Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Myslivna #
1 210 detail závodníka GUNTHER Petr CZE 1968 BICYCLE CAFE 4:33:39.6 0:00:00.0 1:01:24.3 5 3:48:49.3 2
2 213 detail závodníka KARBAN Štěpán CZE 1971 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 4:34:08.9 0:00:29.3 1:01:05.0 2 3:49:00.0 3
3 245 detail závodníka HÁJEK Vlastimil CZE 1974 IVAR CS - AUTHOR TEAM 4:34:55.0 0:01:15.4 1:01:08.4 3 3:47:37.3 1
4 497 detail závodníka DURDIL Radek CZE 1968 SkiPaudera 4:36:12.4 0:02:32.8 1:02:18.7 6 3:50:02.5 5
5 218 detail závodníka ZAVADIL Josef CZE 1973 Team bike Perštejn 4:36:15.0 0:02:35.4 1:01:08.9 4 3:49:50.4 4
6 240 detail závodníka DUCHEK Jiří CZE 1973 Inkospor 4:39:04.4 0:05:24.8 1:02:38.1 8 3:52:09.1 6
7 261 detail závodníka PLESCHINGER Martin CZE 1972 UNIQA Jihlava 4:40:03.9 0:06:24.3 1:02:40.3 9 3:53:58.4 7
8 224 detail závodníka MÜLLER Patrik CZE 1973 BIG SHOCK TEAM 4:40:38.7 0:06:59.1 1:02:41.9 10 3:53:58.8 8
9 258 detail závodníka LEHNUNG Kai-Uwe GER 1968 S.R.V. 1897e.V. 4:42:49.9 0:09:10.3 1:02:34.9 7 --- ---
10 227 detail závodníka BERNARD Karel CZE 1967 INS atelier Náchod 4:43:27.2 0:09:47.6 1:03:56.0 11 3:57:28.2 9
11 547 detail závodníka ZEMAN Radek CZE 1972 Meziboří 4:48:51.2 0:15:11.6 1:05:39.1 15 4:00:26.0 10
12 559 detail závodníka ŘÍHA Tomáš CZE 1973 Atom Bike 4:55:14.3 0:21:34.7 1:08:45.8 24 4:07:51.1 12
13 545 detail závodníka PŘIBIL Tomáš CZE 1974 NEVIX Kadan 4:57:00.3 0:23:20.7 1:05:43.0 16 4:06:39.5 11
14 287 detail závodníka DOLECEK Mario GER 1969 EBM-Team Seiffen 4:58:30.9 0:24:51.3 1:04:25.8 14 4:10:56.5 14
15 283 detail závodníka PFEIFER Jiří CZE 1974 AC Sparta Praha Cycling 5:01:23.0 0:27:43.4 1:04:02.4 12 4:10:20.6 13
16 226 detail závodníka JÍRA Jarda CZE 1971 MMB Třebenice 5:01:43.4 0:28:03.8 1:04:24.3 13 4:12:20.0 15
17 540 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 Chrastava 5:01:51.3 0:28:11.7 1:14:46.9 51 4:13:57.3 17
18 457 detail závodníka BÖING Maik GER 1971 Köln 5:02:26.8 0:28:47.2 1:08:42.1 23 4:13:27.3 16
19 260 detail závodníka VESELÝ Miroslav CZE 1968 KL Sport Most 5:04:00.6 0:30:21.0 1:07:32.7 19 4:14:17.0 18
20 504 detail závodníka NEUMANN Holger GER 1974 reichenbach 5:04:10.3 0:30:30.7 1:06:07.8 17 4:14:41.2 19
21 237 detail závodníka ŠVORC Jiří CZE 1973 BIG SHOCK TEAM 5:04:32.3 0:30:52.7 1:07:46.0 22 4:15:18.7 20
22 334 detail závodníka KOUBLE Lubomír CZE 1970 Velké Hamry 5:08:08.6 0:34:29.0 1:09:41.7 28 4:17:49.9 21
23 517 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKEBRDY 5:09:08.6 0:35:29.0 1:00:59.6 1 4:23:12.4 22
24 276 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Pavel CZE 1973 horoměřice 5:13:24.3 0:39:44.7 1:07:30.5 18 4:24:03.9 24
