Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1006 detail závodníka JANOČKO Ján SVK 1982 Ski a Bike Centrum Radotín 2:55:14.1 0:00:00.0 0:57:32.4 4 2:43:11.3 2
2 1425 detail závodníka GOLZ Sebastian GER 1980 Focus RAPIRO Racing 2:55:23.3 0:00:09.2 0:57:01.7 2 2:42:41.4 1
3 1034 detail závodníka JINDŘIŠEK Vojtěch CZE 1979 ELEVEN team Příchovice 2:56:13.5 0:00:59.4 0:58:18.1 7 2:43:34.4 3
4 1059 detail závodníka MACHEK Ivo CZE 1978 KSM Castings CZ 2:56:21.0 0:01:06.9 0:56:59.2 1 2:44:13.7 4
5 1015 detail závodníka CARSTEN Maiwald CZE 1982 www.veloheld.de 2:58:48.2 0:03:34.1 0:59:32.9 11 2:47:26.6 6
6 1003 detail závodníka ČERNÝ Jan CZE 1982 ELEVEN team Příchovice 2:59:01.8 0:03:47.7 0:57:41.4 5 2:47:24.8 5
7 1231 detail závodníka GROß Christian GER 1979 TEAM-STORM-BIKER 3:01:11.5 0:05:57.4 0:58:57.7 9 2:49:03.7 7
8 1032 detail závodníka ZIMA Ota CZE 1984 Kellys Bikeranch 3:02:27.3 0:07:13.2 1:00:33.5 13 2:50:47.5 10
9 1028 detail závodníka HROUDA Milan CZE 1977 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 3:02:51.6 0:07:37.5 0:58:17.1 6 2:50:01.4 8
10 1304 detail závodníka HENNIG Andreas GER 1976 Massen 3:02:52.5 0:07:38.4 1:01:31.3 16 2:51:01.1 11
11 1035 detail závodníka VRKOČ Robert CZE 1981 Kellys Bikeranch team 3:02:58.9 0:07:44.8 0:58:58.8 10 2:50:18.6 9
12 1447 detail závodníka KÜHN Ivo GER 1977 --- 3:07:25.8 0:12:11.7 1:02:49.3 20 2:55:15.9 12
13 1182 detail závodníka DUTSCHKE René GER 1976 TSV Großschönau 3:08:11.0 0:12:56.9 1:01:26.4 15 2:55:18.3 13
14 1433 detail závodníka BUREŠ Lukáš CZE 1982 CK Kolokrám Svijany 3:09:43.6 0:14:29.5 0:57:03.1 3 2:56:33.8 14
15 1177 detail závodníka FOOS Mikhail KAZ 1980 RadnRoll - velokontor.de racing 3:09:55.9 0:14:41.8 1:02:48.8 19 2:56:42.6 15
16 1175 detail závodníka SPRINGER David GER 1983 TSV Moosbach Anbipa Racing 3:10:34.1 0:15:20.0 1:02:56.0 25 2:57:02.7 16
17 1027 detail závodníka KUBÍČEK František CZE 1977 ELEVEN team Příchovice 1 3:11:37.8 0:16:23.7 1:02:49.8 21 2:59:10.4 17
18 1268 detail závodníka KAFKA Libor CZE 1979 Semily 3:12:55.3 0:17:41.2 1:02:53.3 24 2:59:13.7 18
19 1023 detail závodníka PAWEL Torsten GER 1978 Dresden 3:13:07.2 0:17:53.1 1:02:52.4 23 3:00:15.0 21
20 1394 detail závodníka STRAUCH Daniel GER 1979 Z-Team Dresden 3:13:09.5 0:17:55.4 1:00:20.8 12 2:59:40.7 19
21 1011 detail závodníka HOUDEK Vladimír CZE 1979 Blovice 3:13:34.4 0:18:20.3 1:02:47.3 18 3:00:12.4 20
22 1341 detail závodníka TŮMA Radek CZE 1976 UGO Allivictus 3:16:05.8 0:20:51.7 1:02:46.7 17 3:02:36.7 22
23 1353 detail závodníka PETZOLD Maik GER 1978 RSV Bautzen 3:16:21.1 0:21:07.0 1:04:26.5 29 3:03:28.4 23
24 1423 detail závodníka OSWALD Martin GER 1982 Bike Passion Pirna 3:18:47.4 0:23:33.3 1:05:11.2 32 3:05:21.1 24
25 1048 detail závodníka FUNKE Mathias GER 1978 Görlitz 3:19:03.3 0:23:49.2 1:06:01.1 33 3:06:13.8 25
