Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1002 detail závodníka REINFRIED Matthias GER 1974 Picardellics Velo Team Dresden 2:49:43.4 0:00:00.0 0:57:02.6 2 2:38:14.7 1
2 1330 detail závodníka NÜTZSCHE Olaf GER 1972 Focus RAPIRO Racing 2:50:29.7 0:00:46.3 0:57:01.1 1 2:38:50.9 2
3 1316 detail závodníka NETÍK Ivo CZE 1972 IVAR CS - AUTHOR TEAM 2:56:49.4 0:07:06.0 0:58:16.6 4 2:44:32.6 3
4 1004 detail závodníka LEISTNER Rico GER 1971 Schönheide 2:59:21.2 0:09:37.8 0:58:11.1 3 2:46:44.2 4
5 1277 detail závodníka KALINA David CZE 1974 Ligum Team 3:10:39.3 0:20:55.9 1:00:51.8 6 2:57:52.5 5
6 1426 detail závodníka HÝSEK Pavel CZE 1965 Author cyclos Bouška 3:12:30.8 0:22:47.4 1:02:53.9 11 2:59:14.9 6
7 1038 detail závodníka MIKULÁŠ Martin CZE 1973 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 3:13:25.6 0:23:42.2 1:02:51.4 9 3:00:15.5 7
8 1388 detail závodníka ARNOLD Zdeněk CZE 1973 Haven 3:14:28.3 0:24:44.9 1:00:38.9 5 3:01:04.9 9
9 1013 detail závodníka RÝVA Martin CZE 1968 REDPOiNT TEAM 3:14:33.5 0:24:50.1 1:02:48.7 8 3:01:00.7 8
10 1018 detail závodníka OSWALD Jan CZE 1969 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 3:14:38.8 0:24:55.4 1:02:52.7 10 3:01:31.8 10
11 1036 detail závodníka KOßACK Holger GER 1969 Focus RAPIRO Racing 3:16:27.5 0:26:44.1 1:02:48.3 7 3:03:07.2 11
12 1444 detail závodníka MATURA Ladislav CZE 1974 Benešov u Semil 3:20:17.9 0:30:34.5 1:05:13.1 17 3:07:45.3 14
13 1419 detail závodníka KVASNIČKA Aleš CZE 1974 Derfl kola Mělník 3:21:02.4 0:31:19.0 1:05:32.3 18 3:08:08.2 15
14 1283 detail závodníka VÁŇA Petr CZE 1973 BMC Racing 3:21:03.0 0:31:19.6 1:05:09.8 16 3:07:43.7 12
15 1318 detail závodníka BLUMENSTEIN Robert GER 1970 rad n roll-velokontor racing team 3:21:42.7 0:31:59.3 1:06:05.5 19 3:07:44.9 13
16 1377 detail závodníka MATOUŠEK Michal CZE 1971 KL Most 3:22:35.7 0:32:52.3 1:04:28.3 13 3:09:11.9 16
17 1396 detail závodníka KUNATH Jens GER 1967 R2Bike.com MTB Racing 3:24:06.6 0:34:23.2 1:05:01.3 14 3:10:15.7 17
18 1044 detail závodníka BARTOŠ Jan CZE 1974 Lamači skal 3:24:39.5 0:34:56.1 1:06:54.2 28 3:10:54.3 19
19 1046 detail závodníka KUHNERT Thomas GER 1974 Dresden 3:24:41.3 0:34:57.9 1:06:41.6 25 3:10:51.5 18
20 1380 detail závodníka FUTÓ Michal CZE 1974 Hrádek naa Nisou 3:24:45.5 0:35:02.1 1:06:48.9 27 3:11:27.7 20
21 1064 detail závodníka NOSEK Rudolf CZE 1970 CS Specialized HK 3:26:46.1 0:37:02.7 1:06:37.9 21 3:13:16.9 21
22 1080 detail závodníka LORENC Martin CZE 1970 CS Specialized HK 3:26:59.8 0:37:16.4 1:06:40.7 24 3:13:30.8 22
23 1327 detail závodníka KRISTIÁN Jan CZE 1970 Liberec 3:31:05.3 0:41:21.9 1:06:45.8 26 3:16:08.3 23
24 1403 detail závodníka PECHAR Bob CZE 1966 Bike Point Roudnice 3:31:46.5 0:42:03.1 1:06:39.5 23 3:18:02.9 24
