Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 2002 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 1:32:39.2 0:00:00.0
2 2006 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 Dexter Cycling 1:35:56.0 0:03:16.8
3 2001 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 Carla.Kupkolo.cz 1:36:05.7 0:03:26.5
4 2269 detail závodníka PHOELAND Rocco GER 1969 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 1:36:33.6 0:03:54.4
5 2231 detail závodníka HÁJEK Pavel CZE 1975 Inkospor team 1:37:00.4 0:04:21.2
6 2005 detail závodníka PRZISAMBOR Stefan GER 1989 Netbreaker Racing 1:37:00.7 0:04:21.5
7 2265 detail závodníka EICHLER Bernd Mario GER 1989 Team LoonyTuns - Dresdner SC 1:38:07.4 0:05:28.2
8 2201 detail závodníka DRINKA Daniel CZE 1994 SK VELO PRAHA 1:38:29.2 0:05:50.0
9 2245 detail závodníka WISNIEWSKI Wojciech POL 1993 Orbea Racing Team 1:39:21.4 0:06:42.2
10 2088 detail závodníka KLINGER Stefan GER 1980 Dresden 1:41:07.7 0:08:28.5
11 2003 detail závodníka BITTINSKI Heiko GER 1976 Bikerarsch 1:41:30.5 0:08:51.3
12 2206 detail závodníka FAHR Rico GER 1986 veloheld / light-wolf 1:41:30.5 0:08:51.3
13 2119 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 Good Time's Cyklo Team Děčín 1:42:32.5 0:09:53.3
14 2008 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 1:42:49.3 0:10:10.1
15 2240 detail závodníka MÜLLER Paul GER 1987 U-LOCK Justice crew 1:45:34.1 0:12:54.9
16 2202 detail závodníka PALAS Jiří CZE 1989 Liberec 10 1:46:04.6 0:13:25.4
17 2024 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 Usti n.L. 1:46:27.8 0:13:48.6
18 2193 detail závodníka KAREIS Martin CZE 1965 CYKLOFIT MTB TEAM LIBEREC 1:47:10.4 0:14:31.2
19 2210 detail závodníka KLINGORA Lukáš CZE 1992 Praha 4 1:48:23.0 0:15:43.8
20 2121 detail závodníka ČEŠKA Martin CZE 1981 STEVENS Kosmonosy 1:49:29.2 0:16:50.0
21 2029 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 1:50:41.6 0:18:02.4
22 2160 detail závodníka MEIßNER Mathias GER 1978 Kletterklub Kelchsteiner 1:51:28.3 0:18:49.1
23 2018 detail závodníka HAAS Václav CZE 1989 Duratec Team 1:51:34.7 0:18:55.5
24 2011 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 Carla.Kupkolo.cz 1:52:32.4 0:19:53.2
25 2151 detail závodníka OELSCHLÄGEL Patrick GER 1991 IBC DIMB Racing Team 1:54:01.0 0:21:21.8
26 2123 detail závodníka SAMBALE Ronald GER 1978 toMotion Racing by black tusk 1:54:52.7 0:22:13.5
27 2166 detail závodníka KŘÍŽ Martin CZE 1969 Praha 1:55:16.4 0:22:37.2
28 2086 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1969 Děčín 1:55:56.0 0:23:16.8
29 2228 detail závodníka STEINERT Eberhard Thomas GER 1973 Triebischtal Ortsteil Garsebach am Pranzer 6 1:56:21.6 0:23:42.4
30 2138 detail závodníka JAKOB René GER 1978 SG Leutersdorf 1:58:22.4 0:25:43.2
31 2189 detail závodníka KREJČIŘÍK Vít CZE 1983 Napajedla 1:58:42.4 0:26:03.2
