Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

PÁLAVSKÝ KRPÁL

MTB
DATUM :3.8.2013 MÍSTO :Mikulov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 11 detail závodníka FAJT Milan 1977 eurofoam sport team 1. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:09:44.7 0:00:00.0
2 17 detail závodníka TOMEČEK Zdeněk 1979 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 2. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:10:21.2 0:00:36.5
3 2 detail závodníka CODL Lukáš 1984 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:15:54.5 0:06:09.8
4 64 detail závodníka KOŠKA Jakub 1988 Bikeclinic Cannondale 2. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:16:26.3 0:06:41.6
5 114 detail závodníka ROHEL Břetislav 1990 bikestyle.cz 3. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:18:27.4 0:08:42.7
6 107 detail závodníka CHMEL Michal 1986 SUPERIOR RIDERS 4. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:19:37.6 0:09:52.9
7 10 detail závodníka GLADIŠ Tomáš 1985 Galaxy-CykloŠvec 5. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:19:41.8 0:09:57.1
8 5 detail závodníka ŠUSER Václav 1987 BTK EUROBIKE Praha 6. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:20:48.3 0:11:03.6
9 277 detail závodníka KUČERA Jan 1985 --- 7. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:20:52.2 0:11:07.5
10 30 detail závodníka POLÁK Martin 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:21:04.7 0:11:20.0
11 18 detail závodníka KEJZLAR Stanislav 1977 Viking 3. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:21:32.4 0:11:47.7
12 26 detail závodníka VOSÁHLO Roman 1973 www.vikingfootwear.cz 2. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:21:49.0 0:12:04.3
13 7 detail závodníka HOFMAN Lukáš 1991 BTK EUROBIKE Praha 8. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:21:51.4 0:12:06.7
14 263 detail závodníka GOLD Zdeněk 1987 EP Energy Merida 9. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:22:06.2 0:12:21.5
15 21 detail závodníka SCHIFFER Michael 1966 bike-horner.at 3. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:22:50.9 0:13:06.2
16 121 detail závodníka VÁŇA Pavel 1988 cyklosport veselovský 10. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:23:05.0 0:13:20.3
17 290 detail závodníka BRABEC Daniel 1984 TJ Spartak Třebíč 11. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:23:25.4 0:13:40.7
18 67 detail závodníka BURIÁNEK Roman 1970 CBASE Brno 4. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:27:44.8 0:18:00.1
19 1 detail závodníka TRUKSA Jakub 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 12. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:28:12.7 0:18:28.0
20 258 detail závodníka HORVÁTH Boris 1978 Dema racing team 4. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:28:29.6 0:18:44.9
21 108 detail závodníka IVAN Bronislav 1986 Galaxy-CykloŠvec 13. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:28:45.1 0:19:00.4
22 195 detail závodníka POHL Tomáš 1973 PBV MTB TEAM BRNO 5. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:29:30.7 0:19:46.0
23 175 detail závodníka HERNÍK Petr 1964 CBASE 6. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:31:36.5 0:21:51.8
24 219 detail závodníka KORBIČKA Petr 1958 SKY RIDERS 1. /  muži D1 - 50 avíce let 2:31:58.6 0:22:13.9
25 207 detail závodníka TINKA Pavel 1967 Miroslav 7. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:32:04.8 0:22:20.1
26 65 detail závodníka MÜLLER Patrik 1973 BIG SHOCK TEAM 8. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:32:19.3 0:22:34.6
27 200 detail závodníka ŘÍDKÝ František 1968 Dimo sport Znojmo 9. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:33:05.2 0:23:20.5
28 246 detail závodníka ŠTEMBERK Pavel 1970 Sedlčany 10. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:33:50.0 0:24:05.3
29 22 detail závodníka HOŘEJŠÍ Jiří 1973 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 11. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:33:51.7 0:24:07.0
30 36 detail závodníka BŘEZINA Petr 1962 INKOSPOR-TEAM 2. /  muži D1 - 50 avíce let 2:34:03.3 0:24:18.6
31 13 detail závodníka RYJÁČEK Filip 1975 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 5. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:34:06.1 0:24:21.4
32 41 detail závodníka CESNAKOVÁ Milena 1985 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 2:34:08.6 0:24:23.9
