Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | fiscode | Kategorie | Čas | Ztráta | 9,5 km | # | 23 km | # | 32,5 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4554 | GUNDERSEN Tore Martin Sobak | 1987 | Team Coop Talent | 3420516 | 1. / H 21 | 1:44:31.9 | 0:00:00.0 | 21:33.0 | 2 | 0:52:33.2 | 6 | 1:14:38.2 | 1 | ||
2 | diplom | 4601 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | --- | 1. / H 31 | 1:44:35.4 | 0:00:03.5 | 21:32.1 | 1 | 0:52:30.1 | 1 | 1:14:39.0 | 3 | ||
3 | diplom | 4655 | DE ZOLT Roberto | 1970 | Padola | --- | 1. / H 41 | 1:45:41.7 | 0:01:09.8 | 21:38.2 | 7 | 0:52:32.9 | 5 | 1:14:38.5 | 2 | ||
4 | diplom | 4058 | SEIFERT Benjamin | 1982 | Fischer Racing Team | --- | 2. / H 31 | 1:46:59.7 | 0:02:27.8 | 21:37.1 | 4 | 0:52:34.9 | 11 | 1:15:05.2 | 4 | ||
5 | diplom | 4061 | BRANDNER Alexander | 1992 | --- | --- | 2. / H 21 | 1:47:01.0 | 0:02:29.1 | 21:36.4 | 3 | 0:52:34.1 | 9 | 1:15:07.0 | 7 | ||
6 | diplom | 4057 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 3. / H 21 | 1:47:01.3 | 0:02:29.4 | 21:37.8 | 6 | 0:52:31.7 | 2 | 1:15:06.1 | 5 | ||
7 | diplom | 4553 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team | --- | 4. / H 21 | 1:47:01.4 | 0:02:29.5 | 21:38.3 | 8 | 0:52:32.5 | 3 | 1:15:07.1 | 8 | ||
8 | diplom | 4055 | LEMMERER Harald | 1991 | --- | --- | 5. / H 21 | 1:47:03.7 | 0:02:31.8 | 21:38.5 | 9 | 0:52:32.5 | 3 | 1:15:06.6 | 6 | ||
9 | diplom | 4021 | BIANCHI Eugenio | 1985 | Team Enervit | --- | 6. / H 21 | 1:49:44.9 | 0:05:13.0 | 21:37.7 | 5 | 0:52:34.5 | 10 | 1:15:59.1 | 9 | ||
10 | diplom | 4385 | SIEBER Manuel | 1990 | SALOMON LEKI RACING TEAM | --- | 7. / H 21 | 1:51:06.8 | 0:06:34.9 | 21:40.9 | 12 | 0:52:58.1 | 12 | 1:17:36.0 | 11 | ||
11 | diplom | 4580 | ANGELI Johannes | 1991 | Wiggensbach | --- | 8. / H 21 | 1:52:37.6 | 0:08:05.7 | 21:38.8 | 10 | 0:52:33.6 | 7 | 1:17:12.5 | 10 | ||
12 | diplom | 4392 | RÄSS Daniel | 1974 | --- | --- | 1. / H 36 | 1:53:06.3 | 0:08:34.4 | 22:19.5 | 17 | 0:54:53.4 | 18 | 1:19:57.1 | 14 | ||
13 | diplom | 4068 | KRIZ Jan | 1975 | SALOMON-LEKI-RACING-TEAM | 3150442 | 2. / H 36 | 1:53:06.9 | 0:08:35.0 | 22:39.2 | 19 | 0:54:52.9 | 17 | 1:19:59.0 | 17 | ||
14 | diplom | 4579 | BALLERSTEDT Roland | 1966 | Issny | --- | 1. / H 46 | 1:53:09.8 | 0:08:37.9 | 22:18.5 | 15 | 0:54:51.8 | 15 | 1:19:57.8 | 15 | ||
