Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 423 | PÍSAŘ Jan | 1988 | MotoŠikule CITIZEN | 1. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:14:48.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 621 | ČERNOCKÝ Martin | 1986 | Inkospor | 2. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:14:57.6 | 0:00:08.7 | |
3 | 571 | PRŮDEK Matěj | 1997 | Ostrava | 1. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:14:59.0 | 0:00:10.1 | |
4 | 653 | ZAVADIL Libor | 1975 | Velo Dvořák Haibike | 1. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:15:00.5 | 0:00:11.6 | |
5 | 337 | ŠAROUN Libor | 1973 | CKK Znojmo | 1. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:15:56.3 | 0:01:07.4 | |
6 | 338 | LEPIČ Martin | 1968 | MotoŠikule CITIZEN | 2. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:16:27.3 | 0:01:38.4 | |
7 | 343 | VESELOVSKÝ Vlastimil | 1974 | Cyklokuřim | 2. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:17:00.4 | 0:02:11.5 | |
8 | 302 | NOVÁK Radek | 1997 | GS Junior team JISTEBNICE | 2. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:19:50.3 | 0:05:01.4 | |
9 | 324 | ČAPEK Jiří | 1983 | --- | 3. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:19:50.8 | 0:05:01.9 | |
10 | 304 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS Junior team JISTEBNICE | 3. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:19:56.1 | 0:05:07.2 | |
11 | 439 | BEZDĚKOVSKÝ František | 1979 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 4. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:19:59.8 | 0:05:10.9 | |
12 | 420 | MIČAN František | 1987 | Dům barev Český Krumlov | 3. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:20:01.1 | 0:05:12.2 | |
13 | 429 | ŠUBRT Jan | 1990 | GT bycicles opportunity | 4. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:20:15.5 | 0:05:26.6 | |
14 | 339 | SPÁČIL Leopold | 1959 | Merida Biking Team | 1. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:20:29.7 | 0:05:40.8 | |
15 | 421 | MIKOLÁŠEK Jan | 1993 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 5. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:20:38.9 | 0:05:50.0 | |
16 | 403 | BENEŠ Radek | 1990 | TOYOTA Dolák MTB | 6. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:20:47.0 | 0:05:58.1 | |
17 | 591 | PRŮDKOVÁ Barbora | 1996 | Ostrava | 1. / mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let | 1:20:48.9 | 0:06:00.0 | |
18 | 414 | JANEČEK Pavel | 1990 | TOYOTA Dolák MTB | 7. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:23:00.9 | 0:08:12.0 | |
19 | 449 | NAVRKAL Michal | 1976 | Dimosport | 5. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:23:29.9 | 0:08:41.0 | |
20 | 575 | TKADLEC Ondřej | 1997 | Bantice | 4. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:23:36.6 | 0:08:47.7 | |
21 | 326 | MITGUTSCH Kurt | 1962 | Rad u. Nabe Union Oepping | 2. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:23:41.6 | 0:08:52.7 | |
22 | 445 | KOTAČKA Michal | 1974 | Galaxy Bike Tálín | 6. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:24:31.0 | 0:09:42.1 | |
23 | 412 | HYŠPLER Robin | 1986 | GALAXY CYKLOŠVEC | 8. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:24:32.0 | 0:09:43.1 | |
24 | 340 | BUBLA Ladislav | 1959 | lowellpro racing team Milevsko | 3. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:24:51.9 | 0:10:03.0 | |
25 | 417 | KORDÍK Tomáš | 1986 | Brno | 9. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:24:52.6 | 0:10:03.7 | |
26 | 601 | MACHULKOVÁ Barbora | 1994 | 4EVER Cyklo Bulis | 1. / ženy Z2 - 19 - 29 let | 1:24:57.6 | 0:10:08.7 | |
27 | 567 | PAVKA Filip | 1997 | Prosiměřice | 5. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:25:04.2 | 0:10:15.3 | |
28 | 483 | ONDRÁČEK Libor | 1964 | Olomouc | 3. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:25:05.3 | 0:10:16.4 | |
29 | 427 | STOHR Jiří | 1984 | Břeclav | 10. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:25:20.0 | 0:10:31.1 | |
30 | 502 | DOBEŠ Jiří | 1962 | TJ Spartak Třebíč | 4. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:25:38.3 | 0:10:49.4 | |
31 | 494 | TUHÁČEK Milan | 1964 | Rotor bike | 4. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:26:01.9 | 0:11:13.0 | |
32 | 422 | OBŠIL Tomáš | 1993 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 11. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:26:17.0 | 0:11:28.1 | |
