Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014 - Malevil Cup

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2140 detail závodníka RYDVAL Filip CZE 1996 ZP cykloservis STEVENS cycling team 1. /  Junioři 17 - 18 let 1:29:14.0 0:00:00.0
2 2262 detail závodníka ŠIMŮNEK Adam CZE 1998 KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou 1. /  Kadeti 15 - 16 let 1:29:34.4 0:00:20.4
3 2002 detail závodníka SCHOLZE Patrick GER 1985 Bad Bikers MTB-Sport e.V. 1. /  Muži 19 let a starší 1:32:39.2 0:03:25.2
4 2181 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 ZP cykloservis STEVENS cycling team 2. /  Kadeti 15 - 16 let 1:32:42.2 0:03:28.2
5 2122 detail závodníka HOLUBÁŘ Filip CZE 1996 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 2. /  Junioři 17 - 18 let 1:32:47.3 0:03:33.3
6 2006 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 Dexter Cycling 2. /  Muži 19 let a starší 1:35:56.0 0:06:42.0
7 2253 detail závodníka ŠUBR Martin CZE 1997 CK Carla - Kupkolo.cz 3. /  Junioři 17 - 18 let 1:36:03.2 0:06:49.2
8 2222 detail závodníka NOVÁK Radek CZE 1997 UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT 4. /  Junioři 17 - 18 let 1:36:03.7 0:06:49.7
9 2001 detail závodníka TOMAN Luboš CZE 1969 Carla.Kupkolo.cz 3. /  Muži 19 let a starší 1:36:05.7 0:06:51.7
10 2004 detail závodníka BRŇÁK Jan CZE 1996 Děčín 5. /  Junioři 17 - 18 let 1:36:10.5 0:06:56.5
11 2269 detail závodníka PHOELAND Rocco GER 1969 ELEVEN-RUBENA TEST TEAM 4. /  Muži 19 let a starší 1:36:33.6 0:07:19.6
12 2231 detail závodníka HÁJEK Pavel CZE 1975 Inkospor team 5. /  Muži 19 let a starší 1:37:00.4 0:07:46.4
13 2005 detail závodníka PRZISAMBOR Stefan GER 1989 Netbreaker Racing 6. /  Muži 19 let a starší 1:37:00.7 0:07:46.7
14 2265 detail závodníka EICHLER Bernd Mario GER 1989 Team LoonyTuns - Dresdner SC 7. /  Muži 19 let a starší 1:38:07.4 0:08:53.4
15 2201 detail závodníka DRINKA Daniel CZE 1994 SK VELO PRAHA 8. /  Muži 19 let a starší 1:38:29.2 0:09:15.2
16 2245 detail závodníka WISNIEWSKI Wojciech POL 1993 Orbea Racing Team 9. /  Muži 19 let a starší 1:39:21.4 0:10:07.4
17 2088 detail závodníka KLINGER Stefan GER 1980 Dresden 10. /  Muži 19 let a starší 1:41:07.7 0:11:53.7
18 2003 detail závodníka BITTINSKI Heiko GER 1976 Bikerarsch 11. /  Muži 19 let a starší 1:41:30.5 0:12:16.5
19 2206 detail závodníka FAHR Rico GER 1986 veloheld / light-wolf 12. /  Muži 19 let a starší 1:41:30.5 0:12:16.5
20 2119 detail závodníka NOSEK Daniel CZE 1978 Good Time's Cyklo Team Děčín 13. /  Muži 19 let a starší 1:42:32.5 0:13:18.5
21 2264 detail závodníka POPELKA Lukáš CZE 1996 Bike Gallery 6. /  Junioři 17 - 18 let 1:42:42.6 0:13:28.6
22 2008 detail závodníka BAIER Udo GER 1981 TSV Großschönau 14. /  Muži 19 let a starší 1:42:49.3 0:13:35.3
23 2255 detail závodníka JAKL František CZE 1996 Cyklo Fit MTB Liberec 7. /  Junioři 17 - 18 let 1:43:02.2 0:13:48.2