26 1025 detail závodníka VOBORA Pavel CZE 1984 ALLROAD Cycling Team MB 3:19:55.7 0:24:41.6 1:04:23.1 28 3:06:14.5 26
27 1078 detail závodníka BOHDANECKÝ Jan CZE 1984 www.triatlon-hradek.cz 3:20:31.3 0:25:17.2 1:03:35.8 27 3:07:34.1 27
28 1349 detail závodníka BENEŠ Jiří CZE 1976 Koloshop Team 3:21:19.8 0:26:05.7 1:05:07.3 31 3:07:50.3 29
29 1191 detail závodníka FILIP Martin CZE 1977 Alltraining 3:21:40.4 0:26:26.3 1:04:50.4 30 3:07:55.4 30
30 1429 detail závodníka EISENBLÄTTER Mathias CZE 1978 Dresden 3:21:45.9 0:26:31.8 1:02:51.9 22 3:07:48.8 28
31 1053 detail závodníka FISCHER Torsten GER 1979 EBM-Team Seiffen 3:22:29.3 0:27:15.2 1:06:40.6 37 3:09:13.3 32
32 1382 detail závodníka DOBROWALD Bastian CZE 1984 Conway Eibauer 3:23:05.2 0:27:51.1 1:00:34.0 14 3:09:31.2 33
33 1395 detail závodníka BAUMGÄRTEL Lutz GER 1980 RSV Bautzen¨Scott Bike24 MTN 3:24:11.6 0:28:57.5 0:58:30.2 8 3:09:08.6 31
34 1069 detail závodníka VAGNER Vladimír CZE 1981 ELEVEN team Příchovice 1 3:24:42.1 0:29:28.0 1:06:40.0 36 3:11:27.2 34
35 1022 detail závodníka BYSTŘICKÝ Michal CZE 1983 2V BIKERS 3:26:32.1 0:31:18.0 1:03:15.5 26 3:12:46.0 36
36 1273 detail závodníka EHRLICH Václav CZE 1976 Ski Paudera 3:26:37.7 0:31:23.6 1:07:04.6 44 3:12:44.6 35
37 1029 detail závodníka BASAŘ Ondřej CZE 1983 Dexter BSK racing 3:26:59.3 0:31:45.2 1:07:16.7 47 3:13:33.7 38
38 1261 detail závodníka ANDERSSOHN Robert GER 1978 KV Schwerelos 3:27:01.8 0:31:47.7 1:06:36.8 34 3:12:51.7 37
39 1455 detail závodníka SOHRMANN Falk GER 1984 Endurance Radefeul E.V. 3:28:04.7 0:32:50.6 1:06:48.2 39 3:13:42.4 39
40 1431 detail závodníka PEKÁREK Petr CZE 1978 SK Blíževedly 3:29:09.2 0:33:55.1 1:06:38.4 35 3:14:25.7 40
41 1449 detail závodníka FRIEDRICHT Anton GER 1977 Bikepoint Dresden 3:33:17.0 0:38:02.9 1:06:42.1 38 3:17:54.6 41
42 1075 detail závodníka NETUŠIL Michal CZE 1982 BIKERANCH 3:33:41.1 0:38:27.0 1:07:21.4 48 3:19:22.3 42
43 1210 detail závodníka KOLAFA Martin CZE 1980 Pchery 3:35:01.0 0:39:46.9 1:06:54.7 40 3:20:51.0 44
44 1291 detail závodníka BARTH Philipp GER 1984 Dresden 3:35:33.9 0:40:19.8 1:07:06.9 45 3:20:28.0 43
45 1445 detail závodníka HAGER Thomas GER 1977 Hillbillies 3:35:41.5 0:40:27.4 1:07:58.4 51 3:22:21.5 46
46 1178 detail závodníka ZSCHERNIG Georg GER 1983 EBM Team Seiffen 3:36:55.9 0:41:41.8 1:06:56.8 41 3:22:21.0 45
47 1271 detail závodníka LEUBNER Andreas GER 1981 Ottendorf-Okrilla 3:37:16.8 0:42:02.7 1:08:11.0 52 3:22:51.5 47
48 1416 detail závodníka EICHHORN Ronny GER 1976 Erzgebugsbike 3:38:46.7 0:43:32.6 1:09:52.7 58 3:23:52.7 48
49 1086 detail závodníka HAHMANN Sebastian GER 1984 BSG Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien 3:38:48.8 0:43:34.7 1:12:19.5 71 3:24:38.2 49