15 | diplom | 4567 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | Salomon Leki Racingteam | 3200444 | 9. / H 21 | 1:53:13.9 | 0:08:42.0 | 21:40.6 | 11 | 0:54:03.8 | 14 | 1:19:58.4 | 16 | ||
16 | diplom | 4594 | LOKHOV Nikolay | 1986 | Nerechta Kostromskaya oblast | 3480516 | 10. / H 21 | 1:53:14.2 | 0:08:42.3 | 21:43.0 | 14 | 0:54:03.4 | 13 | 1:19:32.6 | 13 | ||
17 | diplom | 4066 | LAU Florian | 1988 | SV Oberreute | --- | 11. / H 21 | 1:53:18.9 | 0:08:47.0 | 22:38.5 | 18 | 0:54:52.2 | 16 | 1:20:00.1 | 19 | ||
18 | diplom | 4003 | MELLERT Michael | 1972 | Weiler Simmerberg | --- | 2. / H 41 | 1:53:20.6 | 0:08:48.7 | 22:18.9 | 16 | 0:54:54.3 | 20 | 1:19:59.6 | 18 | ||
19 | diplom | 4064 | WACHLIN Johannes | 1979 | --- | --- | 3. / H 31 | 1:53:56.3 | 0:09:24.4 | 21:41.3 | 13 | 0:52:33.6 | 7 | 1:18:59.4 | 12 | ||
20 | diplom | 4559 | REICHART Matthias | 1991 | SkizugGebAufklBtl230 | --- | 12. / H 21 | 1:54:02.9 | 0:09:31.0 | 23:08.7 | 23 | 0:55:37.0 | 21 | 1:20:48.6 | 21 | ||
21 | diplom | 4369 | WAGENFUEHR Thomas | 1971 | Langlauf-Club Davos | --- | 3. / H 41 | 1:54:24.1 | 0:09:52.2 | 23:10.2 | 26 | 0:55:39.3 | 25 | 1:20:49.5 | 22 | ||
22 | diplom | 4062 | PROPP Jurij | 1980 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 4. / H 31 | 1:55:09.0 | 0:10:37.1 | 22:39.2 | 19 | 0:55:37.0 | 21 | 1:20:51.2 | 24 | ||
23 | diplom | 4031 | CONFORTOLA W. Antonella | 1975 | corpo forestale dello stato | --- | 1. / D 36 | 1:55:11.4 | 0:10:39.5 | 23:09.1 | 24 | 0:55:37.4 | 23 | 1:20:51.4 | 25 | ||
24 | diplom | 4295 | PLETZER Franco | 1975 | --- | --- | 3. / H 36 | 1:55:12.0 | 0:10:40.1 | 22:39.7 | 21 | 0:54:53.9 | 19 | 1:20:00.7 | 20 | ||
25 | diplom | 4001 | PUMP Carsten | 1976 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3200044 | 4. / H 36 | 1:58:14.4 | 0:13:42.5 | 22:40.4 | 22 | 0:55:39.7 | 26 | 1:21:24.6 | 26 | ||
26 | diplom | 4051 | MÜLLER Florian | 1970 | Bayrischzell | --- | 4. / H 41 | 1:58:22.6 | 0:13:50.7 | 23:10.9 | 27 | 0:55:38.7 | 24 | 1:20:50.7 | 23 | ||
27 | diplom | 4429 | MELOY Jakob | 1993 | PWT | --- | 13. / H 21 | 1:58:34.1 | 0:14:02.2 | 23:52.9 | 33 | 0:57:48.7 | 38 | 1:23:35.4 | 28 | ||