24 2248 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1997 KL sport Děčín 8. /  Junioři 17 - 18 let 1:43:42.3 0:14:28.3
25 2012 detail závodníka SAHM Tim GER 1996 TSV Großschönau 9. /  Junioři 17 - 18 let 1:45:12.8 0:15:58.8
26 2010 detail závodníka GEßNER Jan-Phillip GER 1997 TSV Großschönau 10. /  Junioři 17 - 18 let 1:45:13.6 0:15:59.6
27 2240 detail závodníka MÜLLER Paul GER 1987 U-LOCK Justice crew 15. /  Muži 19 let a starší 1:45:34.1 0:16:20.1
28 2202 detail závodníka PALAS Jiří CZE 1989 Liberec 10 16. /  Muži 19 let a starší 1:46:04.6 0:16:50.6
29 2141 detail závodníka VLČEK Vojtěch CZE 1996 KL sport Děčín 11. /  Junioři 17 - 18 let 1:46:10.9 0:16:56.9
30 2252 detail závodníka DIRIGL Filip CZE 1998 LASVIT FIKERS 3. /  Kadeti 15 - 16 let 1:46:24.6 0:17:10.6
31 2024 detail závodníka KRESTA Jan CZE 1980 Usti n.L. 17. /  Muži 19 let a starší 1:46:27.8 0:17:13.8
32 2013 detail závodníka TOMAN Jan CZE 1997 Carla.Kupkolo.cz 12. /  Junioři 17 - 18 let 1:47:06.4 0:17:52.4
33 2193 detail závodníka KAREIS Martin CZE 1965 CYKLOFIT MTB TEAM LIBEREC 18. /  Muži 19 let a starší 1:47:10.4 0:17:56.4
34 2025 detail závodníka ŠANÍK Luděk CZE 1959 KC Pivovar Vratislavice 1. /  Muži HAND 1:47:59.4 0:18:45.4
35 2207 detail závodníka STEJSKAL Přemysl CZE 1996 TJ Sokol Holé Vrchy 13. /  Junioři 17 - 18 let 1:48:18.3 0:19:04.3
36 2210 detail závodníka KLINGORA Lukáš CZE 1992 Praha 4 19. /  Muži 19 let a starší 1:48:23.0 0:19:09.0
37 2023 detail závodníka KOCMAN Petr CZE 1970 ČeMBA 2. /  Muži HAND 1:49:19.5 0:20:05.5
38 2121 detail závodníka ČEŠKA Martin CZE 1981 STEVENS Kosmonosy 20. /  Muži 19 let a starší 1:49:29.2 0:20:15.2
39 2085 detail závodníka DONGRES Miroslav CZE 1983 Jablonec nad Nisou 3. /  Muži HAND 1:50:31.9 0:21:17.9
40 2029 detail závodníka VOKOUN Petr CZE 1966 KL sport Děčín 21. /  Muži 19 let a starší 1:50:41.6 0:21:27.6
41 2160 detail závodníka MEIßNER Mathias GER 1978 Kletterklub Kelchsteiner 22. /  Muži 19 let a starší 1:51:28.3 0:22:14.3
42 2018 detail závodníka HAAS Václav CZE 1989 Duratec Team 23. /  Muži 19 let a starší 1:51:34.7 0:22:20.7
43 2020 detail závodníka ARNOLD Jakob GER 1996 digades Racing Team 14. /  Junioři 17 - 18 let 1:51:41.7 0:22:27.7
44 2015 detail závodníka KREJČÍ Dominik CZE 1997 Bike 2000 15. /  Junioři 17 - 18 let 1:51:53.6 0:22:39.6
45 2011 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 Carla.Kupkolo.cz 24. /  Muži 19 let a starší 1:52:32.4 0:23:18.4
46 2151 detail závodníka OELSCHLÄGEL Patrick GER 1991 IBC DIMB Racing Team 25. /  Muži 19 let a starší 1:54:01.0 0:24:47.0
47 2112 detail závodníka MERGES Jakob GER 1996 TSV Großschönau Sektion MTB 16. /  Junioři 17 - 18 let 1:54:31.2 0:25:17.2
48 2123 detail závodníka SAMBALE Ronald GER 1978 toMotion Racing by black tusk 26. /  Muži 19 let a starší 1:54:52.7 0:25:38.7
