Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7. kolo | # | 8. kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7. kolo | # | 8. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Specialized Racing | 1. / Muži Elita | 1:41:09.8 | 0:00:00.0 | 12:26.3 [1] | 1 | 12:26.2 [2] | 1 | 12:39.7 [5] | 1 | 12:47.1 [6] | 1 | 0:12:45.8 [3] | 1 | 0:12:51.5 [6] | 1 | 13:01.3 [2] | 1 | 12:11.9 [1] | 1 | ||
2 | 10 | NESVADBA Jan | 1991 | Superior Rubena Team | 2. / Muži Elita | 1:41:15.1 | 0:00:05.3 | 12:26.5 [2] | 2 | 12:26.3 [3] | 2 | 12:39.9 [6] | 3 | 12:47.1 [6] | 3 | 0:12:45.9 [4] | 3 | 0:12:51.3 [4] | 3 | 13:01.4 [4] | 3 | 12:16.7 [2] | 2 | ||
3 | 29 | KONWA Marek | 1990 | Betch.nl Superior Brenjtjens MTB Racing Team | 3. / Muži Elita | 1:41:30.0 | 0:00:20.2 | 12:26.8 [3] | 3 | 12:26.4 [4] | 3 | 12:39.2 [4] | 2 | 12:47.0 [5] | 2 | 0:12:46.0 [5] | 2 | 0:12:51.3 [4] | 2 | 13:01.3 [2] | 2 | 12:31.9 [4] | 3 | ||
4 | 25 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | Česká spořitelna Specialized | 4. / Muži Elita | 1:41:30.1 | 0:00:20.3 | 12:49.2 [8] | 8 | 12:31.2 [5] | 5 | 12:41.5 [7] | 6 | 12:20.8 [1] | 5 | 0:12:44.2 [2] | 4 | 0:12:51.1 [3] | 5 | 13:01.6 [5] | 4 | 12:30.5 [3] | 4 | ||
5 | 6 | NOVÁK Jiří | 1985 | BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM | 5. / Muži Elita | 1:42:08.1 | 0:00:58.3 | 12:34.3 [4] | 4 | 12:33.9 [7] | 4 | 12:37.9 [2] | 4 | 12:36.3 [2] | 4 | 0:12:49.1 [6] | 5 | 0:12:45.5 [1] | 3 | 13:11.8 [10] | 5 | 12:59.3 [6] | 5 | ||
6 | 71 | BATS Didier | 1993 | Goeman Scott Cycling Team | 1. / MU23 | 1:42:40.1 | 0:01:30.3 | 12:40.5 [5] | 5 | 12:42.9 [8] | 7 | 12:38.1 [3] | 5 | 12:37.5 [3] | 6 | 0:12:56.8 [8] | 7 | 0:12:52.6 [7] | 6 | 12:53.7 [1] | 6 | 13:18.0 [13] | 6 | ||
7 | 41 | PANHUYZEN Kevin | 1994 | --- | 2. / MU23 | 1:43:19.1 | 0:02:09.3 | 12:49.0 [7] | 7 | 12:46.2 [10] | 8 | 12:52.0 [10] | 10 | 12:51.3 [8] | 9 | 0:12:56.9 [9] | 9 | 0:12:50.6 [2] | 7 | 13:08.9 [9] | 7 | 13:04.2 [10] | 7 | ||
8 | 93 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna Specialized | 6. / Muži Elita | 1:43:40.4 | 0:02:30.6 | 12:48.7 [6] | 6 | 12:33.1 [6] | 6 | 12:51.8 [9] | 8 | 12:52.8 [9] | 8 | 0:13:08.1 [12] | 8 | 0:13:17.1 [12] | 8 | 13:06.9 [6] | 8 | 13:01.9 [8] | 8 | ||
9 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 3. / MU23 | 1:43:59.0 | 0:02:49.2 | 12:50.0 [9] | 9 | 12:45.5 [9] | 9 | 12:49.0 [8] | 9 | 13:02.8 [10] | 10 | 0:13:12.3 [14] | 10 | 0:12:56.4 [8] | 9 | 13:08.6 [8] | 9 | 13:14.4 [12] | 9 | ||
10 | 54 | HUTTER Michael | 1986 | Signer Merida RVA | 7. / Muži Elita | 1:44:36.4 | 0:03:26.6 | 12:56.8 [10] | 10 | 13:06.0 [20] | 12 | 12:55.9 [11] | 11 | 13:11.2 [16] | 11 | 0:13:09.1 [13] | 12 | 0:13:02.9 [9] | 11 | 13:12.0 [11] | 11 | 13:02.5 [9] | 10 | ||
