Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
1 48 detail závodníka KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 Specialized Racing XC 3:43:43.1 0:00:00.0 0:52:41.0 1 3:04:48.6 2
2 41 detail závodníka ŠKARNITZL Jan CZE 1986 Sram Rubena Trek 3:43:43.7 0:00:00.6 0:52:42.0 3 3:04:47.9 1
3 8 detail závodníka STROŽ Jan CZE 1989 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3:44:55.5 0:01:12.4 0:52:41.5 2 3:05:39.1 3
4 36 detail závodníka GENZE Hannes GER 1981 Team CENTURION VAUDE 3:53:19.7 0:09:36.6 0:55:19.8 8 3:13:19.8 4
5 44 detail závodníka RABOŇ František CZE 1983 Specialized Racing XC 3:57:30.1 0:13:47.0 0:55:17.7 4 3:15:55.7 5
6 5 detail závodníka SPLÍTEK Martin CZE 1988 CS Specialized HK 3:57:31.5 0:13:48.4 0:55:18.0 5 3:17:05.7 8
7 4 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 GHOST-RUBENA racing team 3:58:45.1 0:15:02.0 0:55:20.7 9 3:15:58.1 7
8 3 detail závodníka BUBÍLEK Michal CZE 1986 Kellys Bikeranch team 3:59:37.6 0:15:54.5 0:55:19.4 7 3:17:29.4 9
9 38 detail závodníka HERMANN Peter GER 1988 Team Firebike-Drössiger 4:00:47.3 0:17:04.2 0:56:21.2 13 3:19:56.3 10
10 7 detail závodníka ADEL Filip CZE 1990 SUPERIOR RUBENA TEAM 4:01:07.4 0:17:24.3 0:55:21.1 10 3:20:21.1 12
11 2 detail závodníka JOBÁNEK Jan CZE 1983 SUPERIOR RUBENA TEAM 4:01:21.0 0:17:37.9 0:55:50.8 11 3:20:20.1 11
12 1 detail závodníka JEŽEK Václav CZE 1977 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4:03:19.5 0:19:36.4 0:55:18.7 6 3:15:57.5 6
13 42 detail závodníka MALÍK Michal CZE 1989 Nilfisk ALTO pro cycling 4:04:17.0 0:20:33.9 --- --- --- ---
14 9 detail závodníka STARK Sebastian GER 1987 TBR-Werner/RSG 52 STL 4:11:43.8 0:28:00.7 0:56:00.5 12 3:25:33.1 13
15 12 detail závodníka PILČÍK Adam CZE 1984 Bikestyle.cz 4:17:31.1 0:33:48.0 0:58:31.4 19 3:34:26.9 15
16 37 detail závodníka KACZMARCZYK Patryk POL 1991 MITUTOYO DEMA PWR TEAM 4:17:57.5 0:34:14.4 0:58:21.2 17 3:33:13.1 14
17 45 detail závodníka RYBAŘÍK Ivan CZE 1981 UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT 4:21:09.8 0:37:26.7 0:58:20.2 16 3:37:21.0 17
18 20 detail závodníka FRITZSCH Felix GER 1989 Focus RAPIRO Racing 4:21:32.3 0:37:49.2 0:58:19.7 15 3:36:57.3 16
19 33 detail závodníka KLIMASZEWSKI Łukasz POL 1989 MITUTOYO DEMA PWR TEAM 4:21:51.6 0:38:08.5 0:59:13.3 22 3:37:25.2 18
20 13 detail závodníka MÜTZLITZ Torsten GER 1984 Scott Bike24 MTNrace Team 4:24:34.0 0:40:50.9 0:58:22.1 18 3:37:34.6 19
21 17 detail závodníka HAUSCHILD Silvio GER 1975 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 4:27:38.7 0:43:55.6 1:01:07.2 23 3:41:51.0 20
22 31 detail závodníka HAYTER Will GBR 1978 Subaru-MarathonMTB.com 4:31:25.6 0:47:42.5 0:59:12.9 21 3:43:20.4 21
