Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2013

MTB
DATUM :7.9.2013 MÍSTO :Teplice nad Metují

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Honský pas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Honský pas #
1 1111 detail závodníka SKARNITZL Jan CZE 1986 Sram Ruben Trek 2:08:41.9 0:00:00.0 1:14:38.1 1
2 1292 detail závodníka NESVADBA Jan CZE 1991 EP ENERGY MERIDA BIKENG 2:09:59.3 0:01:17.4 1:14:38.7 2
3 1300 detail závodníka ADÁMEK Petr CZE 1993 Apache LOKO Trutnov 2:18:53.7 0:10:11.8 1:16:33.4 3
4 1242 detail závodníka ŠTANCL Daniel CZE 1995 SK Žamberk Tessuti Sport 2:19:44.9 0:11:03.0 1:16:52.0 4
5 1013 detail závodníka TICHÝ Tomáš CZE 1984 I-TRENINK.COM 2:21:20.4 0:12:38.5 1:18:59.6 6
6 1256 detail závodníka TRENDA Filip CZE 1995 Rock Machine-Cyklomax 2:27:14.1 0:18:32.2 1:19:40.4 7
7 1131 detail závodníka ŠEVCŮ Tomáš CZE 1997 GIANT Pítrs bikes 2:30:53.8 0:22:11.9 1:21:57.2 9
8 1035 detail závodníka JIRKŮ Jakub CZE 1996 SK VELO Praha 2:32:12.3 0:23:30.4 1:22:00.0 10
9 1230 detail závodníka HODR Antonín CZE 1987 TRUTNOV 2:33:59.4 0:25:17.5 1:26:20.3 11
10 1275 detail závodníka KLEINER Petr CZE 1997 GIANT Pítrs bikes 2:35:16.4 0:26:34.5 1:26:29.0 12
11 1217 detail závodníka SOUČEK Jan CZE 1994 Cyklofit mtb team Liberec 2:35:25.1 0:26:43.2 1:20:24.0 8
12 1058 detail závodníka BEZDĚK Pavel CZE 1986 REDPOiNT HQBC TEAM 2:39:09.0 0:30:27.1 1:30:55.8 15
13 1215 detail závodníka NEŠETŘIL Čeněk CZE 1985 Kramolna 2:39:10.7 0:30:28.8 1:28:47.3 13
14 1081 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 Alltraining - Lawi 2:40:19.9 0:31:38.0 1:18:57.9 5
15 1144 detail závodníka KOSTELECKÝ Filip CZE 1995 REDPOiNT HQBC TEAM 2:41:19.5 0:32:37.6 1:31:06.1 16
16 1084 detail závodníka SKLENÁŘ Adam CZE 1994 GDPP 2:43:58.1 0:35:16.2 1:31:55.6 18
17 1237 detail závodníka DOSTÁL Erik CZE 1995 Hradec Králové 2:44:48.2 0:36:06.3 1:34:45.1 23
18 1126 detail závodníka DVOŘÁK Jakub CZE 1993 SK Rover Praha 2:45:40.6 0:36:58.7 1:32:26.2 19
19 1040 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 Allroad Cycling Team MB 2:46:56.0 0:38:14.1 1:41:29.7 33
20 1031 detail závodníka BINAR Jakub CZE 1997 Giant Pitrs bikes 2:48:14.6 0:39:32.7 1:30:30.6 14
21 1243 detail závodníka ŠTOLBA David CZE 1995 EP Energy Merida Biking Team 2:51:31.8 0:42:49.9 1:33:34.2 22
22 1063 detail závodníka WERNER Martin CZE 1993 DoldySpinning 2:54:15.1 0:45:33.2 1:33:33.3 21
23 1297 detail závodníka BAGIŃSKYI Grzegorz POL 1994 LINCOLN ELEKTRONIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA 2:55:11.2 0:46:29.3 1:35:07.3 24
24 1142 detail závodníka MAZANEC Martin CZE 1991 Koloshop Team o.s. 2:59:33.7 0:50:51.8 1:39:46.2 28
25 1182 detail závodníka CHYTIL Tomáš CZE 1995 Six Monkeys 2:59:40.4 0:50:58.5 1:40:09.7 30
26 1273 detail závodníka HOFMAN Jan CZE 1984 ÚPICE 3:00:37.2 0:51:55.3 1:42:28.4 37
27 1244 detail závodníka HOFMAN Kamil CZE 1996 Suchý Důl 3:01:10.0 0:52:28.1 1:32:43.0 20
28 1224 detail závodníka POSPÍŠIL Lukáš CZE 1998 REDPOiNT HQBC TEAM 3:01:25.6 0:52:43.7 1:37:04.6 25
29 1280 detail závodníka STUDNIČKA Jakub CZE 1984 VETIM ÚPICE 3:01:32.8 0:52:50.9 1:40:03.8 29
30 1227 detail závodníka KOKEŠ Michal CZE 1984 Mi-kolo-vice 3:02:00.7 0:53:18.8 1:41:28.7 32
31 1326 detail závodníka ZAJAC Tomasz POL 1985 ULTIMA SPORT TIMING 3:06:02.8 0:57:20.9 1:41:55.9 34
32 1051 detail závodníka FALTA Antonín CZE 1997 IVT Náchod 3:06:19.8 0:57:37.9 1:39:23.8 27
33 1203 detail závodníka ŠIMRAL Jindřich CZE 1985 Račice 3:08:10.7 0:59:28.8 1:41:58.5 35
34 1125 detail závodníka HONISZ Marek POL 1987 Mieroszów 3:09:37.0 1:00:55.1 1:42:01.9 36