11 | 2 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 8. / Muži Elita | 1:44:44.2 | 0:03:34.4 | 13:17.8 [17] | 17 | 12:58.3 [14] | 15 | 12:59.6 [12] | 12 | 13:07.6 [13] | 12 | 0:12:55.4 [7] | 11 | 0:13:02.9 [9] | 10 | 13:12.0 [11] | 10 | 13:10.6 [11] | 11 | ||
12 | 100 | HYNEK Kristian | 1980 | TOPEAK ERGON RACING TEAM | 9. / Muži Elita | 1:45:03.9 | 0:03:54.1 | 13:17.5 [16] | 16 | 12:23.5 [1] | 10 | 12:32.1 [1] | 7 | 12:37.6 [4] | 7 | 0:12:36.7 [1] | 6 | 0:15:35.4 [48] | 12 | 13:13.4 [13] | 12 | 12:47.7 [5] | 12 | ||
13 | 53 | PERNSTEINER Hermann | 1990 | Fill ProForma Racing Team | 10. / Muži Elita | 1:45:25.1 | 0:04:15.3 | 13:36.1 [21] | 21 | 13:02.0 [17] | 20 | 13:16.8 [19] | 19 | 13:11.3 [17] | 18 | 0:13:07.1 [11] | 17 | 0:13:03.3 [11] | 14 | 13:07.1 [7] | 13 | 13:01.4 [7] | 13 | ||
14 | 16 | MALÍK Michal | 1989 | Nilfisk ALTO pro cycling | 11. / Muži Elita | 1:46:28.6 | 0:05:18.8 | 13:13.2 [15] | 15 | 12:46.2 [10] | 11 | 13:16.6 [18] | 13 | 13:07.6 [13] | 13 | 0:13:03.4 [10] | 13 | 0:13:45.2 [18] | 13 | 13:50.6 [19] | 14 | 13:25.8 [15] | 14 | ||
15 | 21 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST RUBENA racing team | 12. / Muži Elita | 1:46:32.3 | 0:05:22.5 | 13:12.2 [14] | 14 | 12:53.5 [12] | 14 | 13:11.3 [14] | 15 | 13:16.9 [21] | 15 | 0:13:18.2 [15] | 15 | 0:13:32.2 [15] | 16 | 13:42.6 [17] | 16 | 13:25.4 [14] | 15 | ||
16 | 79 | KONWA Piotr | 1995 | 4F Racing Team | 4. / MU23 | 1:46:48.8 | 0:05:39.0 | 13:38.8 [24] | 24 | 13:00.7 [16] | 22 | 13:25.6 [21] | 21 | 13:05.4 [11] | 19 | 0:13:24.7 [20] | 18 | 0:13:18.1 [13] | 17 | 13:28.7 [15] | 17 | 13:26.8 [16] | 16 | ||
17 | 66 | MONTGOMERIE Gareth | 1982 | Scotland | 13. / Muži Elita | 1:47:05.3 | 0:05:55.5 | 13:05.6 [12] | 12 | 12:58.4 [15] | 13 | 13:12.5 [15] | 14 | 13:10.5 [15] | 14 | 0:13:24.8 [21] | 14 | 0:13:32.0 [14] | 15 | 13:42.7 [18] | 15 | 13:58.8 [21] | 17 | ||
18 | 39 | TVRDÍK Tomáš | 1985 | Nilfisk ALTO pro cycling | 14. / Muži Elita | 1:48:11.4 | 0:07:01.6 | 13:36.5 [22] | 22 | 13:36.3 [29] | 28 | 13:30.6 [26] | 28 | 13:30.1 [22] | 26 | 0:13:19.3 [17] | 23 | 0:13:37.8 [16] | 22 | 13:29.5 [16] | 19 | 13:31.3 [17] | 18 | ||
19 | 11 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / MU23 | 1:48:34.6 | 0:07:24.8 | 13:05.3 [11] | 11 | 13:18.3 [24] | 16 | 13:56.6 [34] | 23 | 13:35.9 [25] | 24 | 0:13:20.6 [18] | 22 | 0:13:44.0 [17] | 21 | 13:26.6 [14] | 18 | 14:07.3 [22] | 19 | ||