25 317 detail závodníka JUHAS Jiří CZE 1974 CVK Česká Kamenice 5:13:36.2 0:39:56.6 1:09:35.2 26 4:23:18.8 23
26 338 detail závodníka PAŘÍK Petr CZE 1973 Kosmos bikes MB 5:14:11.1 0:40:31.5 1:07:45.6 21 4:24:08.6 25
27 478 detail závodníka ZISCHOW Rene GER 1973 O-See-Challenge-Org.Team 5:15:26.5 0:41:46.9 1:11:53.4 34 4:25:03.8 26
28 267 detail závodníka KOVAŘÍK Jiří CZE 1972 beespee.cz 5:19:32.5 0:45:52.9 1:09:42.3 29 4:27:12.7 28
29 496 detail závodníka MUCK Henry GER 1965 TSV Großschönau 5:19:37.5 0:45:57.9 1:09:34.7 25 4:27:43.3 29
30 325 detail závodníka VLČEK Pavel CZE 1973 TJ Česká Kamenice 5:21:21.4 0:47:41.8 1:09:36.0 27 4:26:46.4 27
31 339 detail závodníka VÝBORA Jiří CZE 1965 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:22:13.4 0:48:33.8 1:10:54.4 31 4:30:03.1 30
32 257 detail závodníka VAŠATA Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 5:24:32.0 0:50:52.4 1:12:21.4 37 4:30:37.4 31
33 269 detail závodníka KOLOMAZNÍK Milan CZE 1974 Losiná 5:25:07.0 0:51:27.4 1:13:26.0 46 4:36:51.0 35
34 490 detail závodníka PEKÁREK Michal CZE 1973 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:25:29.6 0:51:50.0 1:12:32.8 39 4:34:05.6 32
35 296 detail závodníka ŠTIKAR Robert CZE 1973 LKP 5:28:29.3 0:54:49.7 1:13:14.6 45 4:40:11.6 41
36 535 detail závodníka KLÁPA Tomáš CZE 1969 Polarhouse MTB 5:28:55.7 0:55:16.1 1:10:57.9 32 4:35:41.4 33
37 303 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 1972 Praha 6 5:29:03.1 0:55:23.5 1:10:51.5 30 4:36:54.1 36
38 445 detail závodníka BZDOK Stefan GER 1972 PROWELL Germany 5:29:48.4 0:56:08.8 1:13:00.1 44 4:38:25.6 40
39 567 detail závodníka DUBJÁK Jiří CZE 1970 Chorchoj 5:30:02.4 0:56:22.8 1:12:26.7 38 4:37:36.7 38
40 427 detail závodníka NOVAK Benjamin GER 1972 BSG Eternit 5:30:27.7 0:56:48.1 1:11:58.2 35 4:37:26.4 37
41 347 detail závodníka ZÁLOHA Radek CZE 1971 HP draci 5:30:49.6 0:57:10.0 1:12:37.5 42 4:38:15.4 39
42 420 detail závodníka GRAMMEL Mirko GER 1974 Berlin 5:31:26.5 0:57:46.9 1:12:34.1 40 4:36:36.6 34
43 305 detail závodníka SRB Tomas CZE 1966 Skialp bike Prachov 5:31:27.4 0:57:47.8 1:14:49.7 53 4:40:51.7 42
44 543 detail závodníka KUBRICHT Miloš CZE 1967 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 5:37:03.0 1:03:23.4 1:16:39.7 60 4:42:50.6 44
45 484 detail závodníka ARNOLD Bert GER 1970 BikeEck Freiberg 5:37:57.6 1:04:18.0 1:16:28.1 59 4:45:41.8 46
46 377 detail závodníka LEUGNER Jan CZE 1974 TJ Sokol Nové Město nad Metují 5:38:28.2 1:04:48.6 1:12:35.9 41 4:45:22.2 45
47 354 detail závodníka HELLER Martin CZE 1970 Old Hornets Liberec 5:39:21.6 1:05:42.0 1:12:17.5 36 4:42:42.7 43
48 521 detail závodníka GOTTSCHALLL Stefan GER 1973 Schulzendorf 5:41:11.3 1:07:31.7 1:14:01.5 49 4:46:25.9 47
