Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Kristýna # Rozdělení #
1 1017 detail závodníka PAUDERA Vladimír CZE 1962 SkiPaudera 2:55:34.6 0:00:00.0 0:57:03.8 1 2:43:22.0 1
2 1024 detail závodníka DEMJANOVIČ Michal CZE 1960 REDPOiNT TEAM 3:13:43.8 0:18:09.2 1:02:54.5 3 3:00:13.6 2
3 1201 detail závodníka FAHR Lutz GER 1961 Berlin 3:14:44.5 0:19:09.9 1:02:50.8 2 3:00:54.8 3
4 1010 detail závodníka HOUDEK Vratislav CZE 1964 2V BIKERS 3:21:32.2 0:25:57.6 1:04:28.7 4 3:08:10.6 4
5 1387 detail závodníka MORÁVEK Aleš CZE 1964 REDPOiNT TEAM 3:31:00.0 0:35:25.4 1:06:37.4 5 3:16:39.0 5
6 1054 detail závodníka RAST Peter GER 1955 PIRATE 3:33:04.7 0:37:30.1 1:07:26.2 8 3:18:43.4 6
7 1404 detail závodníka KROB Zdeněk CZE 1963 Bikepoint Roudnice 3:36:57.6 0:41:23.0 1:08:26.1 9 3:22:25.6 7
8 1167 detail závodníka MARCO Jacobs GER 1964 Berlin 3:38:10.1 0:42:35.5 1:07:12.8 6 3:23:50.1 9
9 1309 detail závodníka MATOUŠEK Michal CZE 1962 BTK EURO Bike Praha 3:38:51.4 0:43:16.8 1:07:13.4 7 3:23:23.8 8
10 1049 detail závodníka BOUŠKA Karel CZE 1962 Magic Veterans 3:40:12.5 0:44:37.9 1:09:59.8 13 3:25:00.1 10
11 1068 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 3:42:23.9 0:46:49.3 1:09:53.2 11 3:27:02.4 11
12 1428 detail závodníka FIŠER Jan CZE 1958 SkiPaudera Staré Splavy 3:43:01.1 0:47:26.5 1:09:57.7 12 3:29:01.7 13
13 1072 detail závodníka HANISCH Klaus-Dieter GER 1960 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 3:44:12.7 0:48:38.1 1:08:54.2 10 3:28:45.8 12
14 1379 detail závodníka EIFLER Michael Thomas GER 1964 Zittau 3:46:01.2 0:50:26.6 1:10:22.7 14 3:30:56.8 14
15 1227 detail závodníka HAMANN Lutz GER 1963 digades Racing Team 3:46:59.0 0:51:24.4 1:12:06.6 17 3:31:52.1 15
16 1364 detail závodníka TEIFEL Jörg GER 1961 KKKelchsteiner Oysin 3:48:53.9 0:53:19.3 1:11:13.5 15 3:33:20.3 16
17 1355 detail závodníka PALAS Jiří CZE 1959 Výlet Liberec 3:51:40.7 0:56:06.1 1:12:00.6 16 3:36:26.2 17
18 1443 detail závodníka PELNÁŘ Jiří CZE 1958 Vidovice 3:53:00.5 0:57:25.9 1:12:51.4 19 3:36:53.6 18
19 1255 detail závodníka KUJAN Miroslav CZE 1963 Kellys Bikeranch team 3:55:46.1 1:00:11.5 1:20:01.1 28 3:39:12.6 19
20 1146 detail závodníka TOLOČKO Pavel CZE 1964 KSM Castings CZ 3:57:07.6 1:01:33.0 1:12:38.4 18 3:41:43.2 20
21 1105 detail závodníka POKORNÝ Petr CZE 1961 Koloshop Team 4:03:15.8 1:07:41.2 1:18:36.1 25 3:47:22.2 22
22 1378 detail závodníka ŠIMÁNEK Petr CZE 1960 Aseko 4:03:45.1 1:08:10.5 1:16:15.6 23 3:47:19.1 21
23 1340 detail závodníka DUŠEK Jiří CZE 1960 Ski a Bike Club Radotín 4:03:51.6 1:08:17.0 1:17:54.7 24 3:49:23.8 24
24 1060 detail závodníka PISKAČ Luděk CZE 1962 Plzeň 4:04:35.4 1:09:00.8 1:13:24.9 20 3:49:05.1 23
25 1339 detail závodníka WEBERS Michael GER 1957 Volkssport Berthelsdorf 4:12:27.6 1:16:53.0 1:18:42.4 26 3:55:08.7 25
26 1107 detail závodníka WILLIAMSON Robert GBR 1964 Whitby 4:19:06.2 1:23:31.6 1:13:44.5 21 4:02:08.6 26
27 1328 detail závodníka PAVELKA Jan CZE 1952 CK Pivovar Vratislavice 4:22:19.7 1:26:45.1 1:19:54.3 27 4:04:59.1 27
28 1099 detail závodníka VIETZE Michael GER 1961 Rad-Land 4:24:18.4 1:28:43.8 1:23:04.2 32 4:06:05.5 28
29 1247 detail závodníka HAUPTMANN Johannes GER 1951 r2-racing.de 4:27:26.9 1:31:52.3 1:22:21.4 30 4:09:36.8 29