33 | 307 | KOLÁŘ Pavel | 1995 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 6. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:27:49.3 | 0:13:00.4 | |
34 | 454 | PÍSKO Jan | 1982 | Dům barev Český Krumlov | 7. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:28:09.5 | 0:13:20.6 | |
35 | 480 | KOPIC Petr | 1965 | Galaxy Cyklo Švec | 5. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:28:22.1 | 0:13:33.2 | |
36 | 640 | PODSEDNÍK Marek | 1985 | Miroslav | 12. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:28:57.4 | 0:14:08.5 | |
37 | 577 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | CKK Znojmo | 7. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:29:10.3 | 0:14:21.4 | |
38 | 476 | KARKOŠKA Milan | 1968 | Symbio+cycling | 6. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:29:16.0 | 0:14:27.1 | |
39 | 411 | HORÁK Radek | 1985 | Mikulov | 13. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:29:25.3 | 0:14:36.4 | |
40 | 576 | TRNKA Filip | 1995 | Z Bike Team Třeboň | 8. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:29:39.7 | 0:14:50.8 | |
41 | 458 | PUTSCHÖGL Jan | 1976 | Galaxy Cyklo Švec | 8. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:29:48.7 | 0:14:59.8 | |
42 | 490 | PRÄSENS Oldřich | 1964 | MTB Břeclav | 7. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:30:00.3 | 0:15:11.4 | |
43 | 495 | URBÁNEK Libor | 1969 | Ostopovice | 8. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:30:17.7 | 0:15:28.8 | |
44 | 544 | HASELBAUEROVÁ Anna | 1974 | Švec cyklo team Soběslav | 1. / ženy H2 - 30 - 39 let | 1:30:34.7 | 0:15:45.8 | |
45 | 488 | POKORNÝ Roman | 1971 | Bike one | 9. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:31:02.6 | 0:16:13.7 | |
46 | 436 | ZÁSTAVA Pavel | 1987 | Bike Team Vodňany | 14. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:31:10.0 | 0:16:21.1 | |
47 | 574 | TINKA Petr | 1997 | Miroslav | 9. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:31:17.7 | 0:16:28.8 | |
48 | 533 | NECHVÁTAL František | 1953 | cyklo Kněžice | 1. / muži E2 - 60 a více let | 1:31:49.0 | 0:17:00.1 | |
49 | 500 | ZÁSTAVA Karel | 1969 | Aisin Písek | 10. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:32:00.1 | 0:17:11.2 | |
50 | 639 | LINEK Petr | 1959 | Eleven Rubena test team | 5. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:32:06.3 | 0:17:17.4 | |
51 | 413 | CHALUPA Michal | 1987 | Scott RC Brno | 15. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:32:24.9 | 0:17:36.0 | |
52 | 504 | HOMOLKA Pavel | 1963 | Toužetín | 6. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:32:54.8 | 0:18:05.9 | |
53 | 555 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | Velosport HB | 10. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:32:55.6 | 0:18:06.7 | |
54 | 636 | KELNER Miroslav | 1967 | Dům barev Český Krumlov | 11. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:33:07.1 | 0:18:18.2 | |
55 | 655 | ROZUM Lubomír | 1951 | SYMBIO+ Cycling | 2. / muži E2 - 60 a více let | 1:33:12.3 | 0:18:23.4 | |
56 | 441 | FRELICH Jaroslav | 1977 | FLASHBREAK | 9. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:33:12.4 | 0:18:23.5 | |
57 | 559 | JOSEFÍK Martin | 1995 | Horní Němčí | 11. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:33:17.5 | 0:18:28.6 | |
58 | 632 | FIŠER Petr | 1995 | Toyota Dolák | 12. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:33:18.4 | 0:18:29.5 | |
59 | 470 | HODÁŇ Petr | 1968 | SK PRIMA POLIČKA | 12. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:33:54.8 | 0:19:05.9 | |
60 | 521 | RYPL Rostislav | 1955 | Cyklosport Chropyně | 7. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:34:17.0 | 0:19:28.1 | |
61 | 553 | BARTŮNĚK Marek | 1998 | Suchohrdly | 13. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:34:23.1 | 0:19:34.2 | |
62 | 474 | JANEČEK Michal | 1966 | ELDACO bikes team | 13. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:34:29.6 | 0:19:40.7 | |
63 | 606 | ŘÍHA Michal | 1976 | Rosice | 10. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:34:34.1 | 0:19:45.2 | |
64 | 477 | KHEK Roman | 1967 | Kraken team Dobříš | 14. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:34:36.1 | 0:19:47.2 | |
65 | 463 | ŽOUDLÍK Michal | 1983 | MotoŠikule CITIZEN | 11. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:34:37.3 | 0:19:48.4 | |