49 392 detail závodníka BASUS Petr CZE 1974 Praha 5:43:45.8 1:10:06.2 1:14:48.9 52 4:48:20.1 48
50 288 detail závodníka VODOCHODSKÝ Vladimír CZE 1972 MTB HELLFISH MOST 5:48:02.2 1:14:22.6 1:11:06.7 33 4:55:06.8 51
51 500 detail závodníka DVOŘÁK Luboš CZE 1965 Wide Bike 5:48:16.9 1:14:37.3 1:15:46.6 56 4:52:14.1 49
52 342 detail závodníka BOROVSKÝ Michal CZE 1970 SUPERIOR RUBENA TEAM 5:48:19.9 1:14:40.3 1:12:54.5 43 4:55:10.4 52
53 304 detail závodníka ŠOLLAR Richard CZE 1973 Beespee 5:49:15.4 1:15:35.8 1:15:31.6 55 4:54:56.3 50
54 315 detail závodníka GERLA Luboš CZE 1969 RCR BIKE TEAM Česká Třebová 5:50:41.6 1:17:02.0 1:18:12.0 65 4:58:07.3 54
55 366 detail závodníka ŠVÁCA . CZE 1970 www.bukvice.org 5:51:32.7 1:17:53.1 1:07:41.5 20 5:01:15.5 56
56 375 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 Probenet Racing 5:54:40.9 1:21:01.3 1:16:24.7 58 4:58:31.7 55
57 519 detail závodníka KULBIDA Mariusz POL 1973 Łęknica 5:54:46.3 1:21:06.7 1:13:57.9 48 4:57:47.4 53
58 351 detail závodníka HUMMEL Thomas GER 1970 TSV Großschönau 5:57:01.7 1:23:22.1 1:18:08.8 63 5:01:48.8 57
59 361 detail závodníka LUXEMBURK Jaroslav CZE 1971 Praha 6 5:59:50.6 1:26:11.0 1:19:58.2 73 5:03:51.1 58
60 398 detail závodníka ŠTRUPL Vít CZE 1971 Pakli sport klub 6:08:27.0 1:34:47.4 1:21:19.0 74 5:12:19.6 64
61 300 detail závodníka BIZEK Tomas CZE 1974 DMA 6:09:16.6 1:35:37.0 1:18:10.0 64 5:13:05.4 65
62 434 detail závodníka GERLACH Ralph GER 1967 Team PROWELL Germany 6:09:17.1 1:35:37.5 1:15:14.2 54 5:11:08.3 61
63 466 detail závodníka LYSONĚK Vlastimil CZE 1973 Hrobový klid 6:10:24.6 1:36:45.0 1:16:13.2 57 5:11:53.5 63
64 390 detail závodníka ORNST Tomáš CZE 1967 Výlet Liberec 6:10:39.3 1:36:59.7 1:18:55.6 72 5:10:03.8 60
65 538 detail závodníka VEJRAŽKA Štěpán CZE 1971 Old Hornets Liberec 6:12:31.2 1:38:51.6 1:21:51.0 75 5:14:34.6 66
66 365 detail závodníka PAUL Andre GER 1969 AC Sohland 6:13:28.5 1:39:48.9 1:17:51.7 62 5:15:43.0 68
67 355 detail závodníka DARKOW Peter GER 1972 TV Valtenberg 6:13:28.7 1:39:49.1 1:17:50.9 61 5:15:41.7 67
68 525 detail závodníka JAHN Thomas GER 1971 Zülichendorf 6:16:43.5 1:43:03.9 1:13:37.0 47 5:11:16.3 62
69 552 detail závodníka URBAN Zbyněk CZE 1972 Cykloski Žitník 6:22:02.5 1:48:22.9 1:18:39.1 69 5:25:17.9 71
70 372 detail závodníka ADAMŮ Pavel CZE 1966 Cyklo Ski Žitník Lomnice 6:22:02.6 1:48:23.0 1:18:36.6 67 5:25:19.3 72
71 574 detail závodníka LUTTER Robin Peter GER 1973 Dresden SC 1898 6:22:11.3 1:48:31.7 1:28:09.1 85 5:22:16.4 70
72 553 detail závodníka CHMELÍK Roman CZE 1974 Turnov 6:22:25.4 1:48:45.8 1:18:37.3 68 5:25:21.8 73
