Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1211 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1990 Kellys Bikeranch 2:45:30.8 0:00:00.0 0:55:45.4 2 2:34:01.1 1
2 1393 detail závodníka HEINKE Sascha GER 1985 Team Firebike-Drössiger 2:51:04.9 0:05:34.1 0:57:05.9 7 2:39:31.1 2
3 1236 detail závodníka KARÁSEK Vladislav CZE 1985 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 2:51:59.0 0:06:28.2 0:58:17.6 11 2:40:18.0 3
4 1275 detail závodníka MATOUŠEK Jan CZE 1989 ELEVEN team Příchovice 2:54:38.6 0:09:07.8 0:56:38.3 3 2:42:18.7 4
5 1001 detail závodníka PÍSAŘ Jan CZE 1988 MOTO Šikule - CITIZEN-PERSKINDOL 2:57:23.7 0:11:52.9 0:57:04.8 5 2:44:38.4 6
6 1434 detail závodníka CÍSAŘ Vojtěch CZE 1994 Praha 4 2:57:52.9 0:12:22.1 0:55:45.0 1 2:43:40.7 5
7 1243 detail závodníka HOFMAN Lukáš CZE 1991 Ski a Bike Centrum Radotín 2:57:53.7 0:12:22.9 0:58:10.5 10 2:45:35.6 7
8 1031 detail závodníka MEDEK Miroslav CZE 1993 ELEVEN team Příchovice 3:00:13.3 0:14:42.5 0:57:05.3 6 2:47:26.2 9
9 1016 detail závodníka SOUČEK Jan CZE 1994 CYKLOFIT MTB TEAM LIBEREC 3:00:33.1 0:15:02.3 0:57:00.2 4 2:46:42.8 8
10 1020 detail závodníka SEIDEL David GER 1989 biEHLER Werksteam powered by K1 3:02:58.7 0:17:27.9 0:57:49.9 9 2:47:27.6 10
11 1373 detail závodníka MALEK Olaf POL 1995 Sante - BSA Whistle Team 3:03:41.2 0:18:10.4 1:00:48.9 15 2:50:48.5 11
12 1400 detail závodníka KNAPPE Christian GER 1987 Kröning Factory Racing 3:04:59.6 0:19:28.8 1:00:35.1 14 2:51:45.4 12
13 1008 detail závodníka KLEINER Sebastian GER 1986 Bikestore Racing Team 3:06:13.9 0:20:43.1 0:57:48.7 8 2:54:24.7 14
14 1021 detail závodníka ROZEK Jan CZE 1987 Dexter BSK racing 3:07:46.5 0:22:15.7 0:58:18.5 12 2:54:24.0 13
15 1411 detail závodníka BÁNOVSKÝ Antonín CZE 1988 KELLYS BIKE RANCH 3:10:04.2 0:24:33.4 1:02:47.8 17 2:57:04.7 15
16 1019 detail závodníka LOUDA František CZE 1988 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3:12:15.5 0:26:44.7 1:00:21.4 13 2:58:50.9 16
17 1315 detail závodníka NOVÁK Michal CZE 1991 CS Specialized HK 3:14:06.8 0:28:36.0 1:01:10.6 16 3:00:55.8 17
18 1005 detail závodníka TRENDA Filip CZE 1995 Rock Machine-Cyklomax 3:18:10.2 0:32:39.4 1:02:50.4 18 3:04:20.0 18
19 1043 detail závodníka ČERMÁK Tomáš CZE 1990 Bike Tuning Rudná 3:19:07.6 0:33:36.8 1:06:45.2 23 3:05:56.2 19
20 1348 detail závodníka ČERVENÝ Michal CZE 1986 BICYCLE CAFE 3:19:30.1 0:33:59.3 1:07:19.1 25 3:06:43.7 20
21 1087 detail závodníka HOUDEK Milan CZE 1988 2V BIKERS 3:25:14.9 0:39:44.1 1:06:42.9 22 3:10:52.4 21
22 1281 detail závodníka GEORGE Kay GER 1986 RC Dresden e.V. 3:26:55.7 0:41:24.9 1:05:30.5 21 3:12:34.4 22
23 1446 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1985 Cyklo Erben Mělník 3:27:20.8 0:41:50.0 1:08:11.8 26 3:13:32.3 23
24 1161 detail závodníka VĚTROVSKÝ Jan CZE 1990 Kellys Bike Ranch Team 3:31:08.5 0:45:37.7 1:04:29.8 19 3:16:40.7 24