32 2266 detail závodníka HÜBLER Tobias GER 1988 Biehler Werksteam 1:59:18.3 0:26:39.1
33 2080 detail závodníka STRAŠÍK Lukáš CZE 1985 šviháci 1:59:31.8 0:26:52.6
34 2203 detail závodníka SVOBODA Tomáš CZE 1993 Bikeservis.eu 1:59:48.7 0:27:09.5
35 2126 detail závodníka DITTRICH Mario GER 1972 Dresden 2:00:40.9 0:28:01.7
36 2263 detail závodníka JANČAŘÍK Jakub CZE 1980 Nezdenice 2:00:41.5 0:28:02.3
37 2246 detail závodníka ZAHRÁDKA Martin CZE 1986 Lenešice 2:01:07.8 0:28:28.6
38 2040 detail závodníka GÜNTHER Michael GER 1970 EBM-Team Seiffen 2:01:27.3 0:28:48.1
39 2102 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1986 Bystřany 2:01:33.4 0:28:54.2
40 2101 detail závodníka ŠULC Jiří CZE 1978 Osek 2:02:53.8 0:30:14.6
41 2233 detail závodníka KOLBECK Simon GER 1979 Velo Team LA 2:03:13.3 0:30:34.1
42 2135 detail závodníka BÖHMER Sven GER 1989 Zittau 2:03:49.9 0:31:10.7
43 2220 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 Dřevostyl s.r.o. 2:04:57.9 0:32:18.7
44 2148 detail závodníka URBAN René CZE 1969 Kamenice 2:05:01.0 0:32:21.8
45 2096 detail závodníka JŮZA Rudolf CZE 1977 Praha 4 2:06:15.1 0:33:35.9
46 2031 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 Halle 2:06:30.6 0:33:51.4
47 2028 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 Jablonné v Podještědí 2:06:36.2 0:33:57.0
48 2237 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 2:06:41.4 0:34:02.2
49 2083 detail závodníka ČERVENÝ Čeněk CZE 1984 šviháci 2:07:07.6 0:34:28.4
50 2106 detail závodníka TRČKA Antonín CZE 1975 česká spořitelna bike team 2:08:18.0 0:35:38.8
51 2257 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 Žatec 2:08:33.9 0:35:54.7
52 2047 detail závodníka CEHLÁR Peter CZE 1980 Jablonec nad Nisou 2:09:26.8 0:36:47.6
53 2145 detail závodníka KOUBEK Miroslav CZE 1968 Fantoci 2:11:29.1 0:38:49.9
54 2128 detail závodníka VASZILY Lumír CZE 1986 Liberec 2:11:51.6 0:39:12.4
55 2043 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 ASVL Waltersdorf 2:12:23.1 0:39:43.9
56 2200 detail závodníka VYHLEDAL Martin CZE 1976 Enervit Team 2:12:44.9 0:40:05.7
57 2035 detail závodníka VOJKOVSKÝ Petr CZE 1977 Brno 2:12:54.2 0:40:15.0
58 2039 detail závodníka TESAŘ Tomáš CZE 1978 Brno 2:13:01.1 0:40:21.9
59 2037 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 Brno 2:13:09.2 0:40:30.0
60 2150 detail závodníka BECKERT Thomas GER 1966 RSC Oberlausitz 2:13:13.6 0:40:34.4
61 2224 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černí koně 2:13:40.3 0:41:01.1
62 2235 detail závodníka EISEL Oli GER 1987 Tretlager Oybin 2:14:46.0 0:42:06.8
63 2234 detail závodníka RICHTER Max GER 1994 digadesRacing Team 2:14:46.1 0:42:06.9
64 2178 detail závodníka GÖTZKE Marco GER 1976 bike-planet.net 2:15:05.7 0:42:26.5
65 2104 detail závodníka JELÍNEK Petr CZE 1968 Kolín 2:15:13.7 0:42:34.5