73 528 detail závodníka MIKULA Grzegorz POL 1972 Krakow 6:23:40.3 1:50:00.7 1:18:55.0 71 5:07:05.2 59
74 364 detail závodníka SLÉGEL Josef CZE 1973 KL Sport Most 6:24:09.9 1:50:30.3 1:22:25.1 77 5:20:23.3 69
75 280 detail závodníka VACENOVSKÝ Vít CZE 1968 KT Tryskomyš 6:32:29.4 1:58:49.8 1:14:44.8 50 5:33:58.1 75
76 449 detail závodníka VESELÝ Václav CZE 1968 www.kola-visek.cz 6:36:03.7 2:02:24.1 1:18:40.2 70 5:35:32.5 76
77 362 detail závodníka LANDA David CZE 1971 Bikeskiatlon 6:36:06.2 2:02:26.6 1:24:18.2 80 5:32:24.9 74
78 393 detail závodníka MACH Patrik CZE 1974 Bajker z HrKru 6:40:10.8 2:06:31.2 1:18:26.4 66 5:40:57.5 77
79 471 detail závodníka DÖLITZSCH Ralph GER 1970 Olbernhau 6:44:22.8 2:10:43.2 1:23:43.8 79 5:41:40.8 78
80 386 detail závodníka HAVLÍK Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš 6:48:05.5 2:14:25.9 1:22:19.5 76 5:44:47.5 79
81 383 detail závodníka RUZHA Jan CZE 1966 Nadšenci z Posázaví 6:57:29.7 2:23:50.1 1:27:36.5 82 5:56:37.9 81
82 307 detail závodníka HRŮZA Martin CZE 1971 DMA 6:57:37.7 2:23:58.1 1:24:34.4 81 5:50:34.6 80
83 437 detail závodníka NECHVÁTAL Radek CZE 1974 Praha 9 7:14:19.5 2:40:39.9 1:27:42.0 83 6:06:51.5 83
84 312 detail závodníka KRUML Adam CZE 1974 Praha 22 7:22:17.6 2:48:38.0 1:30:15.6 86 6:02:03.3 82
85 510 detail závodníka BALÍK Petr CZE 1967 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 7:24:12.6 2:50:33.0 1:28:06.8 84 6:10:29.6 84
86 406 detail závodníka HNYK Jiří CZE 1973 MZK 7:47:40.9 3:14:01.3 1:35:59.2 87 6:36:46.3 85
87 554 detail závodníka KUMPRECHT Pavel CZE 1967 Sipral 8:51:36.5 4:17:56.9 1:23:02.5 78 7:15:31.5 86
--- 297 detail závodníka VACULÍK Jan CZE 1972 Praha 4 DNF --- 1:13:34.4 --- --- ---
--- 573 detail závodníka PRIX Rudolf CZE 1968 SKOMT Pardubice DNF --- 1:17:12.2 --- --- ---
--- 203 detail závodníka MICHAL Pavel CZE 1973 IVT Tepelná čerpadla DNS --- --- --- --- ---
--- 238 detail závodníka JIŘENA Pavel CZE 1967 BE MANIAX DNS --- --- --- --- ---
--- 254 detail závodníka NAVRÁTIL Tomáš CZE 1972 KPC Praha DNS --- --- --- --- ---
--- 330 detail závodníka VINKLÁŘ David CZE 1972 Fru Fru DNS --- --- --- --- ---
--- 332 detail závodníka NOVÁK Tomáš CZE 1970 Wurth DNS --- --- --- --- ---
--- 333 detail závodníka CÍSAŘ Libor CZE 1965 Praha 5 DNS --- --- --- --- ---
--- 344 detail závodníka NÄHRING Martial GER 1974 BWPM DNS --- --- --- --- ---
--- 348 detail závodníka KAZIMIERS Michael GER 1970 Sbnitzer Radfahrerverein DNS --- --- --- --- ---
--- 353 detail závodníka STEJSKAL Martin CZE 1971 Acer bike team DNS --- --- --- --- ---
--- 363 detail závodníka ČEJKA Radek CZE 1970 JABKOTY Kdyně DNS --- --- --- --- ---
--- 391 detail závodníka KRÁSNICKÝ Zbyněk CZE 1970 JABKOTY Kdyně DNS --- --- --- --- ---