50 1026 detail závodníka HAJNÝ Michal CZE 1977 MTB HELLFISH AMINOSTAR 3:39:26.8 0:44:12.7 1:06:58.4 42 3:24:56.7 51
51 1055 detail závodníka HLACIK Zdenek CZE 1975 VARADERO 3:40:01.9 0:44:47.8 1:09:52.1 57 3:25:22.8 52
52 1221 detail závodníka KLAUSCH Sebastian GER 1982 Bertsdorfer SV 3:40:33.7 0:45:19.6 1:07:25.4 49 3:24:46.1 50
53 1249 detail závodníka SCHAEFER Sebastian GER 1983 Radclub RC-Dresden e.V. 3:40:47.3 0:45:33.2 1:07:14.5 46 3:25:47.7 53
54 1369 detail závodníka ZENKER Patrick GER 1977 Zittau 3:41:11.6 0:45:57.5 1:09:51.5 56 3:25:56.0 54
55 1174 detail závodníka MANSFELD Jiří CZE 1978 Bike Mšeno 3:41:47.7 0:46:33.6 1:12:21.8 73 3:27:05.4 55
56 1417 detail závodníka ČERNEK Pavel CZE 1984 Derfl kola Mělník 3:42:22.1 0:47:08.0 1:07:01.3 43 3:27:47.7 58
57 1274 detail závodníka TŮMA Radek CZE 1976 KSM Castings CZ 3:42:27.1 0:47:13.0 1:08:44.4 55 3:27:30.3 56
58 1083 detail závodníka HABERMANN Jens GER 1977 IBC DIMB Racing Team 3:42:32.1 0:47:18.0 1:12:33.6 74 3:27:37.8 57
59 1371 detail závodníka KLAPKA Štěpán CZE 1980 Česká Lípa 3:42:58.0 0:47:43.9 1:11:51.8 68 --- ---
60 1448 detail závodníka SCHUMANN David GER 1983 SV Robotron 3:43:47.8 0:48:33.7 1:12:20.4 72 3:28:52.7 60
61 1292 detail závodníka FUKSA Ladislav CZE 1979 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 3:44:03.8 0:48:49.7 1:08:17.5 53 3:30:10.5 61
62 1157 detail závodníka GLÖCKNER Thomas GER 1980 RSV Erzgebirge 3:44:38.1 0:49:24.0 1:10:33.2 64 3:28:24.1 59
63 1332 detail závodníka HORKÝ Roman CZE 1975 TJ Česká Kamenice 3:45:02.5 0:49:48.4 1:08:40.1 54 3:31:03.0 62
64 1056 detail závodníka BLÁHA Jakub CZE 1976 Straßenheim 3:46:39.1 0:51:25.0 1:07:55.6 50 3:32:43.9 64
65 1071 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 3:47:03.4 0:51:49.3 1:10:04.0 60 3:32:32.4 63
66 1436 detail závodníka AHNERT Peter GER 1978 Giant Racing Team Zschopan 3:47:24.7 0:52:10.6 1:14:59.0 87 3:33:44.9 68
67 1386 detail závodníka KOHOUTEK Petr CZE 1975 REDPOiNT TEAM 3:48:08.0 0:52:53.9 1:10:31.8 63 3:33:35.8 67
68 1441 detail závodníka BROUČEK Josef CZE 1984 Brno 3:48:51.3 0:53:37.2 1:12:05.7 69 3:33:13.4 66
69 1389 detail závodníka HEINRICH Ben GER 1979 frohburg 3:49:00.5 0:53:46.4 1:10:04.3 61 3:33:04.7 65
70 1239 detail závodníka GAJDOŠÍK Jakub CZE 1981 Praha 10 3:49:26.2 0:54:12.1 1:13:02.8 76 3:34:31.0 70
71 1296 detail závodníka FIEDLER Sebastian GER 1979 die Beweger 3:50:01.4 0:54:47.3 1:10:47.8 65 3:33:46.4 69
72 1313 detail závodníka BENEŠ Martin CZE 1978 3D gang 3:51:17.4 0:56:03.3 1:12:10.3 70 3:35:52.5 71
73 1294 detail závodníka KAPOUN Pavel CZE 1978 JIZERSKÉ PEKÁRNY 3:53:14.6 0:58:00.5 1:14:16.0 84 3:37:34.4 72
74 1342 detail závodníka BEER Jiří CZE 1983 Roudnice nad Labem 3:53:32.4 0:58:18.3 1:15:37.5 89 3:38:03.4 76