28 | diplom | 4028 | IHLE-HANSEN Hakon | 1984 | BSK | --- | 14. / H 21 | 1:58:34.6 | 0:14:02.7 | 23:55.4 | 37 | 0:57:48.4 | 37 | 1:23:36.9 | 32 | ||
29 | diplom | 4238 | STRUNA Martin | 1979 | Silvini Ski Trab team | 3150377 | 5. / H 31 | 1:58:35.7 | 0:14:03.8 | 23:37.6 | 28 | 0:57:47.5 | 33 | 1:23:39.2 | 37 | ||
30 | diplom | 4643 | PATERNOSTER Florian | 1983 | Regen | --- | 6. / H 31 | 1:58:38.0 | 0:14:06.1 | 23:51.4 | 31 | 0:57:50.6 | 45 | 1:23:38.2 | 35 | ||
31 | diplom | 4415 | THOMA Holger | 1971 | SZ Brend | --- | 5. / H 41 | 1:58:39.4 | 0:14:07.5 | 23:58.5 | 42 | 0:57:49.4 | 40 | 1:24:03.5 | 39 | ||
32 | diplom | 4485 | NIEVERGELT Andrea | 1983 | Club 83 | --- | 7. / H 31 | 1:58:39.8 | 0:14:07.9 | 23:54.9 | 36 | 0:57:48.1 | 35 | 1:23:36.9 | 32 | ||
33 | diplom | 4552 | SCHALLER Rico | 1976 | Team Fischer | --- | 5. / H 36 | 1:58:45.2 | 0:14:13.3 | 23:38.8 | 30 | 0:57:50.0 | 43 | 1:23:39.8 | 38 | ||
34 | diplom | 4638 | VASSBOTN Bjoern Ole | 1967 | Volda | --- | 2. / H 46 | 1:58:50.4 | 0:14:18.5 | 23:56.6 | 39 | 0:57:47.2 | 32 | 1:23:38.6 | 36 | ||
35 | diplom | 4226 | IAKHIN Rinat | 1968 | Sakhalin | --- | 3. / H 46 | 1:58:52.3 | 0:14:20.4 | 23:52.5 | 32 | 0:57:45.6 | 29 | 1:23:34.8 | 27 | ||
36 | diplom | 4035 | BURGO Manuel | 1982 | ASV Arunda Schleis | --- | 8. / H 31 | 1:58:52.4 | 0:14:20.5 | 23:54.0 | 34 | 0:57:49.9 | 42 | 1:23:36.2 | 30 | ||
37 | diplom | 4680 | MÜLLER Jessica | 1988 | xc-ski.de Skimarathon Team | --- | 1. / D 21 | 1:58:56.3 | 0:14:24.4 | 23:57.3 | 40 | 0:57:49.0 | 39 | 1:23:36.2 | 30 | ||
38 | diplom | 4004 | REJZEK Martin | 1972 | Eintracht Braunschweig | 3150325 | 6. / H 41 | 1:59:40.8 | 0:15:08.9 | 23:09.7 | 25 | 0:56:19.3 | 27 | 1:23:35.4 | 28 | ||
39 | diplom | 4302 | SMOLYAKOV Alexandr | 1969 | Nerechta Kostromskaya oblast | --- | 7. / H 41 | 2:00:19.9 | 0:15:48.0 | 24:05.7 | 45 | 0:57:45.0 | 28 | 1:24:10.5 | 41 | ||
40 | diplom | 4289 | NEEMELA Tarmo | 1968 | Eesti Sportlane | --- | 4. / H 46 | 2:00:21.7 | 0:15:49.8 | 24:06.3 | 46 | 0:57:50.3 | 44 | 1:24:09.8 | 40 | ||
41 | diplom | 4617 | ZEMMRICH Kevin | 1989 | SSV Sayda | 3200201 | 15. / H 21 | 2:00:26.1 | 0:15:54.2 | 23:54.5 | 35 | 0:57:49.5 | 41 | 1:23:37.7 | 34 | ||
42 | diplom | 4624 | RIIHIJÄRVI Ilpo | 1972 | Raahe | --- | 8. / H 41 | 2:01:36.4 | 0:17:04.5 | 25:23.5 | 65 | 0:58:53.7 | 48 | 1:25:33.3 | 47 | ||