25 1338 detail závodníka WEBERS Paul GER 1995 TSV Grossschönau/ Naturpark Zittauer Gebirge 3:34:15.3 0:48:44.5 1:10:00.4 32 3:19:57.4 25
26 1192 detail závodníka BENEDIX Silas GER 1990 Team BBO 3:35:53.8 0:50:23.0 1:09:59.0 31 3:21:33.4 26
27 1287 detail závodníka RŮŽIČKA Zbyněk CZE 1991 Ski Paudera 3:38:10.3 0:52:39.5 1:06:59.2 24 3:23:20.7 27
28 1405 detail závodníka KROB Lukáš CZE 1985 KCR Roudnice 3:40:51.5 0:55:20.7 1:09:56.6 30 3:25:29.0 28
29 1065 detail závodníka OEHME Felix GER 1992 Giant Racing Team Zschopau 3:42:48.1 0:57:17.3 1:12:03.0 34 3:28:44.6 30
30 1432 detail závodníka BUCHTA Tomáš CZE 1987 Hodkovice n. M. 3:45:06.8 0:59:36.0 1:12:53.7 37 3:30:39.1 32
31 1368 detail závodníka MUCK Rubens GER 1995 Olbersdorf 3:47:02.3 1:01:31.5 1:35:25.3 62 3:33:36.7 34
32 1344 detail závodníka TEICHERT Rudolf CZE 1985 Předonín 3:47:26.6 1:01:55.8 1:09:56.1 29 3:30:20.6 31
33 1040 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1987 BICYCLE CAFE 3:47:31.3 1:02:00.5 1:12:30.5 36 3:33:18.3 33
34 1220 detail závodníka HELBIG Kilian GER 1986 Dresden 3:50:02.3 1:04:31.5 1:14:30.5 39 3:34:43.1 35
35 1154 detail závodníka TISCHER Felix GER 1988 Bikeland 262 - Dirt &Dust e.V. 3:50:38.1 1:05:07.3 1:05:13.8 20 3:28:05.3 29
36 1102 detail závodníka NEUMANN Stanley GER 1992 JIGR-Zschopau 3:52:23.7 1:06:52.9 1:13:00.3 38 3:37:36.3 36
37 1051 detail závodníka KITTLAß Maik GER 1985 Langenau 3:52:43.7 1:07:12.9 1:08:29.5 27 3:37:37.8 37
38 1095 detail závodníka SCZARNOWSKI Eric GER 1986 Bikeland 262 3:53:11.4 1:07:40.6 1:12:21.3 35 3:38:28.3 38
39 1100 detail závodníka SÜßE Christoph GER 1988 Bikeland 262 Dirt and Dust e.V. 3:53:37.3 1:08:06.5 1:10:12.1 33 3:38:32.3 39
40 1312 detail závodníka NEDVĚD Jindřich CZE 1987 JiřetínBike 3:59:43.1 1:14:12.3 1:15:55.6 42 3:43:54.6 41
41 1212 detail závodníka JANEČEK Robin CZE 1985 Kněžmost 4:00:37.0 1:15:06.2 1:16:17.5 44 3:43:36.5 40
42 1319 detail závodníka STOLLE Oliver GER 1985 Schirgiswalde 4:00:53.2 1:15:22.4 1:16:00.3 43 3:44:44.4 42
43 1209 detail závodníka STODŮLKA Václav CZE 1986 Boršice 4:03:47.6 1:18:16.8 1:14:47.3 40 3:48:22.5 43
44 1084 detail závodníka HÁJEK Alexander CZE 1988 Roudnice nad Labem 4:07:12.8 1:21:42.0 1:22:21.1 54 3:52:17.3 44
45 1092 detail závodníka MALEČEK Petr CZE 1985 FruFru Team 4:08:41.3 1:23:10.5 1:18:08.5 50 3:52:21.2 45
46 1106 detail závodníka BLAU Conrad GER 1987 Hazarad 4:13:08.4 1:27:37.6 1:21:25.8 53 3:57:57.6 47
47 1399 detail závodníka STRYAL Jan CZE 1991 Liflex s.r.o. 4:14:16.4 1:28:45.6 1:17:18.8 46 3:57:35.6 46
48 1279 detail závodníka PILZ Václav CZE 1985 Ligum Team 4:15:57.3 1:30:26.5 1:55:01.8 65 --- ---
49 1450 detail závodníka KRATZ Martin Friedhelm GER 1985 --- 4:17:31.2 1:32:00.4 1:14:53.2 41 4:02:11.7 49
