Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
1 206 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1975 Nilfisk ALTO pro cycling 4:12:51.2 0:00:00.0 0:58:07.4 2 3:29:04.1 2
2 201 detail závodníka HARTL Karel CZE 1977 Kellys Bike Ranch Team 4:13:16.8 0:00:25.6 0:58:05.9 1 3:29:03.4 1
3 202 detail závodníka VAGENKNECHT Tomáš CZE 1984 Nová Paka snail team 4:14:33.2 0:01:42.0 0:58:19.2 6 3:29:54.6 4
4 539 detail závodníka KLAP David CZE 1975 UGO Allivicts 4:21:34.0 0:08:42.8 1:00:24.1 11 3:37:21.6 5
5 222 detail závodníka POLMAN Daniel CZE 1979 lidé&HORY Duratec 4:22:30.2 0:09:39.0 0:59:12.4 9 3:37:33.7 6
6 550 detail závodníka HAVEL Josef CZE 1982 Statika JSKK 4:22:57.0 0:10:05.8 0:59:11.3 8 3:37:38.0 7
7 544 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 Sram Rubena Trek 4:26:22.5 0:13:31.3 0:58:17.3 3 3:38:38.1 8
8 453 detail závodníka TOMEČEK Zdeněk CZE 1979 GS cyklo team Jistebnice 4:26:26.3 0:13:35.1 0:58:31.8 7 3:40:51.6 10
9 219 detail závodníka DOBEŠ Bohumír CZE 1979 Aper Lahofer team Znojmo 4:26:30.2 0:13:39.0 0:59:15.9 10 3:39:15.9 9
10 212 detail závodníka KOHL Martin CZE 1979 BeManiax 4:29:14.2 0:16:23.0 0:58:18.6 5 3:42:22.7 11
11 211 detail závodníka PÍNA Ondřej CZE 1984 Vella Cycling 4:31:22.1 0:18:30.9 0:58:17.9 4 3:29:53.9 3
12 244 detail závodníka STEHLÍK Petr CZE 1977 Bi Esse 4:32:20.6 0:19:29.4 1:01:00.6 12 3:45:31.5 12
13 446 detail závodníka MELŠA Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký 4:33:32.2 0:20:41.0 1:02:36.3 17 3:47:07.5 13
14 436 detail závodníka PESCHKE Thomas GER 1982 Stein Bike 4:35:22.6 0:22:31.4 1:01:23.0 14 3:50:26.4 15
15 241 detail závodníka PACLT Aleš CZE 1977 N.A.C.O. Liberec 4:36:11.7 0:23:20.5 1:02:14.5 15 3:50:08.6 14
16 225 detail závodníka CHÁB Miroslav CZE 1979 Sport Club Calabrone 4:38:30.0 0:25:38.8 1:02:39.5 20 3:52:26.7 16
17 207 detail závodníka VÍT Martin CZE 1980 RadyneBike.cz 4:40:35.9 0:27:44.7 1:02:42.9 21 3:53:07.3 17
18 231 detail závodníka ROUBAL Lukáš CZE 1975 Banánová republika 4:40:55.5 0:28:04.3 1:03:39.4 23 3:54:36.5 18
19 234 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1977 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 4:43:57.3 0:31:06.1 1:02:38.9 19 3:57:27.6 20
20 230 detail závodníka NOUZÁK Miloš CZE 1977 BIG SHOCK TEAM 4:44:05.4 0:31:14.2 1:02:18.3 16 3:57:19.8 19
21 459 detail závodníka ŠTEFAN Jiří CZE 1981 www.tonerynaplne.cz 4:47:01.4 0:34:10.2 1:06:28.0 36 4:01:05.3 22
22 265 detail závodníka SUŠÍR Radek CZE 1979 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 4:47:28.1 0:34:36.9 1:02:38.6 18 3:59:19.8 21
23 465 detail závodníka GÖTZE Pitt GER 1978 TBR-Werner 4:49:39.3 0:36:48.1 1:06:35.7 37 4:03:09.0 26
24 492 detail závodníka LUTHARDT Marco GER 1982 Prowell-Germany 4:49:41.7 0:36:50.5 1:04:25.0 28 4:03:07.4 25
