Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Extrém bike Most

MTB
DATUM :7.6.2014 MÍSTO :Most

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
1 878 detail závodníka ŠULC David 2002 Bike and Ski Bakajda 1. /  Chlapci 11 - 12 let 0:13:30.7 0:00:00.0 04:02.6 [1] 1 04:40.8 [1] 1 04:47.3 [1] 1
2 839 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 Sokol Veltěž 1. /  Dívky 11 - 12 let 0:14:25.3 0:00:54.6 04:15.4 [2] 2 04:57.5 [2] 2 05:12.4 [2] 2
3 874 detail závodníka MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 Sokol Veltěž 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:15:06.9 0:01:36.2 04:29.0 [3] 3 05:11.7 [3] 3 05:26.2 [5] 3
4 875 detail závodníka KRÁL Kryštof 2006 Sokol Veltěž 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:15:21.5 0:01:50.8 04:42.6 [4] 4 05:21.8 [5] 4 05:17.1 [4] 4
5 811 detail závodníka VYTLAČIL Jan 2002 Mech na Čičáka 2. /  Chlapci 11 - 12 let 0:15:24.1 0:01:53.4 04:50.6 [8] 8 05:18.4 [4] 5 05:15.1 [3] 5
6 862 detail závodníka ČERVÍČEK David 2003 Team Louny 3. /  Chlapci 11 - 12 let 0:15:44.4 0:02:13.7 04:51.5 [10] 10 05:22.3 [6] 8 05:30.6 [6] 6
7 865 detail závodníka DUCHKOVÁ Tereza 2003 Perštejn 2. /  Dívky 11 - 12 let 0:15:52.0 0:02:21.3 04:50.9 [9] 9 05:22.4 [7] 7 05:38.7 [8] 7
8 861 detail závodníka DOBRÝ Lukáš 2005 CK LOKO Rakovník 1. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:00.6 0:02:29.9 04:44.0 [5] 5 05:26.6 [9] 6 05:50.0 [10] 8
9 825 detail závodníka HOFFMANN Martin 2002 Teplice 4. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:21.6 0:02:50.9 04:50.0 [7] 7 05:36.2 [10] 9 05:55.4 [11] 9
10 821 detail závodníka DALIBOR Josef 2002 Brandýs nad Labem 5. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:22.5 0:02:51.8 05:24.5 [17] 17 05:22.4 [7] 14 05:35.6 [7] 10
11 819 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Eliška 2002 BIKE3000 Junior Team 3. /  Dívky 11 - 12 let 0:16:25.4 0:02:54.7 04:48.8 [6] 6 05:39.0 [14] 10 05:57.6 [12] 11
12 860 detail závodníka HAMATA Lukáš 2005 CYKLOTEAM OSTROV 2. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:30.2 0:02:59.5 04:53.9 [11] 11 05:38.1 [13] 11 05:58.2 [13] 12
13 857 detail závodníka MONTI Alberto 2004 TopTen-Teplice 3. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:33.3 0:03:02.6 05:07.6 [12] 12 05:36.7 [11] 12 05:49.0 [9] 13
14 845 detail závodníka HRIŽ Petr 2003 Top ten team Teplice 6. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:01.3 0:03:30.6 05:09.7 [14] 14 05:36.9 [12] 13 06:14.7 [18] 14
15 824 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Adéla 2005 BIKE3000 Junior Team 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:06.4 0:03:35.7 05:09.2 [13] 13 05:50.2 [16] 15 06:07.0 [14] 15
16 826 detail závodníka ŽIVEC Matěj 2002 Litoměřice 7. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:35.9 0:04:05.2 05:40.6 [21] 21 05:48.1 [15] 17 06:07.2 [15] 16
17 809 detail závodníka BÁRTA Martin 2005 SKP Sever Ústí nad Labem 4. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:45.6 0:04:14.9 05:19.4 [15] 15 06:07.3 [18] 16 06:18.9 [19] 17
18 846 detail závodníka MATÚŠOVÁ Tereza 2003 Baník Osek 4. /  Dívky 11 - 12 let 0:17:52.8 0:04:22.1 05:48.5 [24] 24 05:50.2 [16] 19 06:14.1 [17] 18