66 | 305 | HLINKA Ondřej | 1995 | Z Bike Team Třeboň | 14. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:34:40.7 | 0:19:51.8 | |
67 | 589 | HOLUB Jan | 1998 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 15. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:34:50.3 | 0:20:01.4 | |
68 | 594 | VOJTĚCH + ŠUK Pavel + Jan | 1964 | ELCO Nymburk | 1. / Tandemy | 1:34:54.5 | 0:20:05.6 | |
69 | 648 | ČÍHAL Vavřinec | 1977 | Lucky cow motorcycles Znojmo | 12. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:35:09.3 | 0:20:20.4 | |
70 | 402 | BENEDA Michal | 1987 | Galaxy Cyklo Švec | 16. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:35:15.9 | 0:20:27.0 | |
71 | 437 | BEDNAŘÍK Pavel | 1974 | 3B-TEAM | 13. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:35:18.3 | 0:20:29.4 | |
72 | 615 | BLAŽEK Petr | 1963 | Pelhřimov | 8. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:35:22.4 | 0:20:33.5 | |
73 | 336 | ČECH Milan | 1993 | CT SaunaBar Horní Cerekev | 17. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:35:39.9 | 0:20:51.0 | |
74 | 631 | KOPŘIVA Petr | 1980 | Nové Město na Moravě | 14. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:35:42.5 | 0:20:53.6 | |
75 | 565 | MORAVEC Jakub | 1995 | Z Bike Team Třeboň | 16. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:35:57.4 | 0:21:08.5 | |
76 | 628 | FINDEJS Jiří | 1954 | Krakonoš Brno | 9. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:36:10.9 | 0:21:22.0 | |
77 | 573 | SOLDÁN Martin | 1996 | Novatop Lapierre | 17. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:36:19.6 | 0:21:30.7 | |
78 | 616 | BUBLA Ladislav | 1983 | --- | 15. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:36:30.5 | 0:21:41.6 | |
79 | 481 | KŘÍŽ Milan | 1973 | MotoŠikule CITIZEN | 15. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:36:39.6 | 0:21:50.7 | |
80 | 529 | ČIHÁK Lubomír | 1953 | Semice | 3. / muži E2 - 60 a více let | 1:36:46.9 | 0:21:58.0 | |
81 | 549 | POKORNÁ Taťána | 1974 | Bike one | 2. / ženy H2 - 30 - 39 let | 1:37:14.3 | 0:22:25.4 | |
82 | 656 | RŮŽIČKA Ivo | 1975 | --- | 16. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:37:26.7 | 0:22:37.8 | |
83 | 434 | VOŇKA Marek | 1988 | FLASHBREAK | 18. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:37:42.3 | 0:22:53.4 | |
84 | 654 | SCHIFFER Andrea | 1958 | bike-horner.at | 1. / ženy F2 - 40 a více let | 1:37:59.8 | 0:23:10.9 | |
85 | 561 | KOKTAVÝ Milan | 1998 | Z Bike Team Třeboň | 18. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:38:04.2 | 0:23:15.3 | |
86 | 506 | JANUŠKA Ivan | 1958 | Šanov | 10. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:38:13.9 | 0:23:25.0 | |
87 | 438 | BĚLOBRADIČ Jiří | 1975 | NoTalent Znojmo | 17. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:38:25.7 | 0:23:36.8 | |
88 | 342 | HODÁŇOVÁ Jitka | 1975 | SK PRIMA POLIČKA | 3. / ženy H2 - 30 - 39 let | 1:38:46.0 | 0:23:57.1 | |
89 | 487 | PIKL Vladan | 1998 | Z Bike Team Třeboň | 19. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:38:57.1 | 0:24:08.2 | |
90 | 558 | CHROMIAK Patrik | 1998 | KOMPAVA H-THRIATLON TEAM | 20. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:39:07.8 | 0:24:18.9 | |
91 | 527 | BAŽANT Zdeněk | 1953 | Olomouc | 4. / muži E2 - 60 a více let | 1:39:19.8 | 0:24:30.9 | |
92 | 600 | PAVELKA Vladimír | 1950 | CKK Znojmo | 5. / muži E2 - 60 a více let | 1:39:34.7 | 0:24:45.8 | |
93 | 469 | HLINKA Petr | 1966 | Z Bike Team Třeboň | 16. / muži C2 - 40 - 49 let | 1:39:48.3 | 0:24:59.4 | |
94 | 461 | TROCHAN Ján | 1982 | Nová Dubnica | 18. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:39:49.0 | 0:25:00.1 | |
95 | 415 | JUŘÍČEK Jakub | 1991 | Borač | 19. / muži A2 - 19 - 29 let | 1:39:49.5 | 0:25:00.6 | |
96 | 611 | VÁCHA Pavel | 1976 | CK Chýnov | 19. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:40:03.5 | 0:25:14.6 | |
97 | 569 | POLÁK Robert | 1998 | Bílovice nad Svitavou | 21. / mládež M3 - junioři 15 - 18 let | 1:40:04.4 | 0:25:15.5 | |
98 | 442 | HEJKRLÍK Lukáš | 1982 | Kalas Racing Team | 20. / muži B2 - 30 - 39 let | 1:40:13.0 | 0:25:24.1 | |
99 | 629 | SVOBODA Leoš | 1963 | Znojmo | 11. / muži D2 - 50 a 59 let | 1:40:57.2 | 0:26:08.3 | |
100 | 331 | SLÁMOVÁ Jitka | 1971 | Suchohrdly | 2. / ženy F2 - 40 a více let | 1:41:25.8 | 0:26:36.9 |