20 | 56 | HEBISZ Rafał | 1982 | SGR Srebrna Góra | 15. / Muži Elita | 1:48:50.3 | 0:07:40.5 | 13:23.5 [20] | 20 | 13:04.0 [18] | 19 | 13:15.6 [17] | 17 | 13:32.3 [24] | 20 | 0:13:37.7 [22] | 21 | 0:13:58.6 [27] | 20 | 14:14.2 [26] | 22 | 13:44.4 [18] | 20 | ||
21 | 49 | VASTL Jan | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 6. / MU23 | 1:49:04.4 | 0:07:54.6 | 13:42.0 [26] | 26 | 12:56.8 [13] | 21 | 13:05.5 [13] | 18 | 13:05.4 [11] | 16 | 0:13:18.4 [16] | 16 | 0:13:58.2 [25] | 18 | 14:37.1 [31] | 20 | 14:21.0 [24] | 21 | ||
22 | 81 | KRISTIANSEN Sondre | 1993 | SK Rye | 7. / MU23 | 1:49:27.2 | 0:08:17.4 | --- | --- | --- | 24 | 13:27.6 [23] | 22 | 13:14.0 [18] | 21 | 0:13:23.3 [19] | 20 | 0:13:48.6 [19] | 19 | 14:08.9 [24] | 21 | 14:36.9 [28] | 22 | ||
23 | 18 | BOGAR Kryštof | 1994 | Betch.nl Superior Brentjens MTB Team | 8. / MU23 | 1:49:30.8 | 0:08:21.0 | 13:22.7 [19] | 19 | 13:04.1 [19] | 18 | 13:28.4 [24] | 20 | 13:49.1 [28] | 23 | 0:13:54.7 [27] | 25 | 0:13:53.5 [20] | 24 | 14:11.1 [25] | 23 | 13:47.2 [19] | 23 | ||
24 | 35 | BARTÁK Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / MU23 | 1:50:23.6 | 0:09:13.8 | 13:38.6 [23] | 23 | 13:28.7 [27] | 26 | 13:25.8 [22] | 26 | 13:32.1 [23] | 25 | 0:13:40.5 [23] | 26 | 0:14:06.0 [29] | 26 | 14:05.6 [21] | 24 | 14:26.3 [25] | 24 | ||
25 | 19 | KOVÁŘ Radim | 1993 | Superior Rubena Team | 10. / MU23 | 1:51:03.9 | 0:09:54.1 | 13:52.4 [27] | 27 | 13:14.6 [23] | 25 | 13:18.5 [20] | 24 | 13:14.7 [19] | 22 | 0:13:53.0 [25] | 24 | 0:14:11.7 [32] | 25 | 14:41.1 [32] | 26 | 14:37.9 [29] | 25 | ||
26 | 73 | EGGER Georg | 1995 | LEXWARE Mountainbike Team/ MSC Wiesenbach | 11. / MU23 | 1:51:11.5 | 0:10:01.7 | 13:10.7 [13] | 13 | 13:14.2 [22] | 17 | 13:13.1 [16] | 16 | 13:15.9 [20] | 17 | 0:13:54.4 [26] | 19 | 0:14:35.5 [45] | 23 | 14:47.5 [34] | 25 | 15:00.2 [33] | 26 | ||
27 | 31 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Brentjens MTB Team | 16. / Muži Elita | 1:51:45.9 | 0:10:36.1 | 13:54.4 [29] | 29 | 13:20.2 [25] | 29 | 13:30.7 [27] | 29 | 13:38.7 [26] | 27 | 0:14:42.0 [49] | 29 | 0:13:58.2 [25] | 27 | 14:02.2 [20] | 27 | 14:39.5 [30] | 27 | ||
28 | 26 | ŠILAR Jakub | 1989 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 17. / Muži Elita | 1:52:00.7 | 0:10:50.9 | 13:53.1 [28] | 28 | 13:56.6 [35] | 33 | 13:47.9 [31] | 31 | 13:59.0 [33] | 31 | 0:14:09.1 [34] | 31 | 0:14:13.4 [34] | 31 | 14:05.7 [22] | 31 | 13:55.9 [20] | 28 | ||
29 | 22 | LUKEŠ Daniel | 1994 | AUTHOR TEAM STUPNO | 12. / MU23 | 1:52:14.4 | 0:11:04.6 | 13:40.1 [25] | 25 | 13:29.3 [28] | 27 | 13:31.9 [28] | 27 | 13:48.7 [27] | 28 | 0:14:18.5 [37] | 28 | 0:14:18.1 [37] | 29 | 14:33.2 [30] | 28 | 14:34.6 [27] | 29 | ||