19 822 detail závodníka MOLCAR Jan 2004 Top Ten Teplice 5. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:09.2 0:04:38.5 05:22.9 [16] 16 06:13.9 [19] 18 06:32.4 [22] 19
20 818 detail závodníka MENŠÍK Jiří 2002 Top Ten Teplice 8. /  Chlapci 11 - 12 let 0:18:10.5 0:04:39.8 05:46.4 [23] 23 06:14.2 [20] 21 06:09.9 [16] 20
21 844 detail závodníka KONOPÁSEK Martin 2003 NEVIX Team 9. /  Chlapci 11 - 12 let 0:18:29.3 0:04:58.6 05:31.7 [20] 20 06:30.6 [25] 22 06:27.0 [20] 21
22 867 detail závodníka CIMRMAN Adam 2004 Team Louny 6. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:45.0 0:05:14.3 05:29.4 [19] 19 06:28.7 [23] 20 06:46.9 [26] 22
23 864 detail závodníka LETOCHA Radek 2004 Hrobčice 7. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:57.6 0:05:26.9 05:54.7 [25] 25 06:35.4 [26] 25 06:27.5 [21] 23
24 828 detail závodníka PODZIMEK Jan 2004 Team Bike Perštejn 8. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:59.6 0:05:28.9 05:45.0 [22] 22 06:29.3 [24] 24 06:45.3 [23] 24
25 838 detail závodníka CZERVONIAK Daniel 2002 AVZO Raná 10. /  Chlapci 11 - 12 let 0:19:00.0 0:05:29.3 05:27.2 [18] 18 06:44.6 [27] 23 06:48.2 [27] 25
26 859 detail závodníka SIROTKOVÁ Eliška 2005 BAOS 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:19:18.4 0:05:47.7 06:09.6 [32] 32 06:22.5 [21] 26 06:46.3 [25] 26
27 876 detail závodníka POMAHAČ Jan 2005 Top ten team Teplice 9. /  Chlapci 9 - 10 let 0:19:19.0 0:05:48.3 06:06.1 [31] 31 06:27.4 [22] 27 06:45.5 [24] 27
28 882 detail závodníka ZEMAN Jakub 2006 Meziboří 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:19:52.9 0:06:22.2 05:57.5 [26] 26 06:49.6 [29] 28 07:05.8 [33] 28
29 847 detail závodníka KRČKA Matěj 2005 TOPTEN Teplice 10. /  Chlapci 9 - 10 let 0:20:04.5 0:06:33.8 06:13.1 [33] 33 06:58.2 [33] 31 06:53.2 [28] 29
30 813 detail závodníka BUREŠ Václav 2003 Braňany 11. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:06.9 0:06:36.2 06:02.3 [28] 28 07:06.8 [34] 29 06:57.8 [30] 30
31 829 detail závodníka BLÁHOVÁ Lucie 2004 Osek 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:20:08.3 0:06:37.6 06:19.2 [35] 35 06:53.5 [30] 33 06:55.6 [29] 31
32 841 detail závodníka FEDAK Jakub 2002 Bilina 12. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:12.0 0:06:41.3 06:03.0 [29] 29 07:07.1 [35] 30 07:01.9 [31] 32
33 851 detail závodníka NODL Miroslav 2002 MOST 13. /  Chlapci 11 - 12 let 0:20:15.4 0:06:44.7 05:57.8 [27] 27 07:13.8 [36] 32 07:03.8 [32] 33
34 823 detail závodníka NOHEJLOVÁ Kateřina 2005 Osek 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:20:29.4 0:06:58.7 06:26.0 [36] 36 06:56.5 [32] 34 07:06.9 [34] 34
35 873 detail závodníka FRANĚK Jakub 2007 MOST 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:21:20.7 0:07:50.0 06:04.6 [30] 30 07:23.1 [39] 35 07:53.0 [35] 35
36 801 detail závodníka ČERVENKOVÁ Pavlína 2005 MOST 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:13:35.4 - 1 Lap(s) 06:46.7 [42] 42 06:48.7 [28] 36 --- ---
37 848 detail závodníka VESELÝ Tomáš 2003 Komárov 14. /  Chlapci 11 - 12 let 0:13:40.2 - 1 Lap(s) 06:45.2 [41] 41 06:55.0 [31] 37 --- ---