33 3 detail závodníka REGULA Jakub 1988 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 14. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:35:02.8 0:25:18.1
34 270 detail závodníka VENC Lukáš 1994 GT bycicles opportunity 15. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:35:56.2 0:26:11.5
35 193 detail závodníka PEŇÁČEK Miroslav 1964 Půučovnakol Lednice 12. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:37:46.6 0:28:01.9
36 119 detail závodníka TINKA Pavel 1994 Miroslav 16. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:38:05.8 0:28:21.1
37 128 detail závodníka DIVIŠ Jiří 1975 CT SAUNABAR H. Cerekev 6. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:38:24.2 0:28:39.5
38 164 detail závodníka BAMBULA Radomír 1970 Třebíč 13. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:38:28.8 0:28:44.1
39 24 detail závodníka BRADÁČ Daniel 1972 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 14. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:38:33.8 0:28:49.1
40 25 detail závodníka NOVÁK Vladimír 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 15. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:38:36.6 0:28:51.9
41 49 detail závodníka FRECER Leoš 1967 Cyklo klub Kučera Znojmo 16. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:38:46.9 0:29:02.2
42 51 detail závodníka JENČEKOVÁ Veronika 1981 eurofoam sport team 1. /  ženy H1 - 30 a více let 2:39:23.1 0:29:38.4
43 194 detail závodníka PIVEC Vlastislav 1971 CT Kardašova Řečice 17. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:39:28.2 0:29:43.5
44 63 detail závodníka HAITL František 1984 Galaxy-CykloŠvec 17. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:40:28.0 0:30:43.3
45 288 detail závodníka LACA Milan 1967 --- 18. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:40:29.7 0:30:45.0
46 124 detail závodníka CIBULKA Martin 1974 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 7. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:40:52.7 0:31:08.0
47 251 detail závodníka HYNČICA Petr 1973 Cyklo Petr Hynčica 19. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:41:14.7 0:31:30.0
48 192 detail závodníka PAVLÁK Zdeněk 1964 Šlapanice 20. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:41:17.0 0:31:32.3
49 136 detail závodníka HLADÍK Tomáš 1982 BB Cyklosport - Superior tým 8. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:41:53.4 0:32:08.7
50 31 detail závodníka MALEČEK Petr 1963 XCR Svorada SiDi 3. /  muži D1 - 50 avíce let 2:42:45.6 0:33:00.9
51 227 detail závodníka POSPÍŠIL Drahomír 1961 TJ Spartak Třebíč 4. /  muži D1 - 50 avíce let 2:42:57.3 0:33:12.6
52 236 detail závodníka ZOUREK Pavel 1960 PBV MTB Brno 5. /  muži D1 - 50 avíce let 2:43:48.8 0:34:04.1
53 256 detail závodníka BRAVENEL Jiří 1962 Hodonín 6. /  muži D1 - 50 avíce let 2:43:51.8 0:34:07.1
54 151 detail závodníka SIGMUND Martin 1981 Galaxy-CykloŠvec 9. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:44:03.7 0:34:19.0
55 69 detail závodníka POLÍVKOVÁ Kája 1964 TREK Salomon 2. /  ženy H1 - 30 a více let 2:44:30.5 0:34:45.8
56 269 detail závodníka BUDAY Jozef 1975 Klondike bike Nitra 10. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:44:30.9 0:34:46.2
57 248 detail závodníka PLÁTENÍK Stanislav 1969 Mušketýr mikulov 21. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:45:43.5 0:35:58.8
58 255 detail závodníka LEJSKA Martin 1981 Dambořice 11. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:46:46.7 0:37:02.0
59 284 detail závodníka ŠTEVANKA Ladislav 1981 NO Brake! 12. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:46:49.5 0:37:04.8
60 110 detail závodníka JELÍNEK Viktor 1985 Dům barev Český Krumlov 18. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:46:58.6 0:37:13.9
61 23 detail závodníka ROHRER Jan 1970 V.I.K. ZLÍN 22. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:47:12.2 0:37:27.5
62 213 detail závodníka FRÝBA Jan 1960 Specialized MYFA Bike Team 7. /  muži D1 - 50 avíce let 2:48:35.2 0:38:50.5
63 233 detail závodníka SPURNÝ František 1955 BS JOMA Jindřichův Hradec 8. /  muži D1 - 50 avíce let 2:48:36.8 0:38:52.1
64 138 detail závodníka HRABAL Petr 1975 PBV MTB TEAM BRNO 13. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:48:44.2 0:38:59.5
65 104 detail závodníka HAŠEK Lukáš 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 19. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:49:08.4 0:39:23.7