66 2036 detail závodníka ZERZÁN Čenda CZE 1961 Rumburk 2:16:05.8 0:43:26.6
67 2139 detail závodníka NIPAUER Radek CZE 1976 Louny 2:16:15.4 0:43:36.2
68 2131 detail závodníka HEGER Thomas GER 1976 Tirschenreuth 2:16:23.4 0:43:44.2
69 2110 detail závodníka RABE Riccardo GER 1969 Fürstenwalde (Spree) 2:17:22.6 0:44:43.4
70 2216 detail závodníka JIRKŮ Milan CZE 1993 Kněžice 2:17:27.3 0:44:48.1
71 2149 detail závodníka SCHLÜTER Marc GER 1967 Bertsdorfer SV 2:17:38.6 0:44:59.4
72 2136 detail závodníka KOMÍNEK Martin CZE 1975 Chutnovka 2:18:17.0 0:45:37.8
73 2120 detail závodníka BULÁK Jan CZE 1977 Canyon Děčín 2:19:17.3 0:46:38.1
74 2077 detail závodníka TUČEK Michal CZE 1980 GRID a spol 2:20:15.8 0:47:36.6
75 2091 detail závodníka LEHMANN Heiko GER 1962 WestCoastShuffle 2:20:25.7 0:47:46.5
76 2115 detail závodníka KOČKA Miroslav CZE 1963 Most 2:20:56.1 0:48:16.9
77 2268 detail závodníka NICKE Andreas GER 1979 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 2:22:02.3 0:49:23.1
78 2251 detail závodníka MUSIL Jan CZE 1973 Cyklo Fit MTB Liberec 2:22:47.9 0:50:08.7
79 2046 detail závodníka DVOŘÁČEK Josef CZE 1962 Praha 5 2:24:15.4 0:51:36.2
80 2217 detail závodníka BOHUŇOVSKÝ Luboš CZE 1961 Cykloplaz Chomutov 2:24:27.6 0:51:48.4
81 2227 detail závodníka SCHÜTTIG Thomas GER 1970 KSC Malevil 2:27:04.3 0:54:25.1
82 2188 detail závodníka PIKNER Tomáš CZE 1969 Újezd nad Lesy 2:28:07.3 0:55:28.1
83 2051 detail závodníka BAJER Roman CZE 1973 Jablonné v Podještědí 2:28:16.6 0:55:37.4
84 2073 detail závodníka PAVLŮ Petr CZE 1982 SC Sportcom 2:28:19.5 0:55:40.3
85 2124 detail závodníka BYDŽOVSKÝ Libor CZE 1953 a-Čip 2:30:01.6 0:57:22.4
86 2154 detail závodníka JIRÁNEK Jaroslav CZE 1978 Hrádek nad Nisou 2:30:15.4 0:57:36.2
87 2226 detail závodníka HÖFLER Dietmar GER 1972 Meissen 2:31:28.0 0:58:48.8
88 2242 detail závodníka TROJAN Pavel CZE 1975 Praha 8 2:32:01.1 0:59:21.9
89 2134 detail závodníka MODRÁČEK Zdeněk CZE 1967 Praha 2:32:13.0 0:59:33.8
90 2079 detail závodníka ŘEDINA Zdeněk CZE 1981 Rohatce 2:33:13.4 1:00:34.2
91 2172 detail závodníka ŘEHOŘ Hynek CZE 1978 Ústí nad Labem 2:33:50.5 1:01:11.3
92 2116 detail závodníka MERVART Jan CZE 1965 Krkonošáci 2:34:01.6 1:01:22.4
93 2192 detail závodníka VAIS Václav CZE 1981 Enervit Team 2:34:47.1 1:02:07.9
94 2078 detail závodníka ŘEDINA Jan CZE 1986 Rohatce 2:36:02.5 1:03:23.3
95 2213 detail závodníka NEŠICKÝ Pavel CZE 1969 Česká Lípa 2:36:19.5 1:03:40.3
96 2087 detail závodníka HRABICA Petr CZE 1984 šviháci 2:36:36.6 1:03:57.4
97 2052 detail závodníka GAMBA Lukáš CZE 1984 CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM 2:37:58.5 1:05:19.3
98 2184 detail závodníka KAČÍN Jan CZE 1971 BezvaBěžky.cz 2:37:58.8 1:05:19.6
99 2190 detail závodníka PŮTA Martin CZE 1971 Liberecký kraj 2:38:01.5 1:05:22.3
100 2068 detail závodníka MIKITIN Roman CZE 1963 REM PLUS MARATHON SPORT 2:40:32.5 1:07:53.3