43 | diplom | 4006 | NURMI Kari | 1961 | Laukkosken Taimi | --- | 1. / H 51 | 2:01:39.8 | 0:17:07.9 | 23:56.0 | 38 | 0:57:46.6 | 31 | 1:24:28.4 | 44 | ||
44 | diplom | 4472 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 5. / H 46 | 2:01:40.3 | 0:17:08.4 | 24:01.0 | 44 | 0:57:47.8 | 34 | 1:25:00.4 | 46 | ||
45 | diplom | 4020 | NURMI Janne-Pekka | 1967 | Laukkosken Taimi | --- | 6. / H 46 | 2:01:47.6 | 0:17:15.7 | 24:00.3 | 43 | 0:57:46.0 | 30 | 1:24:31.6 | 45 | ||
46 | diplom | 4017 | BÄR Andreas | 1984 | --- | --- | 16. / H 21 | 2:01:54.0 | 0:17:22.1 | 25:18.8 | 59 | 0:59:44.8 | 61 | 1:26:32.5 | 51 | ||
47 | diplom | 4009 | ANTOKHIN Yury | 1966 | Orsha-ski-marathon | --- | 7. / H 46 | 2:02:43.4 | 0:18:11.5 | 24:17.6 | 48 | 0:58:48.2 | 47 | 1:26:31.2 | 48 | ||
48 | diplom | 4467 | HENNIG Manfred | 1967 | München | --- | 8. / H 46 | 2:02:43.4 | 0:18:11.5 | 24:54.4 | 55 | 0:58:59.8 | 51 | 1:26:32.3 | 50 | ||
49 | diplom | 4382 | KUTTER Michael | 1965 | --- | --- | 9. / H 46 | 2:02:45.2 | 0:18:13.3 | 23:57.8 | 41 | 0:57:51.0 | 46 | 1:24:12.6 | 43 | ||
50 | diplom | 4005 | MEIER Lukas | 1991 | SAS Zürich | --- | 17. / H 21 | 2:02:47.2 | 0:18:15.3 | 23:38.2 | 29 | 0:57:48.2 | 36 | 1:24:12.0 | 42 | ||
51 | diplom | 2061 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work | 3515009 | 1. / D 31 | 2:02:48.2 | 0:18:16.3 | 24:31.6 | 52 | 0:58:59.2 | 50 | 1:26:31.6 | 49 | ||
52 | diplom | 4608 | HAMMERLE Rainer | 1964 | --- | --- | 10. / H 46 | 2:02:53.8 | 0:18:21.9 | 24:18.1 | 49 | 0:59:00.5 | 52 | 1:26:32.9 | 52 | ||
53 | diplom | 4640 | BORUTOVA Kamila | 1975 | Salomon Nordic Team | 3155036 | 2. / D 36 | 2:03:39.6 | 0:19:07.7 | 24:20.6 | 51 | 0:58:58.5 | 49 | 1:26:56.7 | 57 | ||
54 | diplom | 4370 | WAGENFUEHR Sandra | 1971 | Rossignol Skiteam | --- | 1. / D 41 | 2:03:39.8 | 0:19:07.9 | 25:19.2 | 60 | 0:59:42.6 | 58 | 1:26:55.4 | 54 | ||
55 | diplom | 4566 | WIPPER Andreas | 1965 | Holzkirchen | --- | 11. / H 46 | 2:03:48.8 | 0:19:16.9 | 25:20.0 | 61 | 0:59:42.1 | 57 | 1:26:56.2 | 55 | ||
56 | diplom | 4551 | KUISLE Michael | 1995 | --- | --- | 1. / J 19 M | 2:03:48.9 | 0:19:17.0 | 25:18.5 | 58 | 0:59:43.2 | 59 | 1:26:54.8 | 53 | ||