75 1427 detail závodníka OBST Martin CZE 1983 Bike Passion Pirna 3:53:36.3 0:58:22.2 1:13:29.1 78 3:37:43.7 73
76 1324 detail závodníka SCHINDLER Michael GER 1978 Zittau 3:53:58.0 0:58:43.9 1:10:10.0 62 3:38:59.7 78
77 1070 detail závodníka SVOBODA Jiří CZE 1980 MTBCrossCountry.com 3:54:02.3 0:58:48.2 1:11:12.4 66 3:37:52.6 75
78 1067 detail závodníka ČECH Jaroslav CZE 1976 Doksy 3:54:48.7 0:59:34.6 1:13:42.4 81 3:38:34.8 77
79 1418 detail závodníka BURDA Stanislav CZE 1979 Derfl Kola 3:55:22.6 1:00:08.5 1:14:18.2 86 3:40:08.8 80
80 1280 detail závodníka BESTOSO Patrik CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou 3:55:51.9 1:00:37.8 1:13:57.8 82 3:40:07.2 79
81 1412 detail závodníka KOPŘIVA Michal CZE 1976 DAV Zittau 3:57:26.4 1:02:12.3 1:14:17.2 85 3:41:20.8 81
82 1096 detail závodníka BRETT Jan CZE 1982 Original Afrika 3:59:11.9 1:03:57.8 1:13:39.7 80 3:43:39.0 83
83 1142 detail závodníka GÜTTLER Jan GER 1977 Niedercunnersdorf 3:59:35.2 1:04:21.1 1:43:35.7 138 --- ---
84 1158 detail závodníka MIRKO Mannigel GER 1977 Rosenbach 3:59:36.4 1:04:22.3 1:43:34.6 137 --- ---
85 1150 detail závodníka HOBRLANT Pavel CZE 1980 KSM Castings CZ 3:59:39.9 1:04:25.8 1:13:29.9 79 3:37:44.6 74
86 1408 detail závodníka MARTÍNEK Filip CZE 1983 Březnice 4:00:40.5 1:05:26.4 1:15:35.4 88 3:42:18.9 82
87 1376 detail závodníka VOLHEJN Petr CZE 1975 Liberec 4:01:15.4 1:06:01.3 1:19:59.6 99 3:46:23.7 85
88 1126 detail závodníka KAMENSKÝ Radek CZE 1979 JIZERSKÉ PEKÁRNY 4:01:34.7 1:06:20.6 1:17:25.1 93 3:45:43.0 84
89 1081 detail závodníka ŽÁK Petr CZE 1975 Litoměřice 4:05:22.6 1:10:08.5 1:20:03.6 101 3:49:49.5 86
90 1401 detail závodníka HAHN Stefan GER 1979 Team 262 Bikeland 4:06:14.5 1:11:00.4 1:22:40.3 108 3:51:51.6 87
91 1456 detail závodníka PESCHEL Thomas GER 1981 Team Endurance Radeben 4:07:14.6 1:12:00.5 1:09:54.2 59 3:52:10.3 89
92 1189 detail závodníka HURNÍK Martin CZE 1982 CS Specialized HK 4:10:17.0 1:15:02.9 1:13:03.3 77 3:52:04.7 88
93 1282 detail závodníka DORNAK Miroslav CZE 1976 Jesenice 4:10:20.2 1:15:06.1 1:17:19.3 92 3:53:52.1 90
94 1149 detail závodníka ZOBAL Zdeněk CZE 1983 Severní Větry 4:11:46.9 1:16:32.8 1:14:07.0 83 3:55:42.4 91
95 1351 detail závodníka KOVÁŘ Stanislav CZE 1977 GTS/T-Mobile 4:13:06.2 1:17:52.1 1:23:35.6 111 3:55:56.6 92
96 1089 detail závodníka BARTONÍČEK Miloš CZE 1976 CBK Česká Kamenice 4:14:05.1 1:18:51.0 1:15:54.5 90 3:56:27.6 94
97 1196 detail závodníka TOMA Josef CZE 1982 Malý Berlín 4:14:27.6 1:19:13.5 1:19:56.7 98 3:56:21.8 93
98 1168 detail závodníka KÜHNEMUND Sven GER 1977 Kleinopitz 4:15:05.3 1:19:51.2 1:18:00.1 94 3:58:02.6 95
99 1363 detail závodníka LÍBAL Roman CZE 1980 Bike Point.cz 4:16:44.7 1:21:30.6 1:18:27.0 96 4:01:02.3 96
100 1117 detail závodníka KALINA Josef CZE 1978 Litoměřice 4:17:45.6 1:22:31.5 1:19:01.5 97 4:01:02.8 97