25 277 detail závodníka DOLEŽAL Ladislav CZE 1977 Hnízdil Team 4:49:44.4 0:36:53.2 1:05:21.1 29 4:01:47.8 23
26 476 detail závodníka HOFFMANN Philipp GER 1984 MAD EAST 500 4:50:14.2 0:37:23.0 1:08:56.0 55 4:03:37.3 28
27 566 detail závodníka SMETANA Milan CZE 1979 Praha 9 4:50:34.9 0:37:43.7 1:22:38.7 130 --- ---
28 526 detail závodníka JEDLIČKA Luboš CZE 1979 AUTOKARLOV 4:52:16.1 0:39:24.9 1:05:39.6 30 4:03:22.1 27
29 209 detail závodníka LEDER Martin GER 1979 Light-Bikes Racingteam 4:54:28.1 0:41:36.9 1:03:55.3 24 4:08:15.1 33
30 243 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 Praha 8 4:54:37.6 0:41:46.4 1:05:42.5 32 4:06:56.7 30
31 242 detail závodníka KUBÍN Pavel CZE 1981 CARLA KUPKOLO 4:54:44.3 0:41:53.1 1:01:02.1 13 4:08:13.0 32
32 463 detail závodníka MASUR Marco GER 1982 Ebersbach 4:55:10.1 0:42:18.9 1:03:06.9 22 4:02:57.8 24
33 536 detail závodníka KORDÍK Petr CZE 1975 Cyklo Point Jičín 4:55:38.1 0:42:46.9 1:06:26.0 35 4:05:05.0 29
34 233 detail závodníka PROKOP Michal CZE 1978 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 4:56:24.8 0:43:33.6 1:08:07.3 46 4:09:15.1 34
35 569 detail závodníka CIBULKA Petr CZE 1976 AUTHOR MASTERS 4:57:22.5 0:44:31.3 1:07:10.7 38 4:09:44.7 35
36 251 detail závodníka BÍLEK Aleš CZE 1979 Cyklo Point Jičín 4:57:42.2 0:44:51.0 1:06:01.9 33 4:07:34.5 31
37 228 detail závodníka BUBENÍK Tomáš CZE 1982 Hnízdil Team 4:57:44.6 0:44:53.4 1:06:04.8 34 4:11:01.6 36
38 481 detail závodníka SCHUBERT Alexander GER 1977 SPS Project Racing Team 4:58:08.7 0:45:17.5 1:12:36.6 82 4:12:06.1 40
39 223 detail závodníka KLOFANDA Martin CZE 1977 UGOAllivictus 4:59:56.2 0:47:05.0 1:16:37.0 108 4:13:53.5 47
40 271 detail závodníka VRBSKÝ Michal CZE 1978 REDPOINT RACING TEAM 5:00:26.6 0:47:35.4 1:07:21.6 41 4:11:03.0 37
41 568 detail závodníka KLÁPŠTĚ Jan CZE 1977 Jablonec nad Nisou 5:00:35.3 0:47:44.1 1:08:14.8 48 4:12:03.2 39
42 298 detail závodníka DEGWERTH Thomas GER 1983 DAV Sektion Zittau MTB Racing 5:01:42.4 0:48:51.2 1:08:13.7 47 4:13:26.3 45
43 418 detail závodníka SAUER Martin GER 1981 Baruther SV 90 5:01:42.9 0:48:51.7 1:07:31.1 43 4:14:40.3 48
44 239 detail závodníka ROSYPAL Ladislav CZE 1976 MMB Třebenice 5:01:45.5 0:48:54.3 1:07:20.3 40 4:13:09.7 43
45 215 detail závodníka HNYK Pavel CZE 1982 Nouzov 5:01:52.1 0:49:00.9 1:11:13.8 72 4:13:16.7 44
46 433 detail závodníka BINDER Josef AUT 1981 SUSV Sparkasse Feistritz 5:02:08.7 0:49:17.5 1:07:29.3 42 4:13:28.1 46
47 316 detail závodníka KNEJZLÍK Marek CZE 1976 Mimoň 5:02:13.5 0:49:22.3 1:04:01.9 26 4:11:17.4 38
48 455 detail závodníka GREGOR Iwanoff GER 1975 Odenthal 5:02:17.4 0:49:26.2 1:09:37.0 56 4:15:43.1 49
49 467 detail závodníka HERRMANN Jörg GER 1979 SPS Project Racing Team 5:02:56.0 0:50:04.8 1:07:19.4 39 4:12:34.8 41
50 320 detail závodníka TUMPACH Josef CZE 1977 Česká Kamenice 5:04:37.4 0:51:46.2 1:05:41.9 31 4:12:46.7 42