25 1229 detail závodníka KOLDEWITZ Frank GER 1966 Mühlenbeck 3:32:04.2 0:42:20.8 1:07:13.9 29 3:18:05.1 25
26 1256 detail závodníka VOLESKÝ Miloš CZE 1969 CS Specialized HK 3:33:37.0 0:43:53.6 1:06:39.0 22 3:19:17.1 26
27 1215 detail závodníka LUKES Jiri CZE 1972 BC Sport Semily 3:34:47.1 0:45:03.7 1:10:08.9 32 3:20:52.7 28
28 1037 detail závodníka STAUDE Kay GER 1972 Großschönau 3:35:37.4 0:45:54.0 1:04:27.1 12 3:20:31.4 27
29 1090 detail závodníka MACHÁČEK Petr CZE 1974 ELEKTRO Macháček 3:35:58.9 0:46:15.5 1:10:00.9 30 3:21:00.9 29
30 1147 detail závodníka KUBÍN Karel CZE 1967 SK VELO PRAHA 3:41:32.0 0:51:48.6 1:12:32.0 42 3:26:25.0 30
31 1265 detail závodníka SCHENKER Hagen GER 1972 Focus RAPIRO Racing 3:42:52.7 0:53:09.3 1:16:10.3 59 3:28:46.7 32
32 1367 detail závodníka QUERFELD Mirko Wolfgang GER 1972 Zittau 3:43:33.2 0:53:49.8 1:10:06.2 31 3:28:29.9 31
33 1066 detail závodníka PAULÍK Martin CZE 1966 JIZERSKÉ PEKÁRNY 3:43:56.5 0:54:13.1 1:12:26.5 41 3:30:01.9 33
34 1390 detail závodníka KAPAL Jan CZE 1974 T-mobile MTB team 3:44:07.8 0:54:24.4 1:13:45.3 47 3:30:11.3 35
35 1077 detail závodníka BARTOŠ Ladislav CZE 1972 Lamači skal 3:45:34.5 0:55:51.1 1:12:09.3 39 3:30:09.5 34
36 1278 detail závodníka MAHOVSKÝ Libor CZE 1971 Ligum Team 3:47:29.3 0:57:45.9 1:10:10.7 33 3:30:45.9 36
37 1298 detail závodníka LOEWENAU Dirk GER 1972 Zittau 3:47:37.5 0:57:54.1 1:10:47.0 34 3:32:50.0 38
38 1424 detail závodníka HAVEL Luboš CZE 1965 Ski Senohraby 3:48:58.7 0:59:15.3 1:13:28.6 45 3:33:34.1 39
39 1145 detail závodníka FRIML Martin CZE 1967 Praha 4 3:49:38.7 0:59:55.3 1:14:33.7 52 3:34:20.2 40
40 1406 detail závodníka JEZBERA Milan CZE 1974 Karla Kupkolo 3:49:51.2 1:00:07.8 1:06:16.2 20 3:32:12.7 37
41 1253 detail závodníka JÁČ Karel CZE 1973 Liberec-Machnín 3:50:31.2 1:00:47.8 1:12:16.7 40 3:34:49.7 41
42 1375 detail závodníka PECÁNEK Jan CZE 1972 MMB Třebenice 3:50:57.7 1:01:14.3 1:12:07.4 37 3:35:16.8 42
43 1190 detail závodníka CONRAD Mirko GER 1971 Zweirad Weser 3:51:46.2 1:02:02.8 1:12:32.8 43 3:35:41.9 43
44 1222 detail závodníka HÁLEK Václav CZE 1974 České Budějovice 3:51:55.4 1:02:12.0 1:13:47.5 48 3:35:50.8 44
45 1091 detail závodníka LOHDE Thomas GER 1966 Olbersdorf 3:52:57.4 1:03:14.0 1:14:58.0 54 3:38:10.4 46
46 1073 detail závodníka JÍLEK Richard CZE 1972 Bike Porsche Team Olomouc 3:53:01.1 1:03:17.7 1:15:51.8 57 3:37:16.9 45
47 1234 detail závodníka CHMELÍK Petr CZE 1974 Plzeň 3:53:24.3 1:03:40.9 1:14:54.7 53 3:39:57.1 47
48 1088 detail závodníka KOTEK Martin CZE 1972 Rynoltice 3:54:17.5 1:04:34.1 1:11:54.5 36 3:40:13.5 48
49 1103 detail závodníka HANZAL Radek CZE 1974 JIZERSKÉ PEKÁRNY 3:56:33.3 1:06:49.9 1:14:05.3 49 3:41:35.5 49