35 1255 detail závodníka SUCHÁNEK Jan CZE 1996 SK ŠELA SPORT Přerov 3:09:37.0 1:00:55.1 1:41:15.2 31
36 1108 detail závodníka RAK Jakub CZE 1989 bike team Podskalí 3:09:37.9 1:00:56.0 1:39:15.9 26
37 1308 detail závodníka HRUŠKA František CZE 1986 BAJK SERVIS 3:11:45.3 1:03:03.4 1:45:22.2 42
38 1319 detail závodníka HÁJEK Jakub CZE 1986 PRIMAIZOLRACING 3:14:32.8 1:05:50.9 1:42:45.2 39
39 1216 detail závodníka JAKOUBEK Václav CZE 1991 AxidDoldy 3:17:15.5 1:08:33.6 1:42:36.9 38
40 1193 detail závodníka HANUŠ Tomáš CZE 1998 M.C.METUJE 3:17:19.2 1:08:37.3 1:44:01.8 40
41 1288 detail závodníka ŠVEC Michal CZE 1990 vernéřovice 3:17:49.6 1:09:07.7 1:47:13.2 43
42 1173 detail závodníka GLAS Adam CZE 1989 Praha 3 3:18:18.7 1:09:36.8 1:47:55.6 44
43 1010 detail závodníka HLADÍK Tomáš CZE 1989 CYKLOTONY 3:18:27.6 1:09:45.7 1:57:49.5 52
44 1205 detail závodníka WIDENSKY Jan CZE 1988 REDPOiNT HQBC TEAM 3:19:17.7 1:10:35.8 1:44:41.8 41
45 1228 detail závodníka ZAHRÁDKA Martin CZE 1986 Lenešice 3:20:21.8 1:11:39.9 1:53:38.3 48
46 1259 detail závodníka MELICHAR Pavel CZE 1997 Police nad Metují 3:23:02.1 1:14:20.2 1:56:34.3 50
47 1314 detail závodníka HORNYCH Martin CZE 1988 Meziměstí 3:23:03.1 1:14:21.2 1:51:10.7 46
48 1143 detail závodníka HRDLIČKA Jan CZE 1993 Dobřchovice 3:24:50.0 1:16:08.1 1:31:14.1 17
49 1133 detail závodníka DRAŠNAR Michal CZE 1997 Praha 5 3:25:28.1 1:16:46.2 1:52:56.3 47
50 1088 detail závodníka RÝDL Jaroslav CZE 1988 BOZP&PO Rýdl 3:39:48.8 1:31:06.9 1:59:45.2 53
51 1130 detail závodníka KUSZA Marcin POL 1986 Continental Adršpach 3:41:30.9 1:32:49.0 1:51:09.7 45
52 1174 detail závodníka TÉR Petr CZE 1990 Vysoká Srbská 3:52:29.1 1:43:47.2 2:01:46.3 54
53 1121 detail závodníka FICHTNER Štěpán CZE 1997 Giant Pitrs bikes 3:52:47.7 1:44:05.8 1:54:12.0 49
54 1141 detail závodníka ZÁKRAVSKÝ Jiří CZE 1987 KAP Runners 3:52:53.4 1:44:11.5 1:57:04.7 51
55 1055 detail závodníka RUS Marek CZE 1995 Apache LOKO Trutnov 4:02:55.7 1:54:13.8 2:03:57.7 55
56 1192 detail závodníka DUBEN Josef CZE 1986 Nová Paka 4:11:18.8 2:02:36.9 2:08:23.7 56
57 1258 detail závodníka ŠTUKHEIL Bronislav CZE 1986 Louny 4:17:03.3 2:08:21.4 2:19:12.8 57
58 1116 detail závodníka KREJČÍ Luboš CZE 1985 ZZ TOP 4:19:05.3 2:10:23.4 2:21:33.1 58
59 1168 detail závodníka STILLER David CZE 1994 Teplice nad Metují 4:45:42.2 2:37:00.3 2:30:52.2 59
60 1183 detail závodníka LINHART Kuba CZE 2002 Stárkov 4:47:09.9 2:38:28.0 2:32:08.8 60
61 1263 detail závodníka KALOUSEK Ondřej CZE 1984 Ústí nad Orlicí 6:24:11.8 4:15:29.9 3:09:35.1 61
62 1245 detail závodníka ŠILHÁN Martin CZE 1985 Whore of Vancouver 6:24:12.0 4:15:30.1 3:09:41.3 63
63 1191 detail závodníka NÁDVORNÍK Aleš CZE 1984 Česká Třebová 6:24:12.1 4:15:30.2 3:09:39.0 62
--- 1022 detail závodníka CIMBUREK Michal CZE 1994 HSK cycling team DNF --- --- ---
--- 1030 detail závodníka PLNÝ David CZE 1993 EP Energy Merida Biking Team DNF --- --- ---
--- 1129 detail závodníka ŠTOLFA Štěpán CZE 1998 Giant Pitrs bikes DNF --- --- ---
--- 1158 detail závodníka DRAŠNAR Jan CZE 1986 Praha 5 DNF --- 2:40:00.9 ---
--- 1277 detail závodníka HYHLÍK Petr CZE 1986 RUDOLTICE DNF --- --- ---
--- 1324 detail závodníka CZEMARMAZOWICZ Łukasz POL 1996 Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej DNF --- --- ---
--- 1325 detail závodníka LAURYN Radek CZE 1997 Pitrs bikes DNF --- 1:47:19.5 ---
--- 1204 detail závodníka ŠTAMBACH Ondřej CZE 1985 Nu Pogodi!® MTB Team DNS --- --- ---
--- 1229 detail závodníka NÁPRAVNÍK Jakub CZE 1987 Rtyně v Podkrkonoší DNS --- --- ---