51 221 detail závodníka ŘÍHÁNEK Lukáš CZE 1979 2V BIKERS 5:06:29.6 0:53:38.4 1:11:14.7 73 4:18:34.1 52
52 335 detail závodníka LINHART Martin CZE 1978 Wakantanka 5:07:16.8 0:54:25.6 1:11:10.1 70 4:18:29.6 51
53 337 detail závodníka VERBA Aleš CZE 1978 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:09:11.6 0:56:20.4 1:10:55.2 64 4:19:06.4 53
54 319 detail závodníka FÖRSTE David GER 1982 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 5:10:13.9 0:57:22.7 1:11:27.6 76 4:19:44.3 54
55 246 detail závodníka KARBAN Lukáš CZE 1980 Ronal CZ 5:10:46.7 0:57:55.5 1:03:59.8 25 4:20:51.0 56
56 310 detail závodníka TANNERT Frank GER 1982 Fahrrad Hoblik Racing Team 5:11:08.9 0:58:17.7 1:08:21.0 50 4:15:49.8 50
57 557 detail závodníka ULRICH René GER 1977 Bikepoint 5:11:44.5 0:58:53.3 1:08:55.5 54 4:19:57.9 55
58 255 detail závodníka ČUCHAL Petr CZE 1980 MMB Třebenice 5:12:42.8 0:59:51.6 1:04:23.5 27 4:23:17.0 58
59 328 detail závodníka SEMORÁD Přemysl CZE 1978 ABSJets 5:12:49.6 0:59:58.4 1:11:45.8 78 4:24:42.7 60
60 302 detail závodníka HÁČEK Jan CZE 1977 Alltraining.cz 5:13:15.7 1:00:24.5 1:07:47.0 44 4:24:24.0 59
61 561 detail závodníka MÁLEK Tomáš CZE 1980 ELEVEN team Příchovice 5:13:28.7 1:00:37.5 1:10:58.9 66 4:25:35.0 61
62 507 detail závodníka EHL Petr CZE 1978 HO SKOL 5:13:32.7 1:00:41.5 1:08:16.9 49 4:21:03.4 57
63 487 detail závodníka SANDNER Thomas GER 1982 München 5:16:52.4 1:04:01.2 1:12:30.6 80 4:28:29.8 64
64 336 detail závodníka NÝDRLE Miloslav CZE 1977 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:17:22.4 1:04:31.2 1:11:07.2 69 4:25:52.0 62
65 522 detail závodníka DVOŘAN Stanislav CZE 1983 Pakli sport klub 5:20:17.0 1:07:25.8 1:10:56.3 65 4:27:40.9 63
66 323 detail závodníka SCHENK Matthias GER 1978 Team Vorago 5:21:26.1 1:08:34.9 1:14:41.3 99 4:29:15.4 65
67 252 detail závodníka PECÁNEK Jiří CZE 1976 MMB Třebenice 5:24:05.9 1:11:14.7 1:07:47.7 45 4:31:24.6 66
68 358 detail závodníka HORÁČEK Lukáš CZE 1978 ZetPéčka 5:24:06.3 1:11:15.1 1:10:24.7 60 4:31:37.7 67
69 346 detail závodníka ŠVARC Aleš CZE 1978 Pocem 5:24:07.9 1:11:16.7 1:14:09.7 96 4:33:53.0 72
70 281 detail závodníka MAKOVÝ Jakub CZE 1976 NH Car Bike team 5:25:10.0 1:12:18.8 1:08:40.8 52 4:33:19.5 71
71 266 detail závodníka BATĚK Václav CZE 1980 Losiná 5:25:12.0 1:12:20.8 1:10:25.8 61 4:36:52.6 79
72 360 detail závodníka JUST Pavel CZE 1976 TJ Sokol Plavy Cyklo Benda 5:25:17.4 1:12:26.2 1:11:29.2 77 4:33:11.8 70
73 345 detail závodníka DOBIÁŠ David CZE 1977 Kellys Bikeranch 5:25:23.3 1:12:32.1 1:13:23.1 93 4:34:29.7 74
74 268 detail závodníka PREININGER Jiří CZE 1977 KNH Spoje Praha 5:25:45.4 1:12:54.2 1:11:00.1 67 4:33:55.4 73
75 299 detail závodníka HERCHER Steffen GER 1978 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 5:28:29.0 1:15:37.8 1:11:27.0 75 4:36:22.5 76