49 2166 detail závodníka KŘÍŽ Martin CZE 1969 Praha 27. /  Muži 19 let a starší 1:55:16.4 0:26:02.4
50 2086 detail závodníka BLÁHA Marek CZE 1969 Děčín 28. /  Muži 19 let a starší 1:55:56.0 0:26:42.0
51 2228 detail závodníka STEINERT Eberhard Thomas GER 1973 Triebischtal Ortsteil Garsebach am Pranzer 6 29. /  Muži 19 let a starší 1:56:21.6 0:27:07.6
52 2156 detail závodníka DOBŠOVIČ Vojtěch CZE 1997 Kellys Bikeranch team 17. /  Junioři 17 - 18 let 1:56:23.7 0:27:09.7
53 2074 detail závodníka MASTIK Tomáš CZE 1978 Černí koně 4. /  Muži HAND 1:56:46.1 0:27:32.1
54 2179 detail závodníka MRKOS Robert CZE 1997 Rock Machine-Cyklomax 4. /  Kadeti 15 - 16 let 1:56:58.0 0:27:44.0
55 2138 detail závodníka JAKOB René GER 1978 SG Leutersdorf 30. /  Muži 19 let a starší 1:58:22.4 0:29:08.4
56 2189 detail závodníka KREJČIŘÍK Vít CZE 1983 Napajedla 31. /  Muži 19 let a starší 1:58:42.4 0:29:28.4
57 2266 detail závodníka HÜBLER Tobias GER 1988 Biehler Werksteam 32. /  Muži 19 let a starší 1:59:18.3 0:30:04.3
58 2080 detail závodníka STRAŠÍK Lukáš CZE 1985 šviháci 33. /  Muži 19 let a starší 1:59:31.8 0:30:17.8
59 2203 detail závodníka SVOBODA Tomáš CZE 1993 Bikeservis.eu 34. /  Muži 19 let a starší 1:59:48.7 0:30:34.7
60 2254 detail závodníka KOCMAN Jan CZE 1998 Kněžmost 5. /  Kadeti 15 - 16 let 2:00:01.5 0:30:47.5
61 2126 detail závodníka DITTRICH Mario GER 1972 Dresden 35. /  Muži 19 let a starší 2:00:40.9 0:31:26.9
62 2263 detail závodníka JANČAŘÍK Jakub CZE 1980 Nezdenice 36. /  Muži 19 let a starší 2:00:41.5 0:31:27.5
63 2246 detail závodníka ZAHRÁDKA Martin CZE 1986 Lenešice 37. /  Muži 19 let a starší 2:01:07.8 0:31:53.8
64 2040 detail závodníka GÜNTHER Michael GER 1970 EBM-Team Seiffen 38. /  Muži 19 let a starší 2:01:27.3 0:32:13.3
65 2102 detail závodníka KUČERA Tomáš CZE 1986 Bystřany 39. /  Muži 19 let a starší 2:01:33.4 0:32:19.4
66 2169 detail závodníka TRUHLÁŘ Jan Jakub CZE 1997 Liberec 18. /  Junioři 17 - 18 let 2:02:21.3 0:33:07.3
67 2101 detail závodníka ŠULC Jiří CZE 1978 Osek 40. /  Muži 19 let a starší 2:02:53.8 0:33:39.8
68 2233 detail závodníka KOLBECK Simon GER 1979 Velo Team LA 41. /  Muži 19 let a starší 2:03:13.3 0:33:59.3
69 2260 detail závodníka NEKOLA Šimon CZE 1998 KT Tryskomyš 6. /  Kadeti 15 - 16 let 2:03:25.0 0:34:11.0
70 2135 detail závodníka BÖHMER Sven GER 1989 Zittau 42. /  Muži 19 let a starší 2:03:49.9 0:34:35.9
71 2017 detail závodníka PETRUS Jaroslav CZE 1997 TJ Česká Kamenice 19. /  Junioři 17 - 18 let 2:04:04.2 0:34:50.2
72 2220 detail závodníka VÁVRA Jaromír CZE 1976 Dřevostyl s.r.o. 43. /  Muži 19 let a starší 2:04:57.9 0:35:43.9
73 2148 detail závodníka URBAN René CZE 1969 Kamenice 44. /  Muži 19 let a starší 2:05:01.0 0:35:47.0
74 2026 detail závodníka KOMÁREK Jakub CZE 1996 Praha 20. /  Junioři 17 - 18 let 2:06:10.2 0:36:56.2