38 837 detail závodníka LENC Rostislav 2005 Litvínov 11. /  Chlapci 9 - 10 let 0:13:46.7 - 1 Lap(s) 06:17.5 [34] 34 07:29.2 [42] 38 --- ---
39 805 detail závodníka LANDYŠ Martin 2007 MOST 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:13:56.2 - 1 Lap(s) 06:37.3 [39] 39 07:18.9 [38] 39 --- ---
40 808 detail závodníka SMRŽOVÁ Eliška 2004 SKP Sever Ústí nad Labem 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:13:56.8 - 1 Lap(s) 06:31.6 [37] 37 07:25.2 [40] 40 --- ---
41 812 detail závodníka VYTLAČIL Jiří 2005 Mech na Čičáka 12. /  Chlapci 9 - 10 let 0:14:05.2 - 1 Lap(s) 06:48.8 [43] 43 07:16.4 [37] 41 --- ---
42 806 detail závodníka POPELKA Jakub 2004 MOST 13. /  Chlapci 9 - 10 let 0:14:18.0 - 1 Lap(s) 06:36.0 [38] 38 07:42.0 [44] 42 --- ---
43 803 detail závodníka KAŠPAR Jiří 2003 MOST 15. /  Chlapci 11 - 12 let 0:14:21.9 - 1 Lap(s) 06:44.4 [40] 40 07:37.5 [43] 43 --- ---
44 843 detail závodníka SOUČEK Vojtěch 2005 MOST 14. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:30.0 - 1 Lap(s) 07:32.0 [48] 48 07:58.0 [46] 44 --- ---
45 820 detail závodníka BARTOŇ Matěj 2006 Praha 9 Vysočany 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:15:43.3 - 1 Lap(s) 07:27.0 [45] 45 08:16.3 [48] 45 --- ---
46 849 detail závodníka ROUD Tomáš 2004 Ck chemopetrol Litvínov 15. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:49.1 - 1 Lap(s) 07:28.2 [47] 47 08:20.9 [49] 46 --- ---
47 827 detail závodníka HORAK Daniel 2004 raketaci 16. /  Chlapci 9 - 10 let 0:15:49.7 - 1 Lap(s) 08:24.5 [60] 60 07:25.2 [40] 47 --- ---
48 831 detail závodníka TUŠINSKÁ Klára 2003 Bílina 5. /  Dívky 11 - 12 let 0:16:05.0 - 1 Lap(s) 08:11.9 [56] 56 07:53.1 [45] 48 --- ---
49 832 detail závodníka ALBLOVÁ Denisa 2005 MOST 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:16:11.9 - 1 Lap(s) 08:09.3 [55] 55 08:02.6 [47] 49 --- ---
50 833 detail závodníka ČERVENKA Jan 2007 MOST 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:16:38.0 - 1 Lap(s) 07:58.2 [50] 50 08:39.8 [52] 50 --- ---
51 853 detail závodníka ŠLAJER Miroslav 2003 slaja 16. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:43.0 - 1 Lap(s) 07:32.4 [49] 49 09:10.6 [55] 51 --- ---
52 810 detail závodníka HŘÍBAL Venda 2007 Osek 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:16:49.7 - 1 Lap(s) 08:19.6 [57] 57 08:30.1 [50] 52 --- ---
53 840 detail závodníka PAUR Jára 2004 Hobíci 17. /  Chlapci 9 - 10 let 0:16:52.9 - 1 Lap(s) 08:07.3 [54] 54 08:45.6 [53] 53 --- ---
54 802 detail závodníka ŠLEHOFER Pavel 2006 Fk Baník Souš 8. /  Chlapci 8 let a mladší 0:16:55.6 - 1 Lap(s) 08:23.0 [58] 58 08:32.6 [51] 54 --- ---
55 807 detail závodníka VIKTORA Tomáš 2003 MOST 17. /  Chlapci 11 - 12 let 0:16:58.2 - 1 Lap(s) 08:05.5 [53] 53 08:52.7 [54] 55 --- ---
56 881 detail závodníka CAHAJLA Petr 2007 Chomutov 9. /  Chlapci 8 let a mladší 0:17:15.8 - 1 Lap(s) 07:58.7 [51] 51 09:17.1 [57] 56 --- ---
57 814 detail závodníka BUREŠ Jan 2003 Braňany 18. /  Chlapci 11 - 12 let 0:17:18.8 - 1 Lap(s) 07:27.2 [46] 46 09:51.6 [63] 57 --- ---
58 858 detail závodníka PROCHÁZKA Tobiáš 2005 MOST 18. /  Chlapci 9 - 10 let 0:17:22.5 - 1 Lap(s) 08:01.0 [52] 52 09:21.5 [59] 58 --- ---
59 877 detail závodníka VYKOUKOVÁ Kateřina 2005 Most Souš 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:47.2 - 1 Lap(s) 08:31.2 [62] 62 09:16.0 [56] 59 --- ---
60 879 detail závodníka STREJCOVÁ Kateřina 2005 Dubany 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:47.9 - 1 Lap(s) 08:26.2 [61] 61 09:21.7 [60] 60 --- ---
61 842 detail závodníka FEDAK Ondřej 2006 Bilina 10. /  Chlapci 8 let a mladší 0:17:48.2 - 1 Lap(s) 08:23.4 [59] 59 09:24.8 [61] 61 --- ---
62 804 detail závodníka REMUTOVÁ Nikol 2006 Lužice 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:18:53.4 - 1 Lap(s) 09:33.1 [67] 67 09:20.3 [58] 62 --- ---
63 836 detail závodníka PERGL Ondřej 2006 MOST 11. /  Chlapci 8 let a mladší 0:18:57.7 - 1 Lap(s) 08:42.2 [63] 63 10:15.5 [66] 63 --- ---
64 835 detail závodníka PERGL Jiří 2005 MOST 19. /  Chlapci 9 - 10 let 0:18:59.1 - 1 Lap(s) 08:44.4 [64] 64 10:14.7 [65] 64 --- ---
65 863 detail závodníka ZUDA Štěpán 2007 Houmr Coowa Team 12. /  Chlapci 8 let a mladší 0:19:18.1 - 1 Lap(s) 09:38.5 [68] 68 09:39.6 [62] 65 --- ---
66 817 detail závodníka KURILJAKOVÁ Tereza 2006 Litvínov - Janov 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:19:43.2 - 1 Lap(s) 09:46.4 [69] 69 09:56.8 [64] 66 --- ---
67 854 detail závodníka BOZDĚCHOVÁ Ema 2006 MOST 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:19:46.5 - 1 Lap(s) 09:29.8 [66] 66 10:16.7 [67] 67 --- ---
68 816 detail závodníka STANKOVÁ Helena 2007 ZFP Group 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:20:55.3 - 1 Lap(s) 09:28.2 [65] 65 11:27.1 [68] 68 --- ---
69 880 detail závodníka STREJCOVÁ Štěpánka 2008 Dubany 5. /  Dívky 8 let a mladší 0:23:26.1 - 1 Lap(s) 10:46.8 [71] 71 12:39.3 [69] 69 --- ---
70 850 detail závodníka ŠTEMBERA Florián 2006 Litvínov 13. /  Chlapci 8 let a mladší 0:25:12.4 - 1 Lap(s) 10:41.9 [70] 70 14:30.5 [70] 70 --- ---
71 868 detail závodníka DLOUHÝ Martin 2005 CCC-Cycling Club Chomutov 20. /  Chlapci 9 - 10 let 0:06:55.2 - 2 Lap(s) 06:55.2 [44] 44 --- --- --- ---
72 830 detail závodníka KUNDRÁTOVÁ Anna 2008 ZFP Group 6. /  Dívky 8 let a mladší 0:12:51.4 - 2 Lap(s) 12:51.4 [72] 72 --- --- --- ---
--- 815 detail závodníka MATUŠ Tomáš 2004 MOST . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 834 detail závodníka PURCHART Štěpán 2005 CT . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 852 detail závodníka JIRÁSEK František 2007 Most-Vtelno . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 855 detail závodníka KRUMLOVSKÝ Tomáš 2004 MOST . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 856 detail závodníka KRUMLOVSKÝ Jiří 2006 MOST . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 866 detail závodníka JANŮ Karolína 2008 ZFP Group . /  Dívky 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 869 detail závodníka SIROTKOVÁ Eliška 2005 BAOS . /  Chlapci 9 - 10 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 870 detail závodníka VÁŇA Ladislav 2006 MOST . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 871 detail závodníka TŮMOVÁ Zuzana 2006 CK TOI TOI Slaný . /  Dívky 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 872 detail závodníka TŮMA Filip 2006 CK TOI TOI Slaný . /  Chlapci 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---