30 | 14 | PAUR Ondřej | 1991 | AUTHOR TEAM STUPNO | 18. / Muži Elita | 1:52:25.4 | 0:11:15.6 | 14:12.6 [36] | 36 | 13:12.7 [21] | 30 | 13:29.9 [25] | 30 | 14:07.4 [37] | 30 | 0:14:04.8 [32] | 30 | 0:14:14.6 [35] | 30 | 14:22.3 [27] | 29 | 14:41.1 [31] | 30 | ||
31 | 95 | DANĚK Jiří | 1993 | Česká spořitelna Specialized | 13. / MU23 | 1:52:39.7 | 0:11:29.9 | 14:03.6 [33] | 33 | 14:04.1 [40] | 36 | 13:57.9 [35] | 34 | 13:53.6 [31] | 33 | 0:14:01.1 [30] | 33 | 0:14:16.9 [36] | 33 | 14:08.0 [23] | 32 | 14:14.5 [23] | 31 | ||
32 | 46 | STROŽ Jan | 1989 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 19. / Muži Elita | 1:53:19.4 | 0:12:09.6 | 13:18.3 [18] | 18 | 13:25.1 [26] | 23 | 13:47.2 [30] | 25 | 14:06.6 [35] | 29 | 0:13:55.6 [28] | 27 | 0:14:32.2 [44] | 28 | 14:53.9 [35] | 30 | 15:20.5 [35] | 32 | ||
33 | 48 | ŠELLER Luděk | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 14. / MU23 | 1:53:32.5 | 0:12:22.7 | 14:47.5 [46] | 46 | 13:54.9 [33] | 39 | 13:42.8 [29] | 36 | 13:49.4 [29] | 34 | 0:13:48.6 [24] | 34 | 0:14:09.7 [30] | 32 | 14:27.4 [28] | 33 | 14:52.2 [32] | 33 | ||
34 | 454 | KAWALEC Marcin | 1990 | SANTE BSA WHISTLE TEAM | 20. / Muži Elita | 1:53:58.0 | 0:12:48.2 | 14:02.7 [32] | 32 | 13:56.1 [34] | 34 | 14:09.4 [38] | 35 | 14:10.7 [39] | 36 | 0:14:08.0 [33] | 35 | 0:14:31.6 [43] | 35 | 14:27.8 [29] | 34 | 14:31.7 [26] | 34 | ||
35 | 94 | BUKSA Dominik | 1990 | Česká spořitelna Specialized | 21. / Muži Elita | 1:55:08.7 | 0:13:58.9 | 14:05.7 [35] | 35 | 13:43.7 [30] | 32 | 13:50.7 [33] | 32 | 14:01.6 [34] | 32 | 0:14:12.8 [36] | 32 | 0:14:23.0 [39] | 34 | 15:27.4 [37] | 35 | 15:23.8 [36] | 35 | ||
36 | 456 | PIHULAK Lukasz | 1990 | MTB - SILESIA RYBNIK | 22. / Muži Elita | 1:55:31.6 | 0:14:21.8 | 15:21.1 [59] | 59 | 13:53.1 [32] | 48 | 13:50.5 [32] | 43 | 13:56.7 [32] | 37 | 0:13:59.5 [29] | 37 | 0:14:38.2 [46] | 37 | 14:45.6 [33] | 36 | 15:06.9 [34] | 36 | ||
37 | 61 | KNÍŽE David | 1982 | PRODOLI RACING TEAM | 23. / Muži Elita | 1:40:47.0 | - 1 Lap(s) | 13:58.4 [31] | 31 | 13:44.8 [31] | 31 | 14:17.0 [41] | 33 | 14:14.7 [41] | 35 | 0:14:39.1 [46] | 36 | 0:14:53.8 [47] | 39 | 14:59.1 [36] | 37 | --- | --- | ||
38 | 452 | JEZIORSKI Maciej | 1992 | SANTE BSA WHISTLE TEAM | 15. / MU23 | 1:25:28.0 | - 2 Lap(s) | 14:45.2 [45] | 45 | 14:04.1 [40] | 41 | 14:09.7 [39] | 40 | 14:15.2 [42] | 39 | 0:14:19.2 [38] | 38 | 0:13:54.5 [21] | 36 | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 82 | KOZEL Michal | 1990 | Superior Rubena Team | 24. / Muži Elita | 1:25:43.0 | - 2 Lap(s) | 14:54.1 [49] | 49 | 14:26.5 [47] | 50 | 14:29.9 [45] | 47 | 13:53.2 [30] | 44 | 0:14:01.7 [31] | 39 | 0:13:57.5 [24] | 38 | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 96 | VOITL Daniel | 1995 | RSV Bike-Riders Remchingen | 16. / MU23 | 1:25:59.0 | - 2 Lap(s) | 13:56.8 [30] | 30 | 14:10.0 [43] | 35 | 14:42.9 [50] | 38 | 14:27.8 [48] | 41 | 0:14:44.2 [51] | 41 | 0:13:57.2 [23] | 40 | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 45 | MARVAN Vojtěch | 1987 | HNÍZDIL TEAM | 25. / Muži Elita | 1:26:00.0 | - 2 Lap(s) | 14:44.8 [44] | 44 | 13:59.7 [39] | 40 | 14:16.0 [40] | 41 | 14:06.7 [36] | 38 | 0:14:42.8 [50] | 40 | 0:14:09.9 [31] | 41 | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 98 | BLAZSO Márton | 1980 | VKSE - KROSS | 26. / Muži Elita | 1:26:30.0 | - 2 Lap(s) | 15:04.3 [53] | 53 | 14:09.6 [42] | 47 | 14:20.8 [42] | 46 | 14:12.8 [40] | 45 | 0:14:45.7 [52] | 44 | 0:13:56.7 [22] | 42 | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 99 | KORTÜM Florian | 1994 | GT - YelloWWings Racing | 17. / MU23 | 1:26:38.0 | - 2 Lap(s) | 14:52.6 [48] | 48 | 13:57.0 [37] | 42 | 14:09.0 [37] | 39 | 14:18.6 [45] | 40 | 0:14:52.2 [54] | 42 | 0:14:28.5 [42] | 43 | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 47 | KUBÍN Filip | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 18. / MU23 | 1:26:43.0 | - 2 Lap(s) | 14:05.5 [34] | 34 | 14:14.1 [44] | 37 | 14:44.8 [51] | 42 | 14:30.4 [49] | 43 | 0:14:40.9 [48] | 43 | 0:14:27.2 [41] | 44 | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 85 | GLÄSER Alexander | 1993 | GT-YellowWings Racing | 19. / MU23 | 1:26:49.0 | - 2 Lap(s) | 14:37.7 [42] | 42 | 15:25.9 [66] | 59 | 14:04.1 [36] | 48 | 14:16.9 [44] | 48 | 0:14:20.4 [39] | 46 | 0:14:03.9 [28] | 45 | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 42 | ZÖGER Manfred | 1990 | Picher Racing Team | 27. / Muži Elita | 1:26:58.0 | - 2 Lap(s) | 14:22.1 [37] | 37 | 13:59.0 [38] | 38 | 14:24.5 [44] | 37 | 14:35.3 [50] | 42 | --- | --- | --- | 46 | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 28 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 20. / MU23 | 1:27:10.0 | - 2 Lap(s) | 14:38.8 [43] | 43 | 14:19.1 [45] | 44 | 14:20.9 [43] | 44 | 14:53.9 [54] | 46 | 0:14:31.3 [42] | 45 | 0:14:25.9 [40] | 47 | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 37 | ŽNIVA Ondřej | 1993 | BIKE PRO RACING | 21. / MU23 | 1:27:19.0 | - 2 Lap(s) | 14:56.7 [51] | 51 | 13:56.8 [36] | 43 | 14:34.0 [47] | 45 | 14:53.0 [52] | 47 | 0:14:38.3 [45] | 47 | 0:14:20.1 [38] | 48 | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 32 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 28. / Muži Elita | 1:27:22.0 | - 2 Lap(s) | 14:33.3 [39] | 39 | 14:41.3 [53] | 49 | 14:57.5 [56] | 