66 135 detail závodníka HLADÍK Ondřej 1976 KPO 14. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:49:17.4 0:39:32.7
67 130 detail závodníka EČER Tomáš 1979 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 15. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:49:23.7 0:39:39.0
68 198 detail závodníka RABA Tomáš 1965 BS JOMA Jindřichův Hradec 23. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:49:38.2 0:39:53.5
69 61 detail závodníka KRIŠTOF Miroslav 1976 ALWIL Trade 16. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:49:39.0 0:39:54.3
70 181 detail závodníka KARELLA Michal 1969 Galaxy-CykloŠvec 24. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:50:03.7 0:40:19.0
71 28 detail závodníka KŘEPELA Luděk 1964 Skalice 25. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:50:27.7 0:40:43.0
72 156 detail závodníka TRUBÁK Jiří 1974 Kamechy bikes 17. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:51:08.3 0:41:23.6
73 27 detail závodníka BABIDORIČ Vladimír 1964 Dům barev 26. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:51:10.7 0:41:26.0
74 257 detail závodníka STUPKA Ondřej 1979 KC Brno 18. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:51:36.0 0:41:51.3
75 278 detail závodníka JURKOVÁ Sońa 1988 Bike 2000 2. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 2:51:49.4 0:42:04.7
76 197 detail závodníka PÜRKL Ronnie 1971 LAC Harlekin/Tri Team Neudorf 27. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:51:59.9 0:42:15.2
77 262 detail závodníka OTAVEC Lukáš 1972 Dema racing team 28. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:52:05.1 0:42:20.4
78 272 detail závodníka PATRÍK Oskar 1963 Klondike bike Nitra 9. /  muži D1 - 50 avíce let 2:52:21.7 0:42:37.0
79 6 detail závodníka KUDLÁK Tomáš 1993 GALAXY CYKLOŠVEC 20. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:52:28.1 0:42:43.4
80 188 detail závodníka MICHAL Miloš 1967 Rouchovany 29. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:52:40.7 0:42:56.0
81 15 detail závodníka ELIÁŠEK Martin 1979 Galaxy Bike Tálín 19. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:53:20.6 0:43:35.9
82 142 detail závodníka KOSTELNÝ Marek 1975 Rajhrad 20. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:53:54.7 0:44:10.0
83 66 detail závodníka HOLUBOVSKÝ Zbyněk 1993 GALAXY CYKLOŠVEC 21. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:54:13.9 0:44:29.2
84 122 detail závodníka BERKA Lukáš 1983 BikeclubKralovice 21. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:54:47.4 0:45:02.7
85 167 detail závodníka BUČEK Petr 1968 Ricardo Racing Team 30. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:54:49.4 0:45:04.7
86 201 detail závodníka SELLNER Petr 1970 Březí 31. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:55:02.3 0:45:17.6
87 221 detail závodníka MATOUŠEK Michal 1962 BTK EURO BIKE Praha 10. /  muži D1 - 50 avíce let 2:55:29.3 0:45:44.6
88 261 detail závodníka PELZEV Lorenz 1952 --- 11. /  muži D1 - 50 avíce let 2:55:33.5 0:45:48.8
89 105 detail závodníka HOLÁŠEK Marek 1987 Galaxy-CykloŠvec 22. /  muži A1 - 19 - 29 let 2:55:37.6 0:45:52.9
90 215 detail závodníka HOMOLKA Jiří 1961 Dům barev Český Krumlov 12. /  muži D1 - 50 avíce let 2:57:12.2 0:47:27.5
91 240 detail závodníka ČUPOVÁ Jana 1990 Novatop Lapierre 3. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 2:57:15.9 0:47:31.2
92 33 detail závodníka PINĎÁK Jiří 1960 Oceloví letci 13. /  muži D1 - 50 avíce let 2:57:29.5 0:47:44.8
93 260 detail závodníka HAGER René 1980 RS team nordmänner 22. /  muži B1 - 30 - 39 let 2:57:33.0 0:47:48.3
94 289 detail závodníka FRIČ Evžen 1971 --- 32. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:57:56.5 0:48:11.8
95 48 detail závodníka ŠMÍD Pavel 1966 BS JOMA Jindřichův Hradec 33. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:58:11.7 0:48:27.0
96 292 detail závodníka FORET Miloslav 1967 Uherské Hradiště 34. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:59:16.5 0:49:31.8
97 174 detail závodníka HELEŠIC Oldřich 1972 Rokycany 35. /  muži C1 - 40 - 49 let 2:59:53.3 0:50:08.6
98 218 detail závodníka KOLESA Luděk 1961 SK Kbely 14. /  muži D1 - 50 avíce let 3:00:27.6 0:50:42.9
99 187 detail závodníka LINTNER Pavel 1968 Švec cyklo team Soběslav 36. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:00:44.0 0:50:59.3
100 132 detail závodníka FIŠAR Michal 1974 MS CYKLOGAT RACINGTEAM 23. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:00:59.1 0:51:14.4