50 1422 detail závodníka JENÍČEK Ondřej CZE 1988 Ústí nad Orlicí 4:18:23.5 1:32:52.7 1:22:28.7 55 4:01:14.1 48
51 1199 detail závodníka MAREK Lukáš CZE 1985 BikerMarius 4:19:45.5 1:34:14.7 1:16:51.8 45 4:03:33.2 50
52 1305 detail závodníka SAHM Jens GER 1986 Dresden 4:21:27.7 1:35:56.9 1:17:36.5 49 4:05:05.2 52
53 1242 detail závodníka POŠEPNÝ Tomáš CZE 1988 Semily 4:23:46.0 1:38:15.2 1:22:37.0 56 4:03:49.0 51
54 1374 detail závodníka KOHOUT Ondřej CZE 1995 Crazy Cocks 4:30:44.2 1:45:13.4 1:17:24.2 47 4:13:07.2 53
55 1183 detail závodníka OTTA Jiří CZE 1987 Ústí nad Labem 4:31:46.5 1:46:15.7 1:19:51.4 51 4:13:16.5 54
56 1184 detail závodníka TREMBAČ Radek CZE 1995 Liběšice Hills 41146 4:37:23.2 1:51:52.4 1:08:58.4 28 4:19:31.6 55
57 1435 detail závodníka TŘEŠŇÁK Martin CZE 1987 MTB Hodkovice 4:38:07.7 1:52:36.9 1:23:23.0 57 4:22:17.2 57
58 1357 detail závodníka ARCHALOUS Petr CZE 1986 Extrifit Gym 4:40:24.2 1:54:53.4 1:19:55.0 52 4:19:39.0 56
59 1270 detail závodníka HENTSCHEL Rico GER 1988 Dresden 4:43:16.1 1:57:45.3 1:17:31.8 48 4:25:26.2 58
60 1337 detail závodníka MESTAN Stephan GER 1985 Dresden 4:46:06.2 2:00:35.4 1:30:18.8 59 4:30:42.0 59
61 1252 detail závodníka BLÁHA Vojtěch CZE 1995 SKK74 4:50:04.5 2:04:33.7 1:26:46.1 58 4:34:51.3 60
62 1108 detail závodníka ERNST Michél GER 1985 Zittau 4:53:49.7 2:08:18.9 1:48:35.5 64 4:38:18.5 61
63 1336 detail závodníka SCHOLZ Martin GER 1985 Dresden 4:56:44.2 2:11:13.4 1:30:20.0 60 4:38:35.7 62
64 1402 detail závodníka WEBER Peer CZE 1985 Team 262 Bikeland 5:18:50.4 2:33:19.6 1:36:46.2 63 5:00:42.0 63
65 1217 detail závodníka SOBOTKA Josef CZE 1994 Liberec 7 5:37:40.9 2:52:10.1 1:31:16.3 61 5:12:03.3 64
66 1207 detail závodníka KOLENSKÝ David CZE 1987 Malý Berlín 6:47:57.0 4:02:26.2 2:00:00.5 66 --- ---
--- 1246 detail závodníka PUDIL Lukáš CZE 1987 Rynoltice DNF --- --- --- --- ---
--- 1398 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 iX Sport Racing Team DNF --- 1:00:37.4 --- --- ---
--- 1012 detail závodníka KLÁR Martin CZE 1986 CYKLOSPORT CHROPYŇE DNS --- --- --- --- ---
--- 1014 detail závodníka ŘEHÁK Martin CZE 1991 IVAR CS - AUTHOR TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 1104 detail závodníka MÁLEK Lukáš CZE 1990 Kuny DNS --- --- --- --- ---
--- 1159 detail závodníka GRUZ Tomáš CZE 1986 FruFru Team DNS --- --- --- --- ---
--- 1206 detail závodníka KAPETANOVIČ Alen CZE 1986 Malý Berlín DNS --- --- --- --- ---
--- 1248 detail závodníka WEIDENHAGEN Arndt GER 1988 r2-bike.com MTB RACING DNS --- --- --- --- ---
--- 1289 detail závodníka RYDVAL Jakub CZE 1994 Jablonec nad Nisou DNS --- --- --- --- ---
--- 1300 detail závodníka BEISSENGROLL Mike GER 1985 Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 1302 detail závodníka KRASOMIL Philip GER 1989 Lespokebros. DNS --- --- --- --- ---
--- 1333 detail závodníka HEJDA Jakub CZE 1985 Stvolínky DNS --- --- --- --- ---