75 2096 detail závodníka JŮZA Rudolf CZE 1977 Praha 4 45. /  Muži 19 let a starší 2:06:15.1 0:37:01.1
76 2031 detail závodníka WEINECK Sven GER 1971 Halle 46. /  Muži 19 let a starší 2:06:30.6 0:37:16.6
77 2028 detail závodníka JURAČKA Petr CZE 1971 Jablonné v Podještědí 47. /  Muži 19 let a starší 2:06:36.2 0:37:22.2
78 2157 detail závodníka STEPHAN Johann GER 1996 Kurort Jonsdorf 21. /  Junioři 17 - 18 let 2:06:38.5 0:37:24.5
79 2237 detail závodníka BERÁNEK Jaroslav CZE 1969 CC 48. /  Muži 19 let a starší 2:06:41.4 0:37:27.4
80 2083 detail závodníka ČERVENÝ Čeněk CZE 1984 šviháci 49. /  Muži 19 let a starší 2:07:07.6 0:37:53.6
81 2106 detail závodníka TRČKA Antonín CZE 1975 česká spořitelna bike team 50. /  Muži 19 let a starší 2:08:18.0 0:39:04.0
82 2257 detail závodníka NEPIVODA Aleš CZE 1975 Žatec 51. /  Muži 19 let a starší 2:08:33.9 0:39:19.9
83 2032 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 1997 CC 22. /  Junioři 17 - 18 let 2:09:13.0 0:39:59.0
84 2047 detail závodníka CEHLÁR Peter CZE 1980 Jablonec nad Nisou 52. /  Muži 19 let a starší 2:09:26.8 0:40:12.8
85 2145 detail závodníka KOUBEK Miroslav CZE 1968 Fantoci 53. /  Muži 19 let a starší 2:11:29.1 0:42:15.1
86 2128 detail závodníka VASZILY Lumír CZE 1986 Liberec 54. /  Muži 19 let a starší 2:11:51.6 0:42:37.6
87 2043 detail závodníka HEINZE Ralf GER 1964 ASVL Waltersdorf 55. /  Muži 19 let a starší 2:12:23.1 0:43:09.1
88 2021 detail závodníka KUDLA Lukáš CZE 1997 Schrödingeruv institut 23. /  Junioři 17 - 18 let 2:12:42.8 0:43:28.8
89 2200 detail závodníka VYHLEDAL Martin CZE 1976 Enervit Team 56. /  Muži 19 let a starší 2:12:44.9 0:43:30.9
90 2035 detail závodníka VOJKOVSKÝ Petr CZE 1977 Brno 57. /  Muži 19 let a starší 2:12:54.2 0:43:40.2
91 2039 detail závodníka TESAŘ Tomáš CZE 1978 Brno 58. /  Muži 19 let a starší 2:13:01.1 0:43:47.1
92 2037 detail závodníka SEVERIN Jiří CZE 1974 Brno 59. /  Muži 19 let a starší 2:13:09.2 0:43:55.2
93 2150 detail závodníka BECKERT Thomas GER 1966 RSC Oberlausitz 60. /  Muži 19 let a starší 2:13:13.6 0:43:59.6
94 2224 detail závodníka HAVLÍK Richard CZE 1963 Černí koně 61. /  Muži 19 let a starší 2:13:40.3 0:44:26.3
95 2219 detail závodníka VÁVRA Vítězslav CZE 1998 Dřevostyl s.r.o. 7. /  Kadeti 15 - 16 let 2:14:02.2 0:44:48.2
96 2215 detail závodníka JIRKŮ Josef CZE 1996 Jablonné v Podještědí 24. /  Junioři 17 - 18 let 2:14:08.3 0:44:54.3
97 2125 detail závodníka JELÍNEK Petr CZE 1996 Kolín 25. /  Junioři 17 - 18 let 2:14:17.3 0:45:03.3
98 2235 detail závodníka EISEL Oli GER 1987 Tretlager Oybin 62. /  Muži 19 let a starší 2:14:46.0 0:45:32.0
99 2234 detail závodníka RICHTER Max GER 1994 digadesRacing Team 63. /  Muži 19 let a starší 2:14:46.1 0:45:32.1
100 2178 detail závodníka GÖTZKE Marco GER 1976 bike-planet.net 64. /  Muži 19 let a starší 2:15:05.7 0:45:51.7