57 | diplom | 4010 | WITTMANN Robert | 1985 | Kempten | --- | 18. / H 21 | 2:03:49.9 | 0:19:18.0 | 24:53.9 | 54 | 0:59:41.3 | 56 | 1:26:57.1 | 58 | ||
58 | diplom | 4416 | HERR Jochen | 1970 | SZ Brend | --- | 9. / H 41 | 2:03:54.8 | 0:19:22.9 | 24:55.0 | 56 | 0:59:43.7 | 60 | 1:26:56.4 | 56 | ||
59 | diplom | 4676 | FEISTENAUER David | 1994 | --- | --- | 2. / J 19 M | 2:04:59.4 | 0:20:27.5 | 26:23.0 | 109 | 1:00:27.7 | 62 | 1:28:18.4 | 62 | ||
60 | diplom | 4390 | MEDACK Thomas | 1976 | Team Slow | --- | 6. / H 36 | 2:05:03.0 | 0:20:31.1 | 25:37.2 | 77 | 1:00:34.2 | 72 | 1:28:20.9 | 66 | ||
61 | diplom | 4582 | SAKHAROV Vladimir | 1965 | Kostroma | --- | 12. / H 46 | 2:05:07.2 | 0:20:35.3 | 25:50.2 | 83 | 1:00:31.6 | 66 | 1:28:18.0 | 61 | ||
62 | diplom | 4093 | KVALE Steinar | 1970 | Brandbu IF Norway | --- | 10. / H 41 | 2:05:50.4 | 0:21:18.5 | 25:22.0 | 64 | 1:00:32.6 | 68 | 1:28:38.3 | 74 | ||
63 | diplom | 4576 | ASCHENBRENNER Rolf | 1988 | Skadi Loppet Team | --- | 19. / H 21 | 2:05:55.3 | 0:21:23.4 | 25:18.1 | 57 | 1:00:33.0 | 69 | 1:28:23.9 | 70 | ||
64 | diplom | 4611 | HENNING Michael | 1985 | SC Lanzenhain | --- | 20. / H 21 | 2:05:58.1 | 0:21:26.2 | 25:35.5 | 74 | 1:00:34.5 | 73 | 1:28:25.3 | 72 | ||
65 | diplom | 4512 | PESOR Kaido | 1970 | Rapla | --- | 11. / H 41 | 2:05:58.7 | 0:21:26.8 | 25:24.1 | 66 | 1:00:32.4 | 67 | 1:28:19.1 | 63 | ||
66 | diplom | 4232 | LEBEDEV Alexey | 1973 | Green glade | --- | 12. / H 41 | 2:06:00.1 | 0:21:28.2 | 26:01.3 | 94 | 1:00:29.8 | 64 | 1:28:20.3 | 65 | ||
67 | diplom | 4636 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Aidlingen | --- | 13. / H 46 | 2:06:00.8 | 0:21:28.9 | 25:24.6 | 67 | 1:00:33.7 | 70 | 1:28:24.7 | 71 | ||
68 | diplom | 4025 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | --- | 2. / H 51 | 2:06:04.8 | 0:21:32.9 | 25:20.4 | 62 | 1:00:35.0 | 75 | 1:28:19.6 | 64 | ||
69 | diplom | 4562 | WIESNER Stefan | 1982 | Deutscher Fallschirmsport Verband e. V. | --- | 9. / H 31 | 2:06:10.4 | 0:21:38.5 | 25:36.0 | 75 | 1:00:35.1 | 76 | 1:28:21.7 | 67 | ||
70 | diplom | 4230 | MELNIKOV Oleg | 1966 | LTA Marathon Team | --- | 14. / H 46 | 2:06:10.7 | 0:21:38.8 | 25:37.8 | 79 | 1:00:35.5 | 77 | 1:28:26.3 | 73 | ||
71 | diplom | 4183 | BRUSOV Vasily | 1984 | Troitsk-Toko | --- | 21. / H 21 | 2:07:21.4 | 0:22:49.5 | 24:16.5 | 47 | 0:59:13.0 | 55 | 1:27:42.7 | 59 | ||