76 359 detail závodníka ŠÍR Daniel CZE 1976 Lázně Bělohrad 5:28:31.5 1:15:40.3 1:13:59.2 95 4:37:29.9 80
77 314 detail závodníka OBRÁZEK Petr CZE 1975 Bakov nad Jizerou 5:29:04.8 1:16:13.6 1:12:57.3 88 4:36:28.8 77
78 405 detail závodníka VÁVRA Aleš CZE 1982 ANAG Olomouc 5:29:16.5 1:16:25.3 1:10:23.0 58 4:32:40.0 69
79 416 detail závodníka BIRKE Marco GER 1981 Dresden 5:30:05.9 1:17:14.7 1:19:36.4 123 4:39:33.9 81
80 534 detail závodníka TOMÁŠEK David CZE 1979 Polarhouse MTB 5:30:16.1 1:17:24.9 1:11:02.4 68 4:35:41.9 75
81 417 detail závodníka HAUK Rico GER 1977 scopo.de 5:31:11.3 1:18:20.1 1:13:03.8 91 4:39:34.3 82
82 560 detail závodníka BÖTTCHER Mike GER 1982 Werdau 5:31:28.8 1:18:37.6 1:10:07.4 57 4:36:35.1 78
83 282 detail závodníka JAROUŠ Martin CZE 1981 Sport Club Calabrone 5:32:15.3 1:19:24.1 1:12:44.3 84 4:42:49.4 85
84 326 detail závodníka KLEISNER Václav CZE 1983 Cykloservis Jan Malát Klatovy 5:35:33.0 1:22:41.8 1:13:01.2 90 4:41:33.0 83
85 537 detail závodníka RICHTER Bernd GER 1981 Zittau 5:37:25.1 1:24:33.9 1:12:55.4 87 4:47:21.3 94
86 341 detail závodníka JANOVSKÝ Marcel CZE 1976 Cyklo RD Pardubice 5:37:38.1 1:24:46.9 1:12:52.0 85 4:43:13.8 86
87 516 detail závodníka GOTVALD Jan CZE 1980 Ergo Liberec 5:37:46.6 1:24:55.4 1:15:51.8 104 4:43:22.7 87
88 563 detail závodníka MALÍK Petr CZE 1980 Hradec Králové 5:38:04.1 1:25:12.9 1:14:27.6 98 4:43:57.9 88
89 376 detail závodníka KRAMAR Martin CZE 1975 BikeLiveClub 5:39:40.4 1:26:49.2 1:12:37.8 83 4:46:34.9 91
90 275 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jiří CZE 1980 MTB HELLFISH AMINOSTAR 5:39:55.3 1:27:04.1 1:10:53.6 63 4:46:51.0 93
91 389 detail závodníka HORÁK Jan CZE 1975 SAC Bělá pod Bezdězem 5:40:21.9 1:27:30.7 1:12:19.3 79 4:45:25.2 90
92 415 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1976 Liberec 5:41:12.1 1:28:20.9 1:18:25.3 117 4:47:30.0 95
93 480 detail závodníka HEMMANT Sam GBR 1980 Zappi 5:41:31.5 1:28:40.3 1:10:23.6 59 4:44:44.5 89
94 352 detail závodníka LIPPMANN David GER 1984 TU Dresden / SSV Mounty Altenberg 5:41:57.8 1:29:06.6 1:11:12.6 71 4:46:50.2 92
95 489 detail závodníka STEINERT Sebastian GER 1984 G.I.T. 5:43:34.0 1:30:42.8 1:12:53.7 86 4:49:06.7 98
96 523 detail závodníka KODRLE Michal CZE 1978 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:43:48.6 1:30:57.4 1:12:59.7 89 4:42:33.9 84
97 426 detail závodníka LOUKOTKA Milan CZE 1975 SAC Bělá pod Bezdězem 5:44:36.2 1:31:45.0 1:11:23.2 74 4:49:01.7 97
98 290 detail závodníka BEK Tomáš CZE 1980 X-Sports 5:47:16.7 1:34:25.5 1:26:51.3 135 4:57:35.9 107
99 443 detail závodníka VLACH Jan CZE 1975 Widebike Liberec 5:48:16.6 1:35:25.4 1:15:44.9 103 4:51:25.7 100
100 357 detail závodníka NEBESKÝ Jaroslav CZE 1977 HK Vyšehrad 5:48:23.2 1:35:32.0 1:08:27.4 51 4:51:35.0 101