50 1438 detail závodníka TVRDÝ Radek CZE 1974 Palermo Štětí 3:57:24.2 1:07:40.8 1:17:15.5 63 3:43:20.7 51
51 1079 detail závodníka SCHIEKEL Ronny GER 1968 VITAL-Scheune Siebenlehn 3:58:38.6 1:08:55.2 1:12:52.1 44 3:43:49.1 52
52 1439 detail závodníka GRAUPNER Jens GER 1968 szchopen 3:59:42.2 1:09:58.8 1:14:59.9 55 3:43:51.5 53
53 1195 detail závodníka KOLMAN Roberto CZE 1968 RockMachine-Cyklomax 4:00:19.8 1:10:36.4 1:11:46.1 35 3:42:12.1 50
54 1202 detail závodníka ČERMÁK Martin CZE 1973 Praha 6 4:00:28.2 1:10:44.8 1:14:25.1 51 3:46:11.8 55
55 1097 detail závodníka HOUDEK Marek CZE 1967 Praha 4 4:00:41.5 1:10:58.1 1:22:17.9 74 3:45:29.4 54
56 1284 detail závodníka BOHUSLAV Pavel CZE 1969 Cardiofitness Děčín 4:02:03.7 1:12:20.3 1:17:22.5 65 3:46:22.9 56
57 1041 detail závodníka ARTUS Daniel CZE 1972 Nadšenci z Posázaví 4:03:22.7 1:13:39.3 1:12:08.5 38 3:46:36.7 57
58 1442 detail závodníka MATĚJÍČEK Jaromír CZE 1974 Cardiofitness Děčín 4:05:31.6 1:15:48.2 1:17:16.2 64 3:49:09.5 59
59 1272 detail závodníka GLINKA Gregor GER 1974 DAV 4:06:18.1 1:16:34.7 1:17:04.5 62 3:48:24.1 58
60 1321 detail závodníka PAWŁOWSKI Zbigniew POL 1971 Żary MTB Team 4:07:54.6 1:18:11.2 1:14:10.6 50 3:50:56.2 60
61 1098 detail závodníka WITH Ratner GER 1971 KAWI-Team Berlin 4:11:48.1 1:22:04.7 1:18:38.0 69 3:54:31.8 61
62 1101 detail závodníka SCZARNOWSKI Torsten GER 1966 Bikeland 262 4:13:35.8 1:23:52.4 1:20:49.1 72 3:57:56.1 63
63 1410 detail závodníka KAUFMANN Sebastian GER 1974 RadTeamSiedel Luckenwalde 4:15:27.7 1:25:44.3 1:13:43.0 46 3:57:01.0 62
64 1329 detail závodníka TRUHLÁŘ Roman CZE 1966 Praha 5 4:16:12.8 1:26:29.4 1:17:01.6 61 4:00:17.1 64
65 1451 detail závodníka SCHUMANN Gerd GER 1969 --- 4:17:31.2 1:27:47.8 1:15:54.0 58 4:02:09.6 65
66 1193 detail závodníka NOVÁK Pavel CZE 1972 Praha 10 4:18:27.8 1:28:44.4 1:15:42.3 56 4:03:10.3 66
67 1052 detail závodníka LÁZNIČKA František CZE 1966 Fitnessguru 4:20:39.2 1:30:55.8 1:23:55.0 83 4:03:30.2 67
68 1216 detail závodníka ZIEGER Frank GER 1973 Team Rad-Land 4:20:42.0 1:30:58.6 1:22:19.6 75 4:04:10.2 69
69 1415 detail závodníka DIETZE Albrecht CZE 1968 Seiffen 4:20:55.4 1:31:12.0 1:25:43.7 84 4:03:50.0 68
70 1293 detail závodníka SIGMUND Jiří CZE 1972 Jablonec n.N 4:23:25.7 1:33:42.3 1:17:41.0 66 4:05:55.4 70
71 1224 detail závodníka GÖRÖG Josef CZE 1968 ------------------------------ 4:23:41.1 1:33:57.7 1:17:55.4 67 4:06:17.1 71
72 1122 detail závodníka SCHMIDT Thomas GER 1969 Little John Bikes Dresden 4:24:02.9 1:34:19.5 1:19:42.3 70 4:06:56.7 72
73 1306 detail závodníka ČERNÝ Andrej CZE 1973 Říčany 4:26:33.5 1:36:50.1 1:16:40.4 60 4:09:09.7 73
74 1290 detail závodníka WOLF Petr CZE 1974 Liberec 2 4:28:42.8 1:38:59.4 1:19:55.5 71 4:10:19.2 74
