Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Extrém bike Most

MTB
DATUM :7.6.2014 MÍSTO :Most

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 # Kolo 2 # Kolo 3 #
1 839 detail závodníka BEDRNÍKOVÁ Karolína 2003 Sokol Veltěž 1. /  Dívky 11 - 12 let 0:14:25.3 0:00:00.0 04:15.4 [1] 1 04:57.5 [1] 1 05:12.4 [1] 1
2 874 detail závodníka MIŠOŇOVÁ Veronika 2004 Sokol Veltěž 1. /  Dívky 9 - 10 let 0:15:06.9 0:00:41.6 04:29.0 [2] 2 05:11.7 [2] 2 05:26.2 [2] 2
3 865 detail závodníka DUCHKOVÁ Tereza 2003 Perštejn 2. /  Dívky 11 - 12 let 0:15:52.0 0:01:26.7 04:50.9 [4] 4 05:22.4 [3] 3 05:38.7 [3] 3
4 819 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Eliška 2002 BIKE3000 Junior Team 3. /  Dívky 11 - 12 let 0:16:25.4 0:02:00.1 04:48.8 [3] 3 05:39.0 [4] 4 05:57.6 [4] 4
5 824 detail závodníka KOTLÍKOVÁ Adéla 2005 BIKE3000 Junior Team 2. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:06.4 0:02:41.1 05:09.2 [5] 5 05:50.2 [5] 5 06:07.0 [5] 5
6 846 detail závodníka MATÚŠOVÁ Tereza 2003 Baník Osek 4. /  Dívky 11 - 12 let 0:17:52.8 0:03:27.5 05:48.5 [6] 6 05:50.2 [5] 6 06:14.1 [6] 6
7 859 detail závodníka SIROTKOVÁ Eliška 2005 BAOS 3. /  Dívky 9 - 10 let 0:19:18.4 0:04:53.1 06:09.6 [7] 7 06:22.5 [7] 7 06:46.3 [7] 7
8 829 detail závodníka BLÁHOVÁ Lucie 2004 Osek 4. /  Dívky 9 - 10 let 0:20:08.3 0:05:43.0 06:19.2 [8] 8 06:53.5 [9] 8 06:55.6 [8] 8
9 823 detail závodníka NOHEJLOVÁ Kateřina 2005 Osek 5. /  Dívky 9 - 10 let 0:20:29.4 0:06:04.1 06:26.0 [9] 9 06:56.5 [10] 9 07:06.9 [9] 9
10 801 detail závodníka ČERVENKOVÁ Pavlína 2005 MOST 6. /  Dívky 9 - 10 let 0:13:35.4 - 1 Lap(s) 06:46.7 [11] 11 06:48.7 [8] 10 --- ---
11 808 detail závodníka SMRŽOVÁ Eliška 2004 SKP Sever Ústí nad Labem 7. /  Dívky 9 - 10 let 0:13:56.8 - 1 Lap(s) 06:31.6 [10] 10 07:25.2 [11] 11 --- ---
12 831 detail závodníka TUŠINSKÁ Klára 2003 Bílina 5. /  Dívky 11 - 12 let 0:16:05.0 - 1 Lap(s) 08:11.9 [13] 13 07:53.1 [12] 12 --- ---
13 832 detail závodníka ALBLOVÁ Denisa 2005 MOST 8. /  Dívky 9 - 10 let 0:16:11.9 - 1 Lap(s) 08:09.3 [12] 12 08:02.6 [13] 13 --- ---
14 877 detail závodníka VYKOUKOVÁ Kateřina 2005 Most Souš 9. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:47.2 - 1 Lap(s) 08:31.2 [15] 15 09:16.0 [14] 14 --- ---
15 879 detail závodníka STREJCOVÁ Kateřina 2005 Dubany 10. /  Dívky 9 - 10 let 0:17:47.9 - 1 Lap(s) 08:26.2 [14] 14 09:21.7 [16] 15 --- ---
16 804 detail závodníka REMUTOVÁ Nikol 2006 Lužice 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:18:53.4 - 1 Lap(s) 09:33.1 [18] 18 09:20.3 [15] 16 --- ---
17 817 detail závodníka KURILJAKOVÁ Tereza 2006 Litvínov - Janov 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:19:43.2 - 1 Lap(s) 09:46.4 [19] 19 09:56.8 [17] 17 --- ---
18 854 detail závodníka BOZDĚCHOVÁ Ema 2006 MOST 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:19:46.5 - 1 Lap(s) 09:29.8 [17] 17 10:16.7 [18] 18 --- ---
19 816 detail závodníka STANKOVÁ Helena 2007 ZFP Group 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:20:55.3 - 1 Lap(s) 09:28.2 [16] 16 11:27.1 [19] 19 --- ---
20 880 detail závodníka STREJCOVÁ Štěpánka 2008 Dubany 5. /  Dívky 8 let a mladší 0:23:26.1 - 1 Lap(s) 10:46.8 [20] 20 12:39.3 [20] 20 --- ---
21 830 detail závodníka KUNDRÁTOVÁ Anna 2008 ZFP Group 6. /  Dívky 8 let a mladší 0:12:51.4 - 2 Lap(s) 12:51.4 [21] 21 --- --- --- ---
--- 866 detail závodníka JANŮ Karolína 2008 ZFP Group . /  Dívky 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 871 detail závodníka TŮMOVÁ Zuzana 2006 CK TOI TOI Slaný . /  Dívky 8 let a mladší DNS --- --- --- --- --- --- ---