49 | 14:16.8 [43] | 49 | 0:14:39.7 [47] | 49 | 0:14:13.3 [33] | 49 | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 34 | DAMEK Milan | 1992 | caffenannini.cz CyclingMTBteam | 22. / MU23 | 1:13:04.0 | - 3 Lap(s) | 14:22.3 [38] | 38 | 15:23.3 [64] | 53 | 14:58.1 [57] | 56 | 14:07.9 [38] | 50 | 0:14:12.3 [35] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 83 | KACZMARCZYK Patryk | 1991 | MITUTOYO DEMA PWR TEAM | 29. / Muži Elita | 1:13:49.0 | - 3 Lap(s) | 15:49.5 [67] | 67 | 14:42.5 [56] | 66 | 14:30.9 [46] | 60 | 14:19.8 [46] | 52 | 0:14:26.2 [40] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 65 | WOJCZAL Pawel | 1990 | WOJCZAL-BIKE | 30. / Muži Elita | 1:14:08.0 | - 3 Lap(s) | 15:30.9 [61] | 61 | 14:57.3 [61] | 65 | 14:40.4 [48] | 61 | 14:23.3 [47] | 54 | 0:14:36.0 [43] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 58 | ŘEHÁK Martin | 1991 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 31. / Muži Elita | 1:14:12.0 | - 3 Lap(s) | 14:33.6 [40] | 40 | 14:39.8 [52] | 46 | 14:59.2 [59] | 50 | 14:53.4 [53] | 51 | 0:15:05.9 [57] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
54 | 43 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 23. / MU23 | 1:14:25.0 | - 3 Lap(s) | 15:03.9 [52] | 52 | 14:43.3 [57] | 54 | 14:56.4 [55] | 55 | 15:11.7 [62] | 56 | 0:14:29.6 [41] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
55 | 76 | GERGO Meggyesi | 1993 | Pilis Cross Country Club_RoseBikes | 24. / MU23 | 1:14:32.0 | - 3 Lap(s) | 15:16.8 [55] | 55 | 14:32.6 [48] | 55 | 14:52.0 [52] | 54 | 15:00.6 [58] | 55 | 0:14:49.9 [53] | 54 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
56 | 59 | LEGLER Felix | 1994 | SSV Mounty Altenberg | 25. / MU23 | 1:14:40.0 | - 3 Lap(s) | 15:11.0 [54] | 54 | 14:47.9 [58] | 57 | 15:00.0 [60] | 58 | 15:04.3 [59] | 57 | 0:14:36.7 [44] | 55 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
57 | 63 | KACILOWICZ Mateusz | 1987 | WOJCZAL-BIKE | 32. / Muži Elita | 1:15:04.0 | - 3 Lap(s) | 15:17.1 [56] | 56 | 14:42.1 [55] | 58 | 15:00.6 [61] | 59 | 15:10.9 [61] | 58 | 0:14:53.2 [55] | 56 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
58 | 40 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | Superior Rubena Team | 26. / MU23 | 1:15:20.0 | - 3 Lap(s) | 15:21.8 [60] | 60 | 15:01.1 [63] | 63 | 14:53.1 [53] | 63 | 14:59.9 [57] | 61 | 0:15:04.0 [56] | 57 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
59 | 458 | WEINHOLD Andi | 1986 | RADWERK RACING TEAM | 33. / Muži Elita | 1:16:08.0 | - 3 Lap(s) | 14:49.4 [47] | 47 | 14:34.4 [49] | 51 | 15:05.6 [62] | 53 | 15:53.0 [66] | 62 | 0:15:45.5 [58] | 58 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