23 18 detail závodníka AßMANN Guido GER 1975 TBR-Werner 4:35:27.0 0:51:43.9 0:59:05.8 20 3:50:26.0 23
24 23 detail závodníka LUDVÍK Vojtěch CZE 1993 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 4:38:16.5 0:54:33.4 0:56:36.5 14 3:47:01.5 22
25 16 detail závodníka NOSEK Pavel CZE 1984 ALLROAD CYCLING team M.B. 4:40:04.6 0:56:21.5 1:01:10.8 24 3:52:45.0 24
26 35 detail závodníka WEINKOPF Uwe GER 1963 MTV Bad-Bevensen 4:40:28.7 0:56:45.6 1:02:43.6 26 3:53:04.2 25
27 26 detail závodníka HERTEL Alexander GER 1995 RSV-Passau 4:41:56.1 0:58:13.0 1:03:06.3 27 3:55:22.5 26
28 21 detail závodníka NOVÝ Pavel CZE 1993 Rock Machine Cyklomax Team 4:50:16.9 1:06:33.8 1:04:34.0 29 4:04:13.5 28
29 19 detail závodníka ZEMAN David CZE 1992 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 4:51:45.1 1:08:02.0 1:06:04.1 30 4:04:22.0 29
30 32 detail závodníka PAWŁOWSKI Wojciech POL 1991 MITUTOYO DEMA PWR TEAM 4:58:22.6 1:14:39.5 1:02:15.5 25 3:56:17.8 27
31 25 detail závodníka JESCHKE Jan GER 1970 TuS Celle 5:02:23.8 1:18:40.7 1:03:09.2 28 4:11:07.2 30
32 24 detail závodníka ŽENÍŠEK Tomáš CZE 1966 TJ ZČE Cyklistika Plzeň 5:45:10.4 2:01:27.3 1:12:20.8 31 4:47:33.2 31
--- 14 detail závodníka OUDES Pavel CZE 1981 BIKE Racing Sušice DNF --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka VALÁŠEK Daniel CZE 1993 IVAR CS - AUTHOR TEAM DNF --- 0:55:20.1 --- --- ---
--- 27 detail závodníka GEELHAAR Alexander GER 1985 Neunkirchen am Sand DNF --- 1:00:23.8 --- --- ---
--- 34 detail závodníka MARX Torsten GER 1976 KREIDLER WERSTEAM DNF --- 0:56:00.8 --- --- ---
--- 43 detail závodníka GATHOF Daniel GER 1981 CRAFT - ROCKY MOUNTAIN DNF --- 0:56:21.7 --- --- ---
--- 46 detail závodníka KOVÁŘ Radim CZE 1963 SUPERIOR RUBENA TEAM DNF --- 0:55:21.5 --- --- ---
--- 47 detail závodníka HUDEČEK Jiří CZE 1986 Symbio+Cannondale DNF --- 0:54:48.2 --- --- ---
--- 6 detail závodníka NESVADBA Jan CZE 1991 SUPERIOR RUBENA TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 10 detail závodníka KLAP David CZE 1975 UGO Allivicts DNS --- --- --- --- ---
--- 11 detail závodníka ŠUSTR Lukáš CZE 1984 Hnízdil Team DNS --- --- --- --- ---
--- 22 detail závodníka VÁCHA Jan CZE 1981 Bicykl Kříž Team DNS --- --- --- --- ---
--- 28 detail závodníka SZATMÁRY András HUN 1990 Waberer's Areus Cube MTB Team DNS --- --- --- --- ---
--- 29 detail závodníka ZOLTÁN Vigh HUN 1987 Waberer's Areus Cube MTB Team DNS --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka KRZYWY Krzysztof POL 1978 HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK DNS --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka ANTONÍN Adam CZE 1991 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka COWLING Chris GBR 1987 taunton DNS --- --- --- --- ---