
2.
MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina
Ski Trab Mára / Ekonom
CZE 1:11:26.9 0:02:43.1
3.
STODŮLKOVÁ Dennisa
Rossignol Racing Team
CZE 1:11:27.6 0:02:43.8
4.
POLÁKOVÁ Tereza
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:15:46.2 0:07:02.4
5.
ŠTÁDLEROVÁ Šárka
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 1:16:41.6 0:07:57.8
6.
BALATKOVÁ Michaela
ELEVEN BMC - Footbike TEAM
CZE 1:16:49.4 0:08:05.6
7.
KNÍŽKOVÁ Eliška
AC Čimelice
CZE 1:18:06.9 0:09:23.1
8.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:18:34.3 0:09:50.5
9.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
USK Praha
CZE 1:18:35.4 0:09:51.6
10.
KOUBKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava
CZE 1:18:54.9 0:10:11.1
11.
VLČKOVÁ Iva
ČZU Praha
CZE 1:21:11.1 0:12:27.3
12.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:23:14.1 0:14:30.3
13.
PAČÁKOVÁ Michaela
VSK Humanita
CZE 1:23:15.7 0:14:31.9
14.
ZAPLETALOVA Kateřina
FEL Praha
CZE 1:23:44.4 0:15:00.6
15.
SAJDLOVÁ Jana
Ekonom - Žižkovský tygři
CZE 1:23:56.4 0:15:12.6
16.
FOLPRECHTOVA Katka
CZU Praha
CZE 1:24:58.5 0:16:14.7
17.
HUDEČKOVÁ Alžběta
Ski klub Šumava
CZE 1:25:53.5 0:17:09.7
18.
JAVŮRKOVÁ Lenka
TJ Třinec
POL 1:27:15.9 0:18:32.1
19.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Ski klub Šumava
CZE 1:27:22.9 0:18:39.1
20.
VESELÁ Klára
Uran Bike Team o.s.
CZE 1:28:02.6 0:19:18.8
21.
HAIDER Anna
Linz
AUT 1:28:50.0 0:20:06.2
22.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 1:29:15.4 0:20:31.6
23.
VÁCLAVKOVÁ Barbora
SKIOB Šternberk
CZE 1:29:32.6 0:20:48.8
24.
STIBALOVÁ Alena
ČZU Praha - Rolníci
CZE 1:29:35.8 0:20:52.0
25.
ŠTURMOVÁ Anita
FEL Praha
CZE 1:30:40.4 0:21:56.6
26.
WALDNER Karoline
VetMed Tierschlitzer
AUT 1:31:32.8 0:22:49.0
27.
KUBÁTOVÁ Milada
SK Praga
CZE 1:31:35.1 0:22:51.3
28.
POKORNÁ Věnceslava
AC Kovošrot Praha
CZE 1:31:37.1 0:22:53.3
29.
STRAUB Andrea
SC Spiegelau
GER 1:31:37.7 0:22:53.9
30.
LOHBERGER Stephanie
SKILANGLAUF TEAM - LAM
GER 1:31:50.9 0:23:07.1