60 | 455 | DANIELSKI Jakub | 1986 | Niezrzeszony | 34. / Muži Elita | 1:16:24.0 | - 3 Lap(s) | 15:20.7 [58] | 58 | 14:37.2 [51] | 56 | 14:54.9 [54] | 57 | 15:19.4 [64] | 59 | 0:16:11.7 [59] | 59 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
61 | 77 | BERCEL Bathory | 1995 | Pilis Cross Country Club_RoseBikes | 27. / MU23 | 1:22:55.0 | - 3 Lap(s) | 15:17.6 [57] | 57 | 14:25.2 [46] | 52 | 14:42.0 [49] | 52 | 15:05.1 [60] | 53 | 0:23:25.0 [60] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
62 | 62 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 28. / MU23 | 1:00:13.0 | - 4 Lap(s) | 15:34.5 [65] | 65 | 14:41.8 [54] | 60 | 14:58.1 [57] | 62 | 14:58.5 [55] | 60 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
63 | 60 | ARNHOLD Lucas | 1995 | RSG 52 Stollberg | 29. / MU23 | 1:00:26.0 | - 4 Lap(s) | 15:31.4 [62] | 62 | 14:48.3 [59] | 62 | 15:07.2 [64] | 64 | 14:59.0 [56] | 63 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
64 | 457 | PIHULAK Mateusz | 1995 | MTB - SILESIA RYBNIK | 30. / MU23 | 1:00:40.0 | - 4 Lap(s) | 15:31.7 [63] | 63 | 14:55.0 [60] | 64 | 15:25.7 [66] | 65 | 14:47.5 [51] | 64 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
65 | 78 | MIAZGA Artur | 1988 | Trainwithwats.com | 35. / Muži Elita | 1:01:20.0 | - 4 Lap(s) | 14:37.1 [41] | 41 | 14:36.0 [50] | 45 | 15:07.1 [63] | 51 | 16:59.7 [68] | 65 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
66 | 84 | PAWLOWSKI Wojciech | 1991 | MITUTOYO DEMA PWR TEAM | 36. / Muži Elita | 1:02:13.0 | - 4 Lap(s) | 15:49.8 [68] | 68 | 15:30.5 [68] | 68 | 15:39.9 [69] | 67 | 15:12.7 [63] | 66 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
67 | 97 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 31. / MU23 | 1:02:20.0 | - 4 Lap(s) | 15:45.9 [66] | 66 | 15:00.4 [62] | 67 | 15:52.4 [71] | 66 | 15:41.2 [65] | 67 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
68 | 74 | BARAN Krzysztof | 1988 | MKS 11 Viking Sport Jelenia Góra | 37. / Muži Elita | 1:03:15.9 | - 4 Lap(s) | 16:09.4 [71] | 71 | 15:30.4 [67] | 69 | 15:37.1 [68] | 69 | 15:59.0 [67] | 68 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
69 | 70 | WOLNY Sebastian | 1991 | MKS 11 Viking Sport Jelenia Góra | 38. / Muži Elita | 0:47:10.0 | - 5 Lap(s) | 16:05.4 [69] | 69 | 15:38.6 [69] | 70 | 15:25.9 [67] | 68 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
70 | 50 | VÍTŮ Josef | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | 32. / MU23 | 0:47:39.0 | - 5 Lap(s) | 14:54.7 [50] | 50 | 15:24.1 [65] | 61 | 17:20.1 [73] | 70 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