75 1301 detail závodníka KONOPISKÝ Václav CZE 1974 Mimoň 4:32:09.6 1:42:26.2 1:22:29.4 76 4:13:50.8 76
76 1440 detail závodníka HOMOLIAK Ivan CZE 1971 Palermo Štětí 4:33:36.9 1:43:53.5 1:18:27.7 68 4:13:32.4 75
77 1119 detail závodníka VROBEL Martin CZE 1972 Nehvizdy 4:35:32.9 1:45:49.5 1:27:08.3 91 4:16:32.0 77
78 1162 detail závodníka SVOBODA Tomáš CZE 1971 Jeníkov 4:36:02.0 1:46:18.6 1:22:30.6 77 4:19:23.1 78
79 1169 detail závodníka KUEHNEMUND Dirk GER 1966 Potsdam 4:36:30.5 1:46:47.1 1:22:44.7 79 4:19:28.2 79
80 1121 detail závodníka KARBAN Ivo CZE 1974 ATOMBIKE TREK FORBIKES cycling team 4:40:41.2 1:50:57.8 1:21:34.3 73 4:23:03.0 81
81 1176 detail závodníka WENZEL Tobias GER 1967 Pulsschlag Erzgebirge 4:41:28.9 1:51:45.5 1:25:44.9 85 4:21:59.2 80
82 1218 detail závodníka MARTINOVIČ Tomáš CZE 1972 Rozkoš 4:43:08.9 1:53:25.5 1:22:38.8 78 4:23:10.6 82
83 1129 detail závodníka WISNIEWSKI Heiko GER 1968 VITAL-Scheune Siebenlehn 4:45:10.1 1:55:26.7 1:27:03.8 90 4:26:48.8 83
84 1112 detail závodníka HORKÝ Jiří CZE 1970 TJ Česká Kamenice 4:47:02.4 1:57:19.0 1:27:40.5 95 4:30:27.7 85
85 1365 detail závodníka RADTKE Ralf GER 1974 Team de Luk 4:48:23.3 1:58:39.9 1:26:10.9 87 4:29:00.3 84
86 1251 detail závodníka ZDENĚK Richard CZE 1966 SK Kbely 4:49:25.2 1:59:41.8 1:05:09.3 15 4:33:43.6 88
87 1111 detail závodníka KAŠPAR Miroslav CZE 1972 Benátky nad Jizerou 4:50:24.7 2:00:41.3 1:27:39.7 94 4:33:02.8 87
88 1139 detail závodníka ORNST Jan CZE 1967 Praha 4 4:50:40.4 2:00:57.0 1:26:26.7 88 4:32:42.7 86
89 1123 detail závodníka ŘEHÁK Jan CZE 1972 Ústí nad Labem 4:51:45.9 2:02:02.5 1:28:08.1 96 4:33:47.5 89
90 1453 detail závodníka HAMISCH Michael GER 1971 Mad East Friends 4:51:49.9 2:02:06.5 1:33:38.8 101 4:35:22.5 92
91 1204 detail závodníka PROKOPIUS Radek CZE 1972 Karlovy Vary 4:51:54.0 2:02:10.6 1:23:22.3 82 4:34:18.7 90
92 1203 detail závodníka DRAHOŠ Jan CZE 1973 Karlovy Vary 4:51:56.1 2:02:12.7 1:23:21.8 81 4:34:19.9 91
93 1138 detail závodníka BLÁHA Martin CZE 1972 SKK74 4:56:23.7 2:06:40.3 1:28:16.2 98 4:39:33.6 94
94 1181 detail závodníka JUNKER Marco GER 1974 Luckenwalde 4:58:00.7 2:08:17.3 1:26:34.2 89 4:37:45.9 93
95 1033 detail závodníka KUČERA Jan CZE 1969 Praha 9 5:00:14.6 2:10:31.2 1:23:13.4 80 4:44:32.3 97
96 1131 detail závodníka MALÍNEK Vít CZE 1973 Jestřabí Lhota 5:00:20.0 2:10:36.6 1:27:33.4 92 4:42:22.9 95
97 1267 detail závodníka BARTOŠ Václav CZE 1972 Praha 10 5:01:03.5 2:11:20.1 1:25:51.8 86 4:45:02.2 98
98 1286 detail závodníka ZEDNÍK Petr CZE 1965 Cardiofitness Děčín 5:01:17.2 2:11:33.8 1:28:15.0 97 4:43:47.6 96
99 1137 detail závodníka LOCHMAN Jan CZE 1974 Liberec 5:14:46.1 2:25:02.7 1:27:38.8 93 4:55:51.6 99
100 1226 detail závodníka VAŠÁK Jiří CZE 1965 Varnsdorf 5:17:39.6 2:27:56.2 1:31:48.4 99 4:56:28.9 100