30 1205 detail závodníka PURSCHE Frank GER 1960 DAV Zittau 4:27:49.4 1:32:14.8 1:23:21.1 34 4:10:42.1 31
31 1354 detail závodníka MACHÁČEK Martin CZE 1964 Doksy 4:27:52.5 1:32:17.9 1:15:41.6 22 4:10:23.0 30
32 1413 detail závodníka ČECH Pavel CZE 1953 Praha 10 4:30:43.1 1:35:08.5 1:23:15.5 33 4:13:14.3 32
33 1260 detail závodníka KULHAVÝ Jiří CZE 1957 LIBEREC 30 4:32:32.7 1:36:58.1 1:26:12.2 37 4:14:52.0 34
34 1356 detail závodníka PATRNÝ Josef CZE 1956 Liberec 4:33:15.1 1:37:40.5 1:22:43.7 31 4:14:47.8 33
35 1171 detail závodníka DIETZE Albrecht GER 1954 Milram 4:38:40.5 1:43:05.9 1:26:20.3 38 4:20:54.2 35
36 1320 detail závodníka ŻOŁĄDKOWSKI Bartłomiej POL 1962 Żary MTB Team 4:38:51.0 1:43:16.4 1:25:52.3 35 4:20:59.5 36
37 1350 detail závodníka ULAHEL Miroslav CZE 1959 Koloshop Team 4:41:02.4 1:45:27.8 1:25:52.9 36 4:21:54.0 37
38 1360 detail závodníka KADLEČEK Miroslav CZE 1963 Mimoň 4:45:01.4 1:49:26.8 1:21:29.6 29 4:25:30.7 38
39 1109 detail závodníka ŠIMŮNEK Antonín CZE 1953 CykloPešek Hradec Králové 4:48:21.9 1:52:47.3 1:28:17.7 42 4:28:55.2 39
40 1074 detail závodníka ZŮČEK Jaroslav CZE 1956 Velké Březno 4:56:34.0 2:00:59.4 1:27:21.7 39 4:37:15.2 40
41 1233 detail závodníka SIEBERT Holger GER 1961 Vogi's Spreewaldradler 4:58:45.8 2:03:11.2 1:27:38.5 40 4:38:10.4 41
42 1454 detail závodníka HORÁK Miroslav CZE 1962 --- 5:07:05.2 2:11:30.6 1:27:59.3 41 4:45:06.9 42
43 1057 detail závodníka KOHOUT Pavel CZE 1962 Praha 5 - Zbraslav 5:15:28.5 2:19:53.9 1:33:11.3 46 4:55:20.3 43
44 1127 detail závodníka SUK Jan CZE 1953 Roztoky 5:16:32.6 2:20:58.0 1:35:29.7 47 4:56:05.9 44
45 1141 detail závodníka MAŠÍN Karel CZE 1953 Sobín 5:23:09.1 2:27:34.5 1:32:52.8 45 4:59:07.9 45
46 1262 detail závodníka KOHOUT Petr CZE 1964 Crazy Cocks 5:30:26.6 2:34:52.0 1:31:50.5 43 5:06:35.7 46
47 1366 detail závodníka SOBOTKA Josef CZE 1960 Liberec 5:37:41.2 2:42:06.6 1:32:23.0 44 5:12:01.2 47
48 1257 detail závodníka KLOFÁČ Zdeněk CZE 1954 Praha 4 5:40:54.2 2:45:19.6 1:40:46.7 49 5:20:42.9 49
49 1430 detail závodníka EISENBLÄTTER Bernhard GER 1955 Görlitz 5:42:05.6 2:46:31.0 1:39:36.4 48 5:16:29.3 48
50 1384 detail závodníka POLÁK Antonín CZE 1955 Jitrava 5:56:30.4 3:00:55.8 1:47:35.1 52 5:30:16.3 50
51 1420 detail závodníka NEKVINDA Alexandr CZE 1963 Svoboda nad Úpou 6:02:04.1 3:06:29.5 1:42:23.1 50 5:39:03.0 51
52 1219 detail závodníka SYROVÁTKA Jiří CZE 1954 Praha 2 6:32:45.6 3:37:11.0 1:43:58.9 51 6:07:07.8 52
--- 1230 detail závodníka SEVERA Martin CZE 1956 Kolumbus V.Y.P. DNF --- --- --- --- ---
--- 1391 detail závodníka KRÜGER Klaus GER 1963 DAV Zittau DNF --- 1:14:56.5 --- --- ---
--- 1093 detail závodníka KLÁR Pavel CZE 1962 2V BIKERS DNS --- --- --- --- ---
--- 1124 detail závodníka KRÉDL Jaroslav CZE 1955 Děčín DNS --- --- --- --- ---
--- 1143 detail závodníka BĚHAL Tomáš CZE 1961 Risk 66 motocross team DNS --- --- --- --- ---
--- 1144 detail závodníka PODSEDNÍČEK Rudolf CZE 1943 BIKE RPO Mladá Boleslav DNS --- --- --- --- ---
--- 1208 detail závodníka OBST Michael GER 1958 Falkensee DNS --- --- --- --- ---
--- 1269 detail závodníka PEK Miroslav CZE 1958 PEKSPORT SPECIALIZED DNS --- --- --- --- ---
--- 1322 detail závodníka ŠIROKÝ Roman CZE 1962 Decin DNS --- --- --- --- ---
--- 1343 detail závodníka HLAVÁČEK Jiří CZE 1958 Praha 6 DNS --- --- --- --- ---