72 | diplom | 4012 | ALBRECHT Uli | 1953 | SC Murnau | --- | 1. / H 61 | 2:08:05.4 | 0:23:33.5 | 25:20.7 | 63 | 1:00:34.6 | 74 | 1:28:40.6 | 77 | ||
73 | diplom | 4536 | LYASHOK Alexander | 1967 | Saint-Petersburg | --- | 15. / H 46 | 2:08:08.8 | 0:23:36.9 | 24:18.6 | 50 | 0:59:01.0 | 53 | 1:27:52.3 | 60 | ||
74 | diplom | 4573 | STROM Thomas | 1992 | Mjosski | --- | 22. / H 21 | 2:08:23.5 | 0:23:51.6 | 24:32.3 | 53 | 0:59:09.1 | 54 | 1:28:39.4 | 76 | ||
75 | diplom | 4642 | HOFFMANN Paul | 1995 | Grün-Weiss-Pirna | --- | 3. / J 19 M | 2:08:25.6 | 0:23:53.7 | 25:38.6 | 80 | 1:00:36.0 | 78 | 1:28:23.5 | 69 | ||
76 | diplom | 4491 | ROBALDS Andris | 1994 | Talsi Biathlon Club | 3550121 | 4. / J 19 M | 2:08:26.9 | 0:23:55.0 | 26:12.8 | 105 | 1:00:28.6 | 63 | 1:28:22.9 | 68 | ||
77 | diplom | 4452 | SUBACHEV Stanislav | 1971 | CZWS DMITROV | --- | 13. / H 41 | 2:08:27.2 | 0:23:55.3 | 25:37.2 | 77 | 1:00:36.2 | 79 | 1:29:11.8 | 78 | ||
78 | diplom | 4427 | BRINGOLD Daniel | 1972 | Blumenstein | --- | 14. / H 41 | 2:08:34.1 | 0:24:02.2 | 26:40.6 | 113 | 1:02:17.1 | 96 | 1:30:35.9 | 80 | ||
79 | diplom | 4305 | ZALAR Domen | 1984 | TurboM | --- | 23. / H 21 | 2:09:00.4 | 0:24:28.5 | 26:34.5 | 111 | 1:02:15.8 | 94 | 1:31:01.8 | 90 | ||
80 | diplom | 4327 | BERGINC Gorazd | 1978 | ŠD TURBO M | --- | 7. / H 36 | 2:09:01.4 | 0:24:29.5 | 25:56.2 | 91 | 1:01:35.3 | 85 | 1:30:39.7 | 82 | ||
81 | diplom | 4501 | LEHMANN Marcus | 1987 | Taufkirchen | --- | 24. / H 21 | 2:09:18.0 | 0:24:46.1 | 25:32.3 | 70 | 1:00:30.7 | 65 | 1:28:38.7 | 75 | ||
82 | diplom | 4278 | HEINL Markus | 1963 | Holzkirchen | --- | 3. / H 51 | 2:09:50.8 | 0:25:18.9 | 25:54.0 | 88 | 1:01:35.7 | 86 | 1:30:39.1 | 81 | ||
83 | diplom | 4595 | LOGACHEV Alexander | 1976 | Russia | --- | 8. / H 36 | 2:09:51.8 | 0:25:19.9 | 25:30.9 | 69 | 1:00:42.1 | 80 | 1:30:23.4 | 79 | ||
84 | diplom | 4356 | MYHR Kasper | 1954 | Klaebu | --- | 1. / H 56 | 2:09:53.8 | 0:25:21.9 | 26:00.4 | 93 | 1:01:34.9 | 84 | 1:30:42.5 | 87 | ||
85 | diplom | 4032 | YIGITKURT Arman | 1964 | RSV Geislingen | --- | 16. / H 46 | 2:09:54.7 | 0:25:22.8 | 25:55.3 | 90 | 1:02:13.6 | 90 | 1:31:02.5 | 91 | ||