71 | 80 | NOVÝ Pavel | 1993 | Rock Machine Cyklomax Team | 33. / MU23 | 0:47:48.0 | - 5 Lap(s) | 16:08.1 [70] | 70 | 15:49.4 [70] | 71 | 15:50.4 [70] | 71 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
72 | 453 | MALEK Olaf | 1995 | SANTE BSA WHISTLE TEAM | 34. / MU23 | 0:48:45.0 | - 5 Lap(s) | 16:23.3 [72] | 72 | 15:55.8 [71] | 72 | 16:25.8 [72] | 72 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
73 | 52 | VALÁŠEK Daniel | 1993 | SRAM RUBENA TREK | 35. / MU23 | 0:49:25.0 | - 5 Lap(s) | 15:32.0 [64] | 64 | 18:40.1 [73] | 73 | 15:12.8 [65] | 73 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
74 | 69 | GĘBSKI Emil | 1991 | KKW JAMA WAŁBRZYCH | 39. / Muži Elita | 0:52:56.0 | - 5 Lap(s) | 16:32.4 [73] | 73 | 17:53.1 [72] | 74 | 18:30.4 [74] | 74 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM RUBENA TREK | . / MU23 | DNF | --- | 13:54.6 [-] | --- | 28:07.2 [-] | --- | 42:45.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 15 | KURCZAB Piotr | 1991 | SGR Srebrna Góra | . / Muži Elita | DNF | --- | 13:05.8 [-] | --- | 26:23.8 [-] | --- | 40:04.8 [-] | --- | 55:44.6 [-] | --- | 1:10:49.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | KEC Jan | 1990 | Superior Brentjens MTB Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 14:22.7 [-] | --- | 28:58.2 [-] | --- | 44:12.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 44 | LAVIČKA Adam | 1995 | UNIQA Jihlava | . / MU23 | DNF | --- | 14:06.2 [-] | --- | 27:58.5 [-] | --- | 42:00.1 [-] | --- | 56:02.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 51 | SOUKUP Christoph | 1980 | HITEC TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 55 | KOTRLA Michal | 1986 | VALMEZBIKE RACING | . / Muži Elita | DNF | --- | 14:30.4 [-] | --- | 31:07.3 [-] | --- | 45:18.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 57 | JEŽEK Václav | 1977 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | 13:02.1 [-] | --- | 26:03.2 [-] | --- | 39:34.0 [-] | --- | 52:54.2 [-] | --- | 1:06:34.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 75 | GLUTH Martin | 1991 | EBE-Racing Team | . / Muži Elita | DNF | --- | 12:37.2 [-] | --- | 25:43.3 [-] | --- | 38:54.9 [-] | --- | 52:33.2 [-] | --- | 1:05:32.6 [-] | --- | 1:19:14.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 91 | ALEKSANDER Marek | 1995 | KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK | . / MU23 | DNF | --- | 15:17.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 451 | ADAMKIEWICZ Patryk | 1995 | SANTE BSA WHISTLE TEAM | . / MU23 | DNF | --- | 15:17.0 [-] | --- | 30:10.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |