Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1004 | SLAVÍK Lukáš | 1997 | Krkonoše Vrchlabí | 1. / Muži 1976 a ml. | 1:07:46.7 | 0:00:00.0 | 0:37:11.7 | 2 | |
2 | diplom | 1008 | MACHÁČ Karel | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / Muži 1976 a ml. | 1:08:09.0 | 0:00:22.3 | 0:37:11.1 | 1 | |
3 | diplom | 1072 | SCHÜTZ Filip | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / Muži 1976 a ml. | 1:08:49.8 | 0:01:03.1 | 0:37:12.6 | 3 | |
4 | diplom | 1006 | JAVŮREK Petr | 1977 | Loko Trutnov | 4. / Muži 1976 a ml. | 1:09:50.3 | 0:02:03.6 | 0:37:13.3 | 4 | |
5 | diplom | 1048 | RANDÁK Karel | 1971 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Muži 1966-1975 | 1:10:51.9 | 0:03:05.2 | 0:38:03.1 | 6 | |
6 | diplom | 1026 | OPHOFF Mike | 1999 | Krkonoše Vrchlabí | 5. / Muži 1976 a ml. | 1:11:23.0 | 0:03:36.3 | 0:38:02.2 | 5 | |
7 | diplom | 1108 | MALÍK Tomáš | 1984 | SSC Železný Brod | 6. / Muži 1976 a ml. | 1:11:37.8 | 0:03:51.1 | 0:38:04.1 | 7 | |
8 | diplom | 1019 | KRAUS Jakub | 1992 | Benecko | 7. / Muži 1976 a ml. | 1:12:21.0 | 0:04:34.3 | 0:39:00.7 | 10 | |
9 | diplom | 1014 | BOURA Jan | 1996 | LSK Lomnice | 8. / Muži 1976 a ml. | 1:13:26.6 | 0:05:39.9 | 0:38:42.5 | 9 | |
10 | diplom | 1005 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 9. / Muži 1976 a ml. | 1:14:00.4 | 0:06:13.7 | 0:39:15.5 | 11 | |
11 | diplom | 1049 | PLECHÁČ Petr | 1964 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Muži 1956-1965 | 1:14:14.5 | 0:06:27.8 | 0:40:05.1 | 12 | |
12 | diplom | 1009 | SCHÜTZOVÁ Sandra | 1991 | Dukla Liberec | 1. / Ženy 1976 a ml. | 1:14:36.8 | 0:06:50.1 | 0:40:13.5 | 15 | |
13 | diplom | 1110 | KOCUMOVÁ Zuzana | 1979 | Salomon skigo team | 2. / Ženy 1976 a ml. | 1:14:42.3 | 0:06:55.6 | 0:40:10.4 | 14 | |
14 | diplom | 1131 | HRUŠKA Jan | 1989 | Olfin Car Vella Trutnov | 10. / Muži 1976 a ml. | 1:15:01.7 | 0:07:15.0 | 0:40:19.1 | 18 | |
15 | diplom | 1028 | HAVEL Lukáš | 1974 | DSA Trutnov | 2. / Muži 1966-1975 | 1:15:02.6 | 0:07:15.9 | 0:40:06.5 | 13 | |
16 | diplom | 1016 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT TOKO TEAM | 2. / Muži 1956-1965 | 1:15:06.3 | 0:07:19.6 | 0:40:17.0 | 17 | |
17 | diplom | 1074 | JANATOVÁ Kateřina | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / Ženy 1976 a ml. | 1:16:05.5 | 0:08:18.8 | 0:40:14.3 | 16 | |
18 | diplom | 1021 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 3. / Muži 1966-1975 | 1:16:14.6 | 0:08:27.9 | 0:40:23.1 | 19 | |
19 | diplom | 1189 | HARCUBA Jiří | 1992 | ROYAL BAY | 11. / Muži 1976 a ml. | 1:16:14.9 | 0:08:28.2 | 0:38:36.1 | 8 | |
20 | diplom | 1038 | PFOFF Michal | 1989 | PODĚBRADY | 12. / Muži 1976 a ml. | 1:18:08.4 | 0:10:21.7 | 0:41:27.3 | 21 | |
21 | diplom | 1035 | PLECHÁČ Pavel | 1970 | ČKS SKI Jilemnice | 4. / Muži 1966-1975 | 1:18:23.1 | 0:10:36.4 | 0:41:26.1 | 20 | |
22 | diplom | 1138 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | Krkonoše Vrchlabí | 13. / Muži 1976 a ml. | 1:19:31.2 | 0:11:44.5 | 0:43:54.1 | 33 | |
23 | diplom | 1033 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 3. / Muži 1956-1965 | 1:19:38.1 | 0:11:51.4 | 0:42:36.7 | 24 | |
24 | diplom | 1012 | KNOPOVÁ Markéta | 1990 | Ski klub Jablonec | 4. / Ženy 1976 a ml. | 1:19:44.5 | 0:11:57.8 | 0:42:35.8 | 23 | |
25 | diplom | 1075 | VOTOČKOVÁ Pavlína | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Ženy 1976 a ml. | 1:20:44.9 | 0:12:58.2 | 0:43:28.4 | 28 | |
26 | diplom | 1032 | MADER Jan | 1971 | Labe Tri Club | 5. / Muži 1966-1975 | 1:20:46.6 | 0:12:59.9 | 0:42:03.9 | 22 | |
27 | diplom | 1036 | KOLAJA Jan | 1981 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 14. / Muži 1976 a ml. | 1:21:01.0 | 0:13:14.3 | 0:42:40.6 | 25 | |
28 | diplom | 1025 | MACHÁČ Karel | 1968 | JILEMNICE | 6. / Muži 1966-1975 | 1:21:07.9 | 0:13:21.2 | 0:42:44.5 | 26 | |
29 | diplom | 1018 | HÁK Michal | 1975 | Sokol Studenec | 7. / Muži 1966-1975 | 1:21:19.8 | 0:13:33.1 | 0:42:52.7 | 27 | |
30 | diplom | 1068 | PALATA Miroslav | 1963 | SKI TEAM Praha | 4. / Muži 1956-1965 | 1:21:48.5 | 0:14:01.8 | 0:43:34.9 | 29 | |
31 | diplom | 1119 | PROKŮPEK Štěpán | 1989 | HSK BENECKO | 15. / Muži 1976 a ml. | 1:21:55.0 | 0:14:08.3 | 0:43:52.5 | 31 | |
32 | diplom | 1037 | PROKŮPEK Aleš | 1966 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / Muži 1966-1975 | 1:22:00.5 | 0:14:13.8 | 0:44:12.5 | 44 | |
33 | diplom | 1042 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké n.J. | 1. / Muži 1955 a st. | 1:22:05.1 | 0:14:18.4 | 0:44:04.8 | 39 | |
34 | diplom | 1046 | BLAHNA Pete | 1950 | Pete Ádr team | 2. / Muži 1955 a st. | 1:22:12.5 | 0:14:25.8 | 0:44:02.7 | 37 | |
35 | diplom | 1043 | SOUKUP Petr | 1966 | SO RÁJ Hrubá Skála | 9. / Muži 1966-1975 | 1:22:15.1 | 0:14:28.4 | 0:44:06.3 | 40 | |
36 | diplom | 1029 | ŘÁDOVÁ Martina | 1995 | Krkonoše Vrchlabí | 6. / Ženy 1976 a ml. | 1:22:15.6 | 0:14:28.9 | 0:43:47.8 | 30 | |
37 | diplom | 1039 | SVOBODA Petr | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 10. / Muži 1966-1975 | 1:22:16.4 | 0:14:29.7 | 0:44:23.0 | 45 | |
38 | diplom | 1017 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Ski Rudník | 5. / Muži 1956-1965 | 1:22:20.5 | 0:14:33.8 | 0:44:08.5 | 41 | |
39 | diplom | 1079 | LUKEŠ Tomáš | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 16. / Muži 1976 a ml. | 1:22:26.7 | 0:14:40.0 | 0:43:59.8 | 34 | |
40 | diplom | 1081 | VYŠANSKÝ Eduard | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 17. / Muži 1976 a ml. | 1:22:26.9 | 0:14:40.2 | 0:44:00.6 | 35 | |
41 | diplom | 1041 | MELIŠÍK Jan | 1974 | REDPOiNT-PEARL iZUMi | 11. / Muži 1966-1975 | 1:22:32.0 | 0:14:45.3 | 0:44:09.8 | 42 | |
42 | diplom | 1062 | VALENTA Michal | 1962 | SKI Tužín | 6. / Muži 1956-1965 | 1:22:51.7 | 0:15:05.0 | 0:43:53.3 | 32 | |
43 | diplom | 1143 | ADOLF Boris | 1965 | Spartak Vrchlabí | 7. / Muži 1956-1965 | 1:23:30.5 | 0:15:43.8 | 0:44:03.8 | 38 | |
44 | diplom | 1030 | ČIPERA Radek | 1964 | Radvanice | 8. / Muži 1956-1965 | 1:23:55.8 | 0:16:09.1 | 0:45:13.9 | 52 | |
45 | diplom | 1082 | ČECHOVÁ Anna | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / Ženy 1976 a ml. | 1:24:05.2 | 0:16:18.5 | 0:45:01.2 | 49 | |
46 | diplom | 1128 | BARTOŠ Dalibor | 1975 | DB Schenker | 12. / Muži 1966-1975 | 1:24:09.3 | 0:16:22.6 | 0:44:36.0 | 47 | |
47 | diplom | 1066 | PAULŮ Blanka | 1954 | ski vysoké nad jizerou | 1. / Ženy 1955 a st. | 1:24:26.4 | 0:16:39.7 | 0:44:52.9 | 48 | |
48 | diplom | 1186 | WOHANKA Pavel | 1975 | OOS Spartak Vrchlabí | 13. / Muži 1966-1975 | 1:24:44.1 | 0:16:57.4 | 0:44:26.0 | 46 | |
49 | diplom | 1080 | SCHUTZ Michael | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 18. / Muži 1976 a ml. | 1:24:59.0 | 0:17:12.3 | 0:44:01.8 | 36 | |
50 | diplom | 1007 | PRÁŠEK Adam | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 19. / Muži 1976 a ml. | 1:24:59.5 | 0:17:12.8 | --- | --- | |
51 | diplom | 1023 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 20. / Muži 1976 a ml. | 1:25:19.1 | 0:17:32.4 | 0:45:44.9 | 54 | |
52 | diplom | 1045 | DVOŘÁK František | 1947 | SKI Cvikov | 3. / Muži 1955 a st. | 1:25:26.7 | 0:17:40.0 | 0:45:12.2 | 51 | |
53 | diplom | 1212 | KULHÁNEK Jan | 1978 | JABLONEC NAD NISOU | 21. / Muži 1976 a ml. | 1:25:30.0 | 0:17:43.3 | 0:44:11.7 | 43 | |
54 | diplom | 1078 | PLECHÁČOVÁ Eliška | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / Ženy 1976 a ml. | 1:25:52.2 | 0:18:05.5 | 0:45:34.2 | 53 | |
55 | diplom | 1027 | FLOSSMANN Petr | 1970 | Výlet Liberec | 14. / Muži 1966-1975 | 1:27:37.0 | 0:19:50.3 | 0:45:08.2 | 50 | |
56 | diplom | 1213 | KŘIČEK Jan | 1946 | Umělecké školy Pha | 4. / Muži 1955 a st. | 1:27:50.1 | 0:20:03.4 | 0:47:31.0 | 61 | |
57 | diplom | 1123 | ANTOŠ Jiří | 1957 | ČKS SKI Jilemnice | 9. / Muži 1956-1965 | 1:27:56.4 | 0:20:09.7 | 0:47:25.7 | 60 | |
58 | diplom | 1135 | MROVEC Dušan | 1969 | --- | 15. / Muži 1966-1975 | 1:28:11.3 | 0:20:24.6 | 0:46:29.1 | 56 | |
59 | diplom | 1040 | KRÁKORA Petr | 1970 | Olfin Car-Vella Trutnov | 16. / Muži 1966-1975 | 1:28:17.0 | 0:20:30.3 | 0:45:56.2 | 55 | |
60 | diplom | 1197 | KLESA Martin | 1982 | PRAHA | 22. / Muži 1976 a ml. | 1:28:18.9 | 0:20:32.2 | 0:46:32.5 | 57 | |
61 | diplom | 1179 | POLÁK Vlastimil | 1977 | OOS Spartak Vrchlabí | 23. / Muži 1976 a ml. | 1:28:21.4 | 0:20:34.7 | 0:49:08.0 | 69 | |
62 | diplom | 1097 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ČZU Praha | 9. / Ženy 1976 a ml. | 1:28:42.0 | 0:20:55.3 | 0:47:24.6 | 59 | |
63 | diplom | 1161 | DANÍČEK Jakub | 2000 | JABLONEC NAD NISOU | 24. / Muži 1976 a ml. | 1:30:00.5 | 0:22:13.8 | 0:47:13.5 | 58 | |
64 | diplom | 1024 | GAUDELOVÁ Jana | 1957 | Sokol Horní Branná | 1. / Ženy 1956-1965 | 1:31:03.1 | 0:23:16.4 | 0:47:39.2 | 64 | |
65 | diplom | 1112 | MALÝ Ondřej | 1994 | FEL Praha | 25. / Muži 1976 a ml. | 1:31:15.5 | 0:23:28.8 | 0:48:44.3 | 68 | |
66 | diplom | 1013 | PFOFF Jan | 1980 | Kanoistika Poděbrady | 26. / Muži 1976 a ml. | 1:31:24.2 | 0:23:37.5 | 0:47:33.6 | 63 | |
67 | diplom | 1107 | LOMOZ Jan | 1960 | Chrudim | 10. / Muži 1956-1965 | 1:31:38.2 | 0:23:51.5 | 0:48:42.9 | 67 | |
68 | diplom | 1031 | KRONIKA Miroslav | 1971 | KlubStart.cz | 17. / Muži 1966-1975 | 1:31:43.7 | 0:23:57.0 | 0:48:30.3 | 65 | |
69 | diplom | 1195 | KOCUM Miroslav | 1945 | Loko Liberec | 5. / Muži 1955 a st. | 1:31:46.0 | 0:23:59.3 | 0:49:14.3 | 72 | |
70 | diplom | 1015 | KOTYŠKA Jiří | 1967 | DEPRAG | 18. / Muži 1966-1975 | 1:32:01.8 | 0:24:15.1 | 0:49:11.0 | 70 | |
71 | diplom | 1071 | MARTINEC Jan | 1951 | Sokol Benešov u Semil | 6. / Muži 1955 a st. | 1:32:09.7 | 0:24:23.0 | 0:49:12.3 | 71 | |
72 | diplom | 1215 | ZUZÁNEK František | 1950 | --- | 7. / Muži 1955 a st. | 1:32:11.4 | 0:24:24.7 | 0:48:32.1 | 66 | |
73 | diplom | 1084 | KOŽNAROVÁ Kristýna | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 10. / Ženy 1976 a ml. | 1:33:01.0 | 0:25:14.3 | 0:47:32.5 | 62 | |
74 | diplom | 1114 | PETERKA František | 1949 | Sokol Troja | 8. / Muži 1955 a st. | 1:33:14.3 | 0:25:27.6 | 0:49:21.7 | 73 | |
75 | diplom | 1196 | VÁVROVÁ Markéta | 1985 | Rolníci TJ ČZU Praha | 11. / Ženy 1976 a ml. | 1:33:57.8 | 0:26:11.1 | 0:49:56.7 | 77 | |
76 | diplom | 1011 | NOHEJL Tomáš | 1967 | SK DNF | 19. / Muži 1966-1975 | 1:34:10.7 | 0:26:24.0 | 0:49:28.0 | 74 | |
77 | diplom | 1206 | KADAVÝ Jan | 1947 | Jablonec N. Nisou | 9. / Muži 1955 a st. | 1:35:25.5 | 0:27:38.8 | --- | --- | |
78 | diplom | 1104 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 11. / Muži 1956-1965 | 1:35:27.4 | 0:27:40.7 | 0:50:05.9 | 78 | |
79 | diplom | 1083 | TROJANOVÁ Anežka | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 12. / Ženy 1976 a ml. | 1:36:18.5 | 0:28:31.8 | 0:49:28.9 | 75 | |
80 | diplom | 1155 | MARGOLDOVÁ Barbora | 1986 | Slovan Zdravotník Praha | 13. / Ženy 1976 a ml. | 1:36:27.2 | 0:28:40.5 | 0:50:53.1 | 82 | |
81 | diplom | 1076 | TROJANOVÁ Hana | 1965 | ČKS SKI Jilemncie | 2. / Ženy 1956-1965 | 1:36:31.7 | 0:28:45.0 | 0:50:47.2 | 80 | |
82 | diplom | 1171 | BAUEROVÁ Alena | 1988 | Ekonom Praha-Žižkovský tygři | 14. / Ženy 1976 a ml. | 1:36:57.1 | 0:29:10.4 | 0:51:15.9 | 86 | |
83 | diplom | 1044 | POHANKA Karel | 1954 | SČV | 10. / Muži 1955 a st. | 1:37:07.1 | 0:29:20.4 | 0:50:35.2 | 79 | |
84 | diplom | 1140 | ŠULC Ota | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | 20. / Muži 1966-1975 | 1:37:18.9 | 0:29:32.2 | 0:51:08.7 | 84 | |
85 | diplom | 1156 | PULKRABEK Jiří | 1968 | hradec kralové | 21. / Muži 1966-1975 | 1:38:07.4 | 0:30:20.7 | 0:51:36.8 | 89 | |
86 | diplom | 1194 | ELIÁŠ Radim | 1992 | VYSOKÉ MÝTO | 27. / Muži 1976 a ml. | 1:38:22.3 | 0:30:35.6 | 0:51:24.2 | 87 | |
87 | diplom | 1127 | POSPÍŠIL Petr | 1974 | --- | 22. / Muži 1966-1975 | 1:38:30.6 | 0:30:43.9 | 0:50:49.0 | 81 | |
88 | diplom | 1054 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 12. / Muži 1956-1965 | 1:38:33.0 | 0:30:46.3 | 0:51:28.8 | 88 | |
89 | diplom | 1065 | ADOLFOVÁ Pavlína | 1996 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 15. / Ženy 1976 a ml. | 1:38:33.4 | 0:30:46.7 | 0:51:07.6 | 83 | |
90 | diplom | 1190 | VESELÝ Pavel | 1966 | HSK Horní Rokytnice | 23. / Muži 1966-1975 | 1:38:49.6 | 0:31:02.9 | 0:52:31.8 | 90 | |
91 | diplom | 1210 | CHARBUSKÝ Jiří | 1998 | --- | 28. / Muži 1976 a ml. | 1:39:01.2 | 0:31:14.5 | 0:49:35.5 | 76 | |
92 | diplom | 1111 | PFOFF Jan | 1953 | Kanoistika Poděbrady | 11. / Muži 1955 a st. | 1:39:08.5 | 0:31:21.8 | 0:51:12.5 | 85 | |
93 | diplom | 1122 | KAVÁN František | 1948 | ČKS SKI Jilemnice | 12. / Muži 1955 a st. | 1:40:12.4 | 0:32:25.7 | 0:53:25.3 | 92 | |
94 | diplom | 1163 | KAIPR Aleš | 1985 | SK Horní Maxov | 29. / Muži 1976 a ml. | 1:40:52.8 | 0:33:06.1 | 0:53:58.2 | 95 | |
95 | diplom | 1059 | FLIEGL Miroslav | 1954 | PSK UNION PRAHA | 13. / Muži 1955 a st. | 1:41:09.4 | 0:33:22.7 | 0:53:46.1 | 94 | |
96 | diplom | 1191 | SOUKUP Ladislav | 1958 | TJ Sokol Poniklá | 13. / Muži 1956-1965 | 1:41:26.8 | 0:33:40.1 | 0:54:10.9 | 97 | |
97 | diplom | 1120 | LINC Pavel | 1964 | OCELOVí LETCI | 14. / Muži 1956-1965 | 1:42:03.4 | 0:34:16.7 | 0:53:43.4 | 93 | |
98 | diplom | 1154 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | Metrostav | 3. / Ženy 1956-1965 | 1:42:51.3 | 0:35:04.6 | 0:54:25.1 | 99 | |
99 | diplom | 1158 | POHOŘALÝ David | 1973 | JILEMNICE | 24. / Muži 1966-1975 | 1:43:04.8 | 0:35:18.1 | 0:55:11.9 | 101 | |
100 | diplom | 1094 | RAUCHFUSS Marek | 1969 | CK MTB MARATON HLINSKO | 25. / Muži 1966-1975 | 1:43:07.8 | 0:35:21.1 | 0:52:40.3 | 91 |