86 | diplom | 4631 | KESTEL Matthias | 1959 | Kronach | --- | 4. / H 51 | 2:09:57.2 | 0:25:25.3 | 25:33.9 | 72 | 1:01:13.7 | 81 | 1:30:41.2 | 85 | ||
87 | diplom | 4016 | ROßBERG Jens | 1976 | Erfurt | --- | 9. / H 36 | 2:09:58.4 | 0:25:26.5 | 25:33.3 | 71 | 1:01:33.5 | 82 | 1:30:39.8 | 83 | ||
88 | diplom | 4666 | HERZOG Josef | 1963 | --- | --- | 5. / H 51 | 2:10:01.8 | 0:25:29.9 | 27:01.3 | 129 | 1:02:12.5 | 89 | 1:30:43.2 | 88 | ||
89 | diplom | 4007 | BASS Jachen | 1964 | Martina | --- | 17. / H 46 | 2:10:02.8 | 0:25:30.9 | 25:40.4 | 81 | 1:01:36.3 | 87 | 1:30:40.4 | 84 | ||
90 | diplom | 4182 | IABOROV Nikolai | 1973 | Kochetov-Team | --- | 15. / H 41 | 2:10:54.2 | 0:26:22.3 | 25:29.0 | 68 | 1:00:33.7 | 70 | 1:31:10.2 | 93 | ||
91 | diplom | 4583 | ZADVOROCHNYY Yury | 1959 | Nerechta Kostromskaya oblast | --- | 6. / H 51 | 2:10:55.7 | 0:26:23.8 | 26:48.9 | 119 | 1:03:03.2 | 104 | 1:32:21.7 | 97 | ||
92 | diplom | 4268 | HYTÖNEN Juhani | 1958 | pulkkila | --- | 2. / H 56 | 2:11:20.7 | 0:26:48.8 | 26:04.1 | 99 | 1:03:15.0 | 109 | 1:32:52.6 | 103 | ||
93 | diplom | 4011 | HAAS Arnold | 1959 | SZ Stokach | --- | 7. / H 51 | 2:11:30.1 | 0:26:58.2 | 25:55.2 | 89 | 1:02:15.4 | 93 | 1:31:35.4 | 95 | ||
94 | diplom | 4262 | BRANDL Thomas | 1965 | TSV Calw | --- | 18. / H 46 | 2:11:32.5 | 0:27:00.6 | 26:06.6 | 102 | 1:02:44.6 | 103 | 1:32:47.9 | 100 | ||
95 | diplom | 4063 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | --- | 2. / D 31 | 2:11:33.8 | 0:27:01.9 | 25:51.0 | 84 | 1:03:13.1 | 106 | 1:32:51.2 | 101 | ||
96 | diplom | 4478 | MOTTINI Manuel | 1990 | Livigno | --- | 25. / H 21 | 2:11:44.9 | 0:27:13.0 | 26:46.9 | 116 | 1:02:14.0 | 91 | 1:30:43.6 | 89 | ||
97 | diplom | 4486 | REISKA Alar | 1963 | Voru | --- | 8. / H 51 | 2:11:54.9 | 0:27:23.0 | 25:58.9 | 92 | 1:01:34.4 | 83 | 1:31:04.9 | 92 | ||
98 | diplom | 4615 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | --- | 16. / H 41 | 2:12:12.4 | 0:27:40.5 | 26:21.3 | 106 | 1:02:17.5 | 97 | 1:31:34.7 | 94 | ||
99 | diplom | 4227 | HUBER Thomas | 1968 | --- | --- | 19. / H 46 | 2:12:14.5 | 0:27:42.6 | 25:52.6 | 86 | 1:02:14.6 | 92 | 1:31:51.9 | 96 | ||
100 | diplom | 4400 | MCLEAN Hamish | 1988 | Australian Biathlon Association | --- | 26. / H 21 | 2:12:41.8 | 0:28:09.9 | 26:31.6 | 110 | 1:03:33.6 | 110 | 1:33:19.0 | 105 |